Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kimsecikler yok...
minnoş kocişiyle kilo yapcı şeyler yiyodur hihoyyyt nesliii toplantıda kurabiye hüpletiyodurhihoyyyt aybuke temizlikte alkisalkisalkis diğer kıslar siz nerdesiniz bakiimkötükedihüso

herkese merhaba sonunda bakıcımız döndü
hayat normale dönüyor bende bugun itibariyle spora başlıyorum
plates+aerobik+yoğun mekik
akşama doğru yazarım neler yaptığımı

artık örnek menumu baska bıseymı 2 kılo alıcakmıyım verıcekmıyım gorusucegız senınle akrepp hanfendııı:dilcikar:

anammm :1shok: :1shok: sen burdamıydın kıs akannehir nası bişiisin sen yaa lafını ederken çıktın ortaya hemenkafamçokkarıştı tırsıttım senden şimdii :1ninca:

akrep montiye başlamak istiyorum
anlamadıklarımı yazarmısın
mesela sabah ilk olarak meyveyle başlıyoruz dimi
sonra kahvaltı ama bende o zor ne önerirsin
diğer öğünler kolay eve geleceğim bu haftadan itibaren öğlen yeeklerine
ee akşam zaten evdeyiz b kahvaltı sorun olur

herkese merhaba sonunda bakıcımız döndü
hayat normale dönüyor bende bugun itibariyle spora başlıyorum
plates+aerobik+yoğun mekik
akşama doğru yazarım neler yaptığımı
senin bakıcı haftasonu da mı geliyor canım
ben burdayım akrepcim
inşallah hep buralarda olursun şeker
ya arteriadan haber varmı neyaptı şu şok diyeti

kuşum ben de çok merak ediyorum..bu kadar uzun habersiz bırakmazdı.kötü bişii olmasın da..
bu arada lolo da yok görünmüyor eskisi gibi

canım tam ekmekle tost yapabilirsin kendine..bir yumurta haşlayıp yiyebilirsin süt le..kendine beslenme yapıcaksın artık.mevsime göre de yanında sebze yersin.ılık sütle süper olur.güne daha dinç başlarsın..

ÇİKOLATA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 1 SAAT 26 DAKİKA YÜZMEM GEREKİYOR.

Açıklama : 100 gr. sütlü çikolatanın kalorisi yaklaşık olarak 605 kcal.
Yüzerek harcadığınız kalori ise dakikada 7 kalori.

SADECE BİR TOP DONDURMA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 33 DAKİKA MERDİVEN ÇIKMAM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 top dondurma yaklaşık olarak 40 kalori.
15 dakika süresince merdiven çıkarak harcadığınız kalori ise 18 kalori

bakıcım hafta sonu gelmiyor canımm bu hafta yoktu bugun döndü
hayat bu haftadan itibaren norale dönecek inş.

yok kahvaltı yaparım evden çıkmadan o sorun değil
hani kahvaltıdan 30 dk önce falan meyve yeniyor ya
illa şart değil demi

yok kahvaltı yaparım evden çıkmadan o sorun değil
hani kahvaltıdan 30 dk önce falan meyve yeniyor ya
illa şart değil demi

canım kalkar kalkmaz meyve şart..
hem bedeni daha canlı tutuyor hem bağırsakları çalıştırıyor hem de mideyi hazırlıyor.15-20 dk sonra kahvaltını yapabilirsin şeker..eh bi yarımsaat önce kalkarsan herşeyi çözersin kolayca yerimseniben

neslihan
minnoş prenses
selma12
karamel_guzel
aybuke07

hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar a.s.
(aaa kıza bak, deli mi ne? biz burdaydık sen kimsin ayol dediğinizi duyar gibiyim :roflol:)
Ben bu takımın hortlağıyım arkadaşlar :roflol: :roflol:
Bi görünüp bi kaybolurum, valla bak inanmazsanız akrebime sorun aklinialirimsmile

Ne kadar şen şakrak neşeli bir topic haline gelmiş burası ya maşallah, inanın okumaya doyamadım, giden arkadaşlar da olmuş, hayırlısı...

Posi kuzum nasılsın, lolo ablam, akrebim, bursa, çitlenbik a.s. Şeniz

Merhaba 2. Takımcım..

174. etap sonrası durumunuz aşağıdaki gibi:

Açıklamalar:
neslihan ve minnoş prenses eski yarışmacılar olduğu ve 173. etapta kilo alarak döndükleri için ilgili etabı "0 kilo" vermiş gibi kabul ettim. Yoksa bu tablo boyunca eksi görünmekten kurtulamazlardı ve yeni süreçte nasıl gittiklerini anlayamazdık.

Aklınıza takılan olursa bana ya paylaşım alanından ya da özel mesajdan ulaşmaya çalışın lütfen.. Çünkü takım topiklerine uğramaya pek vaktim olamıyor. Ancak KK ya da ort. haftada 1-2 kez girdiğimi düşünerek, mesajlarınıza geç yanıt verme olasılığımın da yüksek olduğunu lütfen unutmayın.

Sağlıklı zayıflamalar. a.s.

opuyorumnanaktana.s.:asigim::1hug:
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt gülmüşüm gülmüşüm yaşşasııın:teytey:
ellerine sağlık tatlışımbenim..a.s.:asigim:
sen bitanesiinŞeniz

akrepcım bu nedir anlamadım canım bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

hoşbulduk canım teşekkürler sen yinede sık görün fazla kaybolma tanılırız opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

anammm :1shok: :1shok: sen burdamıydın kıs akannehir nası bişiisin sen yaa lafını ederken çıktın ortaya hemenkafamçokkarıştı tırsıttım senden şimdii :1ninca:
buradydım tabıkıde baktım laf bana gelmıs hemen cevap verıp cıkmak zorundaydım sekerım ama sen yınede kork bendenn senı kara yaglarımla dövucem cunkuualsanaalsanasmile
bak bakk ben kac kere dıdım su montıyı ana hatlarıylan anlat hele dıye tek kelıme etmedı neslımlen benı kıskandıgı ıcın ne olucakk:dilcikar:
yanı benım huplettıklerım benı gumletıcek dıyorsun akrebımm:a015:

aman allahım neoluyor bu kım ben kımım burası neresıı bıran dedım ben nerdeyımm:roflol: selam sekerımm ben mını mınnoss cok mınık kızımdır ona goree:roflol:

buarada gercektende benı yakalamıssın akrebım yaa
kocamla huplettım bugunn senağlama amakahvaltı yaa okadardan neolurkı
hoooff hıcbıse olmazz YAG olurr ıstee:a015: bugun yedıklerımı yazıyım
2 adet kuru yufkadan peynırlı dometeslı gözleme saat 10 da aslında 8 de kalktım
ama kahvaltı 10a kalktı sekerler

öglen bır tane narın yarısını yedım saat 3 te 4 tane fıstık 4 tane cubuk kreker
yedım boll su ıctım bugun saat 6 da bır bardak sut ama kucuk nesquık kattım

saat 8 de bır kase mercımek corbası 1/4 seftalı baskada bısı yok sekerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…