2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar rida muson elif isteyene takvim yapabilirim doğum tarihini vevde yazmak istediğiniz şeyi yazın yapayım
murgizcim defalarca denedim ama olmuyo yaparsan çok sevinirim canım kızım 9 mayıs doğumlu altınada küçük meleğim yazabilirsen inan çok sevinecem biraz daha uğraşırsam çıldırcamkafamçokkarıştı

temizlik bitti şimdi yemek yapmya geçeceğim. iş hiç btmiyo hiiiiiçççç....
biz her haftasonu tatile giderdik. nersi olursa,kışın kayak yapmaya,bazen memleketlere,bazen denize,bazen de görmek istediğimiz bi şehire... çok gezdik.. eşimin yarış motoru vardı. sırtıma çantayı alıp motora atlayıp çok gezdik,sonra eşim kaza yaptı ve bıraktı motor olayını.trekink mi dersin,lüks otelere gitmeler,kamp yapmalar... hertürlü gezme... biara da arkadaşşlar takıldı bize.çok güzel zamanlar geçirdik.sabahlara kadar içip eylenirdik.kuzey olana kadar tabi. yine geziyoruz ama eskisi gibi değil. bebeğe uygun olan yerlere gitmeye çalışıyoruz.yazın denize falan gittik kuzeyi de denize soktuk ama kayak merkezine de gidilmez tabi. anlayacağınız herşey ona göre artık. hayatımızın merkezinde o var.

ne güzel yaşamışsınız işte dolu dolu:eek::eek:
bende çok gezdim bekarkende nişanlıykende evlendiğimiz sene de yurtdışına çıktık her hafta sonu bir yere giderdik.kaydirigubbakcemile2
geçen yaz evden bile çıkamadım ben eşimden de ayrıydık o dönem o çalışıyordu ben annemlerdeydim.ne zor geldi.gerçi halen öyle şimdi asker yine gidemiyoruz bir yere hep önümüzdeki yaz şunu yapıcaz bunu yapıcaz diyoruz bakalım ela bir yaşında olucak ne de olsa.
gerçi vücudumda bozuldu göbeğim var denize bile girmek istemem ben bu halimle ya:1no2:

Gunaydın Ridacımm :) ben satış departmanında çalışıyorum aslında mesleğim muhasebe ama ben oldum olası sevemedim gitti bu işi :) satış sorumlusuyum. gerçi ön muhasebede yapıyoruz ama ince detaylara girmiyoruz :) raporlar hazırlanacak, hesaplar kapanacak, arşivlemeler yapılacak, eski yıllara ait evrakların imha edilmesi, yıl başı eşantiyonları hepsi bize bakıyo ve daha sayamadığım bir çok şey. oğluşum çok şükür iyi dün akşam ikinci incimizi gördük ve çooook mutlu olduk. İş güç koşturmacadan yavrumun dişini daha dün farkettim düşünebiliyomusun. Çok kızdım kendime nerden baksan 3-5 gün önce çıkan dişi ben daha dün farkedebildim :KK43: Sen nasılsın nur yüzlü muhammed in nasıl ? senin işler nasıl yoğunluk var mı canım. kocaman öpüyorum seni ve diğer tüm annişleri, bebişleriii hihoyyyt

saadetçim merhaba :)) ben de muhasebeden nefret ederim..ama mahallemizde ticaret lisesi olduğundan mecburen ortaokul ve liseyi anadolu ticarette bitirdim...ingilizce öğretmeni olmayı çok istemiştim..babamın şehir takıntısı yüzünden memleketimde kimya bitirebildim..arapça dili edebiyatını kazanmıştım (erzurum) mesafeler çoook uzundu istemedi babam..
benim iş serüvenim halkla ilişkilerde başlayıp doğum izni dönüşü satın almaya kadar geldi...hayırlısı bakalım sonumuzu hayırlı kılsın YARADAN..yıl sonu malum, 2008 faturalarını bitirmek zorundayız..yeni bir program satın aldı belediye..artık işlerimiz daha kolay ama detaylı olacak sanırım...

Maşallah oğluşuna ikinci inciniz de zuhur etmiş..hayırlı olsun arkadaşım..biraz geç farketmişsin ama olsun..
Nur Yüzlü Muhammed'im çok şükür iyi saadetçim.. bizim incilerimiz henüz saklı kalma hakkını kullanıyor...:çok üzgünüm:ama bugün bana el salladı oğlum işe gelirken..çok mutlu oldum...:teytey:
kendine çok iyi bak

arkadaşlar hepinizi ve yavrularınızı öpüyorum, sağlıkla kalın..hoşçakalın..

rida ne yapıyorsun?hiç denk gelemiyoruz seninle. neyse kendine iyi bak.muhammed'e de tabi.

gökçencim ne güzel ya geziyormuşunuz kuzey büyüsün yine gezersiniz.valla ben 4 yıldr evliyim sadece tatillerde 10 gün falan eşimin izni oluyor sadece o zaman gezebiliyoruz bu yaz onuda yapamdık arda hasta olur diye
elifffffffffff hadi amaaaaaaaaa bekliyuoruzzzzzzz

Gizemcim cokkkk naziksin her zman ki gibi canim arkadasim .ilk deneme de oldu takvimim yoksa hemen sana kosacaktim..Bu arda ridacim benim eski tavmi kullaniyorsun ,bir an benim ki geri geldi sandim .Sayfalara bakarken 10 larda sanirim bunun aynisi ama uztundeki bebgin resmi farkli olani var,o kadar cok muhammede benzettim ki,sasirdim hatta.vaktin olursa bir gozat bakalim yaniliyor muyum?

Son düzenleme:
gökçencim ne güzel ya geziyormuşunuz kuzey büyüsün yine gezersiniz.valla ben 4 yıldr evliyim sadece tatillerde 10 gün falan eşimin izni oluyor sadece o zaman gezebiliyoruz bu yaz onuda yapamdık arda hasta olur diye
elifffffffffff hadi amaaaaaaaaa bekliyuoruzzzzzzz

Gizemcim cookkk hastayim.Bu gece gucumu toplayip geliyorum canlarim...Kafanizi bosaltin uzun bir mesaja hazirlanin ..Yine kafa sisiricem yerimseniben

Gizemcim cookkk hastayim.Bu gece gucumu toplayip geliyorum canlarim...Kafanizi bosaltin uzun bir mesaja hazirlanin ..Yine kafa sisiricem yerimseniben

çok geçmiş olsun canım ya:1hug: yoruldun tabi ama güzel yorgınluk bu :teytey:
valla çok özledim seni ve mesajlarını iyiki geldinŞenizbekliyorummm meraklahihoyyyt

elifciğim geçmiş olsun canım herkes hasta allah şifasınıda versin inşallah gizemciğim sen nasılsın canım arda nasıl benimkinin bir iğnesi kaldı iyi gibi kontrole götürücem düzelmiştir umarım öptüm kıslar sizi ve güzel kuzucukları

Kizlar hepinize tesekkur ederim,iyi dilekleriniz icin...Ama tatilim hic mi hic iyi gecmedi..Yola cikacagimiz gun sabaha karsi bu seferde Kayra ateslendi..Bir kac saat icinde dustu ama uyku falan yoktu tabi bende...Esim ertelemeye yanasmayinca bende yaklasik yarim eczaneyi dolduracak kadar ilac takviyesiyle yola ciktik..
Esim sagolsun oglunu ve kuzenini de getirdigi icinde iyice kizdim..Bu basbasa romantik bir tatil oacakti guya..Oglu tatil bouyunca hep annesiyle babssinin ne kadar mutlu oldugundna bahsedip mopralimi sifira indirdi ve en sonunda patlayinca da esimle papaz olduk ve bir daha benim tatile gitmek istemedigini soyledi..Zaten hava o kadar soguktu ki...=18 dereceydi disarisi ve her yer buzdu..Esim aman cocuklarla zor olur deyip surekli bizi araba da birakti (sagolsun beni cok dusunur yaaaa)ben de problem degil sne zaten biiz degil oglunla maca oglunu gezdirmeye getirmissin dedim...
Neyse esim ayni hamam ayni tas anlayacaginiz ...Ben az da olsa gorduklerimi anlatayim size...Canada'nin ana dili ingilizce ve fransizca(bence cok sacma) Bir ulkenin 2 dili olunca cok problem oluyor..Insnalarini yarisi baska dili yarisis baska dil konusuyor.Tabelalar fransizca bazi yerlerde hic bir sey anlamadik..Insanlar ing bilmiyor...Cok komikti..
Cok soguk oldugu iicn her yer buz tutmustu...DERYACIM AH AH ne kadar cok kulagini cinlattim biliyor uusn..Dusmemek,patinaj yapmamak icin ugrasirken bir yandanda senin dususun aklima geldi..Neler yasadigin da..
ILk gittigimiz gun christmas oldugundan her yer kapaliydi ac kaldik..Dusunun cebinizde paraniz var ama karniniz ac,yiyecek bir lokma birsey bile bulamadik..
Gecesinde cocuklarin bogazi kurudugu iicn oksuruk nobetinden uyku uyumadik..YASEMINCIM sana ne kadr dua ettigimi bilemezsin..Adamin biir damdan dusmus,jherkes yardima kosmus..Adam demis ki herkes acilsin,kim damdan dustuyse o gelsin yanima..Benimki de o hesap senin su ilik su aklimda kalmis gece yarisi ne yapayim .hemen suya dayandim,,biraz biraz iyi geldi..3 gun boyunca ilik su kurtaricim oldu..Ve hergun binlerce kez yasemincim senin kulagini cinlatip dua etim sana..
Montrealin meshur olimpiyat stadyumu var.Orayi gordum ve cok begendim..Ama en cok begendigim sey notre dame kilisesi oldu...Sanki buyulendim.....Bne zaten kiliselerin buyleyici oldugunu dusunuyorum ...Hangi dine ait oldugu onmeli degil bence...Kendimi Allaha o kadar yakin hissediyorum ki...Kafamda ki herseyden arinip,cok rahat duami edebiliyorum...Camilerimizde cok guzel ama ben biraz rahatsiz bir insanim cocuklugumdan beri ne bagdas kurabilirim ne yer sofrasinda oturabilirim ne de dizlerimin uzerinde oturabilirim ...Ibadet edrekne uzun sure boyle oturunca dikkatim dagiliyor...Allah beni affetsin ama....Ridacim bu konuyu dusunurkende en cok sen geldin aklima canim arkadasim...
Kanada'nin kizlari cok fazlasiyla guzel...Moral bozucu ,hepsi incecik...Halki genelde genc nufus...Hic mi yaslisi yok..Sanirim hava soguk diye insanlar deep freze etkiis yapip yaslandirmiyor herhalde
Sonucta eve donduk..Esimle soguklugumuz yok ama ona cok kirginim...Gece yalvar yakar bi sicak su alamaya yollayamadim..O da servisi bi sicak su icin aranir miymis..Kendisi de inemezmis...Deli oldum...
Dun kosa kosa dr goturdum cocuklari...Kayra ya bogaz kulturu yaptirdim o da benim zorumla ...Bugun aradlilar cok bir enfeksiyon varmis....Tehlikeli bir sey mi yoksa sadece soguk alginligimi analamk icin yeni bi test yaptilar..10 gun surer dediler.....
Cocuklar sonunda beni de hasta ettiler.Simdi yavrucaklari iyi naliyorum ..Ayni onlar gibi oksurugum ..Oksurmekle oksurmemek arasinda...Bogazim cayir cayir yaniyor.Yutkunamiyorum,bas agrisi hersey var yani...Yeni yila boyla girmek istemiyorummmmmmm delikafadulden
Yarin sahir disinda ki bir arkadasimiza gidecegiz..2gun orda kalacagiz..Daga yakin oldugu iicn kar daha yogun oluyor.Yartinda kar yagisi bekleniyormus.Umarim iyi bir sekilde kapatiriz bu yili
Hepinize mutlu ve guzel bir yil diliyorum.Yeni yil tum guzellikleri sizler icin beraberinde getirsin..Sizleri seviyorum

Iste bir yili daha acisiyla tatlisiyla geride birakiyoruz..Neler yasadik,neler..Beraber gulduk,beraber agladik.En kiymetli varliklarimizi meleklerimizi paylastik.Bu yil oturup kar zarar muhasebesine giristigimde sanirim en karli yilim diye dusunuyorum..Once kucuk melegim hayatima girdi ve onun sayesinde sizleri tanidim..Bu siteyi buldugum icin cok mutluyum...Hepiniizn ismilerini tek tek saymak ve seni tanidigima cok mutluyum demek isterdim..Ama 1kisiyi bile unutursam cok uzlurum diye dusundum...Oyuzden sadece iyi ki varsiniz demek istiyorum ve umarim bozulmadan daha uuzn yillar devam eder....
Hepinize meleklerinizle gecireceginiz mutlu,umutlu,bol kazancli ama en cokta ASK DOLU BIR YIL DILIYORUM

günaydın 2008 mayıs anneleri
nasılsınız?
bende 2009 mayıs annesi olucam inş
size misafirliğe geldim bugün,bebeişlerinizle beraber nice mutlu yıllar geçirmeniz dileğiyle,mutlu yıllar..

masum_bebek_fotoraflar.jpg

X