2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar bugün evi temizleyim dedim mert hiç fırsat vermiyoki yarım saate evi süpür 1 saate sil yarım saate toz al aralarda misafir tam biiti derken yine misafir :) yeni bitti sayılır yaw işim :)

kocişle oğlumun gelmesine 2 gün var hayırlısıyla bi gelselerdi özledim oğlumu

Allah bir an once kavustursun yasemincim....
Ridacim dusuncelrin iicn tesekkur ederim....
Betulcum bizi bilgilendirdigin icin sagol..
Kizlar sanirim dislerimiz cikiyor.2 gecedir kayra dis agriisndan uyumak nedir bilmiyor.Mercanda yasamamistik.Ne yapacagimi sasirdim.Saat 12 -1 biz ayaktayiz.Cocuk uyumak istiyor tam gozleri kapaniyor,sanci yapiyor herhalde avaz avaz aglayarak uyaniyor uykudan .Bu olay defalarca tekrarlaniyor..Taaa ki yorgunluktan ve aglamaktan sizana kadar.Gunduz agrisi olmuyor allahtan...
Allahin izniyle Mercanda ayin 2de okula basliyor...Bana da bos zaman kalacak....
Ebrucum seninde dedigin gibi kuaforu,bakimi unuttuk gitti.Kaslarimi duzelttirmem lazim ,manikur falan da....Eller el olmaktan cikti,kaslar desen orman sanki..2 cocukla kucucuk kuafor dukkanina ,hele cocuk arabasiyla nasil gidebilirim ki...Dort gozle mercanin okula gitmesini bekliyorum :dance:

mercancım okula vermiceksin sanıyorudm mercanı konuşmuştuk ya kardeş gelince okula göndermeyin diyo uzmanlar diye..bende göndericem oyunu arkadaşı pek seviyo oğlum azcık sosyalleşsin paylaşmayı öğrensin.mert mahmuudn bi arabasına baksa bile hemen alıyo önündne bakmasına bile izin yok .))

Canim evet ama bakiyorum o alisma donemini astik simdi sosyallesme donemi...Bir de artik ingilizce konusmasi lazim zaman gectikce zor olacak...Okul yarim gun sabah 9dan oglen 12.30 a kadar eger cok hoslanir gelemk istemezse o zaman tum gun yani 5e kadar verecegim...Evde cok zor oluyor hergun parklarda 4-5 saatimiz geciyor bana cok zor oluyor...Insallah siizn iicnde iyi olur

Kızlar merhaba uzun bir süredir kk ya giremiyorum,dün bugün yazdıklarınızı okudum şimdi aldım sazı elime:)
Yeni mayıs anneleri geldi gelecek derken geldiler:) tuhaf oldum,bir sene önce nerdeyse bizde aynı duyguları paylaşıyorduk,nerelerden nerelere geldik...yaşam aslında uzun desekte bir cırpıda geçiyor..Yeni mayıs annelerine hayırlı olsun sağlıkla bebeklerini alsınlar diyerek yıllanmanın verdiği duyguyu yaşıyorum şuanda...:1rolleyes:

ayperinciğim hoşgeldin. hepimiz aynı duygular içindeyiz. bizler eskidikte yeni mayıs annelerinin gelmelerini 4 gözle bekliyoruz. bu ay bitmesine az kaldı bidahaki aya yavaş yavaş gelmeye başlarlar.
yeni heyecanlar..... yeni mutluluklar.... :)))

kızlar merhaba ben bu takvim işini beceremedim niye benimkinde tarih çıkmıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
kıslar merhabaaa.. :dance: ben anca yazabiliyorum. biraz yoğunum... inşallah iyisinizdir. dertsiz tasasız bir diliyorum size..:sm_cool: bebişler nasıl? keyifleri yerindedir hepsinin de inşallah :nazar: benim böcek pazartesi sabah onunla konuşmadım diye küstü bana. agucuk mugucuk yok. dün de bugün de uyandırmaya çalıştım ıhırdıyor kıkırdıyor uyanmıyor zilli zarifee kaydirigubbakcemile3 gerçi sabah yanıma yatırmıştım mamasını yedikten sonra bi ara baktım yatak sallanıyor benimki poposunu hoplatmayı öğrdendi 4-5 gündür. hopbidi hopbidi poposunu hoplatıyor baktım kızım günaydın bebeğim dedim güldü bana. ben uyumuşum.:eek:klava: tabi uyandığımda onu uyandıramadım. yavrucum kendi kendine ne yapsın garibim?

Hoşbulduk diyen veya demek isteyen,içinden geçiren herkese teşekkürlerkaydirigubbakcemile3

Yaseminciğim oğluşun eşin geldimi?

Bende belli bir yaşa geldimi kızımı yarım günlük kreşe vermeyi düşünüyorum..3 yaş olabilir..çünkü bakıyorum kreşe gitmeyip evde duran cocuklar daha çekingen olabiliyor..hiç olmazsa kreşte paylaşmayı öğreniyor,boya kalamini makasını yan arkadaşıyla paylaşıyor,başka cocuklarla konuşuyor gülüyor..bir kalabalık görüyor..birşeyler öğreniyor..o yüzden cok faydası olduğu düşünüyorum..ozamana gelmeden inş bende kendimi bir düzene sokabilirm..

Elifciğim geçen gün seni rüyamda gördüm..cok değişikti..sen vardın konuşuyorduk ,ama yüzün net görülmüyordu..yalnız birşey varki iyi kaynatıyorduk..:içelim:

BENDENDE HEPİNİZE GÜNAYDIN SİZİ VE BEBİŞLERİNİZİ ÖPÜYORUMkaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.gamyoncuiremsukaydirigubbakcemile3

Hoşbulduk diyen veya demek isteyen,içinden geçiren herkese teşekkürlerkaydirigubbakcemile3

Yaseminciğim oğluşun eşin geldimi?

Bende belli bir yaşa geldimi kızımı yarım günlük kreşe vermeyi düşünüyorum..3 yaş olabilir..çünkü bakıyorum kreşe gitmeyip evde duran cocuklar daha çekingen olabiliyor..hiç olmazsa kreşte paylaşmayı öğreniyor,boya kalamini makasını yan arkadaşıyla paylaşıyor,başka cocuklarla konuşuyor gülüyor..bir kalabalık görüyor..birşeyler öğreniyor..o yüzden cok faydası olduğu düşünüyorum..ozamana gelmeden inş bende kendimi bir düzene sokabilirm..

Elifciğim geçen gün seni rüyamda gördüm..cok değişikti..sen vardın konuşuyorduk ,ama yüzün net görülmüyordu..yalnız birşey varki iyi kaynatıyorduk..:içelim:

Benimi canim,hayir diyelim hayir olsun.N ekaynatiyorduk?

benim o çizgi birazca uzuncanaydı göğsümün altına kadar uzanmıştı göbek deliğimden göğsümün altına kadar olanı gitti. ama göbüş deliğimin altındaki hala var. bu arada heskese günaydın güzel anneler. bebişlerin bi tanecik anneleri. herkesi öpüyyorum...

kızlar bakıcıyla anlaşamadık paragöz karı nolcak bende resti çektim bıraktım :KK43:( neyime güvniyorsam sanki bi tane buldum baya hoşuma gitti ihityacı da varmış ama farklı şeylerden dolayı istemedik.bugün akşiam biri dha gelicek onuna öncedende konuşmuştuk o olcak sanırım.offo ffffff inşallah hayırlı olur oğlum için inşallah dua edin kızlar ALLAH karşımıza iyi insanları çıkarsın inşallah amin.

Yasemincim allah kolaylıklar versin canım. allah iyi insanlar çıkarsın karşına. inşaallah iyi güvenilir birini bulabilirsin. Valla şuan seni en iyi ben anlayabilirim. bende 1 ay önce birini aldım. 2 hafta önce işe başladım. ama hala aklım fikrim evde. ne kadar güvenilir olursa olsun kendi canın kendi kanın gibi olmuyo. Ben bu ay başı eve nasip olursa kamera taktırmayı düşünüyorum ıp adresinden sürekli izleyebilmek için. eğer şartlar elverirse sana da tavsiye ederim arkadaşım. Allah yardımcın olsun.

X