2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

merhaba arkadaşlar bende eylülde 2, anneliğimi yaşayacağım.aranıza geldim.az kaldı gerçi 3 eylülde allahın izniyle oğluşumu kucağıma alacağım.:Saruboceq:a.s

evet güzelim denizci ve sık sık görev çıkmaya basladı geçen seneden beri.3 yıllık evliyim 2 sene rahattık ama 1 senedir işler degişti.evlenmeden konuşmuştum hatta eşimle seferlerin varsa bu iş olmaz diye ama oluyomuş birden bire.sabah güle oynaya gnderdiğim adam yarın yurtdışına cıkabilirim dedi en geç haftaya gidermiş

canım yaaa oyle sey olur mu amaa...
eşin itiraz etse bı sekılde olmaz mı..
mart nerde kasım nerde yaaa..
geçen sene martta evden cıktı gitti kasım ayında görevi bitti.2 yıl artık yurtdışı görevim olmaz diyordu ama yine cıktı işte aksilik

selam bende eylül de doğum yapacağım inş...tüm hamişlere hayırlıo doğumlar diliyorumm..allah bi avazda kurtarsın inşşşaalllllaaaaahhh amin:)

çok üzüldüm arkadaşım,zor bir durum ama allah sağlık sıhhat versin.iş de önemli bu yaşamda malesef.kötünün kötüsü var diye düşünmeye çalışıp üzme kendini.sonuçta bebeğin sağlıklı,sen sağlıklısın,eşinde işi bitince yanına gelecek,iyi taraflarından bakmaya çalış.a.s

oooowww:1shok: gemide yani eşinn
of zor bi iş yaa allah kolaylık versın nedim cnm ama bak eşinde demiş ismim gitti iptal durumu olmaz diye
anacım üst yöneticiler anlarmı senın benim halim onlara iş ver önlerinde eğil yeter
üzme kendini lütfen cansununda dedıgı gıbı iş olmasa ne yıyıp ne içeceksınız saglıklı olun yeterki herseyde bir hayır vardır de herzaman inan bak eşinde cok üzülüyordur istemezmi karıcının bebişinin yanında olmayı ama napsın filo komutanını es gecemiyo:tomato:

merhaba arkadaşlar bende eylülde 2, anneliğimi yaşayacağım.aranıza geldim.az kaldı gerçi 3 eylülde allahın izniyle oğluşumu kucağıma alacağım.:Saruboceq:a.s

kız ben seni nerden tanıyorummmm:1shok: bu resim yabancı gelmedi bana
:uhm: daha once baska topicdeydın yanılmıyorsamsositososito

kızlar dua edin de bu iş iptal olsun:Saruboceq:bu askeriyenin işi arapsaçı gibi.görev cıktı deyip 2 gün mesai yazıyolar.bi bakıyorum eşim aksama geliyo.yada bi tlf ben bugün gelemiyorum tatbikat var diye biliyorum umarım bu italya işide iptal olur.bol bol dua edin bana

benim de eşim doğumda yanımda olamayacak maalesef..işi dolayısıyla yurt dışı seyehatleri var ne yazıkki.bunun için çok üzgünüm.son ayımda annemlerde kalacağım.gitmek zorunda olduğunu biliyorum bu yüsden de zorlayamıyorum onu..oda burda bizim yanımızda olmak istiyor ama elinden birşey gelmiyor işte...ah ahhhallahtan her şeyin hayırlısını diliyorum..

sevgili zeos allah ikimizede yardım etsin....umarım senin içinde benim içinde herşey olumlu olur.

ay inşallah iptal olur yada giderse inaşşallah doğumuna yetişir 20 gün sürerse doğumuna yetişir sanırım dualarımız seninle üzme kendini :1hug:

canim ya evet bu askeriyenin işi belli olmuyor benim eşimde karaci bi bakiyosun gece eğitim var bi bakiyosun haftada 4 gün nöbeti her açidan zor sanirim asker olmak allah yardimciniz olsun tez zamanda kavuşursunuz inşallah

sende hoşgeldin senide bir avazda kurtarsin allahim inşallah hepimize hayirlisi

üzüldüm zeos ya tam ihtiyacın oldugu zaman da ters olmuş inşallah iptal olur ama herseyin hayırlısını istemek, Allah'tan hakkınızdaen ,yisini neyse o olsun diye dua etmek en iyisi
sanırım mommy niin eşi askerdi hem de doğudaydı heraalade kız kaç ay yanlızdı onlar kavustu senin dee eşin gitmek zorunda kalmaz inşallah kaydirigubbakcemile3üzme kendiniii

teşekkür ederim..yeni üye oldum siteye.o yüsden biraz zorlanıyorum.ama alışırım.

ALIŞIRSIN VE ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAŞARSIN:1hug: İBURASI ÇOK GÜZEL TEK YAZIŞTIGIM KULUB kaydirigubbakcemile3

GÜZEL ANNELER HEPİNİZE İYİ GÜNLER DİLİYORUM SONRA GÖRÜŞMEK ÜZEREa.s.

EMELLLL (MAVİLİ) NSTDEN GELİNCE HABER VER CANIM BENİM a.s.

Kızlar cmt günü alışverişe çıkıcam bebişime biberon alcam küçüklerden hangi markayı alsam acaba hangileri iyi oluyoki.Emziğini Nuk aldım Bitane Chicconun şu gaz yapmayan biberonundan var bitane weenin küçücük biberonundan var bitanede orta boy alayım diyorum iyi olur dimi.Nedersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…