20 kilo verme günlüğüm

Ay yok benim bir şey bildiğimden değil. Sadece önermediklerini biliyordum söylemek istedim sana. Ne güzel diyetisyen + spor gidiyorsun. Çok kısa zamanda vereceğinden hiç şüphem yok.
Al ver tekrar al vereme ....
O kadar yoruldum ki bu döngüden.
Stabil emin gitmek istiyorum artık.
Hayat standardı olsun iyice öğreneyim şu normal yeme herşeyden yeme porsiyon kontrol etme işini.
Diyeti bırakınca alınan bi kilo vermek zoruma gidiyor şuan çünkü gebelik de düşünüyorum nasip ederse Allah hayırlısıyla böyle olunca gene al ver stresine gircem diye ödüm kopuyor.
Zaten o kdr yoğunum ki şok diyet yapcak mecalim de yok
Durumlar böyle

Çalışıyor musun? Ben benim oğlandan sonra bir daha gebelik düşünemez oldum. 3 yıldır uyumuyorum desem yalan söylemiş olmam. Çok hareketli.

Benim hayatımda verdiğim en doğru karar hamileyken diyetisyene gitmek oldu. 77 kilo ile hamile kaldım. 87 kilo doğuma gittim çocuk 3700 doğdu. 10 kilo Doğumla birlikte hastanede bitti gitti. Sonra emzirme sürecinde ve uykusuzluktan dolayı 65 kiloya kadar düştüm. Emzirmeyi bırakınca 72 kiloya çıktım.

dediğin gibi sürekli al ver insanın psikolojisini mahvediyor. Eşim de çok iştahlı bir insan. Her şeyi yiyoruz biz. Öyle olunca kilonun önüne duramıyorum.

Evet çalışıyorum , Allah kolaylık versin hareketli çocuk zor.
Hamileyken bende destek aldım aslında ama irade gösteremedim malesef ilk beş ay kusup kilo kaybedince sonra kıtlıktan çıkmış gibi yedim bebeğin sağlıklı olsun diye iştahımda açıldı.
Çok kısa sürede 19 kilo aldım şaka gibi ama. Çatlak vs ne ararsan var işte.

Motivasyonun yüksek. Çok kısa sürede vereceğini düşünüyorum. Ben de iradeli bir insanım. Vereceğim diyorsam veririm. Yoldaşlık ederiz burda. Her gün uğrarız buraya. Motivasyonumuzu diri tutarız.

Motivasyonun yüksek. Çok kısa sürede vereceğini düşünüyorum. Ben de iradeli bir insanım. Vereceğim diyorsam veririm. Yoldaşlık ederiz burda. Her gün uğrarız buraya. Motivasyonumuzu diri tutarız
Yazalım evet yazmayınca dürtelim ki bırakmayalım.
Spora gittim ben bu akşam.o kadar stabil gidiyorum ki spora Leslie gibi.
25-30 dk yürüyüş bandı sonra 10 dk eliptik yapıp çıkıyorum bu hafta reglim zaten anca ona gücüm yetiyor.Evdeki yemek saatine ancak yetişiyorum şuan bu şekilde.
Adet bitimi tartıyı çok merak ediyorummmm

Mutlaka faydası oluyordur sporun. Haftaya ben de merak ediyorum

Sevgili diyet günlüğüm spora gün aşırı gittim , diyetime devam ediyorum kaçamak yapmadım.
Salı sabah tartılmaya karar verdim.
Tam 2 hftalık bir sonuç göreceğim.
Salı günü görüşürüüüüüüz...

Beeeeeennnnn
Lutfen bu grupta olmak isteyen herkes sadık bir şekilde iletişimde kalsın ciddi kilo vermem lazım 22 kilo hemde

Merhaba Benimde hedefim 20 kilo vermekti 72 ile başladım bebeğim 4 aylık yaklaşık 2 aydır spor ve diyet yapıyorum 8 kg verdim 12 kilom kaldı eğer düzenli paylaşım yapılacaksa burdan ilerleyebiliriz daha önce 20 kilo vermişliğim var 70 ten 50 ye düştüm ama hamilelikte tekrar 20 kilo aldım ben Joanna soh 10000 steps videosunu hergün 1 kere yapıyorum 2 aydır ve tek öğün yiyorum ara öğün falan yok bu şekilde hedefim yılbaşına kadar 12 kiloyu vermiş olmak her hafta 1 kilo vermem demek yani umarım istediğim gibi olur

Ayyy maşallah diyorum sana durulinda helal olsun.
Kendi sürecimi elimden geldiğince paylaşıcam inşallah.
Sizde yorum atarsanız bakarız bi nasıl gidiyor.
Her gün Spor oturtamadım henüz ama fena gitmiyorum dün kendime mat aldım.
İpim ve dumble ım var.
Fitness salonuna yazıldım aslında ama ev rutinimi çok bozuyor.sanırım evde yapmayı öğrenmeye çalışıcam.
2 ayda 8 kilo çok iyi vermişsin küçücük bebekle nasıl omad yapabildi vallahi tekrar tebrik ediyorum.
8 verdin 64 sün o zaman şuan ayyy çok özendim.
Yarın tartılacağım bende bakalım iki haftada neler olmuş çok merak ediyorum

24.09.2024--------- 77.1
07.10.2024--------- 75.5
16.10.2024---------
23.10.2024---------
30.10.2024---------
06.11.2024---------
13.11.2024---------
20.11.2024---------
27.11.2024---------

Ne yalan söyleyim daha ince hissediyorum ama 2 haftalık dengeli beslenme + haftada 3 gün spor sonucummm.

Harika gidiyorsun
Süpersin süper

Kızlaaaar burda mısınız?ben kendime Spor matı aldım.
Spora gitmek çok zorluyor ev rutinimi
Ebru şallı videolaroyla pilates yapmaya karar verdim kardiyo içinde evde ipim var.
Gelecek aylarda imkanım el verirse decathlonda eliptik bisiklet almayı düşünüyorum.
Spordaki günlerimi kullanmak için bu ay gideceğim yine gidebildiğim kadar.

Pilates yapan kadınların vücutlarını beğeniyorum en çok.hem ince hem sıkı.

Aynı şeyleri ben de yaptım. Bakalım başlayacağım. Gece çocuğu uyuttuktan sonra yapabilirim ancak güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…