2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın saadetçim..muhasebede çalışıyordun değil mi? ben de şu an muhasebedeyim ve işler yoğun..muhasebede çalışmıştım öğrencilik yıllarında..yıl sonu neler yaşandığını az çok biliyorum arkadaşım..giremiyorsun kk ya bildiğim kadarıyla..oğluşun nasıl..herşey yolundadır inşallah..öpüyorum seni..kendine ve oğluşuna iyi bak...

muson takvim yapmaya mı çalışıyorsun..ben vazgeçmiştim ama bir daha deneyeyim bakalım olursa tabi...

günaydın arkadaşlar...herkes iyidir umarım görüşmeyeli..
kızlar kuzeyin yeni resmini eklicem ama bebişlerin resimlerini koyduğumuz konuyu bulamıyorum.hangi sayfada bilen var mı?

bebeklerimizin resimleri, '' bebeklerimiz ve cicileri'' bölümüne alınmış..kuzeyin yeni resimlerini ekledim.bakın bakalım büyümüş mü?

ekmeğe yavaştan başladım aslında ama sürekli veremiyorum..zeytinyağını tahıllı ve sebzeli çorbasına katarak vermeye başladım..ete henüz geçemedim..muhammed hiç kilo almadı bir ay boyunca..besleyemiyorum sanırım..annem de ona ne versem onu yedirmeye çalışıyor..işin yoğunluğundan sebze çorbasını bile hazırlayamadığım sadece bisküvi mama verdiğim günler oluyor çok üzülüyorum..

canım annen hazırlasın zor değilki o kadar zaten artık yoğurt mercimek falanda yavaş yavaş yiyecekler eğer kendiniz yapamıyorsanız hazır olan sebze çorbası meyve püresini verin bence

bebeklerimizin resimleri, '' bebeklerimiz ve cicileri'' bölümüne alınmış..kuzeyin yeni resimlerini ekledim.bakın bakalım büyümüş mü?

canım arama bölümü var mı o bölümü nasıl bulurum çok fazla konu var mayıs anneleri kısmında mı kaçıncı sayfada??:içelim:

canım arama bölümü var mı o bölümü nasıl bulurum çok fazla konu var mayıs anneleri kısmında mı kaçıncı sayfada??:içelim:

canım o bölümü bulmuşun sana anlatacajtm ama gördümki bulmuşun bişiyi aramak için konu sonunda etiketler var oraya tıklayıp konu aratabilirsin

imageshack.us adresine gir. gözat tan bi resim seç ve host it tıkla. sonra kenarda resim küçük olara çıkcak.onun üzerine tıkla ve resimi büyük olarak gördüğünde yan taraftaki forum yazan bölümündekileri kopyala ve cevap yazdığımız yerde grafik ekle kısmına yapıştır. grafik ekle dağ resmi gibi.http yazısını silip öyle yapıştır ve cevapla.umarım anlatabilmişimdir..

Kizlar ben geldim ...Gelir gelmez ilk annmei aradim ,sonra sizin yazdiklariniza baktim...Anlatacak coooook sey var ama gece kizlarin yatmasini bekliyorum...Bu arada yilin son yarismasini hazirlamislar ben kacirdim...Ama yetisseydim bile hepinizin ismini yazrdim snairim ,benim oneim kabul edilmezdi hehehee...Hepiniiz coooook ozledim,acaip alismiism size,gozumde tuttunuz...Gece olsa da yazsam ...cenem dusecek yine ..simdilik bye

elifffffffffffffffffffff seni çok özledik hoşgeldin çok güzel geçmiştir umarım bekliyorum yazacaklarını
elifcim ya bu yarışmaya önceden isim öneriliyomuş hiç haberim olmadı yaff :.(

selam elif! ben de merakla yazacaklarını bekliyorum.yarın uzun uzun okurum.şimdi kaçıyorum.kuzey uytmaz gece biraz huysuz bu aralar.erken yatayım bugün. neyse herkese iyi geceler...

elifcim burası sensiz sessiz vede sakindi
merakla bekliyoruz tatilin nasıl geçti

X