2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba canım sıkkın yine ardamı kontrole götürdüm bugün iyileşmemiş hala 8 tane iğne verdi doktor çok üzülüyorum ya haline bir iyileşse ece yatıor hiç akşama kadar sersem gibi dolaşıyorum ben ardaya 4 numara kullanıyorum bezini 9 200 benim sıpamda ama hastalıkmahvetti oğluşumu uyandı gene görüşürüz kızlar

yarencim çok geçmiş olsun cnm,iğneler acı yerine şifa getirir inşallah Ardaya.(kıyamam be ona:çok üzgünüm:)yarencim şu aralar evin sıcaklığını arttır cnm,soğuklar çok fena.Kim ne derse desin sıcaktan zarar gelmez.

kızlar merhaba canım sıkkın yine ardamı kontrole götürdüm bugün iyileşmemiş hala 8 tane iğne verdi doktor çok üzülüyorum ya haline bir iyileşse ece yatıor hiç akşama kadar sersem gibi dolaşıyorum ben ardaya 4 numara kullanıyorum bezini 9 200 benim sıpamda ama hastalıkmahvetti oğluşumu uyandı gene görüşürüz kızlar

çok geçmiş olsun canım inş iyileşir aysuncum sen moralini yüksek tut lütfen ikinizide öpüyorum:teselli:

murgizcim iyiki varlar,hayatımda yaptığım en güzel şey oğluşumdelikafaduldenHer sürecini birlikte paylaştık(murgizcim bu gün tekmelemedi,doktor ne dedi vs)a.:içelim:

bende baylıyorum kuşuma resmen aşığım vallasositosositoevet canım hamişlik günlerimiz de çok hoştu iyi varsınız iyiki var kk:enbuyukkk:

ulsedacım benim bebişimde 9 mayıs doğumlu ikimizde aynı gün kutluycaz bebişlerin doğum gügünü inş hihoyyyt

Musoncum aynı gün aşık olduk desenesırnaşık şeyEvet cnm hem acısıyla,tatlısıyla hayatımızın en güzel günüydü.Sağlık ve sıhhatle büyüsünler inşallah.:emir_bebek:

yarencim çok geçmiş olsun cnm,iğneler acı yerine şifa getirir inşallah Ardaya.(kıyamam be ona:çok üzgünüm:)yarencim şu aralar evin sıcaklığını arttır cnm,soğuklar çok fena.Kim ne derse desin sıcaktan zarar gelmez.
canım güzel dileklerin için sağol sıcaklık oldukça yüksek evde ama nerden kapıyo hastalığı anlamadım o kadarda dikkat ediyorum 5 iğnemiz kaldı babasına kalsa 4 iğne yeter diyo kıyamıyo oğluşuna ardanın sağlığı için şart hepsi biticek umarım kuzucuklarımız çok hasta olmaz bu kış Şeniz

Kış iyice hissettirdi kendini bebeklerimizi korumamız lazım ama evdede sıkılıyolar.kızım dışarı çıkmadan huysuzluğu geçmiyo arada dolasması lazımkaydirigubbakcemile daha hasta olmadı şükür:lepi: kapalı büyük marketlere götürüp gezdiriyoruz biz.evimizde merkezi sistem ısıtma yürüteçle tüm evi geziyo. rahat oluyo:içelim:

canım benim kızın başı sürekli terliyor.saçlı doğdu sürekli kısaltıyorum ama hem çok hem de çabuk uzuyor.sen hastalık deyince şüphelendim şimdi.çünkü her ay düzenli doktora gidiyoruz tahlilleri şükür hep temiz çıkıyor ama doktor da her ay başı çok terliyor mu diye soruyor evet diyoruz ama bişey demiyor.senin kastettiğin hastalık ne tür bir hastalık

Arkadaşım maşallah kızına..pek tatlı görünüyor..Allah nazarlardan esirgesin..
canım, doktorun kastettiği kışın özellikle başın üşütülmesinden kaynaklanan sinüzit, boğaz enfeksiyonu ve nezle ilk aklıma gelen hastalıklar.. arada sırtın da kontrol edilmesi gerekiyor..sırtına yazın çok terlediğinde ben ter emici bezlerden koyuyordum..Allah korusun yavrularımızı...

canım benim bahsettiğim pamuklu ince uyku tulumu bana ince geldiğinden giydirmedim kalın olanlarıda almadım arda terleyen bir bebek onu giydirsem çok terler diyesengözlerimebaksanab
ardada aynı muhammet gibi üstünü açmaya hevesli oda sıcaklığı iyi ama yineede üztünü açınca onunda eli ayağı buz tutuyo dün kalktım üstünü açmış paşamsenağlamabende çok korktum zaten o kıpırdayınca kalkıyorum üstünü açmasın diye uykularım bölük pörçük zaten:1no2:
ben ardanın başın örtümüyorum kolları dışarda yorganı kolarının altına sıkıştırıyom üstünü açmasın diye

gizemcim hiç karşılaşamıyoruz demişsin..evet canım bu aralar işler biraz yoğun ..kendimi sizden koparılmış gibi hissetmeye başladım..bi de oda arkadaşım benim kadınlar kulubune girmemi pek sindiremiyor anladığım kadarıyla..ben de bu durumdan rahatsız oluyorum...
gizemcim..uyku tulumunu denedim cuma günü maşallah elleri sıcacıktı..oda serin olduğundan pek terlememişti..içim rahat uyudum.benim de senin gibi üstünü açıcak diye uykularım bölünüyordu gece sabaha kadar huzursuzdum..ben üzerini örtüyorum daha yanından uzaklaşmadan ellerini dışarı çıkarıyordu..sonrada tamamen açıyordu üstünü....örtmeye çalışsam huysuzlanıp uyumuyordu..uyuyup kalsam üzeri açık kalıcak sabaha kadar diye uyku gözümden aksa oğluş uyuyasıya kadar bekliyordum..
naparsın ana yüreği işte!:ecrin_bebek:delikafadulden

ridacımmmmm seni yakaladım canım seni çok özledik ayol elifide tabikideeeeee inş tatili iyi geçiyordur
ridacım desene oda arkadaşın bizim aşkımza mani oluyor:)
muson takvimin olmamış yanlış yeri yapıştırmış olabilirisn sil baştan yapıştır

yarencim Ardana Acil şifalar diliyorum geçmiş olsun bitanem....ben de oğlumun bezini 3 kullanıyorum henüz..benim oğlan en zayıf mayıs bebeği biliyorsunuz..henüz 7 kg...4-9 arası huggies ve molfix kullanıyorum...hangisi indirime girerse :jeyyar: 80 li huggiesler de 3 adet ıslak mendil hediyesi vardı..104 lü molfixlerle aynı fiyat..

oyyyyy gizemcim seni görmek ne güzel..vallahi ben de çok özledim sizleri...
evet canım, arkadaş kıskanıyor sanırım aşkımızı...hain dom dom..
ama nasla vazgeçmiciiim sislerden...hehehheheh

canlarım merhaba...

yıl sonu olması nedeni ile aşırı yoğunluğumdan pek giremiyorum k.k.

hepinizi öpüyorum bebişleride tabi ki... :)

gizemcim, elifimiz inşallah çok eğleniyordur..canım benimmmmmm hak etti valla...çocuklar da çok şanslı, çok tatlı bir anneleri var....Allah nazarlardan saklasın, sağlıklarını ve mutluluklarını daim etsin değil miiii

ridacım muhammedin beslenmesinde ne yapıyorsun ekmeğe başladınmı zetinyağı tereyağı ete tahıl bunlar önemli ekmek ve yağ kilo aldırır biliyosun

ridacım muhammedin beslenmesinde ne yapıyorsun ekmeğe başladınmı zetinyağı tereyağı ete tahıl bunlar önemli ekmek ve yağ kilo aldırır biliyosun

ekmeğe yavaştan başladım aslında ama sürekli veremiyorum..zeytinyağını tahıllı ve sebzeli çorbasına katarak vermeye başladım..ete henüz geçemedim..muhammed hiç kilo almadı bir ay boyunca..besleyemiyorum sanırım..annem de ona ne versem onu yedirmeye çalışıyor..işin yoğunluğundan sebze çorbasını bile hazırlayamadığım sadece bisküvi mama verdiğim günler oluyor çok üzülüyorum..

günaydın ervuscum..iyiyim canım çalışıyorum..sen nasılsın şeker ..bebişin nasıl..

X