Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

lolom naptın sen.bitirdin mahvettin beni..ben ki kolay kolay ağlamam kalbim taş derken şu an ağlamaktan gözlerim şişti zor yazıyorum..paylaştın çokta iyi ettin canım..her zaman yanındayız şekercim..
özellikle duvarlar arasında öyle hayatlar varki dedin ya.......iyice bitirdin beni ...
iki miniğim geldi yanıma o an.kokularına hasret kaldığım soğukta üstlerini örtemediğim ağladıklarında avutamadığım miniklerim.yanıma geldiler senin o sözünle ve iliklerime kadar özledim onları...Allah kimseye vermesin mezara koymak evladını en büyük acı ama yaşarken ayrı kalmak acıdan da öte bişey......
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun..amin.

ayy nasıl takımız biz yaaa...
önce ağlamaktan öldüm sonrada gülmekten..
minnoş ve karamel kopardınız beni yaa..:roflol:

http://www.kadinlarkulubu.com/mutluluktan-uctugunuz-haberler/395374-sozumuzun-yarisini-tuttuk-3.html

Merhabalar arkadaşlar.... bundan bir kaç hafta önce hatırlarsanız burada eti yarışması için link verip sizden oy istemiştim.. bu yarışmalardan 5 tanesini kazandık ve kazanan her bir üyemiz ben de dahilim bu arkadaşlara, payımıza düşen hediye çekleri ile dün alışverişimizi yaptık... aldığımız her ürünü yaşlı amca ve teyzelerimize göre seçtik şallar, kazaklar, hırkalar.... kıyafetler beymenden alındı... tek tek paketlenecek ve 6 kasım tarihinde darülaceze ziyaretinde bulunulacak hediyeler dağıtılacak... bu etkinliğimize katılmak isteyen arkadaşlarımızı aramızda görmek bizi mutlu edecektir hediyeler hepimizin dağıtabileceği kadar fazladır... gelmek isteyenler gönüllerinden ne koparsa (hamur işi ) alabilir veya kendi elleri ile hazırlayabilir maksat sevindirmek gönül almak... bize katılmak isteyen arkadaşlarımız olursa çok sevineceğiz opuyorumnanaktan

Konuyu verdiğim linkten takip edebilir bize katılabilirsiniz...

Son düzenleme:
gunaydınnn canlarımmm benımmm mucuuukkk mucukk
offf busabah bırazcık mıdem rahatlamıstır dedım kalktım super
pazar kahvaltımızı yaptık kocısımlee .neysemm bugun yenı
gune daha guzel baslamak ıstedım ama bogazım sısmıs bır uyandımkı
grıp gıbın bısey oluyorumm galıbaa ay buhafta kendıme gelıp adam
gıbın dıyet yapıyorum akadas yıterr yaaa yiterrr bee

günaydin herkese,

ben de sabah 6 da ayaga dikildim mecburen
yusufu aldim bizim odaya yere koydum
dolabi da actim ki icindeki elbiseleri cikarmayi seviyor diye.
o oynarken ben uyuyakalmisim
rüyamda da annemler yanimdaymis ta yusufa bakiyorlar oynuyorlarmis...
annemler bakiyor nede olsa diye ben de rahat rahat uyuyorum :)))
sonra tabak sesleriyle uyandim.
benim velet bulasik makinesine gitmis makinenin kapagi acikti icindeki tabaklarla oynuyormus.

neyse iyiki ben uyurken kendine zarar verecek bisey yapmamis
kahvaltimizi ettik. simdi uyutuyorum.
dün de az sekerli muhallebi yaptim bugün esim gelicek diye. bir dilim yiyemem dimi :sinifsinif:

lolocum üzülme inş herşey yoluna girer inan buna

hayır üzülmüyorum sadece hemen pes etmeyen biri olduğumu anlamanız için yazdım

allahıma şükür hiç bir acı beni yıkamadı ve yıkamazda allahın izniyle inanın hiç bir zaman isyan etmedim etmem de
eğer bir şeyler yaşıyorsak sebebi vardır hayatta sebepsiz hiç bir şey olmadığına inanıyorum

sadece bazen yaşadığım bazı olayla eskiyi depreştiriyo o zamanda kısa süreli kendimi çıkmaz bi yoldaymış gibi hissediyorum

şükürki inancımlada o çıkmaz yoldan çıkabiliyorum

kizlar okudugum bi kitaptan hosuma giden bir cümleyi paylasiyim

"Yıllardır fikre saygı duymaktan kendimize ve "insan"a saygımızı yitirdik. Oysa "Fikirlere saygı duyulmaz. Saygı kişiye duyulur. Fikirler tartışılmak içindir. Fikirler eleştirmek içindir." (İoanna Kuçuradi).

canım hiç kimsenin kalbi taş değildir
ne yaşarsak yaşayalım kalbimiz taşlaşmaz
aksine güçlenir
bir söz vardır
beni öldürmeyen acı olgunlaştırır diye
bu söz gerçekten doğru
önemli olan acılardan ders almamız
kendimizi hiç bir zaman bırakmamalıyız
yaşadığımız şey bize ne kadar ağır gelirsede bir sebeple yaşıyoruzdur olayları
ve sabredip sonunu beklememiz lazım
unutma her karanlık günün bir aydınlığı vardır önemli olan sabırla aydınlık günü beklemek
o gün gelicek mutlaka....

neyse kızlar evet bende serbest gün diye ne bulduysam yedim

yaptığım diyet kayısı hoşafımın tadına bile bakmadım serbest gündeyiz diye

kendimi ipini koparmış boğa gibi hissediyorum
ne bulursam saldırdım

ve bu gün bitiyo
yarın arkadaşım gelicek çaya ama ben evdeki kilo yapan şeyleri onun önüne koyucam kendim pelte şeklinde yaptığım hoşafımdan içicem :jeyyar:

slm kizlarrr
hayirli pazarlarr anam sabahtir uc oldu girdim tek kelam yapmamdan ciktim
birinde girdim okudum esim geldi kapattirdi (
birinde girdim cocuk sutu dokmus haliyaa nesquilkli sutu hemde delirttiler beni
sunadad yastik savasindayim istilalya ugradim
imdattt
anam bacular bende ayni sizin dediginiz gibi istilaya ugramis boga gibiyim yeme babam yee
tartilmaya korkuyom valla
neysee bende sac bas kalmadii yastiklari yiyom kafayaa
yine gelirim sunlari yatistirayimda optum sizi

kız neslihan kaçamak yaptığın için yastıkları kafana akrebin vurduğunu düşün kaçamak yaparsın ha alsana al sana

kizlar ben bu sabah tartildim 62.2 ciktim. cuma sabahi 61.7 idim
normalde cuma tartilma gününden sonra hep cumartesi pazar günü kilom daha düsük cikardi.

bu yasaklar bana iyi gelmedi bir de kacamak günü dendiyse önümüze geleni yemeyelim sonra onlari hemen yakamayiz.

bu aksam esim gelicek manti yapicam (tabiki hazir yoksa ben kim bu bebekle manti acmak kim)
elimden geldigince az yerim. ins. bu hafta bu kurallara uymakta sikinti cekmem

bi de akrep daha degerlendirme yapmadi. bu kacamakcilar ne olcak?

Son düzenleme:
iyi pazarlar arkadaslar.ben bugüne kötü başladım ama sonu mutlu bitti :)
hemen anlatayım:)
sabah mide bulantısıyla kalktım.bigün önce ac kurtlar gibi herseye saldırdığım için ne zamandır rahat olan midem iflas etti tabı.hemen kendime nane limon kaynattım :içelim:
sonra afedersiniz kendimi wc ye attım:kedi: nerdeyse 2-3 gundur cıkamıyordum.sonunda rahatladımguclubacismile
tartılayım dedim .bi çıktım tartıya inanamadım .gözlerimi ovusturdum falan .rüyadamıyım dedim cimcik attım kendime .belkı 5 defa cıktım ındım tartıdan yerimseniben
71.7 cıktım
o kadar sevindim ki o an mide bulantımı falan unuttum:lepi:sositososito
yeniden motive oldum bi güç geldi bana :lepi:
dün moralim cok bozuktu ama şimdi eski halime geri döndüm.

Son düzenleme:

cok doğru bi sözmüş.biz nedense fikirlere takılıp takıldık.zaten saygı diye bişey kalmadı kımsede.
canım okuduğun kıtabın ismi ne

bu serbest günler bize pahalıya patlıyacak sanırım

bizdede haftaya gün var :) anneme sımdıden dedım benı unut yardım edemem.o gün evde kalmak ıstemıyorum dedımçunku cok iradeli değilim dayanamam kesin :)

ayy nasıl takımız biz yaaa...
önce ağlamaktan öldüm sonrada gülmekten..
minnoş ve karamel kopardınız beni yaa..:roflol:

akrep dün görsen psikopata bağladık minnoşla biz.ben bugun ıyıyım cok sukur.minnoşta düzelmiştir inş.

haklısın arkadasım bencede yiterr :) erman kuzu gibi olduk bizde :) yakında inme de iner bize

kaydirigubbakcemile3 annesi belkı sana yardım etmek istemiştir bulaşıkları falan topluyordur yusuf

canım Allah dağına göre kar verirmiş.sen bu kadar güçlü olmasan inancın yüksek olmasa Allah sana kaldıramayacağın dert vermezdi.çok sukur o günleri atlatmışsın .Rabbim tekrar yasatmasın.seni eşinle evladınla sınamasın

merhaba kızlarrr

iznimin bitmesini istiyorum artık mümkünmüdür bu? :dance:

düzene girdik artık, burası olmadan motivasyon olmuyo yaa

karamelcim kitap demisim de aslinda makale gibi bisey. netten buldum.
insan haklariyla ilgili bisey. bu siralar tezle ilgili döküman ariyorum. onlarin arasinda gözüme carpti

herkese iyi pazarlar, dün giremedim, dün öğlen arkadaşlarımla buluştum, ama midem alıştığı için sanırım korktuğum kadar çok yemedim, bu benim içiniyi haber::))

bugünse hava iyice soğumaya başladığı için evi temizleyip halılarımı serdim. Nisa bütün yaz halı görmediği için, o kadar sevindi ki halıların üzerinde yuvarlana yuvarlana koştura koştura yoruldu::)) uyuyakaldı, el kadar bebe bile anlıyor değişikliktensırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…