Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

teşekürler neslihancımm:enbuyukkk: bu arada kendi heyecanımdan diğer başarımızı unutttum, bu hafta 3. olmuşuz, tüm takım arkadaşlarımı kutluyorummm:nazar:a.s.

bu hafta genel olarak hepimniz çok iyidik:1hug:

ama ben şu kilonun yanlarındaki taksimlerin içleirnin anlamının bilemiyorum bir açıklar mısnız?

kızlar kara yağlara ölüm mücadeleye devamvereliniortak

teşekürler neslihancımm:enbuyukkk: Bu arada kendi heyecanımdan diğer başarımızı unutttum, bu hafta 3. Olmuşuz, tüm takım arkadaşlarımı kutluyorummm:nazar:a.s.

Bu hafta genel olarak hepimniz çok iyidik:1hug:

Ama ben şu kilonun yanlarındaki taksimlerin içleirnin anlamının bilemiyorum bir açıklar mısnız?

Kızlar kara yağlara ölüm mücadeleye devamvereliniortak

gıtsınn kara yaglaarrrr

anaaammm ben 2. olmuşum:1shok::1shok:
ben 1. olursun demiştim ama başka arkadaş olmuş..
tebrikler canıma.s.
minnoşcum yaa ben diyet konusunda çok başarılı değilim, hatta hiç başarılı değilim.. amaaa gerçekten günde hergün 1 saat spor yapıyorum. yapamadığım zaman 1 ssaaatyüüryorum. tek formülüm buu
evet
bu hafta spor başlicak benim içinde tam gaz..hatta çizelgeme de sprcu ekledim..bulaşsın diyekaydirigubbakcemile3
doverim dimi doverim tabii hem daha bu baslangic benim icin dur ben cok fena hirs yaptim helede senin enerjin bana gecmis durumdaa yakarm ortaligi ben bu hizla akrebin kafasini kirarim yaglarimlaaa

amin bu arada insalah hepimiz saglikli vede guzel kilolar veririz
oy oy oyyy..dlüü minnoş beni görünce de benden olucak..naniknanikhaberin yok:roflol:

bu arada çizelemizdemi aynı kıııs.:dilcikar: ama neyseki seninküsü kelebek..tıpkı senin gibi hafiflikten uçuyor dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:roflol::roflol::roflol::roflol:

neslımm hadı bakalımm ozaman baslıyoruz super spor ve azcıkk yemek
benım bu hafta mutlaka ama mutlaka 60lı kıloya ınmem
lazım tatlım yaa ozaman ne demek oluyor ıkımızde 2 kılo kesın verıyoruz
anlastıkmı sekerımmkaydirigubbakcemile5
veremezsinizkiiiii :KK1: laelaelaelaelae delikafadulden
akrebım sen pılates yapıyorum dıye kızdın mı yoksa afferın mı demek ıstedın anlamadım ben sekerım

spor yapmayan birini sporda görünce şok oldum canım..

teşekürler neslihancımm:enbuyukkk: bu arada kendi heyecanımdan diğer başarımızı unutttum, bu hafta 3. olmuşuz, tüm takım arkadaşlarımı kutluyorummm:nazar:a.s.

ama ben şu kilonun yanlarındaki taksimlerin içleirnin anlamının bilemiyorum bir açıklar mısnız?

verilen kilonun vücut kilo indeksine orantısı canm..
mesela 100 kilo birinin verdiği 5 kilo ile 50 kilo olan birinin verdiği 5 kilo nun kilolarına göre farkı..
50 kilonun yüzdesi doğal olarak daha fazla çıkar..ve de çok fark olur görünümünde..ama 100 kilonun verdiği 5 kilo farkedilmez bile

ben pılatescı mınnostum bıraralarda bırakmıstım ama bugece ıtıbarıylen basladım sana soyledıgım gece vıdeoları acamadım sekerım bugece yapabıldım bıraz ama cok hamlamısım 20 dakka ancak yapabıldım sekerımm amaa görürsün sen NESLİMLEE BENN 2 KILO VERICEGIZZ SEN TOMBISS OLUCAKSIN YANIMIZDA:dilcikar:

nesliiiiii duyy sesımıı akrep bıze meydan okudu veremezsınızkıı dedıı
hemennn bu yagların ucması lazım sekerım:eek:
akrebe 2 senden 2 benden 4 kıloo ile cevap vermemız lazım bak sakın
koyverme olurmu sekerımkaydirigubbakcemile5

neslımm hadı bakalımm ozaman baslıyoruz super spor ve azcıkk yemek
benım bu hafta mutlaka ama mutlaka 60lı kıloya ınmem
lazım tatlım yaa ozaman ne demek oluyor ıkımızde 2 kılo kesın verıyoruz
anlastıkmı sekerımmkaydirigubbakcemile5
veririz seker veririz insallah diyelim spora gelincede bakalim benim su oruc tutma isim sabah yuruyusumu fena bozdu yoksa sabahlari yurudum aksam yuru demeyin memkunati yok
ama verecegiz insalah sekerr bizde bu hirs varken elimizden hic birsey kacmazz

rica ederim sekerim darisida bize olsun insallah

oy oy oyyy..dlüü minnoş beni görünce de benden olucak..naniknanikhaberin yok:roflol:

bu arada çizelemizdemi aynı kıııs.:dilcikar: ama neyseki seninküsü kelebek..tıpkı senin gibi hafiflikten uçuyor dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:roflol::roflol::roflol::roflol:
kiz sus delirtme insani degistireyim su cizelgemi bari gerci baska buldugumada muhakkak birseyler soylersin sen ahh ahhh
ben pılatescı mınnostum bıraralarda bırakmıstım ama bugece ıtıbarıylen basladım sana soyledıgım gece vıdeoları acamadım sekerım bugece yapabıldım bıraz ama cok hamlamısım 20 dakka ancak yapabıldım sekerımm amaa görürsün sen NESLİMLEE BENN 2 KILO VERICEGIZZ SEN TOMBISS OLUCAKSIN YANIMIZDA:dilcikar:

aynen oyle o tombis olsun yanimizdaa sisiko kalsin bizde veelim kilolari hihoyyyt

hem bakma sen ona kiz konussun dursun oda sasiracak verdigimiz kilolara boyle agzi acilacak :1shok: hih tipki bunun gibi

ay lafa daldim gunaydin demedimm
gunaydin bayanlar gununuz aydin olsun
bugun hafta sonu evde yokum sekerlerr toplantim var artik aksma gorusuruzz opuyorum hepinizi

guanydın kızlar mucuk mucukk bugun superr bır kahvaltı yaptık kocısımle kızıcaksınız
ama ben hafta sonları bırazcıkk kacırıyorum ama sadece kahvaltıyı sekerlerım
dun yedıklerımı yazıyım
sabah klasık kahvaltım 1dl ekmek 1 kk peynır 1 kk kasar 2 catal pekmez
öglen arazıdeydım 4 yemek kasıgı kadar cıgersote yanında 3 kasık pılav yedım
ama bır tane kola ıctım teneke kola
aksam cok yedım dıye pısman oldugum ıcın eve gelınce yemek yemıyım dedım
dayanamadım yıne :)) 3 top kadar dondurma yedım saat 6 da
sonrada 8 de bır tane armut yedım baskada bıse yemedım sekerler
saat 10da kahveyle kucuk bır cıkolata dısındaaohaoldumsmile

:roflol::roflol: güliimde boşa gitmesin :roflol: düşün iki kilo..duralım yanyana kim şişko: sen ve nesliiiiiiiiiii :roflol: :roflol: :roflol:
:roflol: :roflol: :roflol: valla çok komiksiniz kızlar yaa.. siz ve iki kilo vermek :roflol: :roflol:
veririz seker veririz insallah diyelim spora gelincede bakalim benim su oruc tutma isim sabah yuruyusumu fena bozdu yoksa sabahlari yurudum aksam yuru demeyin memkunati yok
ama verecegiz insalah sekerr bizde bu hirs varken elimizden hic birsey kacmazz
spora gelince de kem küm şeyy ben oturarakda yaparınm diyosun dimiiidelikafadulden :roflol::roflol::roflol:

kiz sus delirtme insani degistireyim su cizelgemi bari gerci baska buldugumada muhakkak birseyler soylersin sen ahh ahhh ]
zemuszemus zemuszemus hihoyyyt
aynen oyle o tombis olsun yanimizdaa sisiko kalsin bizde veelim kilolari hihoyyyt
rüyalarınız da pek güzel yahuu boshayallersmile :roflol:
hem bakma sen ona kiz konussun dursun oda sasiracak verdigimiz kilolara boyle agzi acilacak :1shok: hih tipki bunun gibi
hadi bakalım inşallah..
peki bu ne zaman olucak.geçenyılmı delikafadulden :roflol: :roflol: :roflol:
ay lafa daldim gunaydin demedimm
gunaydin bayanlar gununuz aydin olsun
bugun hafta sonu evde yokum sekerlerr toplantim var artik aksma gorusuruzz opuyorum hepinizi
ben demedimmi oturarak spor yapcan diye..kurabiyeleri de götür canım olurmu. iki kilo alıcaktın unutmaa :roflol: :roflol:
günÀydÌn ÀrkÀdÀşlÀr bende bu gün yokum gezmeye gidecegim
günaydın canım
guanydın kızlar mucuk mucukk bugun superr bır kahvaltı yaptık kocısımle kızıcaksınız
ama ben hafta sonları bırazcıkk kacırıyorum ama sadece kahvaltıyı sekerlerım
dun yedıklerımı yazıyım
sabah klasık kahvaltım 1dl ekmek 1 kk peynır 1 kk kasar 2 catal pekmez
öglen arazıdeydım 4 yemek kasıgı kadar cıgersote yanında 3 kasık pılav yedım
ama bır tane kola ıctım teneke kola
aksam cok yedım dıye pısman oldugum ıcın eve gelınce yemek yemıyım dedım
dayanamadım yıne :)) 3 top kadar dondurma yedım saat 6 da
sonrada 8 de bır tane armut yedım baskada bıse yemedım sekerler
saat 10da kahveyle kucuk bır cıkolata dısındaaohaoldumsmile

işte örnek menüüüüüüüü :roflol: bu yiyeceklerle 2 kilo verilcekmiş :roflol: :roflol: ve ben geçilicekmişimm :roflol: :roflol: devam kuşum devam..sende 2 kilo alırsın artıkım haftaya :roflol: :roflol:

selmacım teşekkür ederim

ben de kahvaltıumı yaptıum ve hemen sporumu yaptım hanımlar. şimdi ise sıraa temziliğe geldii ooff en sıkıcı kıısım:eek:klava:m

ben 2.liği de beklemiyordum şaşırdım o yüden amaa 1. olan bayandan çok hoşlanmıyordum,bilseydim daha çok zayıflar 1. olurduuummmsırnaşık şey
o kimmişki tanıyomusun canım..ayy merak yaptım bakiim bi
selmacım teşekkür ederim

ben de kahvaltıumı yaptıum ve hemen sporumu yaptım hanımlar. şimdi ise sıraa temziliğe geldii ooff en sıkıcı kıısım:eek:klava:m

çok geç kalkılıyor..metobolizmanın en hızlı çalıştığı zamanlarda yatılıyor sanırım.çok sakıncalı:1no2:

1. pregant - 5,33% ( 7. takım )
kuşum kimki bu..tanıdığınmı:uhm:

X