Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bende izliyorum onu :1shok::1shok::1shok:

selam kızlar nasılsınız benim müthiş iştahım var nasıl bastırabilirim
yesıl cay ıc sekerım aclıgı bayagı bır bastırıyor hem saat
kac oldu bak bırazdan yatıp uyursun sen yesıl cayını ıc tatlımm

bende onu ızlıyordum sımdı bıtmeyen sarkı basladı
ona gectım sekerımm ayy butun dızılerden bır parca ızlemekte kalorı
yaksa keskemm:roflol:
buarada karamelım ben kocısımle tam 2 sene yanı odada calıstım oyle
ılk goruste ask degıldı ama benım kocısım dunyanın ennnnnn ıyı ennn
tatlı ennn sekerr
eeennn bıtane kocasıdırr allahım sen nazarlardan saklaa benım aslan kocamı
okadar zaman aynı odada olunca artık onunla paylasmadıgım hıcbısey
kalmadı sonra bı baktımm olmuyor bıseler oluyorr amanınnn dedımm bu
mınnos asıkk olmuss dahada ondan ayrı gezmıyordum o arazıye ben
arazıye o daırede ben daırde sonrada olduda bıttı masallah Şeniz

ayy ne guzel menu yaa masallah posıme allah bozmasın sekerımm
allah sana tez zamanda saglıklı saglılı bolcana kılo verdırsınn emıııı
bııdee gıtsınn kara yaglar dıyorum baska bısey demıyorummmm:roflol:

ayy minnoşum ya .Allah kocanı sana bağışlasın .çok ama çok mutlu olursunuz inş.hayırlı ve sağlıklınevlatlarınız olsun a.s.Şeniz

ayy minnoşum ya .Allah kocanı sana bağışlasın .çok ama çok mutlu olursunuz inş.hayırlı ve sağlıklınevlatlarınız olsun a.s.Şeniz

amınnn amınn sekerımm allah sanada enn muttluu olucagınn
gunlerdekı yanıbasında olacak olan:: enn tatlıı kocısını nasıp etsınde gör bakalım
evde yemek camasır utu bulasık neoluyorr:roflol:

ay bıde efeeettt bebıslerımızz olsunn bıssuruuu

Son düzenleme:
ordaki Osmana bayılıyorum ya cok tatlı bir cocuk.maşallah

o osman a ben de bayılıyorum, hatta eşime bahsettim bugün, ne kadarhrika bir çocuk dedim, gerçieşim dizileredn nefreet ettiği içüünn hiç ilgilenmedi amaaaaaa:roflol:bir çocuk nasıl bu kadar kusursuz rol yapabiliyor hayret ediyorumopuyorumnanaktan bu çocuk çok iyi yerlere gelir kesin, hakediyor

bitmeyen şarkı yı tutmadım amaa-tatlicadiarzu- çok klasik ve sıkıcı geldi banavereliniortak gerçi ilk bölümden sonra izlemeidm amaa

allah ayırmasın canım :teselli::teselli:
ordaki Osmana bayılıyorum ya cok tatlı bir cocuk.maşallah

bende benim kızda cok seviyoruz

ay bencedee ınsallah hakettıgı yerlere gelır bu sekercık

akrep dikkatimi çeken ilk şey şu oldu, 6. haftadan sonra 7. haftada yani 1 haftada inanılmaz bir kilo artışı olmuş,3 kiloya yakınakannehir ne kadarkaçamak yaparsan yap 1 haftada 3 kiloyu nasıl aldınbilmiyorumkismile

misafirliğe giidnce ya da bana misafir gelince ben kendimi tutamıyorum hanımlar, zaten tutmaya çalışsam da ev sahibi hadi o kadar emek ettim yemiyorsun deyip darılıyor, mecburen (!) de olsa yiyorummm, o yüzden ben diyetteyken bnei kimse davet etsin istemiyorum, ay da evime kimse gelsin istemiyorum

bu arada akrepin söylediği şu söz hiç bir şekilde akljmdan çımıyor, kahve ödem yapar ve yağ yakımını yavaşltır der ya her zman, kaç gündür okula uykusuz gidiyorum, okulda buram buram kahve kokuyor, amaaaa içemiyorummmm, bu topicin bana en büüyk faydası tatlıyı ve kahveyi bıraktırması oldu

offf bıde ben tatlıyı bırakam super olucak amaa i:kedi::kedi:iste

aminn aminn minnoşum.ay benim ruh ikizimi bulayımda üstüne bi de cocuk yapayım seve seve yemek camasır ütü yaparım.önemli olan evde huzurun olması:)

Allahım bu cocuğu görünce anne olmak istıyorum.annelik duygularım kabarıyor:roflol:
,,mecburen bekliyecem ama :kedi:

bu arada evet aybuke .ne yetenek var değil mi maşallah.ben bıle bu kaadr guzel oynayamam.helal olsun osmana

ben bıle oynayamam dıyor beee:roflol:
sen nasıl oynıycan bukadar kara yaglaaa zatenn karameellnaniknanik

ben söylüyorum canım birşey yapma diye bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…