2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kardelen gerçektende canlı doğum yapıyor kızlar haberi doğumhaneden geliyor .)) şimdi bebeğini kucağına almıştır inşallah.tülayda doğurmuş demekkki uzun bir süredir yoktu buralarda...onunda bebeği analı babalı büyüsün inşallah...
bende bugün kontrole gittim dr bebeğin iyice aşağı indiğini kanala girmeye çalıştığını söyledi ara ara olan sancılardan bahsettim ve 16 mayıs 8.30 da sezeryan günü ve saatine karar verdik.anesteziyi konuştuk heycanlandığımı söyledim geneli önerdi dr bebeğin etkilenmediğini ben uyuduktan 5 dk sonra bebeği hızlı bir şekilde çıkardıklarını söyledi ameliyattan hemen sonra odama alınacaığımı 1-2 saatte kendime tamamen gelicemi söyledi bende kabul ettim spinal bana göre pek değildi zaten.tansiyonumda bu sefer iyiydi geçen sefer yüksekti.kilomda 19 kiloyla doğurcam kızlar offf offff

yasemincim, doğum tarihin belli olmuş. hayırlısıyla bebeğini kucağına almanı diliyorum...ben de şu an 19 kg almış bulunuyorum..bir şekilde bu kilolar gidecek diye ümit ediyorum..

merhaba güzelresim doktorlarımız aynı olduğu için bende senin durumunu takip ediyorum canım
inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın
bende henüz sezeryanmı normalmi karar vermiş değilim
hakkımda hayırlısı neeeeyse o olsun diye dua ediyorum
tabiki dualarıma bütün hamileleri katıyorum

yesemincim bencede genel en ii tercih:roflol: bende spinal düşüdüm ama çok heyecan yaparım diye vazgeçtim bende genel olcam inşallah allah hyırlısıyla kurtarsın hepimmizi aminnnnnnn

yasemincim canım benden önce kurtulucaksın hayırlı olsun sağlıklı doğsunda yavrularımız bende geneli tercih ettim öbürüne cesaret edemem gibi geliyor bana Şeniz

bence gitmeleri senin için daha hayırlı canım
zaten normal doğum yapıcan mutlaka seninle ilgilenecek arkadaşın vardır

güzel resim sen kararını verdinmi spinalmi olcak canım

anestezi uzmanı ile görüştürdü doktorum.kadın gerçekten işinin ehli belli ama ben tabi kaşlarım havada dinliyorum:dilcikar: hiç umursamıyorum genelde karar kılmıştım çünkü. ama kadın tam yarım saat konuştu sırtımı muayene etti. spinale çok uygun olduğumu söyledi.yani kemik yapımın. spinal olursa eşimde girecek.eşim çok istiyor girmek zaten. o yüzden çarşamba sabahı hastaneye gidince şu olsun dicem olacak. ama şu anda %51 spinal diyebilirim. hepimizin hakkında en hayırlısını versin Allahım inşallah....a.s.

Mayıs anneside benim ama benim oğlum azcık büyüdü :)17 mayıs 2002 doğumlu bir oğlum var .Anne adaylarına tek dileğim allah kurtarsın ve bebeklerinide Allah analı babalı büyütsün inş.

Amin Canim Allah Hepimiz Sağlikla Kurtarsin Inşallah Ya Bu Arada Kardelen Doğum Yaptimi Acaba

inşallah canım Allah hakkmızda en hayırlısını versin. bu arada kendini fazla yorma gelenlerde senden birşey beklemesin artık.kendine dikkat et. inşallah istediğiniz gibi normal doğum olur kolay bir şekilde.a.s.

Güzel Resim Heyecan Varmi Ben çok Korkuyorum Daha Doğrusu Kendimi Boşlukta Hissediyprum Heyecan Korku Hepsi Var

İnşallah senin içinde herşey yolunda gider. doğum hikayemi eve hayırlısıyla geldiğimde en yakın zamanda yazmaya çalışıcam.. umarım herşey çok güzel olur.doktorum ve anestezi uzmanı kendinden çok emin ve banada inanılmaz güven veriyorlar. dualarınızı bekliyorum.kendine iyi bak...a.s.

Güzel Resim Heyecan Varmi Ben çok Korkuyorum Daha Doğrusu Kendimi Boşlukta Hissediyprum Heyecan Korku Hepsi Var

aslında duygularımı tarif edemiyorum desem daha doğru olur.kafamçokkarıştı bazen inanılmaz mutluyum bazen korkuyorum bazen çok heyecanlanıyorum. bende bilemiyorum yani.ama eşim psikolog bana çok destek oluyor heyecanımı onun sayesinde yenmeye çalışıyorum. sonuç olrak bu çocuk burdan çıkacak öyle yada böyle:roflol: kendi kendime sürekli bunu tekrarlıyorum. bu şekilde sakinleşiyorum sanırım. Allah herkesi hayırlısıyla kurtarsın.umarım eve geldğim gibi sizlere yaşadıklarımı anlatacak kadar güzel ve iyi olur herşey.. a.s.

inşallah canım herşey güzel ve kolay olur bizleride rahatlatırsın canım

Merhaba arkadaşlar,

Benim ayağa kalkınca hem karnımın altları hemde belim çok ağrıyor..Oturunca geçiyor biraz..Özellikle bebek hareket edince çok canım yanıyor..Bir an önce doğurmak istiyorum..Doğumdan falanda korkmuyorum yeterki bu sorunlarım bitsin ve taşımakta zorlandığım şu kilolardan kurtulayım..

sorma ebrucum hep aynıyız benim daha 10 günüm var ama artıkçok zorlanıyorum...
bazen 5 dk içinde tuvalete taşınıyorum ve karnımın altı çok ağrı yapıyo ve karnım sertleşiyo...

inşallah güzel geçer güzel resim bizden saklamak zorunda kalmazsın ahhh ebrucum ya bende artık yürümekte zorlanıyorum biran evvel zaman geçsin istiyorum hemde korkyorum zaman yaklaştıkca allah yardımcımız olsun

slm kızlar kardelen doğum yaptı ama normal olmadı sezeryana girmek zorunda kaldı şuanda iyi haber veriyim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…