2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

hihoyyyt
maşallah canım bebişine.doktorun dediği doğru valla senin bebiş 4'ü geçer o zaman da sezeryan yaparlar zaten.hayırlısı canımcım

canım umarım kontrolünde doktorun güzel haberler veriri sana.

iyi akşamlar hepinize arkadaşlarım..

aytencim inşAllah bebişinin sağlıklı olduğunu görüp zamanında geleceği haberini alacaksın canım..

meltem maşaAllah kızına canım..nazar değmesin..hakkınızda hayırlısı olsun..

bana da dr. pelsanta yaşlanmaya başlamış artık dedi ... o da neyin nesi oluyor ki acaba :)))

ah mervecim işte dediğim gibi kireçlenme aktif ise bebeğin kilo almasını engelliyormuşşş

Kızlar ya nerden çıktı bu kireçlenme yaşlanma filan böyle acaba bebişlerin iriliğinden filanmı kaynaklanıyo acaba yarın bende gidicem dr.a bakalım inşallah güzel haberlerle gelirim bende hakkımızda hayırlısı olsun

Benim okuduğum bi kitapta 7.ayın sonunda plesentanın işlevinin azalmaya başladığını söylüyor belkide onunla alakalı şeylerdir bunlar,bu arada kızlar ya bende bi gaz problemi başladı valla utanıyorum ne yesem gaz yapıyo sizdede varmı böyle durumlar

içimde bi his benim dr 28 ınde dönucek izne çıktı,28 den önce doğurucam gibi..ama allah korusun 29 olsa razıyım..bilmediğim dr la ürkerim..neblim his işte..bide sezeryan yapmış bi kızın kesik yerini gördüm..kız zayıfcacık ama bi et sarkmış ufacık kesiğin üstüne..kesi teri 5 cmanca ama derinceydi kızcağızınki..sanırımıkı cocukda ezeryandı ondan..ama nedyim ki bende sezerya olucam sanıyorumiçimbi tuhaf oldu pek içime sinmedi o kat kısmı..........

Valla canım zaten şu aralar doğumla ilgili garip bi stres yaşıyorum yani bunu söylemenle daha bi stres oldum ne öyle et sarkması falan(Öyle şeyler düşünme bence benim ablam 2 sezeryan oldu maşallah hiçbişeyde olmadı çokta çabuk toparladı kendini herkesinki aynı olmaz inşallah sende dr.un gelmeden doğurmazsın

iyi geceler arkadaşlarrrrrrrrrrrrr
gülşahhh iyi haberlerle gel canm inşallah bu arada şu plesenta işini söyleyeyim doğuma doğru plesentanın görevi de artık azalacağı için kireçlenmelerin olması normalmiş ben de son gittiğimde doktor baktı ama normal boyutta olduğunu söyledi şimdilik..merak etmeyin yani hepimizde doğal gelişen bir süreç...

doktor bana sakın stres yapma dedi şu son hafta biraz tırsmaya başladım galiba ondan korkuyorumm...
dün gece hiç uyuyamadım nefesim daralıyooo...

Saol ebrucum sanada iyi geceler tatlım inşallah dediğin gibi güzel haberlerle dönerim öptüümmm:)

doktor bana sakın stres yapma dedi şu son hafta biraz tırsmaya başladım galiba ondan korkuyorumm...
dün gece hiç uyuyamadım nefesim daralıyooo...

Sıkma canını meltem bende aynıyım sürekli kafamda seneryolar yazıp uykumu kaçırıyorum bide sıcak bide dönemiyorum bi yerden bi yere hepimizde var bu sorunlar canım eninde sonunda doğurucaz inşallah bende stres yapıyodum ama stres doğumuda zorlaştırırmış en iyisi bunun doğal bişey olduğunu düşünüp rahatlamak

arkadaşlar nts ayrıntılı ultrosonmu bebek kalp atışımı demek bende 37.haftadayım benimkide 2. doğum diye çatıya bakmadı ama kordon boynundamı aşına yakınmı bu ultrosonla göremem ayrıntılı ultroson istiyorum haftaya gel dedi dogum başlamadan niye kordon boyuna dolansınki anlamadım sizden böyle bişey isteyen oldumu özel muayene oluyorum para içinmi böyle bişey istedi bilmiyorum ilk gebeligimde doktorum hiç böyle bişey istememişti.fisfisfis

sağol canım yaaa şimdiye kadar gayet rahattım ama şu son zaman bi aksilik olacak diye korkuyorum doktorumda bu halimi söylemeden anladı sadece sen değilsin bütün hamilelerde olur dedi...kafamçokkarıştı

korkacak bişey yok arkadaşlar her saniye milyonlarca kadın doğuruyor hemde nerelerde ne şartlarda Allah biz kadınları bu kabiliyetle yaratmış ben o kadar korkaktımki ilk hamileliğimde sezeryan istiyordum ama yetişemedik neredeyse arabada doğuracaktım hastahaneye girdim ve kızım 10 dakikada doğdu tabiki zordu acılıydı ama herkez yapıyor yeterki Allah sağlık versin başarabilirsiniz şimdi 2.ye hamileyim 37.haftadayım doğumdan değil sadece bebeğimin saglığının iyi olup olmıyacagından korkuyorum ve dua ediyorum hepimiz için...

Canım nst.bebeğin hareketleri sonucu kalp atışındaki artma ve azalmaların saptanması ve bunun kağıda yazdırılması için yapılır,ayrıca rahimdeki kasılmalarında şiddet ve sıklığını gösterir bunun sonucunda dr.doğuma bilke alabilir yani ayrıntılı ultrason değil dr.un gerekli gördüğüne göre mutlaka gir

sağol canım yaaa şimdiye kadar gayet rahattım ama şu son zaman bi aksilik olacak diye korkuyorum doktorumda bu halimi söylemeden anladı sadece sen değilsin bütün hamilelerde olur dedi...kafamçokkarıştı

ya mutlaka korkulacak bişey yok ama benim bebişim tedaviyle oldu evliliğimizin 6. senesi bitti 4 senedirde bebeğim olsun diye uğraşıyorum 2 düşük yaptım(boş gebelik)korkmam normal heraldeeekafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…