Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ay bu saat oldu 12 de eve geldımm o saatten berı mutfagı toparlıyorum dusunun yanı 2 saat oldu fırınımıda sıldım zaten esas uzun suren o oldu bulasıkları toparladım falan ancak bu saat oldu hala oglen yemegı yemedım ama nıye yemedım dıye sorun bakalım cunkummm :sinifsinif: saat 12 de bır adet tadelle yedımm dayanamadım tam 4 gundur dolapta durdugu ıcın yedım malesef bende oglen yemegımı yemıyım dedım sımdı ısım bırazcık bıttı sayılır yesılcay ıctım bır bardak suanda ac degılımm bırazdan kalkıp kocsıme köftelı corba yapıcamm . yanınada patlıcan musakka yapıyım dıyorum belkımde tavuksote yaparım ama belkı ıkısınıde yaparım evde yemek olur ıste kocısım evde yemek olmayınca heo makarna yapıyor garıbımm bısede demıyorolumunekankayizsmile

Minnoş kız ne diye tadalle yedin bacım.yarın zayıflamamız kutlamak adına yerdin
tadelleyede bayılırım bu arada 6 haftadır hıc çikolata yemedim.burnumda tütüyor o tadelleler

bende az önce sucuklu omlet yedim 3-4 catal.kaçamak yapmıyacaktım ama kardesim istedi pişirirken öyle güzl koktu ki o sucuklar.bide acılı acılı süper
bi tarafım şişmesin diye yedim a zıcık

bende 3 haftadır hııcc cıkolata yememıstım oyuzden oldu zatenn sekerım
yedım ama dayanamadım napıyım karamelımm kac saattır ayaklarıma kara sular
ındı zatenn muzıkte sonuna kadar acıktı oynaya oynaya yaptım ıste
sen merak etme ben o tadelleyı erıttım bılemm sekerımm erımedıysede azsonra
erıycek cunkumm kalkıp yemek yapmaya baslıycamm tatlımm bısee olmazz demıı yaa

slm kizlarr anacim sabah bir turlu buraya giremedim
tam girdim kapim caldi yazamadan ciktim komsun ogleden sonra oturmaya gelecez dedii
derken bu saat oldu istee anca geldimm vede gidecem cunku an meselesidir kapiyi calmalarii
benden pogoca yaptim sabahtir hic birsey yememeistimki ondan yedim atdina bakmak icin
ama size cok guzel bir haberim var bugun yesil cay ictim ayricada sabahtir 2 lt ye yakin su ictim birde pogoca iste olmasa iyidi amaa ne yapalim arkasi gelmez insalahh
neyse ben cikiyorum kuslarr minnosla karemel asagidasiniz ama maalesef biz bir turlu kavusamadik yaww

evet neslımm yaa görusemedıkk özledımm senıı afferın su ve yesılcay ıcmıssın
canım benımm bunu duzenlı yap artıkım bence pohacaya gelınce yedın bıkere
aksama mutlaka onu erıtıceksın mumkunse baska yeme tatlım yaa
yarın cuma bak bende tadelle göturdum maleseff:sinifsinif:

posicim saslında hamile olsan ben çok sevinirdim ben bebekleri çok seviyorum çünkü
neyse hayırlısı olsun ilerde olur elbet

kızlar inanın 2. takımdaki herkezi çok seviyorum siz benim 2. ailem oldunuz

kızlar kendimi biraz daha iyi hissediyorum
bir iki haftaya dönücem inşallah
bir kaç gündür fena gribim aşıda oldum ama genede korumadı aşı olmasam demekki nasıl hasta olucaktım
benim bünyem çok zayıf hemen mikrop kapıp hasta oluyorum

buraya gelmeyeli tartıyada çıkmaz oldum kilo aldığımı biliyorum görmekten korkuyorum sanırsam

akrebim senin aldığın beşi biyerde çayından aldım bu gün etkisi nasıl çokmu tuvalete çıkarıyo acaba bide günde kaç kere içmem lazım
sirkede içiyodum önceden ama miğdem almıyo artık
şu gribim geçsinde olmazsa sabahları gene içmeye başlarım

kızlar fake verdiğinizi duydum ama isimleri tam alamadım oğlumun fakesi var isminizi verinde eklettirim oğlumunkinden görüşürüz

Merhaba kızlar ben geldimmm :)
ne yapıyorsunuz ?nasılsınız?
öğlen ne yıyeceksınız?
kızlar kayısı hoşafı yaptım ama akşam mı yesem daha ıyı olur öğlen mi?
öğlende ye akşam da

kız zaten sıcak içiceksin ne soğuğu..yoksa siz soğuk suya mı yapıyodunuz..ben kaynatıyorum suyu döküyorum su bardağına 1 tatlı kaşığı bal,2 tatlı kaşığı elma sirkesi harika oluyor sıcak sıcak balkonda sabahın karanlığın izleyerek içiyorum.saat 5:30, 6:00 gibi

afiyet olsun canım..ben de ne çabuk yapmış dedim ben söyler söylemez kaydirigubbakcemile3 canım hoşafı sıcak iç olurmu senin bağırsaklar kabız olmaya yatkın sanırım sıcak içmen daha iyi olur sana

lolo benim face de sadece kkdan arkadaşlar var bide 2-3 tane kendi arkadaşım var kendi adına alabiliirsen çok iyi olur aslında çünkü kendimle ilgili şeyler yazdığımda oluyor erkek yok benim facede yani anlayacağın zati hepsi kkdan bu arada kendine alınca beni ekleyebilirsin derya zalimi adım

sabah 1 dilim ekmek az zeytinyağınla yediğim domates azdı ama bir parça peynir

ara yarım nar

şimdide patlıcanlı pilav bulgur azıcık yicem bakalım nasıl dengelicem

2saat sonra yarım nar

2 saat sonra 1 bardak süt

bu arada tatilin acısını fazlasıyla çekmekteyim bugün niye yarım gün yaparlarki adet oldum sabahtan evde kavga kıyamet gırla gitti çıkamadım evden iğnemi de yaptıramadım adet sancısını fena çekiyorum ilaçlarda etki etmiyor

canım ada çayı iç..söktürür ağrılarına da iyi gelir..bol da hareket et..
hayırdır bacım sizin evin voltajı yinemi yükselmiş..anacım napıcaz bu evlerin voltajlarını eller elektrik bulamaz bizimkilerde haybeye savurur yahuu :sm_confused: kaydirigubbakcemile3

zalımı hayırdır ne ılacı kullanıyorsun?

adet oldum ilaç adı verevbilirmiyim bilmiyorum 10 dk kesiyor ve birdaha da ağrı yapmıyor bitene kadar hapıda var ama iğnesi kesiyor ir tek

teşekkürler cnm ilgin içi adaçayı yok ama sıcak su koydum baya kas gevşetici içtim sanırım o işe yaradı daha iyiyim şimdi bide temizlik yaptık belki onunda etksi olabilir

canımm sen bukadar kıloyuu nasıll nekadar zamanda verdınn ?

kendime işkencemi ediyorum nefsime nasıl hakim olacağımı kendimemi ispatlamaya çalışıyorum bilmem ama garanti yöntemdir bu bende böyle böyle artık kızartma yemiyorum şimdide bağımlısı olduğum bonibonlardan 6 tane var gözümün önünde 6 saattir dönüp bakmadım bile bu bonibonlar ne kadar çok birikirse kendime güvenim diyetteki başarım o kadar iyi oluyor biriktiriyorum en sonunda hepsini bir doyana kadar yiorum mesela yılbaşında yicem bende bakalım ama tek bir tanesine dokunmucam şimdi yılbaşında 60 falan olursam en azından bir anda noluyoz olur az alır çabuk veririm hadi bakalım sizde biriktirin sevdiğiniz kaçamağı yılbaşı için bakalım kaçamağa göz dikecekmisiniz nefsinizi terbiye edecekmisiniz inanın o kadar zevkli oluyorki ben ara aldım aldım koydum kenara çikolata çeşitlerini şimdi elime alıp bakmıyorum bile bayramlarda bile bakmıyorum o kadar alıştırdım kendimi eeee kimdir bana rakip...

ocaktan nisana kadar verdim serumlardan hepsini geri aldım hazirandan beridir tekrar vermeye başladım 70 kiloyum şimdi

uyanır uyanmaz 1 bardak sirkeli su,1 bardak ılık su

sabah:1 simit 2 cay (kursta olunca bunları yıyebıldım)

ara:1 yk kuru üzüm,2 ceviz

öğlen:1 kk peynır 1,5 dilim ekmek 4 zeytin 4-5 catal sucuklu yumurta (malesef) biraz çökelek

ara:1 mandalina

akşam
:saat tam 6 da yedım 1 kase corba 1 tabak salata 4 yk kuru fasulye

2.5 lıtre su

zalimi tebrik ederim
bacım nası dayanıyorsun ya
ben biriktirmeeye kalksam bigün dayanamam oturur hepsını yerım :)
nefsim pek terbiyesiz benim öyle kolay kolay dizginliyemiyorum

ee benim kenid facem var yani karisik cinsiyette ne yapacazz ozaman dur seni kaydedeyim adanaliymissin hemserimsinn gecen de sordum sana ama gormedin sanirimm
valla bacum bende sizi lzedim kapi zilini duymamayi dusunuyorumm artikin o dereceye geldik
yesil caya gelince zorla ictim ama yinede ictim benim icin cok super birseyy buu ya hayirlisi bakalim aksamda icmeye calisacamm

ocaktan nisana kadar verdim serumlardan hepsini geri aldım hazirandan beridir tekrar vermeye başladım 70 kiloyum şimdi
tebrik ederimm valla superrr darisi bizim basimizaa ne diyelimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…