2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bende prima kullanıyorum son zamanlarda oğlum kaka yaptığında artık sırtına çıkmaya başladı.. Çok sinir bozucu..

Bu arada kızlar oğlumun çişi pembeye dönüyo bezinde..Yarın eşim işten gelince doktora gitcez aslında bugün gidecektik ama uyuyor bebek şimdi.. Kıyamadım uyandırmaya..Galiba enfeksiyon var :çok üzgünüm: Halbuki o kadar sık değiştiriyorum ki bezini..senağlama

Bende prima kullanıyorum son zamanlarda oğlum kaka yaptığında artık sırtına çıkmaya başladı.. Çok sinir bozucu..

Bu arada kızlar oğlumun çişi pembeye dönüyo bezinde..Yarın eşim işten gelince doktora gitcez aslında bugün gidecektik ama uyuyor bebek şimdi.. Kıyamadım uyandırmaya..Galiba enfeksiyon var :çok üzgünüm: Halbuki o kadar sık değiştiriyorum ki bezini..senağlama

Ebrucum gecmis olsun.Umarim onemli birsey cikmaz ama enfeksiyon olsa atesi cikmazmi?

Ebrucum gecmis olsun.Umarim onemli birsey cikmaz ama enfeksiyon olsa atesi cikmazmi?

Ateşi yok canım ya ..Başı genelde sıcak oluyo ama emzirirken yada uyurken alnı soğuk..Sadece çok hareketlendiğinde alnının ısısı artıyo..Hem çok fazla huysuzluğuda yok..Bu KK da doğum yapan arkadaşlar kum dökmesi yüzünden olabilir demiş belki ondandır diye artık az az biberonuyla su vermeye başladım..Gece çok terliyor belkide susuz kalmıştır. Sık emzirmeye çalışıyorum aslında ama bazen emmek istemiyor..İnşallah ciddi bişeyi yoktur ya..:çok üzgünüm:

kızlar ben geldim ama yine gidicez bugün... hepinizi çok ozledim birsürü konu açılmış yeni çok sohbetler etmişsiniz ama benim vaktim yok okumaya. p.tesi günü kısmetse tek tek okurum artık. dün 4 gibi filan geldik evimize duşlarımızı alıp makinayada çamaşırları atıp bi yatmışım gözlerimi açtığımda heryer kapkaranlıktı. ankaraya uğrayıp 1 gece kalıp eşimin memleketi trabzona geçtik 5 gece kaldık. giderken çok rahat gittikama gelişimiz eziyet oldu. yola çıktık yol üstünde kaplıcalarda kalıcaktık orayıda geçmişiz. gece uykusuzluktan öldük en sonunda çektik arabayı biyere uyuduk sabaha kadar. gece yolculuğu çooook zormuş. 1 2 saat sonrada eşimin akrabasının yazlığına geçicez p.tesi iş başı yapıcak eşim gelicez ozaman rahat rahat yazarım artık. herkesi öptüm mucuuuuuuuk......

geçmiş olsun. inşallah önemli birşeyi yoktur. benim böceğin bezindede bazen hafif bi pembemsilik oluyor neden anlayamadım. ama tutuşuna gelenyer .sanki bez arasına girmişte hafif tahriş etmiş gibi ama algılayamadım. bi süre daha izlicem.

ebrucum çok geçmiş olsun tatlım yaaa...

bu arada kızlar 2009 un mayıs anneleri ortalıklarda yookkk
diğer ayların 2009 anneleri başlamışlar sohbete ama bizimkiler yok ortalıkta...
korktular mı ne yoksa

ben ekimde öğrenmiştim hamile olduğumu işte eylül ekimde gelirler yeni mayıs anneleri..bizimde bağlarımız artık yavaş yavaş kopmaya başlar demedi demeyin işte şuraya bi çizikbenneyaptımki

kızlar bi çare bulalım kopmak istemiyorum sizlerden çooooook şeyler paylaştık hep beraber birbirimizin msn adresini alsak bende sadece gizeminki var ne dersiniz

kızlar bi çare bulalım kopmak istemiyorum sizlerden çooooook şeyler paylaştık hep beraber birbirimizin msn adresini alsak bende sadece gizeminki var ne dersiniz

Yarencim bende aynen sana katiliyorum.Bosta bir mayis annelri topigi vardi demistiniz hadi oray gecelim yavas yavas....Ya da 2008 mayis annelri diye yeni bir topik acalim mesela dogum yapanlar sayfasinda olmaz mi?Oradan da atilacak halimiz yok ya.....

yarencim bende sana katılıyorum her ihtimale karşı msn adreslerimizi alalım benim sşurda 2 ay sonra 1 yıl olcak mayıs annelerine katılmam 1 yılda bir arkadaşlık için yeterli bir süre .)

yarencim bende sana katılıyorum her ihtimale karşı msn adreslerimizi alalım benim sşurda 2 ay sonra 1 yıl olcak mayıs annelerine katılmam 1 yılda bir arkadaşlık için yeterli bir süre .)
evet yasemincim haklısın birbirimizden kopmadan halledelim artık msnden devam ederiz atılırsak eğer çok alıştık birbirimize Şeniz

kızlar ben geldim çok şükür evime ve sizlere kavuştum ya. herkezi almış birbirimizi kaybetme korkusu. korkmayın ya kimsecikler kaybolmaz buluruz biz birbirimizi ama karman çorman olacak burası. betülcüğüm özelden mesaj atmışsın daha öncede yazmıştı birileri öylebi sitenin olduğunu buraya yaz istersen açık açık zannetmem bişey olacağını çünki yazıyorlardı hatta topik aç istersende duyur herkeze. bende oldum üye. rahat rahat yazışsınlar, yeni dostluklar kurup paylaşsınlar bizler gibi acısını tatlısını yeni mayıs anneleri:))) ay ne heyecanlı olucak onları okuyunca biz de aynı dönemlerde aynı şeyleri yaşamış olduğumuz için. aklıma ne geldi acaba aramızda tekraradan aynı dönemde hamile kalan olucakmı:)))

(hava çoooook sıcak uyuyamadım yaprak oynamıyor yaaaa)

Betülcüm sen biliyorsun sanirim,
bu tecrübe puanlari neye göre veriliyor ben hiç anlayamiyorum ..yardimci olursan sevinirim...

merhabalar bugün evi temizleyim dedim mert hiç fırsat vermiyoki yarım saate evi süpür 1 saate sil yarım saate toz al aralarda misafir tam biiti derken yine misafir :) yeni bitti sayılır yaw işim :)

kocişle oğlumun gelmesine 2 gün var hayırlısıyla bi gelselerdi özledim oğlumu

X