Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canim senin isminin ynaina gecici olarak ayrildi yazdik. bu dusumda kurallar nasil isler bilmiyorum. akrep seni kisa sürede bilgilendirir heralde. ama dönebilirsin gibi geliyor bana

kırmızı kartı olanlar takımlara pis boğazım diye yazıcak heralde

yok o kilo alanlar yazacakti, kirmizilarin ilk hafta cezasi ne ben de bilmiyorum

hoşgeldin öztürka.s. iyiyiz sen nasılsın.

canım eğer akrep tamam derse tabıkı katılabilrisin.

bende atılmanız taraftarı değilim minnoşum.
siz giderseniz kimse kalmaz
kimse kalmazsa biz ne yaparız

akrep kıyma bunlara ilk haftayı görmezlıkten gelelim:çok üzgünüm:
karamelımm guzelımm neguzel resmın var senınnbayanssulusmile
yaa benı atmayın takımdan ya stres yaptım zatenn hemen kılo alırım ya
zaten herkess sıskoyum dıye bıyerlerden atıyor benı zayıflama takımından
bıle atılann sıskomu olucam yanı sımdı

minnoş bu arada giresun neresi? bir yıl orda kaldım:)
canım ben gıresuna evlıyım ama gıresunda degılım yanı bılmıyorum
oraları pekk
Kızlar bu akşam cok sessiziniz

ahanda mınnos geldı senlendı ortalıkk:teytey:

hoşgeldin....

teşekkür ederim minnoş.eva mendes hayranıyım.buda onun resmi.hatta ona benzediğimi söyleyenlerde var keşke benzesem.yüzüm biraz benzıyor ama fiziğim değil
kaydirigubbakcemile3

eva mendes ten eksiğim yok fazlam var yani kaydirigubbakcemile3

canım akrep atmaz bence sizi ama ıyı bir ceza verir.bizim en büyük cezamız bu kilolarımız zaten :kedi:

karamelımm sekerım sana bısı dıyımmı eger senı benzetıyorlarsa
sen 59 da tam bır eva mendes olursun belkımde ozaman onu sana
benzetırler tatlımm:roflol:
ayy ınsalllaaahhh en kısa zamanda eva mendes kılolalarına
gelıveresınn emıı:roflol:
vala ozaman resmıne bakıp bakıpp oynarsınn yanyana
koyarsın resımlerınızı:teytey:

ay inş. ya
bizim eva mendesten ne eksiğimiz var zaten.istesek bizde oluruz kaydirigubbakcemile5

canım günün nasıl gectı.neler yaptın bugün.işlerini hallettin mi?

yaf ben zatennn bıı 6 lı kılolara ınsemmm karamelımm eva gıbın
degıl ben sut gıbın oldugum ıcın evanın domestosa batırılmıs halı
gıbın olurum herhaldee:roflol:

yaf ben zatennn bıı 6 lı kılolara ınsemmm karamelımm eva gıbın
degıl ben sut gıbın oldugum ıcın evanın domestosa batırılmıs halı
gıbın olurum herhaldee:roflol:

hahahakaydirigubbakcemile3

ah ah bi insek.senın az kaldı prenses haftaya 69-68 olursun.benim daha 2 kilocuğum var.bayramada az kaldıeyvahedigeldismile

[QUOTE=minnoş prenses;

canım ben gıresuna evlıyım ama gıresunda degılım yanı bılmıyorum
oraları pekk

HMM ANLADIM CNM BENDE GİRESUN ESPİYEDE 1 YIL KALDIM..

ay inş. ya
bizim eva mendesten ne eksiğimiz var zaten.istesek bizde oluruz kaydirigubbakcemile5

canım günün nasıl gectı.neler yaptın bugün.işlerini hallettin mi?

sabahtan kalktımm karamelımm 9 daa halam kahvaltıya davet etmıstı bır saat kocısı uyandırmaya calıstım o uyanmaya calısırken evı suprurdum bulasıkları toparladımm
ondan sonra kalktı kahvaltıya gıttık allahımm 1 hafat yemedıgım kadar yedımm pızza yapmıstı halam tam tamına 3 dılım yedım bır dılımde peynırlı borek 3 tane kofte bır dılım yas pasta bır kucuk 2 catal ırmıklı tatlı allahım patlıycaktım nerdeyse .neysem saat 2 gını kalktık ordan geldık alısverıs yaptık kocısle eve geldıkkı saat 4 kocıs arabayı yıkatmaya gıttı bende gırdım mutfagaa teee 7 ye kadar bulasık yıkaa aldıklarını yerlestır bıde patlıcanlı kıymalı fırında yemek yaptım kocama .nohut ıslattım yarında onu yaparım dedım ondan sonra bırde gendımelı yogurt corbası (bugday gıbı bısey) yaptım oturduk masaya bır kase yedım corba bıranda basım donmeye basladı kotu oldum yemekte yemedım uzandım koltuga kocısım topladı masayı falan kac saattır bır hasta gıbıyım basım agırıyor tansıynummu yukseldı cok yedım dıye mıdemmı allak bullak oldu anlamadımsımdı yarın kendıme gelıp manyak gıbı yemeyı bırakıp adam gıbı akrebın kurallarına uymaya baslıyorum cunku ben sısko patatesın tekıyımmsenağlama

gecmiş olsun tatlım.birden mideye cok yüklendin sanırım benım gıbı sende .bende suan öyleyım.midem cok bulanıyor
asırı abarttım bugun.nefes alamıyorum.aptal karamel niye okadar yersin.benım bugun kaçamak sınırı astı.şimdi cok pişmanım.keske bu kadar yemeseydım dıyorum.yediklerimde senınkıler gıbı yüksek kalorılı seyler
off ya bende şişko patatesin tekıyım
nefsıme hakım olamıyorum
yarın bende kaçamak yapmıyacam mınnoş

al bendende o kadar kızlar şu an yediklerimden midem bulanıyor keşke yemeseydim bu gün sözde montiye başlıyordum ama carşıya cıktım herşey alt üst oldu

karamelım aynen dedıgın gıbı mıdem bulanıyor bende korktum
ulen dedım hamıleyımm neysem senınde bulanıyorsa anlakı
mınnos buu sısko patateslere oluyorr :roflol: bence kacamak
gunu dıye bırsey olmasınn cunku ben psıkopata baglıyorum oyle olunca
arada gun ıcınde olsa kucuk tadına bakıyorum ıste ama boyle serbest
gun olunca manyaklastım valla daha ben kacamak gunu falan yapmıycam
gun ıcınde ıstedıgım bısey olsa tadımlık alsam hevesım gıdıyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…