Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yuhhh ya neymis kiz
allah iyiligi versin emi

öldüm kız ne diyon anladıgın gibi degil
yok yok bende az degilim maasalahim var
en şişkonuz nesli siz bana sorun siz fidan gibisiniz lülülülülülü
valla
albümde resmim var kızlar bakarsanız

nasıl bakılıyor bilmiyorum

iyi geceler hanımlar, sporumu yaptım, duşumu aldım, iyice de ukum geldi, ben spor yaparken kızım da uyandı, şimdi ou uyuttum, size yazıp ben de mışıl mışıl uyuyacağım.

bugükü yaptığım hareketler.

50 tae bisiklet

25 er tane yan yatış bacak hareketi

50 tane mekik

15 tane alt karın

15 tane arka bacak

20 tane kol

geriye kalan zaman da dans

off epey yoruldumohaoldumsmile hepiinize iyi uykular, tatlı rüyalar

maşallahhhhhhhh maşallahhhhhhhh darısı bizlere ve digerlerine diyelim birde şişko neslimeeeeeeeeeee gör nesli hanım sen uyu millet bu satte ya çalılşıyor benim gibi yada spor yapıyolar devir yat sen poponuşakkıdı şakkıdışakkıdı

:roflol::roflol::roflol:ya kızlar süpersiniz bitanesiniz yaaa...ne güldüm..maaşallah hep böyle olsun neşeniz..
aybüke canım bravo sana...:hooray:

siyahcım hoş geldin..çok gçmiş olsun..
sana montiyi öneririm canım..kabızlık sorununa kökten çözüm...

bende dünya kadar iş yaptım..yarının yemeğini de ayarladım..saçıma maske yaptım..
sooraaa ağda ve üstüne süper duş..yatıcam şimdi çok uykum geldi..uyuyor bizimkiler..
sabah görüşürüz şekerlera.s.

günaydın kızlarr

grip olmuşum yaa burnum akıyo hafif bi kırıklık var ama diyeti bozmak yokguclubacismile

ayyyyyyyyyy olmadııııııııııı böle kabullenemezsin yoksa hiç tadı cıkmıyor bilesin

görüşürüz kendine ufaklıklara iyi bak
hahaa sen benim kabullendigimimi sandin hemen yok oyle kabullenirmiyim hic tam o sirada iki tane fistik atmistimda agzima oyuzdendirr yoksaa sen yine benim gicik arkadasimsin [/B]
hay maasallahh super darisi bana ne idyelim
ben yemekle mesgulum o saatlerde
kolay gelsin sekerim yaa aksam bir sen yoktun kadro tamamdi yani neyse gonder su misafirlerini cabuk evde yokum desene sen aa olmuyor boyl e
günaydın kızlarr

grip olmuşum yaa burnum akıyo hafif bi kırıklık var ama diyeti bozmak yokguclubacismile

gunaydin sanadaa hepinizede
gecmis olsun bende ayniyim inankii bogazlar gitmis

kuşum misafirler iş yerindeydi..gelenler olmuştu..görüşmedeyken dönemedim buraya..akşam da biliyosun eşimin iş sistemi vardiyeli..evdeydi o evde olunca kızımdan ve ondan fırsat gelmiyor ki..dün de tüm romantikliği üstündeydi yine..boshayallersmile yanından ayırmadı.adamcağız kaç gündür gece gidince:roflol:..tv syrederken baktım uyuyakalmış..bende fırsatta istifade hemen işlerimi yaptım..saat 1:30 u buldu tabii..

ayy sabatan bu yana da net yoktu..bakım varmış nette..
liste yazıcam ya memlekette net gitti bu sefede :roflol::roflol::roflol: edim bu liste de bir iş var:sm_confused: sanırım kökten çözüm olcak herkese:roflol::roflol::roflol:

verdiklerimizi fazlasıyla alırmıyuız diye sormuştu biri kimdi hatırlamıyoru m şu an..
bu diyetin özelliği kiloların geri gememesi..tam tersi mide küçülünce fazla yiyemiyosun zaten..dikkatte edersek zaten az a olsa vermeye devam ederiz.
ben 3 gün yapmıştım.üç günde 3,700 gr gitmişti:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…