Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kıslarrrr ben geldim nasılsınızz
bugun boş günümdü ama evde temizlik günü ayı zamanda
tabi kızımlada vakit geçiridk
ya azcık geçmişe bakiim dedim elma diyetinemi giriyorsunuz
ben galiba kilo almışım gerçi akşam tartıldım ama genede moralim bozuldu
derhal yani 1.5 ay içinde 5 kilo vermem lazım

akrepçim malesef ilkokul 2

selma sen beneden çok yaşayacaksın, ben de size bugün bunu teklif etmeyin planlıyordum. şimdiki halimizi bir de 1 ay sonraki halimizi fotoğraflayıp koyalım diyecektim. hatta ben yarın 1 ay önceki halimi, şimdiki halimi ve 1 ay sonraki halimi koymakla başlayayım, gerçi 1 ay sonrayı şimdi koyamam ama ::)))

Son düzenleme:
hanımlar ben de dün ve bugün neler yaptığımı paylaşayım

27.09.2010 Pazartesi

mekik 20*3 kere
ters mekik 20*3
çapraz mekik 20x3 kere
ayak kaldırma 15 kere
derin nefes 20 kere
görünmez sandalye 45 saniye süreyle
sopa çevirme tam 5 dakika süreyle
bacak kaldırma 80 kere
geri tekme 25 kere
ileri tekme 25 kere
bugün yani 28.09.2010 tarihi salı günü

mekik 20*3 kez
ters mekik 20*3 kez
karın için ayak kaldırma 15 kez
düz cenin pozisyonunda popo kaldırma 15 kez
çapraz mekik 20 kez
basen için ayak kaldırma 50 kez
ileri ve geri tekme 50 kez
karını içe çekip bırakma 20 kez
görünmez sandalye 1 dakika süreyle
sopa çevirme 5 dakika süreyle
yürüyüş 15 dakka

ne kadar berbat beslensem de spordan asla taviz yok, aslaaaa :hooray::teytey:

ooff gece yatmıyorum sabah 1 dakkanın hesabını yapıyorum, yatayım artık oofff yaaaaaaa düzensiz hayat olmuyor bböööleee

gunaydiniz3.gif

gunaydınnn sekerler aksamkı mısafır facıam tam bır
kabus gıbıydı tabıkı her mısafırde oldugu gıbı ama bugun bırazcıkta olsa elmaya baslıyorum ınsallah allah ızın verırse tabıkı baslarım bılemıyorum

gunaydin kizlarrrr
ya banada nazar degdirdiniz ,iste dun oructum saat 5 e kadar anam wc ye gittim birde ne goreyim benim mmisafir gelmiss bozdum orucu ama ne bozma resmen saldirdim yemekleree cok fena karnim agriyor suandaa
bugun insallah iyi gecer bende regl doneminde cok fenaa abartiyorummm ya hayirlisi bakalimmm

gunaydin kizlarrrr
ya banada nazar degdirdiniz ,iste dun oructum saat 5 e kadar anam wc ye gittim birde ne goreyim benim mmisafir gelmiss bozdum orucu ama ne bozma resmen saldirdim yemekleree cok fena karnim agriyor suandaa
bugun insallah iyi gecer bende regl doneminde cok fenaa abartiyorummm ya hayirlisi bakalimmm

3 GUNDUR REGL DONEMINDEYIZ DIYORUZZ
kımse bızı anlamıyorkı sımdık ıste benı anlarsın neslımm

günaydınherlese güzel bir gün olsun inşallah ben cok mutluyum bu hafta kendi capımda süper kg verdim

uzun zamandır dün yediklerimi yazmamışım:KK43:

dün yediklerim arkadaşlar

sabah: 1 dilim ekmek, 3-4 çatal peynir, 3 zeytin bir dilim salam, domates salatalık

ara bir bardak çay

öğlen, yarım tabak kepekli makarna

akşam tavuklu salata

aktivite olarakda gün boyu gezme tozma:KK70::KK70:

günaydınlarrrr ikinci takımm:KK3:

günaydınherlese güzel bir gün olsun inşallah ben cok mutluyum bu hafta kendi capımda süper kg verdim

gunaydınnn sekerler aksamkı mısafır facıam tam bır
kabus gıbıydı tabıkı her mısafırde oldugu gıbı ama bugun bırazcıkta olsa elmaya baslıyorum ınsallah allah ızın verırse tabıkı baslarım bılemıyorum

gunaydin kizlarrrr

Sizlere de GÜNAYDIN çıtır bayanlarrrr

merhaba kızlar.bende bu güne adet sancısıyla başladım.ama hala görünürde bişey yok :kedi: ayrıca sabah uyandığımda yüzümde 3 tane sivilce cıkmıştı.1 tane olsa neyse de 3 tane:KK43:
onuda gectım bugün kampüse gitmem lazım:eek: kadar tembel hissediyorum kı kendimi.yol gözümde büyüyor.cuma ya da az kaldı bakalım .benim iştah adet günüm geldiğinden midir nedir acayip acıldı.zor tutuyorum kendimi.eyvahedigeldismile

hanımlar ben de dün ve bugün neler yaptığımı paylaşayım

27.09.2010 Pazartesi

mekik 20*3 kere
ters mekik 20*3
çapraz mekik 20x3 kere
ayak kaldırma 15 kere
derin nefes 20 kere
görünmez sandalye 45 saniye süreyle
sopa çevirme tam 5 dakika süreyle
bacak kaldırma 80 kere
geri tekme 25 kere
ileri tekme 25 kere
bugün yani 28.09.2010 tarihi salı günü

mekik 20*3 kez
ters mekik 20*3 kez
karın için ayak kaldırma 15 kez
düz cenin pozisyonunda popo kaldırma 15 kez
çapraz mekik 20 kez
basen için ayak kaldırma 50 kez
ileri ve geri tekme 50 kez
karını içe çekip bırakma 20 kez
görünmez sandalye 1 dakika süreyle
sopa çevirme 5 dakika süreyle
yürüyüş 15 dakka

ne kadar berbat beslensem de spordan asla taviz yok, aslaaaa :hooray::teytey:

Maşallah aybuke ya.spor azmine hayran kaldım.bizede bulaşsa sende ki bu azim.ben anca yürüyüş yapabiliyorum.çünkü en kolay spor o :kedi:

gunaydin kizlarrrr

böyle giderse akşama bende senin gibi olucam nesli.eyvahedigeldismile iştahımın artaması neysede o çektiğim adet sancısı beni öldürüyor:gitme:

bende tam karamel duymasın ama yapamadım ben bu dıyetı yazıcaktım
dıyet yapmak bır yana aksıne bı sacma sapan bırsuru bısey yedımm
allahım ben manyak mıyım psıkopatamı bagladım ne anlamadım
ama elma dıyetıyle verıcegım kadar kılo almısımdır bugun kesınn:gitme:mafoldumben:1no2:senağlamaboshayallersmile

[

kaydirigubbakcemile3 elma diyeti bizim neyimize minnoşkaydirigubbakcemile3 elma beni dahada çok acıktırdı.ne yedin sen dün bakıyım.misafir gelince kaptırdın mı kendini.üzülme bak daha 2 günümüz var.2 kilo olmasada 1 kilo verme umudumuz var hala kaydirigubbakcemile5

3 GUNDUR REGL DONEMINDEYIZ DIYORUZZ
kımse bızı anlamıyorkı sımdık ıste benı anlarsın neslımm

kiz en iyi ben anlarim seni ben seni anlamadim demedimki senin su sok diyet olaylarina kizdim ben cunku yapacam diyon vede olmayinca morelin bozuluyor daha beter saldiriyorsun yemeklere ben onu diyorum
bende adet donemindeyken deliririm cikolataa tatli nevarsa yerimm ya ama insallah tutacm kendimii ugunde kalktim benim shakerdan ictim iki yudumda ekmek attim agzima cocuklarin bitmeyen ekmeginii simdide cay icecem kahve icecektimm akrep odem modem diyip kahvedende soguttu beni ne yapim bend ecay icim bari burasi cok sogukk donuyorum valla

selam kızlar bugun yediklerim
sabah 2 dilim kepekli ekmek
kk peynir domates salatalık 3 zeytin
ara etiform limonlifli
öğlen 1 bardak ayran 2küçük dolma 1 dilim kepekli ekmek
ara 1 yeşil elma
akşam da hazır bu arada ızgara balık slata

iyimidir menüü a kızlar aaaaaaaaa birde çay yaptım dün kendime hani şu
3 elma 1 limon tarçınlı varya

merhaba kizlar takimimiza yeni gelen arkadaslar sizinle tanisma firsatimiz olmadi siz geldiniz ben tatile gittim
yalniz kötü haberim var kilo almisim bilmiyorumkismile

sabahtan beri de net yoktu ancak simdi girdim.

X