2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar size bişey sormak istiyorum benim sağ göğüsümün altında kaburgalarımda bi ağrı var sanki bebişim oraya dayanmış gibi otururken bile çok ağrı yapıyo rahat hareket etmemi engelliyo eğilip doğrulamıyorum bugün hastaneyi aradım doktorumdan randevu almak için ama yarına vermediler doktor izine çıkıyomuş ayın 25ine verdiler sinir oldum kim beklicek o kadar zaman. aranızda aynı problemi yaşayanınız varmı yardımcı olursanız sevinirim

kızlar size bişey sormak istiyorum benim sağ göğüsümün altında kaburgalarımda bi ağrı var sanki bebişim oraya dayanmış gibi otururken bile çok ağrı yapıyo rahat hareket etmemi engelliyo eğilip doğrulamıyorum bugün hastaneyi aradım doktorumdan randevu almak için ama yarına vermediler doktor izine çıkıyomuş ayın 25ine verdiler sinir oldum kim beklicek o kadar zaman. aranızda aynı problemi yaşayanınız varmı yardımcı olursanız sevinirim

cnm hosgeldinn

aynısı bendede oluyor bebişler buyudugu ıcın gogus altına baskı yapıyorlar sankı kemıgı ıttırıyo gıbı gelıyor dımı işte o bebısı ya kafası ya poposusırnaşık şey
artık onlarda oraya sıgamıyo napsın garıpler arada gerılıyolar işte
korkulacak bişey degıl cnm o senin minik kuzun annesiiiikaydirigubbakcemile2

Canım hoşgeldin aramıza umarım iyi vakit geçirirsin.

hoşbulduk efenim..çok hoş bi siteymiş daha şimdiden bi çok şey öğrendim kafamı kurcalayan..mesela nasıl doğum yapacağıma karara verememiştm .o kadar korkuyorum ki normal doğumdan.ahh annelerimiz allah onlara ne sabırlar vermiş.ben ne kadar ödleğim diyesim geliyor..epidural doğum hakkında bilgiler aldım bu sitede...ama doğum yapacağım hastanede bu yöntem yaygın mı bilmiyorum açıkçası...
CADIARZU

cnm hosgeldinn

aynısı bendede oluyor bebişler buyudugu ıcın gogus altına baskı yapıyorlar sankı kemıgı ıttırıyo gıbı gelıyor dımı işte o bebısı ya kafası ya poposusırnaşık şey
artık onlarda oraya sıgamıyo napsın garıpler arada gerılıyolar işte
korkulacak bişey degıl cnm o senin minik kuzun annesiiiikaydirigubbakcemile2

hemde öyle bi baskı yapıyoki sanki ordan bi kemik yerinden oynamışta göğüs altıma batıyo gibi ben 31+3de doktora gittiğimde doktor bana bebeğin dönmüş demişti kafası değildir o zaman ben hep acaba ayakları mı diye düşünüyodum ama emin değildim.acaba bebeğim tekrar mı yukarı döndü de kafasıyla yapıyo

hemde öyle bi baskı yapıyoki sanki ordan bi kemik yerinden oynamışta göğüs altıma batıyo gibi ben 31+3de doktora gittiğimde doktor bana bebeğin dönmüş demişti kafası değildir o zaman ben hep acaba ayakları mı diye düşünüyodum ama emin değildim.acaba bebeğim tekrar mı yukarı döndü de kafasıyla yapıyo

:1no2: bilmiyorumki anacım bebek dogum pozısyonuna dondugunde tekrardan ters donermı ınan bılmıyorum
anca onu ultrasonda ogrenebılırız ama bebısın ya poposu ya kafası zaten ıcını ferah tut cnm kontrole gıttıgınde anca ogrenırsın senı yanlıs yonlendırmım ama korkulacak bişey dgl emınolabılırsın:1hug:

selam canlarrrrrrrrr nasılsınız bakalım işlerim yüzünden fırsat olmuyo bi türlü gireyim işyerinde doğuracağım sanırım :)))))))))))))

selam canlarrrrrrrrr nasılsınız bakalım işlerim yüzünden fırsat olmuyo bi türlü gireyim işyerinde doğuracağım sanırım :)))))))))))))

aynen bende burda doguracam sanırsam
ne yerıme grafıker bulabıldım nede ayrılabılecem sanırım
patronumun kızı yıne kacmıs evden:kızgın: şimdi adam burayada gelmez offfffffffffffff ay sonu nasıl cıkıcam bılmıyorum iice sınırlerım bozuldu valla yaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakötükedihüso

ah serencim hiç sorma benim buraya 2 eleman geldi ikiside kaçtı yoksa ben geçen cumartesi bırakmıştım ama eleman yok gelde bırak git olmuyo bu cumartesi kesin son diyorum ama yinede şüpheliyim ayaklarım ve belim kopuyo sürekli oturmaktan bi insan oturmaktan bu kadar şikayet eder mi blmiyorum ama hamile olunca ediyomuşşşş :))))))))))))

Kızlar cmt günü alışverişe çıkıcam bebişime biberon alcam küçüklerden hangi markayı alsam acaba hangileri iyi oluyoki.Emziğini Nuk aldım Bitane Chicconun şu gaz yapmayan biberonundan var bitane weenin küçücük biberonundan var bitanede orta boy alayım diyorum iyi olur dimi.Nedersiniz?

bence almışsın yetar aslında ama illa istiyprsan avent güzel ama pahalı biraz canım..

derya hanım nasılsınız görüşmeyeli nst sonuçları iyi çıkmış sevinmiş canım inş. prenses vaktinde gelir

canım muhteelen bebeğin baskı yapıyordur ayaklrıyl...doktorun teli yokmu?

derya hanım nasılsınız görüşmeyeli nst sonuçları iyi çıkmış sevinmiş canım inş. prenses vaktinde gelir

iyiym sağol canım..bugünki nst de iyi çıktı...illa pazartesi alayım diyor doktor..şimdilik haftaya cuma diye konuştuk doğumu bakalım hyırlısı canım...sen ansılsın?bırak git işi artık ya:............

ah serencim hiç sorma benim buraya 2 eleman geldi ikiside kaçtı yoksa ben geçen cumartesi bırakmıştım ama eleman yok gelde bırak git olmuyo bu cumartesi kesin son diyorum ama yinede şüpheliyim ayaklarım ve belim kopuyo sürekli oturmaktan bi insan oturmaktan bu kadar şikayet eder mi blmiyorum ama hamile olunca ediyomuşşşş :))))))))))))

oyy kıyamamm aynen bende artık yeter cıkım dıyorum ama bızede gelen kacıyo ay tek calıskan bızlermişiz kıss:)))))

zaten adamın elınde olsa benı bırakmayacak dogumu burda yap burda cocuga bak dıyecek nerdeysekaydirigubbakcemile2 şimdi kızıda kayıp iicene işler tersıne dondu hakkımızda hayırlısı artık nedim

derya şaka maka az kaldı anne olmamıza bazen inanasım gelmiyo valla :))))))))))
işide cumartesi bırakıp gidecem zaten ama sizide bırakacam bu da kötü tarafı :KK43:((((((((((((

valla seren hatta benim patron dedi ümran biz en iyisi buraya bi beşik koyalım bi yandan çalışır bi yandan bakarsın çocuğa artık millete dalga konusu olduk çıktık vallahaaa ayten bıraktımı acaba işi

iyiym sağol canım..bugünki nst de iyi çıktı...illa pazartesi alayım diyor doktor..şimdilik haftaya cuma diye konuştuk doğumu bakalım hyırlısı canım...sen ansılsın?bırak git işi artık ya:............

NE O KIS DOGURUYORMUSUN CUMAYA KADARlaelaelaelaelae
BENDEN ONCE DOGURMAYA UTANMİNMİ HEEEEE:mymeka:

valla seren hatta benim patron dedi ümran biz en iyisi buraya bi beşik koyalım bi yandan çalışır bi yandan bakarsın çocuğa artık millete dalga konusu olduk çıktık vallahaaa ayten bıraktımı acaba işi

BENDEEE ÇALIŞIYORUMMMMMM:sm_cool::sm_cool: DELİRMEK ÜZEREYİM BİZDEDE BURDA ÇALIŞNA KIZ KAÇTIII, PATRONUMA DA KIYIP GİDEMİYORUM AMA SANIRIM 20 SİNDE DİYCEMMM AAAA YETTİ BİTTİ BEN GİDİYORUM DİYCEM :eek::eek: ARTIK ARABAYLA SABAHLARI İŞE GELMEK BİLE ZORLAŞTI KIZLAR YAAA SANKİ ALTIMA YAPACAKMIŞIM GİBİ GELİYOR ARABA TÜMSEKTEN FALAN GEÇTİĞİ ZAMAN. OTURMAK BANA ÇOK ACI VERMİYORDA SABAH KALK İŞE AKŞAM GİT GEÇ SAATEE BİRDE YEMEK YAPPP. AMANNN İŞTE ZOR BENİM HAYATIM NE DİYELİM BUNADA ŞÜKÜR. ÜMRANCIM NASILIM BİR DOKUN BİN AHHHH İŞİT OLDU KUSURUMA BAKMA ARTIKkaydirigubbakcemile2

OLDUUUUUUUUUUUUUU
BENİMKİDE EVE INTERNET AL ORDAN SANA MAIL ATARIM İŞLERİ SEN EVDEN YAPAR BANA YOLLARSIN MAAŞINIDA HER AY BANKAYA YATIRIRIM DIYO
AYYY COCUKLAMI ILGILENECEM EVLEMI İŞLEMİİ
PATRONLAR COK AKILLI VA YAAAkaydirigubbakcemile

X