Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

minnoş akrep yok ama spor var, hadi gel beraber spor yapalım. 1 saat aralıksız spora var mısın?

1 saattmııı offf ama dızı ızlıyorumm sımdıkk kocacım da yanımda sımdı onun yanında yapsam spor konusur ye yee spor yap dıye nee yapsam ne etsem dızıden feragat mı etsemm hooff usendım sımdıkk:kedi:

ve ben 7 kilo versem bakalım kaç olucam..
66,6 - 7 = 59,6 :1shok: amanınn 59,6 hihoyyyt yani 5 li rakamlara balıklama dalıcam demektir buda delikafadulden
ay hayali bile kotuu kiz durr aaa ben hele bir 7 kilo verim sonra sen yine verirsin su liste neymis bende merak ettim simdi
ooff offff akrep yokk lıstee yokk mınnos heyecanlı bır sekılde beklıyor acaba nasıl fıstık olucammzemuszemus böylemı yoksaa bayanssulusmile böylemı
nefesler tutulduu ne kadar sagliklii bakalim ben zaten mumkun degil yapamam cunku benim diyetler genelde ir gunluk
olm sen yoksan benim ne işim var ben senin için geldim şuna bak yaaaaaaaaaaaaaaaaklava:klava: klava:
olumunekankayizsmile sagolasin sekerimm hosgeldin sefalar getirdinn
slm kıslar bu arada ben Siyah herkese merhabalülülülülülü

merhabalarrrrr bende neslihan memnun oldum 67 kiloda olan gicik bayan

minnoşcum canım sen kapa kulağını kocana, hem sporunu yap hem dizini izle, sen karlı çıkarsın.akşam huzurlu yatmak istemez misin? o kas yorgunluğu süper bir duygu..

hanımlar bu arada spor teklifim hepiniz için geçerli, ben şimdi saat 23 :00 te başlıyorum. saat 24 : 00 de neler yaptığıumı paylaşacğım. eşlik etmek isteyen herkesi bekliyorum.a.s.

iyi geceler arkadaşlar ne listesi bu 7 kilomu dediniz benmi yanlış okudum gözlerime inanamadım sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ay ciddi olamazsin valla ben aksamlari helede bu saatlerde parmagimi kaldiracak halim olmuyor ne sporu sabah desen neysede simdi ben almayim ama alanlarada mani olmayim ya

şok diyet listesi arkadaşlar

akrepcim bulmuş yarın paylaşacak, dileyen bize katılsın birbirimize destek verelimkaydirigubbakcemile5

hadi selmaaa yapma bunu, bak canım 15dakikalık egzersiz bile işe yarayacaktır. hadi kalk, üşenme nolur...

tamam du denıyım sekerım haklısınn hadı ben cıkıyorum herkese ıyı geceler sekerler ınsallah yarın zayıflarımmeyvahedigeldismile

ay ciddi olamazsin valla ben aksamlari helede bu saatlerde parmagimi kaldiracak halim olmuyor ne sporu sabah desen neysede simdi ben almayim ama alanlarada mani olmayim ya

ok sen bilirsinsempatiksalakcinni ben çıkıyorum hanımlar başlasınnn harekettt hopppaaaa:dance:hihoyyyt

nesliiiiiiiiiiiiiiiii kilo verdinmi vermedim ndeeeeeeeeeeeeeee.. kabız olmuşum ben 2 gündür oftum öldüm öldüm dirildim en son hastaneden arkadaştan şu makattan sıkılan ilac varya ondan aldım azcık rahatladım cok zormuş cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:1no2: :1no2:

bu günki yediklerimi yazayım biraz sapıttım
kahvaltı kırep bir yumurtanın sarısı ıkı üçgen peynir yeşil çay

öglen iki kaşık ciger bir bardak ayran
akşam işte burası kötü çeyrek ekmek yedim mir bardak kola normal kola içtim
su ne içtim bilmiyorum misafirim olunca böyle oldu malesef
spor yok

Kızlar kabızlık için yediğiniz yada içtiğiniz özel birsey varmı.bende bu aralar kabızlık sorunu cekıyorum malesef:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…