Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlarr:KK3:

grip olmuşum yaa burnum akıyo hafif bi kırıklık var ama diyeti bozmak yokguclubacismile
günaydın canım..çok geçmiş olsun.hemen yarım bardak sek limon iç.üç gün günde bir kere iç ve birde akşam yatmadan önce tüm sarımsak yut..hiç bişeyin kalmaz inşallah canım

günaydın şeker

verdiklerimizi fazlasıyla alırmıyuız diye sormuştu biri kimdi hatırlamıyoru m şu an..
bu diyetin özelliği kiloların geri gememesi..tam tersi mide küçülünce fazla yiyemiyosun zaten..dikkatte edersek zaten az a olsa vermeye devam ederiz.
ben 3 gün yapmıştım.üç günde 3,700 gr gitmişti

günaydın canım..çok geçmiş olsun.hemen yarım bardak sek limon iç.üç gün günde bir kere iç ve birde akşam yatmadan önce tüm sarımsak yut..hiç bişeyin kalmaz inşallah canım

günaydın şeker

günaydınnnn:KK3:

merakla bekliyoz listeyi cnm:sm_cool: pazartesiye baya katılım oldusüprizzzzz

salgın var galiba bütün aile geçirdik en son ben kaldım tam da okul açılırken, deneyim limonu mutlaka yararı olura.s.

veee diyet listem arkadaşlar :

1.GÜN: 1 LİTRE SÜT

2. GÜN: 1 LİTRE GAZOZ(ruslar sodaya şekersiz gazoz diyorlarmış ve orda 1 litrelik şişelerde satılırmış.liste rusçadan çevrilme olunca bu şekilde yazılmış..)+200 GR TUZSUZ PEYNİR.

3. GÜN: 200 GR PEYNİR+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU

4. GÜN: 200 GR KAYNATILMIŞ ET+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU

5. GÜN: 1 KİLO ELMA

6. GÜN: 1 LİTRE KEFİR yada YAĞSIZ LIGHT YOĞURT

7. GÜN: 1 LİTRE SÜT

NOT: 6-7 kilo verildiğinde tekrarı 1 ay sonra yapılabilir.5 kilo verilirse eğer tekrarı 1 hafta sonra yapılabilir..

:rusyanın tanınmış diyetisyeniymiş bunu yazan.ve rusyada ünlüleri zayıflatıyormuş.
bilmiyorumkismilerusyanın çıtrları bu yüzdenmi böyle zayıf güzel ve çıtır acepCADIARZU

herkese güaydın hanımlar, kahvaltımı ettim krallar gibi, şimdi temizlik ve çamaşır beni bekliyor.

akrep geri kilo alırmıyız diye soran bendim. 3 günde 3 kilo süpermiş, bugün 38 beden pantolonuma girmeye çalıştım, girdim ama fermuarı kapayamadım:roflol: bu da demek oluyor ki 4-5 kilo daha verirsem, 38 e rahat sığabileceğim, eğer bu diyeti uygularsam haftaya 38 e girebilecek miyim yanidelikafaduldendelikafaduldençok heyecanladım şimdi.

günaydınnnn:KK3:

merakla bekliyoz listeyi cnm:sm_cool: pazartesiye baya katılım oldusüprizzzzz

salgın var galiba bütün aile geçirdik en son ben kaldım tam da okul açılırken, deneyim limonu mutlaka yararı olura.s.

sarımsağı da unutma canım..yutulunca koku da olmuyor..gribi kolay atlattığın gibi tekrar yakalanma olasılığını da en aza indirir..

liste tamamdır..
savuluun 2. takım geliyor :lepi::roflol::roflol:

gunaydinn ...
kuşum misafirler iş yerindeydi..gelenler olmuştu..görüşmedeyken dönemedim buraya..akşam da biliyosun eşimin iş sistemi vardiyeli..evdeydi o evde olunca kızımdan ve ondan fırsat gelmiyor ki..dün de tüm romantikliği üstündeydi yine..boshayallersmile yanından ayırmadı.adamcağız kaç gündür gece gidince:roflol:..tv syrederken baktım uyuyakalmış..bende fırsatta istifade hemen işlerimi yaptım..saat 1:30 u buldu tabii..

ayy sabatan bu yana da net yoktu:kızgın:..bakım varmış nette..
liste yazıcam ya memlekette net gitti bu sefede :roflol::roflol::roflol: edim bu liste de bir iş var:sm_confused: sanırım kökten çözüm olcak herkese:roflol::roflol::roflol:

verdiklerimizi fazlasıyla alırmıyuız diye sormuştu biri kimdi hatırlamıyoru m şu an..
bu diyetin özelliği kiloların geri gememesi..tam tersi mide küçülünce fazla yiyemiyosun zaten..dikkatte edersek zaten az a olsa vermeye devam ederiz.
ben 3 gün yapmıştım.üç günde 3,700 gr gitmişti:lepi:

himmm iyi bakim desene romantizim yasadiniz iyi bakalim ne guzel
kiz su liste hakkinda konusacagina sadedegel ver sinirlenmeye basladim yoksa neslihan yaparda 7 kilo verir sonra ugrasamam onunla diyemi vermiyorsun hadii bekliyorum cikacam simdi

herkese güaydın hanımlar, kahvaltımı ettim krallar gibi, şimdi temizlik ve çamaşır beni bekliyor.

akrep geri kilo alırmıyız diye soran bendim. 3 günde 3 kilo süpermiş, bugün 38 beden pantolonuma girmeye çalıştım, girdim ama fermuarı kapayamadım:roflol: bu da demek oluyor ki 4-5 kilo daha verirsem, 38 e rahat sığabileceğim, eğer bu diyeti uygularsam haftaya 38 e girebilecek miyim yanidelikafaduldendelikafaduldençok heyecanladım şimdi.

kuşum ne 3 kilosu 3,700 gr.nerdeyse 4 kilo yanii:1closedeyes:

off off offfkafamçokkarıştı çok zormuş bu diyet, gözüm korktuuuu:1shok:

akrep ben malum öğretmenim, pazartesi de okullar açılıyor, dayabilir miyim kiiii:uhm:

1litre sütle başlayacaksak ben yarından mı başlasam acaba? yarı pazar ne de olsa

gunaydinn ...

himmm iyi bakim desene romantizim yasadiniz iyi bakalim ne guzel
kiz su liste hakkinda konusacagina sadedegel ver sinirlenmeye basladim yoksa neslihan yaparda 7 kilo verir sonra ugrasamam onunla diyemi vermiyorsun hadii bekliyorum cikacam simdi

ehh yani o da var tabi..ama çıktı ağzımdan bir kere..yazdım listeyi mecburen..
ama sen yapamazsın bacım bee..sana 93 çook yakışıyoorsositososito:roflol::roflol:

off off offfkafamçokkarıştı çok zormuş bu diyet, gözüm korktuuuu:1shok:

akrep ben malum öğretmenim, pazartesi de okullar açılıyor, dayabilir miyim kiiii:uhm:

1litre sütle başlayacaksak ben yarından mı başlasam acaba? yarı pazar ne de olsa

canım inan hiç zor değil..ben de öyle düşünmüştüm ama süt acaip tok tutuyor.akşama kadar 1 litreyi zor bitirdim inan.düşünsene hem de en uzun günlerde..havalar sıcak olunca soğuk içtim.amaaa acaip wc ye taşındım yaa ilk gün..şok oldum her gittiğimde koyu sarıydı.ve bu wc durumu devam etti tabi diyet devamınca..
zaten diyetin amacı yağları eitmek ve idrarla çıkarmakmış.resmen içini temizliyormuş..
tüm şişlikler ödem gidiyormuş.ve bende daha ilk günden böyle oldu.o birikmiş ödemler vardı tabi..
inanın zor değil..
tabi sadece nesliye zooor:roflol::roflol::roflol:

hanımlar ben karar verdim, azcık uyanıklık yapacağım ve bu diyete yarın başlayacağım, çünkü ilk gün pazartesiye geliyor ve okullar açılıoyuor, çok kouşacağımız ve efor harcayacağımız için dayanması zor olacak bende. o sebeple zor günü yarın tatil günümde halledeyim. 2. güne midem alışır heralde.

akrep araya meyvefalan sokamıyor muyuz??sempatiksalakcinni

gunaydınn kızlar mucukk mucukk ben haftasonu dıyete baslıyamıyorum sekerler kocala bırlıkte super kahvaltı yapmak ıstıyorum haftaıcı yapamıyoruz oyuzden ama dıyet epey bı zormus akrepp valla korktum bende ama yınede pazartesı baslamayı dusunuyorum ama neolursun hemen dıger hafta gerı almıyım akrebımmm :KK43:

akrep özel olacak ama ticker ına bakıyorum da çok güzel kilo vermişsin, ne kadar sürede başardın bunu?

ben bıraz ıs yapıyım sekerler evı temıslemem lazım aksama mısafırım var bırazcık toparlanıyım yıne gelırım olurmu canlarım buarada akrebımm sen su dıyetle kac gun de kac kılo verdın ve kac kılosunu gerı aldın vee hıc bayılıcak gıbın oldunmu bu sorularıma cevap ver gerı gelınce okurum sekerımm mucuk mucukk hepınızeee grs

veee diyet listem arkadaşlar :

1.GÜN: 1 LİTRE SÜT

2. GÜN: 1 LİTRE GAZOZ(ruslar sodaya şekersiz gazoz diyorlarmış ve orda 1 litrelik şişelerde satılırmış.liste rusçadan çevrilme olunca bu şekilde yazılmış..)+200 GR TUZSUZ PEYNİR.

3. GÜN: 200 GR PEYNİR+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU

4. GÜN: 200 GR KAYNATILMIŞ ET+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU

5. GÜN: 1 KİLO ELMA

6. GÜN: 1 LİTRE KEFİR yada YAĞSIZ LIGHT YOĞURT

7. GÜN: 1 LİTRE SÜT

NOT: 6-7 kilo verildiğinde tekrarı 1 ay sonra yapılabilir.5 kilo verilirse eğer tekrarı 1 hafta sonra yapılabilir..

:rusyanın tanınmış diyetisyeniymiş bunu yazan.ve rusyada ünlüleri zayıflatıyormuş.
bilmiyorumkismilerusyanın çıtrları bu yüzdenmi böyle zayıf güzel ve çıtır acepCADIARZU

ben varım:lepi:

bi gün boyunca soğuk patates, sabah sabah haşlanmış tavuk yemekten çok daha iyi walla

pazartersi başlıyoruz o zamnkaydirigubbakcemile5

hanımlar ben karar verdim, azcık uyanıklık yapacağım ve bu diyete yarın başlayacağım, çünkü ilk gün pazartesiye geliyor ve okullar açılıoyuor, çok kouşacağımız ve efor harcayacağımız için dayanması zor olacak bende. o sebeple zor günü yarın tatil günümde halledeyim. 2. güne midem alışır heralde.

akrep araya meyvefalan sokamıyor muyuz??sempatiksalakcinni
hayır canım araya meyve sokamıyoruz..yalnız meyve suyu olan günlerde meyve suyu yerine ben meyve yemiştim.sıkıcıyla uğraşmak istemedim ya çalışınca..ama bu sefer kayısı haşlayıp komposto şeklinde içicem..kayısı erik incir üçlüsü..gerçi düşünüyorum hala ama..bakcaz artık.
gunaydınn kızlar mucukk mucukk ben haftasonu dıyete baslıyamıyorum sekerler kocala bırlıkte super kahvaltı yapmak ıstıyorum haftaıcı yapamıyoruz oyuzden ama dıyet epey bı zormus akrepp valla korktum bende ama yınede pazartesı baslamayı dusunuyorum ama neolursun hemen dıger hafta gerı almıyım akrebımmm :KK43:
haklısın..aslında benimkisi pazar günü çalışıyor.ama akşam erken gelir..sonra kızım evde..
pazartesi en iyisi gibi..aybükeci zorlanmazsın merak etme..sütün verdiği tokluk hiçbir yemekte yok
akrep özel olacak ama ticker ına bakıyorum da çok güzel kilo vermişsin, ne kadar sürede başardın bunu?
canım mart sonu nisan başı 75 civarıydım.montiye başladım.bir ara benim kilo verme durdu içimdeki doymayan koca öküz sayesinde tabi:kızgın: bu diyeti yaptım.ilk 3 günü tam yaptım.sonraki günler de akşamları mecburen yedim.üç gün yapmış oldum sonrası yine montiye devam. o zamandan bugüne işte bu kilodayım.
ben bıraz ıs yapıyım sekerler evı temıslemem lazım aksama mısafırım var bırazcık toparlanıyım yıne gelırım olurmu canlarım buarada akrebımm sen su dıyetle kac gun de kac kılo verdın ve kac kılosunu gerı aldın vee hıc bayılıcak gıbın oldunmu bu sorularıma cevap ver gerı gelınce okurum sekerımm mucuk mucukk hepınızeee grs

canım listemin başınada yazışım.70.700 gr la başladım.67 oldum.6 lı rakamları gördüm yani..sonra da montiyle 63,3 e kadar indim.bayram faciasında aldım ama gider okilolarda çabucak.geri almadım daha da verdim şekerhihoyyyt

ben varım:lepi:

bi gün boyunca soğuk patates, sabah sabah haşlanmış tavuk yemekten çok daha iyi walla

pazartersi başlıyoruz o zamnkaydirigubbakcemile5

tamam canım..
sen şu an 69,8 sin.çık 7 kilo.69,8-7=62,800 gr..ne güzel dimii.
5 kilo versen 64,800 gr olursun inşallah

ehh yani o da var tabi..ama çıktı ağzımdan bir kere..yazdım listeyi mecburen..
ama sen yapamazsın bacım bee..sana 93 çook yakışıyoorsositososito:roflol::roflol:
hahayttt sende ben ne diyetler yapmisim bunumu yapamiyacagim ama bence cok sagliksizz hem 63 diyecektin sanirim ters yazdin dimi canim arkadasimm benim
canım inan hiç zor değil..ben de öyle düşünmüştüm ama süt acaip tok tutuyor.akşama kadar 1 litreyi zor bitirdim inan.düşünsene hem de en uzun günlerde..havalar sıcak olunca soğuk içtim.amaaa acaip wc ye taşındım yaa ilk gün..şok oldum her gittiğimde koyu sarıydı.ve bu wc durumu devam etti tabi diyet devamınca..
zaten diyetin amacı yağları eitmek ve idrarla çıkarmakmış.resmen içini temizliyormuş..
tüm şişlikler ödem gidiyormuş.ve bende daha ilk günden böyle oldu.o birikmiş ödemler vardı tabi..
inanın zor değil..
tabi sadece nesliye zooor:roflol::roflol::roflol:
:mymeka:
bu soruya ben cevap vereyim 20 senedirrrrrr:roflol:

X