Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi geceler hanımlar, bütün gün kızımla uğraştığım için çok sık giremiyorum, ancak onun uyku saatlerinde açabiliyorum neti.

bugün sabah sıkı bir kahvaltı ettim
öğlen 1 kase çorba
akşam 1 porsiyon salata

bugün spor yapamadım, bilmiyorum belki yatmadan yapabilirm amaaaa eşimle 2 saat süren bir yürüyüşe çıktık. az önce geldik eve. duşumu aldım, bacaklarımı hissetmiyorum artık.

bu arada yarın ki diyeti düşündüm bütün gün, düşündükçe gözümde büyüdü, bakalım dayaabilecek miyim? çünkü açlığa asla tahammül edemiyorumalsanaalsanasmile anneme konuyu açtığımda bana azcık kızdı.ohaoldumsmile tansiyonun düşerse bir de durduk yere tasiyon hastası olma başıma dedikafamçokkarıştı acaba böyle bir sağlık sorunu ortaya çıkar mı?

ben yarın deeyeceğim, dayaamazsam bırakırım artık napiimmlaelaelaelaelae

nesli sevinebilirsin cig köfte sölediler dürüm kocaman yiycem ama yarın yemem demi gene kilomu korurummmmmmmmmmmmmmmm yiyiym demi almam kilo bir dürümden bişey olmazzzzz bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

ıyı geceler kızlar bu aksam mısafırım vardı gıremedım tabı mısafır ldugu ıcın dıyetımde gumburtuye gıttı dayanamadım bır borek yerım 2 tane tuzlu kurabıye bır dılım tramısu bırde uzum yedım hepsını 8 de yedım uzum 10 da dıyetımı bozdugum ıcın ceza verdım ama kendıme hıc spor yapmayan ben 21 dak leslıyle yurudumm en azından dırek yataga gırıp yatmadım bırazcık erımıstır dımı ama yarın duzeltıcem sozz kızlar zaten pazartesı dıyete baslıyoruz nese hadı ben dusa gıdıyorum ıyı geceler sekerler

nesli sevinebilirsin cig köfte sölediler dürüm kocaman yiycem ama yarın yemem demi gene kilomu korurummmmmmmmmmmmmmmm yiyiym demi almam kilo bir dürümden bişey olmazzzzz bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

siyahh açımm çok aççıımmmklava: yapılr mu bu şimdiii, mpralim bozulduuu:çok üzgünüm:

Valla siyah dün babam eve ciğköfte getirdi gece.önce yemiyecem dedim ama dayanamadım.söz konusu çigköfte olunca kendimi zaptedemedim:kedi:Yedim bende kaydirigubbakcemile3 .ye arkadaşım sende yarın az yersin dengelenir.ben öyle yaptım:kedi:

siyahh açımm çok aççıımmmklava: yapılr mu bu şimdiii, mpralim bozulduuu:çok üzgünüm:
Kendimi suclu hisetirmeyin işdeyim vardiyada .Hergün herkes yiyop napım bu sefer bende yedim dayanamadım yaaaaaaaaaaaaa aglayacam ben şimdi mafoldumben mafoldumben mafoldumben

yav napım hergün millet ısmartlıyo yiyo zaten patladım neredeyse bu kadar yedigimi hiç hatırlamıyorum birde bu satte.mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben. sabah tartılım bakalım ne kadar aldırır bu bana merak ettim şimdidenCADIARZU CADIARZU

malesef sen iyi yapmışsın ama ben bu satten sonra yürüyemem işden cıkıncaa servis götürüyo hupppppppppppppp yatagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sen lavaşsız yemişsindir ben lavaşla birlikde yedim birde ayran lüplettim daha yazmıyım kızlar beni bogacak valla bu gidişle bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

sen lavaşsız yemişsindir ben lavaşla birlikde yedim birde ayran lüplettim daha yazmıyım kızlar beni bogacak valla bu gidişle bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

Evet lavaşsız yedim ama ucundan tadına baktım lavasında:kedi: bence yarın tartılma siyah moralin bozulur motivasyonun azalır.boşver.yarın dikkat edersin.birazda spor yaptın mı .ooo çifköfte falan kalmazkaydirigubbakcemile3
hem kaçamaksız diet mi olur yerimseniben

selam kızlllarrr ay eve şimdi girdim valla gelin alma var bizde yani yan komşumun düğünleri var ev bir dolup taştı bugün anlatamam kuaför hazırlık derken kenete giremedim valla....:))))

bugünkü menüm
sabah mısır gevreği süt le
ara elma
öğle kaşarlı tost ayran (kuaförde yedim)
ara eti form 1 açık çay
akşam etli pilav cacık ve helva
bugün su içemedim fırsatım olmadı yarın telafı ederim bol bolda göbek atcam yarın:)))

95-75-110 şuan ölçülerim ( tahminimden biraz fazla çıktı )

bacak çevremde 69 çıktı

günaydın kızlar

sabah kalktım ölçülerime baktım

95-72-102:lepi:

bacak çevremde 63 olmuş:lepi:

benim sorunum popo ve bacak zaten belden az gitmiş ama sorun değilsositososito

gunaydın kızlar bugun pazar kocacıma guzelce kahvaltı hazırladım bende yedım tabı dıkkatlı bır sekılde ama yınede fazla oldu tabıkı neyse bu benım son kral kahvaltım olsun cunkumyarın hupper akrep dıyetıne baslıyoruzz ay ınsallah guzelce yaparız gıtsın kara yaglarrr:)

herkese güaydın haımlar, ben bugün şiddetli baş dömesi ve mide kazıntısıyla uyandım.dün akşam aç yattığım ve 2 saatlik yürüyüş yaptığım için oldu galiba. dolayısıyla heves ettiğim diyetime bugün başlamayı gözüm kesmedi. bakalım sanrım ben de yarın başlayacağım.

bu arada ölçüleriniz mükemmel çıkmış. tebrik ederim:içelim:

zira yanlış ölçmüyorsam beimkiler baya var daaaa

göğüs:90
bel: 93( ben bu bel kısmını yan simitleri de dahil ederek ölçüyorum. böyle olacak dimi??)
kalça:106
bacak:59

günaydın kızlar

sabah kalktım ölçülerime baktım

95-72-102:lepi:

bacak çevremde 63 olmuş:lepi:

benim sorunum popo ve bacak zaten belden az gitmiş ama sorun değilsositososito

arterıa sende baslıyorsun dımı yarın bır lıste yapalım kımler baslıyor bu dıyete bu arada sey sorucam ben 1 lıtre gazoz yazıyorya onun yerıne gunde 5 tane soda mı ıcıcez bız sımdı anlamadım:bbo:

hyrr hyrr belini en ince olan yerden ölçüceksin cnm

o zamn bnm de belim 91 çıkıyosempatiksalakcinni

bende başlıyorum evet cnm:lepi:

toplamda sadece 1 litre soda içiyoruz işte gramajlarını bilmiyom kibilmiyorumkismile

sodaylala nasıl doyulurkı yaa aksama kadar sodaa ben bayılırı duserım kesın hee alla alla nasıl olcak bu ıs sut gunu ıyı sutude severım zaten ama ıstee soda neolucak aceppsempatiksalakcinni

sodaylala nasıl doyulurkı yaa aksama kadar sodaa ben bayılırı duserım kesın hee alla alla nasıl olcak bu ıs sut gunu ıyı sutude severım zaten ama ıstee soda neolucak aceppsempatiksalakcinni

sodanın yanında peynir de var yaacokacimcoook

hemde ikiyüz gr az değilcokacimcoook ben bayılırım peynirecokacimcoook

doymucaz zaten işin özü buvereliniortak

şu ana kadar 5 kiloya verdim hemen hemen, ilk defa zayıfladığımı hissediyorum yaa, bi 5 daha gitse gireceğim şekli düşünüyorum hepkafamçokkarıştı
sende acıktığında bunu düşün

hep elbise giymek isterdim ben ama yakışmazdı bel yağları bi yandan kalın bacaklar bi yandan göbek bi yandan :kedi: bi aralar 78 e kadar çıkmıştım:kedi: 70 düşünce ilk işim gidip bir sürü elbise almak oldu:teytey: herkes o kadar beğendiki böyle şeyleri düşünüp motive ediyorum kendimi sende öyle yapvereliniortak

bende bırara nerdeyse 80 ı gorucektım hemen duzelttım kendımı bı 5 kılo verdım ıste bu konuma dustum yınede kendıme bıseler almak ıstemedım balayına gıttık mayo gıyıyorum allahım bacaklarr kalınn etek gıydım kocam ne guzel olmus dedı ama ıste bacaklar kalın oluncaa cok cırkın oluyorya 2 kılo versem hemen guzellesıyorr hersey oyle gzel oluyorkı uzerıme sımdı en azından soyle 67 olsam super gorunucem bılıyorum oyuzden bıran evvel bır 5 kılo versem kendıme gelıcemm yanı en azından motıve olucaam

bi an önce vericez cnm o kilolarıkaydirigubbakcemile5

löp löp yiyip o kiloları biz aldıkcokacimcoook biraz da yemeyip verelim kilolarımı güzel olalımbayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…