2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

elif canım ya hayal kırıklığı yaşadım olsun bunada şükür meleklerin ve sanada geçmiş olsun bitanem inş kayranın testide iyi geçer ama antibiyotik vercek herhalde dr
ya aslında sizin ilk planınız miami diye biliyoodum denize girecektiniz kanada yı duyunca şaşırmıştım soğukta 2 çoçukla pek rahat geçmeyebileceği aklıma gelmişti aslında ama neyseki bir ülke gördün bişiyler öğrendin ne güzel darısı başımıza
ya bu erkekleri napalım yakalım mı satalımmııııı napalım bilen söylesin valla
bende dün gece hiöç uyumadım arda yatırmadı diyoki al koynunda yatayım yatağa koyunca kıyamet koparıyor gündüzde zaten hep peşindeyim arkamı dönsem düşüyor bir yerlere ırmanma peşinde hep tuturamayınca pat küt:KK43: benimde boğazım batmaya burnum tkanmya başladı
buarada kızlar bu gün benim doum günüm eşiminde ayrıca bakalım nasl geçecek?

:nazar:

2008 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2009 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin
Yaşamımızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerlçek dostluklar hep bizimle olsun ve yeni gelen yıl bize tüm sevdiklerimizle birliklte sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirsin:Saruboceq:
a.s.a.s.a.s.

natale2007nb3.gif

katılıyorum elifcim güzel dileklrine iyiki sizi tanıdım iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum yeni yılda ayrılmamak dileğyle iiyi nice güzel yıllara acının savaşların kanın dökülmediği bir yıl ülkemizde barışın kardeşliğin yaşandığı fakirliğin azaldığı filisitinli kardeşlerimizin acısının azaldığı bir yıl olması dileğiyle

Son düzenleme:
rida ne yapıyorsun?hiç denk gelemiyoruz seninle. neyse kendine iyi bak.muhammed'e de tabi.

gökçencim, iyiyim canım..haklısın denk gelemiyoruz..inşallah sen ve kuzey de iyisinizdir..Dün bir yazını okudum da maşallah eşinle ne güzel günler yaşamışsınız..Rabbim yavrunuzla birlikte sağlık ve mutlulukla geçireceğiniz en güzel günlerin gelecekte de sizinle olmasını diliyorum.
oda arkadaşımın kıskançlığından bahsetmiştim gizeme :)) sanırım kk ya girmem onu rahatsız ediyor..ben de açıklamamı yaptım..sonuçta benim şefim değil bana karışma hakkı yok ben işimi yaptıktan kim ne diyebilir ki..sonra boş zamanımda burda kitap okusam dikkat çeker ama internette vakit geçirdiğim zaman kimse çok görmez dedim....müdürle de konuştum.. rahatladım..:lepi:

rida sağol canım.eşimle 2003 senesinde tanıştık.hem çıkma sresinde hem de evlendiğimiz yıllarda çok güzel günlerimiz geçti. epey bi gezdik. inşallah kuzey ile birlikte de aynı mutlu günleri yaşarız. sizlerde her zaman mutu günler yaşarsınız umarım. Allah herkesin kalbine göre versin...

elifcim tatilinin kötü geçmesine üzüldüm. bebişlere ve sana geçmiş olsun. umarım bu gittiğiniz yerde mutlu bi gün geçirirsiniz.

gizem doğum günün kutlu olsun.ne büyük bi tesadüf ki eşinle aynı gün doğmuşsunuz...iyiki doğdun canım..

herkesin yeni yılını kutluyorum. 2009 umarım herkese sağlık,mutluluk ve başarı getirir. nice senelere.....

murgiz doğum günün kutlu olsun herşey gönlüne göre olsun:)
herkesin yeni yılını kutluyorum savaşsız bir yıl olmasını istiyorum en çok..

elifciiim hoşgeldin :)) ama üzüldüm tatilin pek iyi geçmemiş..bu da bende hayal kırıklığı oluşturdu..o kadar da dua etmiştik..eşin ve çocuklarınla birlikte olsaydın herşey daha güzel olurdu eminim..ama maalesef senin chirismas tatil benim bayram tatiline benzemiş biraz..ama yine de ailen yanındaydı..gezdin, yeni yerleri gördün keşfettin...öğrendin..tecrübe edindin.. bu gezinin sana kazandırdıklarını düşünerek mutlu ol bence.. olumsuzlukları aklına bile getirme..hayat hala yaşamaya değer..ve yaşanması gereken çok şey var..eşin ve evlatlarınla birlikte tabi..

gizemcim iyiki doğdun arkadaşım...iyi ki tanıdık seni ve bizim senin gibi çoook tatlı bir dostumuz oldu..

aa gizemcim eşinle aynı gün mü doğdunuz..tevafuk olmuş :))ikinizin de doğum günlerini kutluyorum o zaman..Allah birlikte yaşamayı ve birlikte yaşlanmayı nasip etsin..ailenizden huzur cebinizden para eksik olmasın....sağlık ve mutluluk peşinizi bırakmasın

Canlarım merhaba.

arasıra kaçamak yaparak sizi takip etmeye çalışıyorum ne kadar başarılı oluyorum o da tartışılır :)) gizemcim doğum günün kutlu olsun tatlım. nize güzel yıllara inşallah sevdiklerinle. elifcim tatilden dönmüşsün ama ben henüz okuyamadım çok uzun vakit bulunca okuyacağım :) ridacım yakındır sizinde incileriniz görünmeye başlar . bu arada üçüncü dişimizde patlamış dün akşam oynarken farkettim ama henüz çıkmadı ( üst sol ) her diş ayrı bir heyecan yaratıyorr vallahi. darısı sizinde başınıza bitanem:) gülhancım valla işin içine girince öyle bir hatırlatıyo ki işler kendini inan unutmamışsındır. bende doğum izninden gelince bi bocaladım ama 2 gün sonra geçti :)

hepinizi öpüyorum güzel annişlerr gün içinde kaçabilirsem yazarım :)

benimminikelam hoşgeldin aramıza :) biraz geç oldu ama ben yıl sonu nedeniye bu sıralar pek katılamıyorum aranıza...

TEMMUZ ANNESİ OLARAK TÜM ANNELERİN YENİ YILI KUTLU OLSUN....YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZLE VE BEBEĞİNİZLE SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU BOL KAZANÇLI BİR YIL SİZLERİN OLSUN....SEVGİLER.....a.s.:1hug::asigim:

saadetcim 3. dişinizde hayırlı olsun:)hihoyyyt
ya kızlar bişiy sorcamm ardanın alt sağ dişi galiba çıkcak ama çıkmıyo :1no2:dişetinden diş görünüyor iki yerden iki noktacık şekilde ne zaman çıkar bu diş ya bilgiisi olan var mı :uhm:geceleri eziyet valla çok fenayım bugünde kırgınlık var üztümde burnumda akıyo gibi akşam güzel bi sofra hazırlayacaktım ama edemedim eşime dedim dışardan getir bişiyler oda dediki dışarı çıkıp balık yiiyelim güzel fikir aslında ama arda üüşütür diye yok dedim burası çok soğuk ya güzdüz bile eksi dercelerde:çok üzgünüm:
bu akşam sıradan gececek yine anlayacağınız:mymeka:

Arkadaşlar hepinizin yeni yılını kutluyor,yeni yılın size,bebişlerinize ve ailenize mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum.yeni yılda da sağlıkla ve afiyetle birlikte olmak dileğiyle[ı][/ı]

X