2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

musoncum niye olmuyor acaba yaff nerde sorun var acaba yanlış yeri yapştıyosun kesin ona dikkat et istiyosan bilgileri ver ben yapayım ya

günaydın saadetçim..muhasebede çalışıyordun değil mi? ben de şu an muhasebedeyim ve işler yoğun..muhasebede çalışmıştım öğrencilik yıllarında..yıl sonu neler yaşandığını az çok biliyorum arkadaşım..giremiyorsun kk ya bildiğim kadarıyla..oğluşun nasıl..herşey yolundadır inşallah..öpüyorum seni..kendine ve oğluşuna iyi bak...

Gunaydın Ridacımm :) ben satış departmanında çalışıyorum aslında mesleğim muhasebe ama ben oldum olası sevemedim gitti bu işi :) satış sorumlusuyum. gerçi ön muhasebede yapıyoruz ama ince detaylara girmiyoruz :) raporlar hazırlanacak, hesaplar kapanacak, arşivlemeler yapılacak, eski yıllara ait evrakların imha edilmesi, yıl başı eşantiyonları hepsi bize bakıyo ve daha sayamadığım bir çok şey. oğluşum çok şükür iyi dün akşam ikinci incimizi gördük ve çooook mutlu olduk. İş güç koşturmacadan yavrumun dişini daha dün farkettim düşünebiliyomusun. Çok kızdım kendime nerden baksan 3-5 gün önce çıkan dişi ben daha dün farkedebildim :KK43: Sen nasılsın nur yüzlü muhammed in nasıl ? senin işler nasıl yoğunluk var mı canım. kocaman öpüyorum seni ve diğer tüm annişleri, bebişleriii hihoyyyt

kızlar rida muson elif isteyene takvim yapabilirim doğum tarihini vevde yazmak istediğiniz şeyi yazın yapayım

günaydın kızlar.bugün herkes nasıl? ben iyi sayılırım.kuzey de çok şükür iyi.bugün yorucu bi gün olacak temizlik yapacağım.kuzey öğlen uyuyunca başlarım işe.evde olduğum halde çok yoruluyorum.iş hiç bitmiyor.çalışınca ne yapcam bilmiyorum.

kolay gelsin canım
haklısın çalışınca nasıl olur düşünemiyorum bile evdeyken yetiştiremiyorum
ela gece yine uyutmadı sabahta acelemiz varya erkenden kalktık işte :KK43:

kuzey akşam 8-9 gibi yatıyor sabh da 7-8 gibi kalkıyor. gece de 1-2 defa uyanıyor.bazen 3-4 olduğu da oluyor tabi.özellikle hasta olunca.
bi uyusada başlasam işe diye bekliyorum. hala uykusu gelmedi keratanın.

Gunaydın Ridacımm :) ben satış departmanında çalışıyorum aslında mesleğim muhasebe ama ben oldum olası sevemedim gitti bu işi :) satış sorumlusuyum. gerçi ön muhasebede yapıyoruz ama ince detaylara girmiyoruz :) raporlar hazırlanacak, hesaplar kapanacak, arşivlemeler yapılacak, eski yıllara ait evrakların imha edilmesi, yıl başı eşantiyonları hepsi bize bakıyo ve daha sayamadığım bir çok şey. oğluşum çok şükür iyi dün akşam ikinci incimizi gördük ve çooook mutlu olduk. İş güç koşturmacadan yavrumun dişini daha dün farkettim düşünebiliyomusun. Çok kızdım kendime nerden baksan 3-5 gün önce çıkan dişi ben daha dün farkedebildim :KK43: Sen nasılsın nur yüzlü muhammed in nasıl ? senin işler nasıl yoğunluk var mı canım. kocaman öpüyorum seni ve diğer tüm annişleri, bebişleriii hihoyyyt

saadetçim meslektaş sayılırız dicem ama şuan yapabilirmiyim bilmiyorum sanki herşeyi unutmuş gibiyim bende bilgisayarlı muhasebe mezunuyum:))))))

kuzey akşam 8-9 gibi yatıyor sabh da 7-8 gibi kalkıyor. gece de 1-2 defa uyanıyor.bazen 3-4 olduğu da oluyor tabi.özellikle hasta olunca.
bi uyusada başlasam işe diye bekliyorum. hala uykusu gelmedi keratanın.

maşallah ya:1shok: ela da öyle olsa keşke ama nerde dün gece en az 7 olmuştur kalkması şaşırdım napıcağımı o kadar zor geliyor ki bazen kalkmak yanımda mı yatırsam diye düşünüyorum bu seferde bana alışıcak ayırması zor olucak şaşırdım vallakafamçokkarıştı
şimdi uyuyor:nazar:e kalktı erkenden hanfendi tabi
bende işlerimi hallettim şimdi yanında uyusam uykumu alsam ama ben uyuyana kadar o uyanırkaydirigubbakcemile3
bir bilen varsa söylesin benim kızım niye çok sık uyanıyor:uhm::uhm::uhm:

elifçim hoşgeldin canım.)))))))))) valla kızlar burda herkesin yeri ayrı olmayanlar aranıyo. bende pek katılamıyorum kış bitecek yaz gelecek birbirimizi kaybetmekten korkuyorum ne yapsak acaba bi fikriniz varmı

maşallah ya:1shok: ela da öyle olsa keşke ama nerde dün gece en az 7 olmuştur kalkması şaşırdım napıcağımı o kadar zor geliyor ki bazen kalkmak yanımda mı yatırsam diye düşünüyorum bu seferde bana alışıcak ayırması zor olucak şaşırdım vallakafamçokkarıştı
şimdi uyuyor:nazar:e kalktı erkenden hanfendi tabi
bende işlerimi hallettim şimdi yanında uyusam uykumu alsam ama ben uyuyana kadar o uyanırkaydirigubbakcemile3
bir bilen varsa söylesin benim kızım niye çok sık uyanıyor:uhm::uhm::uhm:

canım neye göre değişiyo bilmiyorum ama benim 3 yaşındaki oğlum 2 senedir kaçta yatarsa yatsın istersen gece 2de yatır 6 buçukta kalkıyodu ama bu aralar ii 8 yapıyoruz:))) büyüdükçe düzelir canım alperende gece maması yiyip yatarsa baya uyuyo gece kalkmıyo tabi parmağıda unutmamak lazım belkide uyanıyo emiyo tekrar dalıyo

elifçim hoşgeldin canım.)))))))))) valla kızlar burda herkesin yeri ayrı olmayanlar aranıyo. bende pek katılamıyorum kış bitecek yaz gelecek birbirimizi kaybetmekten korkuyorum ne yapsak acaba bi fikriniz varmı

galiba bağımlılık yapıyor anladım ben bu :enbuyukkk: kadınlar kulübünühihoyyyt
kocaeli merkezde misin?
çok güzel bir şehir çok sık giderdik gezmeye bekarken. arkadaşlarım vardı orada..
evlenince evlenmek bişey de değil de bebek olunca kalıverdim evde ya ne zor geldi bana siz de öyle oldunuz mu?:uhm:

temizlik bitti şimdi yemek yapmya geçeceğim. iş hiç btmiyo hiiiiiçççç....
biz her haftasonu tatile giderdik. nersi olursa,kışın kayak yapmaya,bazen memleketlere,bazen denize,bazen de görmek istediğimiz bi şehire... çok gezdik.. eşimin yarış motoru vardı. sırtıma çantayı alıp motora atlayıp çok gezdik,sonra eşim kaza yaptı ve bıraktı motor olayını.trekink mi dersin,lüks otelere gitmeler,kamp yapmalar... hertürlü gezme... biara da arkadaşşlar takıldı bize.çok güzel zamanlar geçirdik.sabahlara kadar içip eylenirdik.kuzey olana kadar tabi. yine geziyoruz ama eskisi gibi değil. bebeğe uygun olan yerlere gitmeye çalışıyoruz.yazın denize falan gittik kuzeyi de denize soktuk ama kayak merkezine de gidilmez tabi. anlayacağınız herşey ona göre artık. hayatımızın merkezinde o var.

X