20 kilo verme günlüğüm

en güzeli yavaş vermek. hem kalıcı olur. az olsun senin olsun. kabızlık için de çok çekmiş biri olarak en etkilisi bol su içmek. bundan daha etkilisini bulamadım.

en güzeli yavaş vermek. hem kalıcı olur. az olsun senin olsun. kabızlık için de çok çekmiş biri olarak en etkilisi bol su içmek. bundan daha etkilisini bulamadım.
Ay o kadar çok su içiyorum ki maşallah diyim hep bi tuvalet macerası.
Şuan tartı iniyor mu çok merak ediyorum mesela ama erken tartılınca minik artılar görünce veya eksi göremeyince benim modum çok düşüyor diyeti bırakasım geliyor.
Ama iki haftada 1 kilo eksi bile görsem sorun etmiyorum.

24.09.2024--------- 77.1
07.10.2024--------- 75.5
12.10.2024--------- 75.1
21.10.2024---------
06.11.2024---------
20.11.2024---------
02.12.2024---------

Normalde ayın 21 ini beklicektim ama bugün dayanamayıp tartıldım.
Pzt den bugüne -400 daha gitmiş.
Hemde bu hafta içi ödül tatlısı yedim ve eşim bi gün pizza almıştı öğün olarak onu yedim.Bir gün de ciğer yedim dışarda hatta.Ama hep tabağımı dengeleyerek gittim.Bu hafta hiç diyet yaptığımı anlamadan -400 görmüş oldum 5 günde.

Şu gribi atlatayım önümüzdeki hafta perşembe cuma 2 gün 1200 kalori denemeyi düşünüyorum en bazalde giderek direk cumartesi eksi görme hedefiyle
Bildiğiniz güzel detokslar var mı kızlar iki günlük birini seçerim belki

Tarı günümü cumartesi mi yapsam acaba ben hafta içi emek verip tartı sonucu görürüm hem de hafta sonu bir kere ödül yerim ailemle diğer tartıya kadar etkisi geçmiş olur...

18 günde tam 2 kilo vermişim.2 kilo 15.000 kalori yaklaşık.
Demekki kalori açığı olarak hergün yaklaşık 830 kalori açık bırakmışım.Aslında gayet iyi bi rakam demekki bazalim ve hareketim hesapladığımızdan daha çokmuş çünkü kaloriyi aşırı kısmadım tam da saymadım ama 1600 ün altına düştüğümü düşünmüyorum.
Bu hafta tempoluydu iş ev derken yakarak da eklemişimdir kalori açığı kesin.
Suyumu en az 2.5 litre içtim.
Bitki çayı, çay ,kahve içtim.
Öğünleri hep anlattım dengelediğimi.
69 için çok hevesliyim tam 6 kilom var.hafta içi detoksla önümüzdeki hafta 73lü bir şeyler görürsem inşallah sonra yine dengeli giderek 4 kiloyu da 1.5-2 ayda versem.
69 hedefime 1 Ocak diyebilir miyiz?
Yeni yıldan sonra da 60lı rakamları bitirmeye girişirim inşallah....

Kışlık alışveriş yaptım biraz hala 42 bedene giriyorum.Çok bişey almadım o yüzden kışı geçirecek kadar aldım.
Hatta bu sefer gelecek yaz için de kıyafet almadım çok güzel indirimler olduğu halde.Normalde sezon sonunu kaçırmazdım.
2025 yazında 55-57 kiloları görmek hayırlısıyla sonra gardrobumu düzenlemek ve sonra ful korumaya geçmek istiyorum....

Aklımdaki herşeyi yazdığım için destan oldu ama belki size de faydası olur

Kızlar ben detokslarımı buldum.2 farklı detoksu beğendim yapılabilir olarak.
Biraz onları kendime göre dengeledim.
Bu hafta içi 5 günümü 2 farklı detoksu döndürerek deneyeceğim.

Pazartesi perşembeye karbonhidratsız bi detoks buldum ketojeniğe benziyor onu koydum isteyene tarif de yazarım.
Salı çarşamba ve cumaya da nohutlu bakliyatlı bi ayran aşı detoksu var kesin görmüşsünüzdür onu koydum. Ama kahvaltımı kendi klasik kahvaltım olarak yapıcam üç gün ekmekli olan yoksa dayanamam kesin kendimi biliyorum.

Maydonoz, zencefil limon bitki çayı ve haşlamalık bakliyatlarımı hazırlıcam inşallah şimdi hafta sonundan.

Cumartesi ye bomba tartı rakamı için başlasın hazırlıklaaaaar

Dün bi arkadaşımla buluştum biraz abur cubur yedik gündüz diyetime dikkat etmiştim muhtemelen almam gereken (kalori kısılmamış hali) ne anca gelmişimdir.çok takılmadım sabah kalktım kahvaltı yaptım.(Hafta sonu kahvaltısında bir tık daha fazla yiyorum.)

Yarından itibaren detoks moduna başlayacağım akşamı da hafif geçirerek dengelemeyi düşünüyorum.

Dün alakasız birşeyler yemek çok iyi geldi bugün çok motiveyim yeniden başlamak konusunda.

75.3 geldim.
Hafta sonu yediklerimin bilançosu +200 Gr olarak yansımış tartıya.
Moral bozmadan bugün devam bakalım cumaya kdr ne verebilicez

Nerelerdesin canım? Nasıl gidiyor?
Cuma veya cumartesi tartılcam inşallah

Bariz bi kaçamak yapmadım.öğün dengelemeye devam ediyorum.Ama bu hafta işle ilgili yoğunluklarım vardı.Spor hiç yapamadım.
Bide öğünler dışardan falan oldu kaloriye dikkat ettim ama gizli kaloriler kaçmış olabilir salata sosu makarna sosu vs gibi evde dikkat ettiğim.
Bakalım görücez cumartesi tartı sonucunu.
Aslında perşembe cuma detoks yapsam bile yeter.
Aaa bide 3 gündür antibiyotik kullanıyorum onu unutmuşum bile hastayım da bayağı.
Ama yine de 74.9 falan görsem harika olcak sanki ya.
İyi yaptın dürtmekle mervecim.
Ben iki gün bi ekstra dikkat edeyim ya

Çok geçmiş olsun canım. Sağlığına da dikkat etmeyi ihmal etme

Ben de pazartesi başladım yüksek bir kiloyla. Bugün tartıldığımda 75 çıktım. Aynı kiloda olduğumuz için birlikte yarışabiliriz
Ayyy tamı tamına aynıyız.Böyle olunca çok motive oluruz.
Cuma mı tartılalım cumartesi mi.
Önce hemen 2-3 günlük bi hedef koymuş olalım mı ne dersin.

Ayyy tamı tamına aynıyız.Böyle olunca çok motive oluruz.
Cuma mı tartılalım cumartesi mi.
Önce hemen 2-3 günlük bi hedef koymuş olalım mı ne dersin.
Ben unutmazsam veya başka yerde olmazsam her gün tartılıyorum. Her gün tartılmak moralimi bozmuyor.
Ortak tartı günümüz cuma olabilir.
Birbirimizi kilo açısından geçmeye çalışalım. Hedefi sen belirle istersen. Net bir hedef mi koyacağız 74.9 gibi veya 74 leri görmek gibi bir hedef mi?

O zaman yarın bi tartılalım.hem bende haftayı nasıl geçirmişim görmüş olayım vakit kaybetmeden hemen başlamış olayım.
Kilo hedefi değilde her cuma birbirimizi geçme ekside gibi desek nasıl olur.
Ben çok hızlı veremiyorum yoğun bi hayatım var aşırı kalori kısamıyorum.
Senin durumun nasıl

Evet ekside yarışabiliriz. Yarın başlayalım o zaman.
Benim de çok yoğun bir hayatım var. 2 si Bebek olmak üzere 3 çocuk, iş, ev derken spora da vakit bulamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…