Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aman allahım neoluyor bu kım ben kımım burası neresıı bıran dedım ben nerdeyımm:roflol: selam sekerımm ben mını mınnoss cok mınık kızımdır ona goree:roflol:

Ya bak gördün mü hortlağım ben demiştim.
Birden ters düz oldun :roflol:

Memnun oldum mini minnoş vereliniortak

herkese iyi akşmalar, gün nasıl geldi geçti anlamadım,gün içinde beli mi de ağrıttım, nasıl başardım bilmiyorum ama. bu akşam spor işi yaş gibi görünüyor.

ben monti diyeti nasıl oluyor hiç bilmiyorum, adını buradaduydum, aslında merak ta ediyorum, neyse zamanla öğrenirim.

bu arada aranızda anne olanlar var. kızımın bakıcısı hamile ve elimin son haftası doğum yapacak. dün doktordaydı. doktor bebeğin bir böbreğinin olmadığını söylemniş, kadın yıkılmış, ağlaya ağlaya bir hoş oldu. ben sağlığına zararı olmaz merak etme diye telkin etmeye çalıştım ama anne yüreği işte. morali çok bozuk. sizin çevrenizde bu durumu yaşayan birlieri var mı?

herkese iyi akşmalar, gün nasıl geldi geçti anlamadım,gün içinde beli mi de ağrıttım, nasıl başardım bilmiyorum ama. bu akşam spor işi yaş gibi görünüyor.

ben monti diyeti nasıl oluyor hiç bilmiyorum, adını buradaduydum, aslında merak ta ediyorum, neyse zamanla öğrenirim.

bu arada aranızda anne olanlar var. kızımın bakıcısı hamile ve elimin son haftası doğum yapacak. dün doktordaydı. doktor bebeğin bir böbreğinin olmadığını söylemniş, kadın yıkılmış, ağlaya ağlaya bir hoş oldu. ben sağlığına zararı olmaz merak etme diye telkin etmeye çalıştım ama anne yüreği işte. morali çok bozuk. sizin çevrenizde bu durumu yaşayan birlieri var mı?

bu arada hoş bulduk aydasu sende hoş geldin

Sağol aybukecim
Ben daha önce takımdan iki kere mezun oldum...
Şimdi de işte vakit buldukça uğruyorum...

Allah yardımcısı olsun ya...
İnşallah sağlıklı sıhhatli doğar bebiş...
Anne yüreği, kıyamam...

neslihan
minnoş prenses
selma12
karamel_guzel
aybuke07

hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar a.s.
(aaa kıza bak, deli mi ne? biz burdaydık sen kimsin ayol dediğinizi duyar gibiyim :roflol:)
Ben bu takımın hortlağıyım arkadaşlar :roflol: :roflol:
Bi görünüp bi kaybolurum, valla bak inanmazsanız akrebime sorun aklinialirimsmile

Ne kadar şen şakrak neşeli bir topic haline gelmiş burası ya maşallah, inanın okumaya doyamadım, giden arkadaşlar da olmuş, hayırlısı...

Posi kuzum nasılsın, lolo ablam, akrebim, bursa, çitlenbik a.s. Şeniz

selam aydasu hoşgeldin sni görmek ne güzel nasılsın iyice toparlanmış gibisin
kilo durumun nasıl aydasu almıyorsun sanırım hala diyete devam ediyormusun

ya kıyamam allah yardım etsin çok zor bi durum

slm kizalrr coook fena yorgunum gecmiside okudum su akrebimn sinir bozucu sozlerinide okudum ama valla ona bile yanit verecek ahlim yok gozlerim yaniyor valla yorgunluk vede uykusuzluktan
ama akrepcim uzgunum cokk uzuleceksin ama kurabiye yemedim hatta dun aksam nihayet shekrim geldi bugun sabah kahvaltisinda onu ictimbir tok tutuyor inanamazsiniz kizlar ogleden sonrada tavuk yedim izgara vede booylece gunumu bitirdim simdide cay iciyorum cayimi bitirip dogru yataga hepinize hayirli gecelerr kuslarimm
minnos su akrepe soylede benimle ugrasmasin iki kilo degil uc kilo verip agzini bir hafta acik biraktitirim onundaa istee neyseee :))))

akrepcım bu nedir anlamadım canım bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
canım gayet açık dimi..son dört hafta da verdiğimiz yada veremediğimiz kilolarımız..kilo gidişatımız yani..haftaya kendini görünce daha iyi anlarsın şeker
buradydım tabıkıde baktım laf bana gelmıs hemen cevap verıp cıkmak zorundaydım sekerım ama sen yınede kork bendenn senı kara yaglarımla dövucem cunkuualsanaalsanasmile

bak bakk ben kac kere dıdım su montıyı ana hatlarıylan anlat hele dıye tek kelıme etmedı neslımlen benı kıskandıgı ıcın ne olucakk:dilcikar:

yanı benım huplettıklerım benı gumletıcek dıyorsun akrebımm:a015:

aman allahım neoluyor bu kım ben kımım burası neresıı bıran dedım ben nerdeyımm:roflol: selam sekerımm ben mını mınnoss cok mınık kızımdır ona goree:roflol:

hüplettiklerini gümletemezsen evet onlar seni güpleticek canımhihoyyyt:lepi:

kızlar merhaba:KK3:

kusura bakmayın yaa yurtta net yok çıldırdım kaç gündür

şimdide bi gidiyo bi geliyo ama hiçö değilse mesaj yazabiliyorum:KK43:

Ya bak gördün mü hortlağım ben demiştim.
Birden ters düz oldun :roflol:

Memnun oldum mini minnoş vereliniortak
minnoş haftaya iki kilo alarak daha bi minikleşicek yaaananiknaniklaelaelaelaelaehihoyyytdelikafadulden

ah canım yaa..
ALLAH(c.c.)yardımcısı olsun..amin..
slm kizalrr coook fena yorgunum gecmiside okudum su akrebimn sinir bozucu sozlerinide okudum ama valla ona bile yanit verecek ahlim yok gozlerim yaniyor valla yorgunluk vede uykusuzluktan
ama akrepcim uzgunum cokk uzuleceksin ama kurabiye yemedim hatta dun aksam nihayet shekrim geldi bugun sabah kahvaltisinda onu ictimbir tok tutuyor inanamazsiniz kizlar ogleden sonrada tavuk yedim izgara vede booylece gunumu bitirdim simdide cay iciyorum cayimi bitirip dogru yataga hepinize hayirli gecelerr kuslarimm
minnos su akrepe soylede benimle ugrasmasin iki kilo degil uc kilo verip agzini bir hafta acik biraktitirim onundaa istee neyseee :))))

aaaaa bak açtım ağzımı nesliii..ama alıcağın iki kilo için kııısdelikafadulden :roflol::roflol:
(kurabiye yememen de kötü olmuş bu arada..hafta sonu kaçamak yapsaydın ya bacuuum:dilcikar:)

ayy kuşum sen nerelerdesin bakiim..çok merak ettim seni..noldu diyetin sonuçları nasıl oldu şeker

selam aydasu hoşgeldin sni görmek ne güzel nasılsın iyice toparlanmış gibisin
kilo durumun nasıl aydasu almıyorsun sanırım hala diyete devam ediyormusun

Sağol canım benım...
Toparlandım Allah a çok şükür, aşılmaz sorunlarımızı hallettik, mutluyuz Rabbim bozmasın...
Kilo aynı canım, ara öğünlere devam yalnız inşallah haftaya spora azar azar da olsa başlamak istiyorum, nasip artık...
Sen ne yaptın, iyisindir inşallah, çok fazla takip etme imkanım olmadı

Tatlım Şeniz
Nasılsın? Özlemişim seni de...

ben bu hafta ne yapıp yapıp bir kg vermeliyim ama nasıl olacak bilmiyorum varmı fikriniz arkadaşlar

selam kızlar yarın coookk ama cook yogun bır gun benı beklıyor sabah kahvaltıya annemler gelıcek bıde kuzenlerım onlara bısıler hazırlarım 4 tane dosyaya rapor yazmam lazım ustelık ıs yerıne hazırlamam gereken bır dosya var onuda yapmam lazım buarada bıde camasır bulasık ortalıgın tozu dumanı derken ınsallah saat 10.30 a yetıstırırm daha erken gelmeyın yetıstıremem dedım:roflol: ben yenı gelınımmm dedım ugrasamam oyle cabuk cabuk dedım hooof neyse yoruldum kızalr ıyı geceler neslımde yorulmus aydasu da ıkı kere mezun olmuss acep bıze nasıp olucakmı yada bana nasıp olur mu bılmem ama akrepe nasıp olacagı kesınn neyse hadı ıyı geceler sekerler

ben bu hafta ne yapıp yapıp bir kg vermeliyim ama nasıl olacak bilmiyorum varmı fikriniz arkadaşlar
montiye devammmmm:1closedeyes:
selam kızlar yarın coookk ama cook yogun bır gun benı beklıyor sabah kahvaltıya annemler gelıcek bıde kuzenlerım onlara bısıler hazırlarım 4 tane dosyaya rapor yazmam lazım ustelık ıs yerıne hazırlamam gereken bır dosya var onuda yapmam lazım buarada bıde camasır bulasık ortalıgın tozu dumanı derken ınsallah saat 10.30 a yetıstırırm daha erken gelmeyın yetıstıremem dedım:roflol: ben yenı gelınımmm dedım ugrasamam oyle cabuk cabuk dedım hooof neyse yoruldum kızalr ıyı geceler neslımde yorulmus aydasu da ıkı kere mezun olmuss acep bıze nasıp olucakmı yada bana nasıp olur mu bılmem ama akrepe nasıp olacagı kesınn neyse hadı ıyı geceler sekerler

hadi sana iyi geceler canımmm..
ve bende kaçar..tatlı rüyalaaropuyorumnanaktan

selma12 bende senin gibiyim bu hafta yağsız tussuz yicem çoğunlukla ve ekmekte yemicem bunu planlıyorum bakalım nolcik çünkü hemen farkettiriyor böyle olunca

günaydınlarrrrr :KK3:

ayy kuşum sen nerelerdesin bakiim..çok merak ettim seni..noldu diyetin sonuçları nasıl oldu şeker

sorma cnm delirdim resmen anca dün yaptılar interneti o da bizim kat hala bozuk üst katınkinden giriyom cnm cuma tartıldığımda 67.5 ti ama ben ilk gün yapamadım, pazartesi evden ayrıldım o gün de annem bi kaç yemek yapmış kurbana kadar yiyemicem die biraz biraz yedim
güzel bi diyet menüsüydü ama şok diyet değildi tab,iki salı günü başladım bu yüzden ben

Sağol canım benım...
Toparlandım Allah a çok şükür, aşılmaz sorunlarımızı hallettik, mutluyuz Rabbim bozmasın...
Kilo aynı canım, ara öğünlere devam yalnız inşallah haftaya spora azar azar da olsa başlamak istiyorum, nasip artık...
Sen ne yaptın, iyisindir inşallah, çok fazla takip etme imkanım olmadı

Tatlım Şeniz
Nasılsın? Özlemişim seni de...

iyiyim cnm sen nasılsın bende seni özlemişim yaa, uğramıyodun ne zmanadır sen uğrayıncada ben yoktum:KK43:

günaydın şekerler

07:00
bi kaşık kuru fasulye(yaptığım yemeğin tadına baktım o yüzden meyve yiyemedim)

8:45
bir kk peynir,iki dilim t ekmek,bir zeytin,bir bardak çay

12:00
bir şeftali

14:10
iki porsiyon taze fasulye,bir kase yoğurt,iki süsbiberi

17:15
yarım elma

19:30
bir porsiyon kuru fasulye,yeşil soğan,bir kase erik ve kayısı hoşafı

22:10
iki bardak süt,bir kase kabak çekirdeği