20 kilo verme günlüğüm

Burda başka bir topicte gördüm sıkılaştırıcı krem sürüp çıktım bugün evden.Forumda birisi 15-20 kilo verirken her gün göbek bölgesine sürmüş sarkma olmamış o kişi kollarımı unuttum demişti ben kol bacak bel her yerime sürdüm.Sabah giyinmeden önce rutin haline getireyim diye banyoya koydum.
Benimde nerden baksan 20 kiloluk bi yolculuğum var sarkmadan mis gibi inceleyim amin hayırla huzurla

Bugün günü hurma kurtardı diyebilirim.iki defa 4 er tane yedim 2 ara öğünde.
Diğer öğünü bekleyecek kdr enerji verdi.Çok şükür
Akşam yemeğine tavuk suyuna çorba var , yanına dengeleyip öğünümü yicem inşallah bugün fena gitmiyoruz

Bu sabah yine 76.4 geldim demekki ödemler gitti şimdi gerçekten kilo verme zamanı
Kahvaltımı normal (diyetime uygun) yaptım bugün bir tık hareketle ilgili bişey yapmak istiyorum yarım saat te olsa yürüyeceğim inşallah.
Sabah yine sıkılaştırıcı kremimi sürüp giyindim. Bugün 4. Gün

Sevgili diyet günlüğüm,
Bugün diyetimin 4. Günü de kaçamaksız bitti.
Evime yakın bir fitness salonuna yazıldım.
1 aylık ödeme yaptım.
Hakkıyla hayırla huzurla kullanmak şifalanmak nasip olsun amin

Ekim sonuna minik bir hafta sonu tatili planladım güzel kilo verebilirsem tatilde güzelce giyinmek ve ödül olarak yeni tatlar denemek istiyorum

Ekim sonunda yaklaşık 71 kg olmam gerekiyor plana göre.
Bakalım neler olucak görücez

Cilt bakımı , saç bakımımı yaptım.
Suyumu yeşil çayımı içtim.
Sabahki tartının merakıyla uyumaya geçiyorum....

77 gibi bir kilodan düşüşte sarkma olmaz ama hem kilo vereyim hem güzel bir vücuda sahip olayım diyorsanız krem sürmek yerine spor yapabilirsiniz kremlerden mucize beklemeyin

24.09.2024---------77.1- 76.7 -76.4 -76.4-75.8
02.10.2024---------
09.10.2024---------
16.10.2024---------
23.10.2024---------
30.10.2024---------
06.11.2024---------
13.11.2024---------
20.11.2024---------
27.11.2024---------

75.8 geldiiiiim bu sabah

Ben de 45 kilolardan bu hallere nasıl geldiğimi bilmiyorum şuan yine diyetteyim mesela 61 lerdeydim 58 e inmeye uğraşıyorum yine
Ayyy 55-57 arası hedefim benim.
Ve biliyor musun bende 63 den sonrasını hatırlamıyorum ki nasıl 77 oldum zanndiye oldum valla iki yıl içinde arada bebiş var tabi ama ver al döngüsüne girdim çıkamadım ordan iki sene
Belli bi kilo eşiğini geçmemek gerekiyor bence sonra salıyor insan.hemen ver kurtul çıkma geri 60 eşiğin olsun boyun kaç billmiyorum ama

Evet ben de al ver al ver çok oldu eşiği geçmemek için yine diyete girdim çünkü arkası öyle çorap söküğü gibi geliyor ki çevrem eski halimi bildikleri için poğaça gibi olmuşsun diyorlardı bu da beni üzüyordu karar vermiştim 3.5 4 ayda 10 kilo vermiştim boyum 160 şuan bariz bi kilom yok ama arkası geliyor biliyorum pay bırakmak lazım

Bende 160 ım canım.
Bize 58 den yukarısı çok.
Garanti için 55-56
Ben evlenirken 52-53 kiloydum çok iyiydim zayıfa kaçıyorum hatta orantılı olduğum için...covid de 10 kilo alıp 63 le gebe kaldım.sonra hiç toplayamadım kendimi.
Gelinlik halime dönesim var ama önce 20 kilo dedim 57.
Sonrasına bakıcam çünkü diyetisyen dedi ki bekar çocuk doğurmamış halinle kıyaslama kendini şuan ideal en zayıf kilon 57-58 dedi

Doğru demiş bekar halimizle kıyaslayamayız zaten o zaman kemikten ibarettim ben o halimi de sevmiyordum zaten giydiğim yakışmıyordu 55 57 ideal

Harikasın canım. Emeklerinin karşılığını alıyorsun. Sakın bırakma. Kurtulacağız bu kilolardan

Merhaba kolay gelsin nasıl gidiyor

Merhaba kolay gelsin nasıl gidiyor
Sabah hafta sonu kahvaltısı bi tık fazla yedim.
Öğleni azalttım
Akşamı diyete uygun yedim.
Şimdi 10 gibi çok acıktım bi bardak süre granola koyup yedim biraz.
Spora gidemedim turşu yaptım

Kötü değil ama kalori açığım ya 100-200 dür ya hiç olmamıştır bugünü stabil geçtiğimi zannediyorum

Bu sabah 76.1 geldim.
Böyle ufak dalgalanmalar normal bence dün gece geç saatte yediğim granola ve iki dilim ekmekten dolayı oldun sanırım.Aslnda kaloriyi aşmadım ama saat geçe kaldığı için ödem yaptı sanırım.
Hemmen bugün diyetimize aynen devam edelim ki ayın 2 sinde eksi görelim hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…