Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kiz ne yapacan bu hafta olmassa obur hafta hemen uzulme yaparsin sen
insallah 55 kilo oldugun gunlerde gelir

günaydın kızlar

gunaydin canim bugun kacamak yapmayi dusunuyormusun

bak ben sana birdes diyeyimmi bacim senin aksama misafirin geliyor dimii birak sen elma diyetinii misafir varl$ken sen yapamassin sonra yine morelin bozulir bak daha beter alirsinn stres yaptin paniklemek uzeresin haberin olsun biraz kendini rahatlat birak yemsim iki kilosunu bu hafta 1 kilo veririsin olmadi 500 gr haftalar cuvalami girdi kacamak yapma yeter bacim elma diyetiyle felan kafani bulandirma normal vede saglikli beslen

kiz ne yapacan bu hafta olmassa obur hafta hemen uzulme yaparsin sen
insallah 55 kilo oldugun gunlerde gelir

gunaydin canim bugun kacamak yapmayi dusunuyormusun

kesinlikle yapmayacagım canım cünki sabah tartıldım hoşuma gitti o yüzden kacamak yok zemuszemuszemuszemuszemuszemusbayanssulusmilebayanssulusmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın 2. takım

kaç gündür şiş olan karnım az önce patladı şükür..yarım saat wc de kaldım düşünün:1shok: amanın şimdi bir rahatladım bir rahatladım kaydirigubbakcemile3
geçen hafta çarşamba günü yaptığım kayısı erik hoşafına borçluyum ha birde incir koymuştum..cumadan bu yana küçük taksitler ödüyodum aslında wc ye de ama yeterli olmuyodu işte delikafadulden

kesinlikle yapmayacagım canım cünki sabah tartıldım hoşuma gitti o yüzden kacamak yok zemuszemuszemuszemuszemuszemusbayanssulusmilebayanssulusmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
vayy ki zokadar kacamaktan sonra tartida guzel birseylermi gordun inanmiyorum uff ben azicik kacirsam muhakkak tatiya yansir butun morel coker sonbrasinda senin adina sevindim
hosgeldin sekerim baklaci guzelimm
hadi yine iyiisn desenee karnini indirmissin

ııyyyyyyyyyyhh iğrenç nefretlik..Allahım beni denemesin dere otuyla:Saruboceq: amiin.. ben nefret ederim dere otundan yaaçuff sanki kokusu geldi birden ay ay ayyy:gitme:
canım sen de benim gibi strese girince yeme düzeninde gidiyor..toparla kendini..ben de geçtim o çocuk baktırma arama yollarından.hem de çook..inan Allah yardım ediyor tatlış..stresin yanına kar kalıyor ve de yemeyle aldığın kilolar tabikibilmiyorumkismile
günaydın kızlar

ben kilo aldığımı hissediyorum yaa

ilk hafta olması nedeniyle acaip yoğunuz sistemimiz oturmadı daha

şimdi birde böyle oldu moralim bozuldu

şu haftada geçince bi düzen kurcam
kuşum bu cuma kilo bildirimini unutma emi

kıs ne 10 günü ben bir haftada 4-5 kilo vermiştim...bak sana formul..sen elma yedikten 15 dk sonra bir kase yoğurt ye..yağ yakımınm hızlansın ve tok tutsun seniyerimseniben

şekercim gel bugün birlikte başlıyalım elmaya..ama cumaya kadar..sonra da montiye başla anlaştıkmı..
neim elmalarım yanımda yoğurt ta aldırırım..kahvaltımı da yaptım.
günaydın kızlar
günaydın canım

canım ben hafta sonları eşim evde iken kaçamaklarla dolu oluyorum maalesef..ama tartı zamanına kadar veriyorum yine..sen kendine yan şekeernaniknanik

canım ben hafta sonları eşim evde iken kaçamaklarla dolu oluyorum maalesef..ama tartı zamanına kadar veriyorum yine..sen kendine yan şekeernaniknanik
vall abaci saka biryana hepimiz oyleyiz kocalarla homonini yiyoruz valla kahvaltiydi yemekti neyseki ben bu haftayi guzel gecirdim

akrebımm elma dıyetıylen sen 8.1 kıl vermısın hepsını okudum bıranda 55 e dusmussun dıyorumkı ben yarından baslayıp bıdahakı cumaya kadar yapsam bugunde mısafırım var zaten ev temızlenıcek oglende yemek yedım ama aksamıı cooookkk coookk hafıf gecırıyım yada elma yıyım senın demen gıbı bugun yarım bucuk baslanmıs olsun demı ınsallahh kılo verırımde ınsallahh gerı almamm:gitme:

Bizde 4 kilo elma var.Bende mi başlasam bu diyete minnoş.nasıl bi diyet.sürekli elma mı yiyecez:kedi:

oh oh ne güzel.darısı başımıza.şöyle gisek wc ye 1 saat yapsak cıksak tartılsak 3 kilo vermiş olsak süper olur :)

canım hiç birşey yemek istemiyor bir bardak kola ictim midem bulanıyor cok kötü

selma iyileşemedin mi daha nasıl oldun.nane limon iç bol bol.kolayı ne yapıcan.

karamelım guzelımm dıyet yontemlerı baslıgında bır topık var elma dıyetı dıye orayı oku
sab ah kahvaltını yapıyorsun sonra her ıkı saatte bır elma yıycen gunde 3-4 fıncan yesıl cay ıcıcen ve 3 lt su baska bısı yok sekerım ama dehset kılo verenler var epey bı okudum ben bızım akrepte vermıs acaba sonradan kendını cok bıraktın dıyemı aldın kıloyu akrep yoksa butun kılolar gerımı gelıyor gercekten

evet farkındaım sen iyisin bu hafta..bişii dicem senin koca yokmuydu hafta sonu

vardi sekerim vardi hatta gezmzyz bile gittim hatirlarsan ama su aldigim seye yeni basladim ya onunda vermis oldugu heyecanma birsey yemedim
ama dun oructum normalde iftrada yemek yemeyimde shakerimi icim dedim ama nerde yedim valla yesil fasulyeyii cok guzel goruktu gozumeede ama fazla degil yinede
bugunde sahurda shakerimi ictim aksmada tavuk yapacam onu yerim artik dayanamiyom cunku birde gunde bir ogun kesin yemek lazimmis bunu icerken

sabah ceyrek ekmek kasarlı tost yedım
öglen 2 kucuk kepce mercımek corbası 1 salkım uzum 1 yemek kasıgı tavuklu pılav
ve bır dılım borek az once ıcım kıyıldı bıtane elma yedım ben aksamada bıse yemıyım
elma yıyım yarın adam akıllı baslıyım elmaya yapmıss olan hanfendı akrepp
sendee benı kolla bakemm oluyormuu sen daha ıyı anlarsın sonucta bu yollardan gectın.
karamelım sende yapp yapalım berabercene:teselli:

evet canım okudum şimdi bende.şok diyet sonucta.verdiğimiz kiloları alması kolay oluryerimseniben
zaten ben anca 3 gün yapabilirim bu diyeti.oda kendimi sıkarsam :)
insan elmadan nefret eder diyet sonunda :)
yarın deneyicem cumaya kadar 2 kilo versem yeter.bırakırım cuma günü tekrar :)

ahh ah sakalim yokki sozum dinlensin seker
kesinlikle fazlasiyla geri donuyor kilolar
bak ben uc senedir diyet yapiyorum belki gecti bile uc seneyi
en son bir sene once 64 kiloya dustum hayal bile edemiyecegim kiloya ama sonra al sana geri geldi kilolar hic hosgelmedi
bak ben dioyet yaparken duydunmu bilmem her carsamba yada persembe lapa diyeti yaptim vede ertesi gun illaki 1 kilo verdim bir gunde en az 500 gr gidiyorr
ama iste yaptim yaptim verdim kilolari geri geldi
simdide yapim diyorum hem midem almiyor hemde bir daha kilo almak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…