Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sabah ceyrek ekmek kasarlı tost yedım
öglen 2 kucuk kepce mercımek corbası 1 salkım uzum 1 yemek kasıgı tavuklu pılav
ve bır dılım borek az once ıcım kıyıldı bıtane elma yedım ben aksamada bıse yemıyım
elma yıyım yarın adam akıllı baslıyım elmaya yapmıss olan hanfendı akrepp
sendee benı kolla bakemm oluyormuu sen daha ıyı anlarsın sonucta bu yollardan gectın.
karamelım sende yapp yapalım berabercene:teselli:

minnoşum yapalımda ben fazla dayanamam :kedi: cumaya kadar yapsak bi faydasını görmezmiyiz acaba :)
yada pazar gününe kadar yapalım.
prensesim ben dayanamıyorum bu katı diyetlere.anam süper yemekler yapıyor.onlarının kokusunu ıcıme cekıp elma mı yıyecem simdi :)
şok diyet olarak gecen corba diyetı yaptım.ıkınci gün zorla bıraktırıldım.çünkü sinirlerim gerildi :) gelemiyom ben bu şok diyetlere.şok diyet ne zaman yapsam evde huzur kalmıyor.sinirden herkesle kavga ediyorum:roflol:

evet canım okudum şimdi bende.şok diyet sonucta.verdiğimiz kiloları alması kolay oluryerimseniben
zaten ben anca 3 gün yapabilirim bu diyeti.oda kendimi sıkarsam :)
insan elmadan nefret eder diyet sonunda :)
yarın deneyicem cumaya kadar 2 kilo versem yeter.bırakırım cuma günü tekrar :)

ıyı hadı bakalım bende cok fazla yapabılıcegımı sanmıyorum zaten sekerım
bakma sımdı heveslendım ama o sayfaları 101 ıncı sayfaya kadar okudum allahım ne manyak kılo vermısler akrepte yapmıs tekrar gerı almıs ama bı sormak lazım belkı kendını kasıp baska bır sekılde dıyet yapsaydı almazdı yanı ne bılıyım bı sormak lazım akrebe

ahh ah sakalim yokki sozum dinlensin seker
kesinlikle fazlasiyla geri donuyor kilolar
bak ben uc senedir diyet yapiyorum belki gecti bile uc seneyi
en son bir sene once 64 kiloya dustum hayal bile edemiyecegim kiloya ama sonra al sana geri geldi kilolar hic hosgelmedi
bak ben dioyet yaparken duydunmu bilmem her carsamba yada persembe lapa diyeti yaptim vede ertesi gun illaki 1 kilo verdim bir gunde en az 500 gr gidiyorr
ama iste yaptim yaptim verdim kilolari geri geldi
simdide yapim diyorum hem midem almiyor hemde bir daha kilo almak istemiyorum

oooffff neslımm aslında haklısınn amaaannn ıcıneee edıyım ben boyle ısee ne dıyım daha yaa offf bılmem cok karrarsız kaldım ne yapcam ne etcem bılmıyorummmm senağlama

ıyı hadı bakalım bende cok fazla yapabılıcegımı sanmıyorum zaten sekerım
bakma sımdı heveslendım ama o sayfaları 101 ıncı sayfaya kadar okudum allahım ne manyak kılo vermısler akrepte yapmıs tekrar gerı almıs ama bı sormak lazım belkı kendını kasıp baska bır sekılde dıyet yapsaydı almazdı yanı ne bılıyım bı sormak lazım akrebe

akreppp duy sesimizi nerdesin bilgilendir bizi yapalım mı :kedi:

ama neslihan arkadasımızda haklı.ya alırsak verdiğimiz kiloları:)
biz en ıyısı cok uzun yapmayalım.kısa sürsün şok diyetımız

kızlar dedim ya size daha önce cumaya kadar yapın diye...daha sonrası da dikkat edin.
ben ramazan ayında aldım..malum sadece akşamları yiyoruz ee geç saatlerde de kerebiç ve tatlıları fazlasıyla götürünce geri geldii hepsii

bu gün yediklerim
kahvaltı kırep bir yumurta biraz lor forum cay

öglen kola bir bardak diyet kolaydı

akşem balık bir tane
iksir bir lt su spor yok malesef/COLOR]

merhaba kizlar eve yeni geldim. gecen hafta bireyselde birinci olmusuz birinci olan arkadasi tebrik ediyorum:lepi:

evde birsürü isim var ama yine de buraya yazicam ins.

herkese iyi kilo vermeler.

kızlar dedim ya size daha önce cumaya kadar yapın diye...daha sonrası da dikkat edin.
ben ramazan ayında aldım..malum sadece akşamları yiyoruz ee geç saatlerde de kerebiç ve tatlıları fazlasıyla götürünce geri geldii hepsii

minnoş ve karamel gercekten şok diyetlerle verilen kg faslasyla geliyor ona göre dikkat edin

Kızlar haklısınız .zaten minnoş duymasın ama yapamadım ben bu elma diyetini .kahvaltıdan sonra sürekli elma yiyim dedım ama olmadı..gerildim.dayanamadım.ters tepti beni bu diyet :kedi: akşam yemek yemıyecem dedım ama sofrayı görünce dayanamadım saldırdım :çok üzgünüm:
ben şok diyet falan yapamam bunu anladım.mafoldumben

bugün yediklerimi de yazayım hemen
uyanır uyanmaz 3 bardak ılık su ve 1 tane mürdüm eriği
kahvaltıda 1 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir.domates salatalık 1 dilim ekmek :KK43: 1 bardak cay
öğlen elma yedim
akşam yemeğinden önce elma yemekten sinirlerim gerildi.1 paket diyet kepekli cubuk kreker ve 3 tane ceviz yedim :KK43:
akşam 4 kaşık mantarlı tavuk sote. yarım tabak yoğrut corbası malesef 4 yemek kaşığı princ pilavı yedim:gitme:
az öncede 4-5 tane leblelı yedim.kendime zor hakim oluyorum ama
babam en sevdiğim çikolatadan almış benim için.yiyemem diyorum .psikolojık baskı yapıyor :KK43:
yinede direndim.içim gitsede yemedim::) ama cuma günü kilo vermiş olursam kendimi ödüllendirmek adına azıcık yiyecem :)

oooo sen iyice ipin ucunu kacirdin bacim ne oluyor sana toparlan bak biz bu hafta iki kilo verirken sen oyle kalakalirsin ona gore

hem de nasıl kaçırıdm, nbu hafta berbattı benim için:eek:lmaz: neden böyle oldu anlamdım, inanılmaz ayarsız ve ölçüsüz beslendimohaoldumsmile ama yarın silkinip kendime geliyorum,

canım sen de benim gibi strese girince yeme düzeninde gidiyor..toparla kendini..ben de geçtim o çocuk baktırma arama yollarından.hem de çook..inan Allah yardım ediyor tatlış..stresin yanına kar kalıyor ve de yemeyle aldığın kilolar tabikibilmiyorumkismile

kuşum bu cuma kilo bildirimini unutma emi
[/COLOR][/FONT]

aynen öyle, strese girdim mi kendimi kaybediyorum, bir de regl dönemnimmafoldumben henüz olmadım ama malesef ben 2 hafta önceden sıkıntısını yaşamaya başlarım hep:sinifsinif: evet akrep neslihan a dediğim gibi yarın kendimdeyim, pazaretsiden beri vicdan azabı çekiyorum yedikleirmdenalsanaalsanasmile ama yarın kendime kendimi affettirircem
minnoş ve karamel gercekten şok diyetlerle verilen kg faslasyla geliyor ona göre dikkat edin

aynen katılıyorumsempatiksalakcinni belki de ben bu hafta bu yüzden kendimi kontrol edemiyorumohaoldumsmile

herkese iyi akşamlar, yukarıda da bahsettiğim üzere bugünkü beslenmemi yazıp sizi iğrendirmek istemiyorum, zira ne bulursam yedim:çok üzgünüm: ama yarın kesinn kararlıyım, bu vicdan azabı bana yetti, yarın diyete devam, karamelin yukarda bahsettiği kahvaltısı hoşuma gitti, yarın kalkınca deneyeceğim

çok yorgunum çook, 2 tane öğrencim var, 32 öğrnci beni yormuyor, bu 2 öğrenci akşama kadar beni bağırttırıp uğraştırıyor, buçocuklardan bir tanesi sigaraya başlamış.2. sınıf çocuğu düşünsenize yaaa, hemen bir görüşme ayarladım çocukla uzun süreli bir sohbetimiz olacak ardından aileyi katacağız işn içine. üstüne bir de velitoplantısı yaptım. inanın hanımlar evegeldiğimde adım atacak halim kalmamıştı, sağolsun eşim yemeği hazırlamış, yemeğimi yedim, hemen uzandım, bu saat oldu yeni kalktım, hala ayaklarım şiş ve bedenim uyşuk.

merhaba kizlar eve yeni geldim. gecen hafta bireyselde birinci olmusuz birinci olan arkadasi tebrik ediyorum:lepi:

evde birsürü isim var ama yine de buraya yazicam ins.

herkese iyi kilo vermeler.
hoşgeldiiiiiiina.s.
herkese iyi akşamlar, yukarıda da bahsettiğim üzere bugünkü beslenmemi yazıp sizi iğrendirmek istemiyorum, zira ne bulursam yedim:çok üzgünüm: ama yarın kesinn kararlıyım, bu vicdan azabı bana yetti, yarın diyete devam, karamelin yukarda bahsettiği kahvaltısı hoşuma gitti, yarın kalkınca deneyeceğim

çok yorgunum çook, 2 tane öğrencim var, 32 öğrnci beni yormuyor, bu 2 öğrenci akşama kadar beni bağırttırıp uğraştırıyor, buçocuklardan bir tanesi sigaraya başlamış.2. sınıf çocuğu düşünsenize yaaa, hemen bir görüşme ayarladım çocukla uzun süreli bir sohbetimiz olacak ardından aileyi katacağız işn içine. üstüne bir de velitoplantısı yaptım. inanın hanımlar evegeldiğimde adım atacak halim kalmamıştı, sağolsun eşim yemeği hazırlamış, yemeğimi yedim, hemen uzandım, bu saat oldu yeni kalktım, hala ayaklarım şiş ve bedenim uyşuk.
canım lise 2 mi ilkokul 2 mi CADIARZU

dün ne yedim

07:00
bir mandalina

08:30
peynir,ekmek,zeytin,çay

12:00
bir şeftali

14:00
bir porsiyon yoğurtlu makarna

18:00
bir elma

19:30
patlican kebabı ayran,domates,biber

2 litre su

dünkü hareketlerim
1. Mekik 21
2. Ters mekik 1 x10
3. Derin nefes al ver aklıma geldikçe
4. Omuzda sopa çevirme 10
5. Çapraz mekik 10
6. makas hareketi 10
7. Görünmez 15 sn
8. Ayakları kaldırma 10
9. Yürüyüş 30 dk
10. Bacak esnetme 10
11. Yere yatıp bacakları kaldırıp indirme 10
12. Step 10
13. Çömelme 10
14. Geri tekme 10
15. ıp atlama (zıplama) 10

kızlar şimdi resmimi koyacagım bakalım nasılım şişko halimi koyayım sonra zayıflayıncada zayıf halimi koyarım

işte ben burada 84 kg bu gün cektim 80 inincede cekecegim inşallah kademe kademe verdigim kg resimleyecegim

Kızlar haklısınız .zaten minnoş duymasın ama yapamadım ben bu elma diyetini .kahvaltıdan sonra sürekli elma yiyim dedım ama olmadı..gerildim.dayanamadım.ters tepti beni bu diyet :kedi: akşam yemek yemıyecem dedım ama sofrayı görünce dayanamadım saldırdım :çok üzgünüm:
ben şok diyet falan yapamam bunu anladım.mafoldumben
bende tam karamel duymasın ama yapamadım ben bu dıyetı yazıcaktım
dıyet yapmak bır yana aksıne bı sacma sapan bırsuru bısey yedımm
allahım ben manyak mıyım psıkopatamı bagladım ne anlamadım
ama elma dıyetıyle verıcegım kadar kılo almısımdır bugun kesınn:gitme:mafoldumben:1no2:senağlamaboshayallersmile

[

X