2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

iyi akşamlar hamiş arkadaşlar burası bugün çok sıcak dışarı çıkacak gibi değil..........
kılıma açık sürekli onla anca durabiliyorum................

gerçekten bugün dışarısı çok sıcak dayanılır gibi değil biraz temizlik yaptım duş almışım gibi ter döktüm bi toz almam kaldı dinleniyim biraz dedim ama şimdi de hamlaştım hiç kalkasım yok yarına mı bıraksam pekte kalmasını istemiyorum yarına yarım yamalak işi hiç sevmem yemekte yapmam lazım bi hayırlısıyla kalkabilsem yerimden hepsini bitiricem de doğrulamıyorum allah bana kolaylık versin

merhaba güzel annişlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
ay izne çıktım ama eşim de bir hafta izinli olduğu için fazla nete giremiyorum..oku oku bitiremedim yazdıklarınızı..
benim bebiş de çok hıçkırıyor kızlarrr e çucuk napsın anasının yediklerini hazmedemiyo tabiiihihoyyythihoyyyt
ben çok bunalıyorum kızlar yaaa sıcak çok sıcak her yer sıcak geliyor devamlı terliyorumn eminim sizler de öylesiniz ayyyy hayırlısıyla bi doğursaydık yahuuuu
deryaaa hadi kız sen de hayırlısıyla doğur da cesaret ver biraz bizeeeee ben de dün gece rüyamda doğuma gider gördüm kendimi eşime de diyorum ki bak gece mece sakın kalk dersem heyecan yapıp da çantayı unutma o da dalga geçiyor benle sen doğumu düşün çantayı bırak diye :roflol::roflol:
ama olur mu o kadar listeler yapıp özene bezene çantalar hazırladık dimi kız CANSUUUUU Şeniz

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyordum inş.herkez iyidir.ben 34. haftamda olduğuma hala inanamıyorum erken doğum tehlikesiyle 3 ayı geride bıraktık.inş.herkez gününde meleklerine kavuşur

tabi canımm benimm.. o kadar hazırladıkk unutmasınlar sakın çantaları..... Ben artık arabaya koymayı bile düşünüyorum çantayı...
Sende eşinle bu güzel günlerin keyfini çıkar canım....
Sizee iyi gezmelerrr......
hihoyyyt

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyordum inş.herkez iyidir.ben 34. haftamda olduğuma hala inanamıyorum erken doğum tehlikesiyle 3 ayı geride bıraktık.inş.herkez gününde meleklerine kavuşur

İnşalah canım hepimiz zamanında sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize.... Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...
:Saruboceq:

ben bugün doktora gittim 3 haftada 2 kg almışım.....
bebişimde 2.850 kg olmuş adetime göre 33.5 günlük hamileyken bebişime göre 36.4 günlük gözüküyooo...
doktor gününü beklerse 4 kg geçer diyoo nasıl doğurcammmm beennnnnnn

Merhaba canım.. Maşallahh bebişine... Annesi güzel besliyor demek ki yerimseniben

Merhaba canım.. Maşallahh bebişine... Annesi güzel besliyor demek ki yerimseniben

canım sağol:CüvCüv:
ama tek problem bebeğin gelişimi önde olduğu için plesanta kireçlenmeye başlamış 2 hafta sonra bakacak bakalım dr kilo almasını engelleyebilirmiş ama benim kireçlenme aktif değilmiş:1shok:
bi bunu bilmiyoduk bunuda öğrendikkafamçokkarıştı
allah başka sıkıntı vermesin:Saruboceq:

selam kızlar nasılsınız bir yaramazlık yok ya dün çok halsizlik vardı üzerimde hiç giremedim siteye yattım tüm gün nerdeyse akşam üstü anacım geldi bbu sabah gitti yine bende kıza okul baktım bugün çıktık dışarı eşimle sonra kızkardeşime gittim ordan geldim yoruldum biraz ama küçük kızkardeşimin düğünü var haftaya malum trafik yoğun bu aralar evde ve annemde bu ara sizi ihmal edebilirim merak etmeyin beni emi

yok be güzelim öle uyku falan yok uzanıyorum sadece zaten 30 dk kadar uzanınca su gibi terleyip üstümü değişip duş alıp tekrar uzanıyorum gerçi 3-4 gündür öncekine nazaran biraz daha uyudum geceleri ama yorgunluktan sızmak benimki dolaşmaktan evle uğraşmaktan ayaklarımın ağrısından vsss yoruldum yaniii ama dinlenmiş uyanamıyorum uyusamda yanii

canım benim alttan da üsttende çatladı valla alt kızımda 3-4 tane çizgi var elimle dokununca bile hissediliyor çatlak göbek deliği kızmında da sağlı solu küçük küçük çatlaklar oluştu harita varii naparsın mecbur çaresi yok artıkkk

ohhh maşallahhh maşallah kilomuz yerinde maşallah benim kız yerinde sayıyor sanırım ben 2 kilo vermiş oldum şimdiye kadar inşalah kızım almıştır bakalım 25.inde belli olcek
doğumuna gelince allah kolaylık versin olmadı sezeryan olursun kilolousa bebek benim görümcem kızını geçen sene 4,600 kg ile dünyaya getirdi oda sezeryan oldu maşallah çok çabuk toparlandı o inşallah ebnd eöle kolay atlatırım sezeryanı

hicran naber canım senle aramızda 2 gün var heralde senin bebiş kaç kilo

doktor normal gününü beklerse 4 kg kesin geçer dedi o zamanda sezeryan dedi:teytey:

Maşşallah canım bebeğine tombiş bi bebeğin olacak desene,sezeryan olursun iri olursa napıcan hayırlısı,yalnız bu plesenta kireçlenmesini anlayamadım o neymişki allaallaaaa daha neler duycaz bakalım,Allah ım hepimizi yavrularımıza sağlıkla kavuştursun:Saruboceq:

plesanta kireçlenmeside sezeryana sebep oluyor kıslar ben duymuştum. bende senin haftanda gitmişitim 2500 dü doktor banada önden gidiyor demişti. hayırkısı bakalım ben paxartesi gidiyorum doktora eğer bebeğin böbreğinde büyüme olmuşsa sezeryan gününe karar verilecek. hayırlısı nasıl ise oyle olsun inşallah

sağol canım;kaydirigubbakcemile2
bende onu diyorum ya daha neler duycaz diye....
bu plesanta (eşi)kireçlenmesi arkadaşımda olmuştu ama çok erken başlamıştı ve hep yatıp dinlenmişti erken kireçlenince bebek iyi beslenemiyordu..kafamçokkarıştı
benim yavru neyseki aradaki farkı kapatırmış...
heee şööle bi durumda var benim kireçlenme aktif değilmiş yanardağ gibiii:uhm:-tatlicadiarzu-:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…