2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

yaseminciğim rabbim kolaylık versin sana merhametli, iyi insanlarla karşılaştırsın yavrunuda senide inş.:Saruboceq:

Hakikaten zor bakıcıya bırakmak ama mecbur kalınca insan ne yapcan allah iyi insanları gerçekten annelik duygusunu en doruğunda yaşamış cici insanlar çıkarsın karşına saadetin dediği mantıklı bende aynı durumda olsaydım bende kamera taktırırdım en azından acaba diye bişey kalmaz aklında

sağolun kızlar kadınla öncedende görüşmüştüm zaten bugün konuşup anlaştık iyi olur inşallah.saadetcim kamerayı nereye taktırcan?nasıl gizlicen?her odada lazım o zaman...ilk oğlumda taktırmamıştım düşünüdüm ama yapmamıştım güvendim sağolsun o da güvenimi sarsacak hiç bişey yapmadı inşallah bu da öyle olur

kızlar bugün oğluşumla beraber bi gezmişiz sormayın.
saat 1 de çıktık 6 da geldik. koydum arabasına önce bankaya gittik baktım bayağı sıra var beklersek memede isticek yakınlarda alışveriş merkezi vardı oraya gittik. yolda uyudu bende yemek yiyeyim önce dedim. yemeği söyledim baktım uyandı başladı meme istemeye
yiyene kadar burnumdan geldi. kucakta pış pış yapa yapa ağzıma gözüme bulaştırdım. hemen kalktık emzirme odasına emzirdim bi güzel.
karnıda doyunca geldi keyfi yerine gülüşüp konuşup durdu:))) sonra alışverişe giriştik. oyuncak filan aldım bikaç kıyafet aldım senye için herşey indirime girmiş.
20- 30 ytl ye satılan tşörtler 5 ytlydi. hemde markalı şeyler hep. sonra çıktık ordan dedim eve kadar idare eder. banka işinide eşim halletti.
anam yolda bi başladı neyapıcağımı şaşırdım sokak ortasındada nerde açıp emzireyim mağaza filanda yok rica edeyim kabine gireyim.
bi elimde oğluş bi elimde arabayı sürmeye çalışıeken kan ter içinde sağlık ocağı geldi aklıma yakınlardaydı lavobasında emziririm dedim baktım emzirme odası var.
emzirdim rahat rahat uyudu yatırdım arabasına geldik eve öldüm ama eve geldim 1 kilo gitmiş:))))) marketten gelirken kavonoz maması aldım
organik sebze, meyve püresi üzerinde 4. aydan sonra kullanılır yazıyor. ısıtmayada gerek yok bidahakine çıkarken ne olur ne olmaz yanıma alıcam.
4 ayımızın dolmasına az kaldı zaten sıkıştığım zaman veririm neyapım biberonda su vardı verdim görür görmez saldırdı. karnı doyar susar heralde.
ama yinede çok güzel bi gündü oğluşumla ilk defa bukadar uzun yanlız gezdik:))))) birazdaha büyüse daha zevkli olur heralde:))))

tuğbacım ilkti galiba dimi. evet onlarla vakit geçirmek çok güzel evde yalnız olunca bütün işler bana bakıyo aman diyorum sallıyorum oturup alperenle oynuyorum oda maaaşallah iyiki basmayı öğrenmiş yatmıyo yürüteç alcam bu gidişle abisini de 4 aylıkken koymuştum zaten. büyüğü daha bi başka zaten kardeşini oğlum diye seviyo ona söylediklerimiz aynısını ada kardeşine söylüyo ama iki çocuk çok zormuş ya abisi arada hırpalıyo bi büyüseler hayırlısıyla

Bebişlerle vakit geçirmek öye güzel ki yengem hep bana dioki doya doya yaşa herşeyi kızınla bidaha böyle olmıcak büyücek iş varmış bırak kalsın iş yemek yokmuş bırak olmasın dio kendi oğlu küçükken anne yatağıma gel yatağımı ısıt öyle git dermiş oda işler kalıcak die yapmazmış şimdi anlatırken boğazı düğümlenio ağlıo onu askere yolladığımda hep o sözü geldi aklıma en çokta ondan ağladım dio onun içinde bana kızın uyanıkken hep onunla ilgilen başka bi iş yapma dio bende aynı fikirdeyim öyle çabuk büyüyolarki dün doğdu zamanki resimlere bakıyorum da ne kadar çabuk büyüdü bi bakmışız okula başlamışlar zaman hızlı akıyo daha geçen sene bu zamanlar hamile olduğumdan bi haberdim herşey dün gibi

meraba arkadaşlar bi süredir yoktum evimize döndük malum eşim ben izmirdeyken taşınmıştı sağolsun herşey yerşemişti ama yine eksikler falan filan derkene 1 haftadırt uğraşıyorum bugünde temizlikçimgeldi iş yapıyor ünternetimiz dün bağlandı oğlumla alışmaya çalııyos işte
yaıları okuyamadınm sonra girecem tekrar hepiniz öpüyuom

Bende vaktimin büyük bir kısmını oğluma ayırmaya çalışıyorum aslında..Çünkü bu zamanları çok kıymetli..Bütün çocuklu arkadaşlarım hep aynısını söyledi..En sevimli zamanları kıymetini bil diyolar..Ev işleri için kasmıyorum artık zaten yetişemiyorum ne yalan söyliyeyim..Bazen yemek bile yapamadığım günler oluyo..Eşim gelip bebeğe bakarken ben yemek yapabiliyorum..

kızlar azcık yazmışınız bu kadar zamanda başka yerdemi toplanıyonus söyleyijn baki
genelde herşey aynı kardelen geziyor
yasemin ve saadet bakıcı için uğraşıyolar
yasemincim inş bu sefer olur bakıcın
ebru o bezinde gördüğün şey kiristalleşmedir önemsiz bişiy gerçi sen dra götürmüşündür ama yine diyim ardada oluyodu ara sıra dra sormuştum normal dedi

giemcim evet ya bakıcıyla uğraşıyorum birini buldum ama kayınvalideyi getirtcez erzurumdan en azından yanında udrsun.seninde yeni evin ahyırlı olsun

Benim bebeğim özellikler uykuda emerken hep sütü boğazına kaçırıyo sonra hem kendi hem ben çok korkuyoruz nefesi kesliyo öksüre öksüre bi hal oluyo bize bile olunca ne fena oluyoruz.. bu bebeklerde olan genel bişeymi yoksa bi tek benim Ecrin'ime mahsus bişeymi sizede oluyomu

çok korkuyorum bişe olcak die öğğğ die kalıo kızcağızım

çok korkuyorum bişe olcak die öğğğ die kalıo kızcağızım

gizemcim dün sen geldin aklıma..ben de bir süredir yoktum ama döndükten sonra seni nadir gördüm bir baktım kayboldun..bizim evde de internet şu an bağlı değil...yazını şimdi okudum..taşınma işleri zor olur, her ne kadar temizlik yapılsa da yerleşmek kolay iş değil..yeni evinizde eşinle ve oğluşunla huzur dolu ve mutlu günler diliyorum..
Hayırlı Ramazanlar

yasemincim..bugün işe başladın değil mi?? bakıcı konusunda Allah Yüzünü güldürsün inşallah iyi biriyle karşılaştırsın Rabbim ve bebişinden ilk kez ayrıldın...insan çok garip şeyler hissediyor..Mahmut'ta da yaşadın mı bilmiyorum..Allah yar ve yardımcın olsun Hayırlı Ramazanlar

Son düzenleme:

yaseemincim aslında gizli kamera taktıracaktım her odaya fakat maliyeti çok yüksek geldi. bende bunun için kablosuz kamera alıcam bebek nereye kamera oraya taşıyacak bakıcı. konuştum zaten kendisi ilede bebeğimin en güzel zamanları ve ben yanında yokum bunun için kamera alıcam kablosuz olacak bebek nereye kamera oraya dedim. tabi dedi bende sizin görmenizi isterim gün içerisinde çok güzel hareketler yapıyor dedi. zaten oğluşum ya salonda oluyor yada odasında iki odada karşılıklı bende modemi tam ortaya hole koyucam inş. bir sorun olmayacak. yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…