Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bir kilo cuk verdim bacim oruc tutuyorum ya az gidiyorr oyuzden bakalim
gecmis olsun bu arada kolay gelsin hemide

cagrıdayım kız müşteriler bırakmıyorki yazayım arada bakıyorum bende bilmiyorum ama cok az kalmış 67 ye bilesin

uff gonder musterileri bee giciksin diyorum diyorum gicik

bir kilo cuk verdim bacim oruc tutuyorum ya az gidiyorr oyuzden bakalim
gecmis olsun bu arada kolay gelsin hemide

uff gonder musterileri bee giciksin diyorum diyorum gicik

nereye gönderim unuttum söylemeyi ben cagrı merkezinde işe başladım öle ne kolay ardarda geliyor müşterilerimiz ama takipteyim bilesin.. :icecream:

send eilac at bak siyaha iyi gelmiss
saka sak normlad edogadan form cayi diyorlar ya benim oyle sorunum olmadi cok sukur

Bebekliğinden beri insan cekermi kabızlık ya.ben cekıyorum:gitme:
şimdide ara ara oluyor.sinemaki içiyordum eskıden şimdi onuda ıcemıyorum midem kaldırmıyor. olmazsa doğadan form cayını deneyım :kedi:

nereye gönderim unuttum söylemeyi ben cagrı merkezinde işe başladım öle ne kolay ardarda geliyor müşterilerimiz ama takipteyim bilesin.. :icecream:
aman takipten ayrilma sakin kafama oklavalari gecirmen lazim bugunler
şimdide ara ara oluyor.sinemaki içiyordum eskıden şimdi onuda ıcemıyorum midem kaldırmıyor. olmazsa doğadan form cayını deneyım :kedi:
zor valla gercekten allah kurtarsin seni
canım benim öyle kücük popom yok ha deyince kalkmıyor eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

deseene sende bendensin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla ben öldüm seni bilmiyorum bugünde sabahtan beri sadece sıvı alıyorum canım cıktı dün gece 3 de bagırarak uyandıgımı biliyorum

aman takipten ayrilma sakin kafama oklavalari gecirmen lazim bugunler

zor valla gercekten allah kurtarsin seni

deseene sende bendensin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kimse benim kadar olamaz canım : rekor eminim bendedir bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

valla ben öldüm seni bilmiyorum bugünde sabahtan beri sadece sıvı alıyorum canım cıktı dün gece 3 de bagırarak uyandıgımı biliyorum
yuhhh ya neymis kiz
allah iyiligi versin emi

kimse benim kadar olamaz canım : rekor eminim bendedir bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

yok yok bende az degilim maasalahim var

AYYY siyah ya.seninki daha kötüymüş.bu kabızlık cıdden zor ya.ınsan oyle zamanlarda ne yedığınden bısey anlıyor ne oturmaktak ne gezmekten..bende 3 gunden sonra bugun cıkabıldım..rahatladım .kepeklı ekmek yıyecem sabahları ıyı gelıyormuş.sende dene ıstersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…