Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iştee moral motivasyon böyle oluyorrkaydirigubbakcemile5

çitlenbikte yapar aklına yatarsa büyük ihtimalle o da benim gibi 5 günde 5 kilodan nefret ede ede dayanıyoropuyorumnanaktan

bakalım yapan çıkıcakmı başkakaydirigubbakcemile

slm kizlar kusura bakmayin benim yuzumden bu hafta sonuncuyuz ama telafi edecegim emin olun
bu arada misafirim vardi yeni islerimi bitirdim cook yorgunum ayricada bogazlarim sis bir durumdayim basim agriyor kafam yerinden cikacak gii oyuzden gecmisi okuyamadim kafami toplayim yine gelirim kizlar iyi aksamlar hepinize

takım olarak yapsak acaip olur varya:roflol::roflol: düşünsenize herkes 7 kilo veriyomuş önümüzdeki hafta :roflol: bir hafta önce en diplerde iken bir hafta sonra tavan yaparız :roflol::roflol::roflol:

7 kilomu hemde 1 haftada eyvahedigeldismilealkisalkisalkis
nasıl bir diet bende cok merak ettım akrep.ama takım olarak yapsak süper oluryerimseniben

Teşekkür ederim:lepi: valla bende tartıya cıkınca şok oldum.tartı bozuldu galiba dedim içimden :kedi: 2-3 defa tartıldım.çok mutlu oldum.bu 5 gündür cok spor yaptım ona bağlıyorum bu kilo kaybını.yoksa özel yaptığım bi diet yok.haftaya böyle olacak mı bilmiyorum.Kurban bayramına kadar 10 kilo vermek istiyorum.sizce verebilirmiyim kızlar?bilmiyorumkismile

neden veremiceksin verirsin tabiki daha iki ay kurbana ayda 5 kilo giderse tmm iştekaydirigubbakcemile5

neden veremiceksin verirsin tabiki daha iki ay kurbana ayda 5 kilo giderse tmm iştekaydirigubbakcemile5

İnş. arteria ya.ben böyle diete müthiş bir şekilde başlıyorum ama 1 ay sonra o eski motivasyonum heyecanım kalmıyor.nefismi kontrol edemiyorum:başlıyorum yemeye:kedi:ipin ucu kaçıyor tabi sonra.bu sefer dayanacam allahın izniyle:Saruboceq: şöyle bir 10 kilo daha versem.yeni ciciler alsam kendime sempatiksalakcinni oo beniö için çok güzel bir bayram olur.

akrepp lıste hala yokk vermemıssın ama bu gıdısle 4 kısı olduk onumuzdekı hafta 7*4 = 28 kılo vermıs ılk ve tek efsanevı takım bız olucagızz kesınn:)) cok sabırsızlanıyorum yaa hadı hadı lısteyı verr cabukkyerimseniben

6-7 kilo muuudelikafadulden

gözlerim parladı valladelikafadulden

pazartesi başlarız, çitlenbikte yapar hem birbirimize destek veririz süper olur:hooray:
tabiki de yaparım 7 kilo aboww düşünsene 50nin altına düşcem haa

çitlembikmi:uhm:
minnoşmu demek istedin acaba
yok yok ben akrepcimm

takım olarak yapsak acaip olur varya:roflol::roflol: düşünsenize herkes 7 kilo veriyomuş önümüzdeki hafta :roflol: bir hafta önce en diplerde iken bir hafta sonra tavan yaparız :roflol::roflol::roflol:
evet yapıcaz bak gör demiştim atık bizi kimse tutamaz

evet ya diğer arkadaşlarada duyuralımm hepberaber başlayalım

süperiz süperiz süperizkaydirigubbakcemile5

yok mu arttıran, çitlenbik nerelerdesin

yettimmm arteriaaa
burdayım geldim her daim hazırım

iyi akşamlar hanımlar,geçmişi okumadım birazdan okurum, merak ediyorum souçlar nasıl?

az önce buzdolabını temizledim-tatlicadiarzu-offf buzdolabı benimki kadar çabuk batan var mı aranızda yoksa ben mi pasaklıyımkafamçokkarıştı acep

birazdan sporumu yapacağım, besleme düzeim yie kötüydü, sabah bişey yiyemedim, öğlen sıkı bir kahvaltı, akşam sadece 1 kase çorba içtim,

ama yarın tatil, beslenmeme dikkat edebilirm.

cıtlenbık bıde 49 kıloya dusermıssınn dahada goremeyızz senıı tanımazssın artıkımm bızım gıbı fakır ama gururlu tombişleriisırnaşık şey

kızlar tam misafir gitti dedim yaziim listeyi bu seferde site devamlı eror dedi yaa..
şok oldum inanın..dedim yoksa site 7 kilo vermemize mi karşı:roflol::roflol::roflol:
ve işyerinden çıkana kadar iremedim siteye...
şimdi evde düzeldimi diye girdim evvet girebildim şükürsositososito
maalesef liste yarına minnoşum:1no2: işyerinde çünkü..üskünüm
burası çok üzl olmuş muhabbt süper ama çıkmak zorundayım.eşim evde bu akşam...
kızımla ikisi sıra bekliyor.. çıkmak zorundayım...
öptüm hepinizia.s.

akrepçim ben de sizlere eşlik etmek isterim ama tek edişem bu verilen 7 kilo, bize fazlasıyla geri dönmesinn:uhm:

bu arada haftaya 7 kilo verirsem ben de 68-7=61 olurum:1shok::1shok:

gören düşer düşer bayılır heralde:lepi: gardrobu yenilemem gerekecek:kedi:

ooff offff akrep yokk lıstee yokk mınnos heyecanlı bır sekılde beklıyor acaba nasıl fıstık olucammzemuszemus böylemı yoksaa bayanssulusmile böylemı

minnoş akrep yok ama spor var, hadi gel beraber spor yapalım. 1 saat aralıksız spora var mısın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…