2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

SEREN BENCE DÜŞÜN BU TEKLİFİ FISTIK GİBİ HEM ÇALIŞIR HEMDE BEBEĞİNE BAKARSIN FENAMI HEMDE BİR YANDAN ÜCRETİNİ ALMAYA DEVAM EDERSİN BEN OLSAM KABUL EDERDİM. SONUÇTA BEBEK HEP UYANIK OLMAYACAK ARADA UYUYACAK SEN VAKİTLERDE İŞİNİ YAPARSIN KISSSSS:mymeka: ALLAHTAN AKLIM ÇALIŞIYOR YOKSA SEN ÖYLEE BAKACAKSIN:sm_cool:

ama bacım seni nasıl bekliyem ben aramızdaki farka bak...sonra benim kız sıkılır içerde seninkini beklerken valla.........kaydirigubbakcemile

AMAN YOK YOK BEKLETME SEN MINIK PRENSESİİİ:)))
ONCE O CIKSIN BI GORELIM KIZIMIZI BİZİM OGLAN BEGNECEKMİ Bİ BAKSIN BAKALIM BEGENIRSE ODA ARKADAN GELIR ARTIKIN SENIN KIZIN YANINA:roflol::icecream:

TMM ŞEKERİM MADEM AKLIN OKADAR ÇALIŞİİİ O İŞİ SANA YAPALIM HEEE OLMAMIIII:içelim:

SABAHTAN İŞLER SANA MAİL OLARAK GELECEK HEMDE ACİL İŞ OLARAK OLE BEKLEME YOK ACİL İŞİ YAPARKENE Bİ BAKIYORSUN MAİL OLARAK BASKA ACIL İŞ GELIYO HADE ONLARI YAPTIN SONRA ONLARI HESABA GECIYORSUN MUHASEBEYE YANİİ,SONRA ONLARI BASKIYA ANLATIYORSUN TABI EVDESIN YA USTANIN ANLAMASI İÇİN TLFNDA ELLI SAAT ANLATACAN, ONLAR BASKIDAN CIKINCA FIYATINI NUMUNESINI MUSTERIYI ARAYIP BILDIRIYORSUN TABI BU SIRADA 3. ACIL İŞ GELİİİİ

EE NERDE BEBİŞİN YEMEGİ NERDE EVIMIN TEMIZLIGI NERDE KOCAMA YEMEK COK ZOR BE GUZELIM BENDE DUSUNDUM AMA BUNLARI GOZ ONUNE ALINCA İNAN İŞYERINDEN DAHA COK YORULACAM BEN BİRAZ BEBEGİMİN TADINA VARIM ONA BAKIM BASKA BİŞEY DUSUNEMIYORUM SUAN
CAPİTOOO:icecream:

AMAN YOK YOK BEKLETME SEN MINIK PRENSESİİİ:)))
ONCE O CIKSIN BI GORELIM KIZIMIZI BİZİM OGLAN BEGNECEKMİ Bİ BAKSIN BAKALIM BEGENIRSE ODA ARKADAN GELIR ARTIKIN SENIN KIZIN YANINA:roflol::icecream:

valla ne diyeyim bana benzerse fıstık gibi olur ....hihoyyytkaydirigubbakcemile3 beyaz tenli yeşil gözlğ fıstık gibiyim ne yalan söyleyeyim....:sm_cool::lepi:

ay valla bana heycan bastı yine.....ben çıkıyorum biraz uzanayım kızlar...kızım dursun birz daha :))))

ay az kaldı doğuracam yaaaaaaaaaaaaa.............

valla ne diyeyim bana benzerse fıstık gibi olur ....hihoyyytkaydirigubbakcemile3 beyaz tenli yeşil gözlğ fıstık gibiyim ne yalan söyleyeyim....:sm_cool::lepi:

MAAŞALLAH DİYELİM DERYACIM BAK NAZAR DEĞER SONRAAAA ALLAHIM YAREBBİM YAAAkaydirigubbakcemile KENDİ KENDİNE NAZAR DEĞDİRECEKSİN YAA HU

ANNECİMMM BU KADAR ÇOK İŞ VARSAA BOŞVER GİTSİN BENDE ÜRÜNLERİ ONAYLAYIP ONAYLAYIP GEÇİYOSUN SANIYORUMMM PARDON MEhihoyyyt

ANNECİMMM BU KADAR ÇOK İŞ VARSAA BOŞVER GİTSİN BENDE ÜRÜNLERİ ONAYLAYIP ONAYLAYIP GEÇİYOSUN SANIYORUMMM PARDON MEhihoyyyt

AHH AHH KESKE DEDIGIN GIBI OLSA SEREN NE İŞLER YAPİİİ Bİ BİLSENNN:çok üzgünüm:

QUOTE=izmirgüzeli22;3595729] seren sen rapor aldın dimi canım [/QUOTE]

YOK ŞEKERIM C.TESİ ALACAM SON 4 AYLIK VİZİTEMİ CIKARTTIM İMZALATTIM C.TESIDE MUAYENE OLUCAM ORDAN RAPOR VERICEKLER SANIRSAM
VALLA DENILENLERE GORE HAZIRLADIM VIZITE KAGITLARINI INSALLAH YANLIS BISEY YAPMAM
SEN ALDINMII????????

Ben geçen cuma aldim hayatim şükür o derttende kurtulduk bi tek benim şirket değişikliğinden dolayi çikişim verilmişti bi gün sonra tekrar başlamiş sigortam benden işe tekrar girdiğime dair belge istediler yeni kaşede yarin gelcekmiş muhasebeye onu bekliyorum hayirlisi ile

OZAMAN SEN BILIRSIN BEN DOGRU ALMISIM DIMI
SON 4 AYLIK VİZİTE KAGIDI ALDIM C.TESIDE SSKYA BAGLI HASTANEDE MUAYENE OLACAM SANIRSAM DOKTOR BANA RAPOR VERECEK VE O RAPORU 37. HAFTAYA KADAR SAKLICAM SONRA 37. HAFTADA İŞTEN CIKIS İÇİN TEKRARDAN VIZITEMI ALACAM AY BASLADIK YINE:roflol:

Ayy oku oku bitmedi yawwwwww.Bugün nstye girdim,sonucu yarın göstericem doktoruma.Çok sıkıcıydı hiç sevmedim,kağıt bitti baştan,silik çıktı baştan,bebek çoştu denk getiremediler baştan.Benimki kaydırdı kemeri resmen, rahatsız oldu küçükbey.Bi çıktım nsteden doğum yapmış gibi saç baş karışmıştı birbirinekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Emelcim hadi atlatmışsın gözün aydın inşallah sonuçlarında iyidir,bu işler çok sıkıcı valla umarım bidaha girmeye gerek kalmaz

:roflol::roflol: AY BENDE C.TESI GIRECEM O MAKINAYA BAKALIM BEN NE HALDE CIKICAM BARI SACLARIMI ACIMDE AHENKLE DANS ETSIN BIYANDAN:roflol::sm_cool:

seren ben vizite kağıdını aldım gittim doktora ult. baktı izine ayrılabilirisin dedi muhasebeye çıkın dedi benle eşim çıktık durumu anlattık onlarda evrak felan hazırladılar işte işvernin kaşesini felan istediler bi belgeyide işyerine verin dediler ben onun fotokopisni verdim sende fotokopisini ver aslını ver işyerine belgeyi kaşelet sende kalsın sonra ne yapman gerektiğini sor iyice yanlışlık olmasın tamam mı cicim çünkü ben 32 .haftada iş görmezlik raporu aldım sen 37 . haftaya kadar çalışabilir raporu alcaksın ordakiler zaten sana yardımcı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…