2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canlar merhaba, uzun zamandır eylül annelerine giremiyordum
internet bağlantımızı kesmek zorunda kaldık..kızım ecrin şu an 2 aylık oldu...2245 gr olarak dünyaya geldi...şu an 4500gr oldu bile..sizin bebişler nasıl..hepinizi bebişlerinizle birlikte öpüyorum

canlar merhaba, uzun zamandır eylül annelerine giremiyordum
internet bağlantımızı kesmek zorunda kaldık..kızım ecrin şu an 2 aylık oldu...2245 gr olarak dünyaya geldi...şu an 4500gr oldu bile..sizin bebişler nasıl..hepinizi bebişlerinizle birlikte öpüyorum

Canım merhaba artık Doğum yapmıs anneler topiğinden devam edıyoruz paylasımlarımıza.. bır dahakıne buraya gelırsın olur mu.. kızına masallah toparlamıs kendını.. umarım saglıgı yerındedır uzmuyordur annesını.. gorusmek uzere sevgıler..

Buradan takıp edebılırsın canım;

http://www.kadinlarkulubu.com/eylul-anneleri/217395-dogum-yapmis-olan-anneler-buraya.html

duygu
kızlar benım bebegım 40 dakıkada bır emmeye baslıyor bazen doymuyormu dıye cok taktım kafaya:KK43:boyle bırsey yasayan varmı?sutunuz artsın dıye neler yıyorsunuz?bırde goguslerım slıkon takılmıs gıbı sıs gezıyordum sımdı ıkısıde ındı.ıyıce korkmaya basladım acaba sutum azalmayamı basladı dıye?onerılerınızı beklıyorum..

X