Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

valla sacmaki ne sacma ne yapalim bizde izgarada yapmaya calisiyoruz iste ne kadar olursa
canim neslihan komsu takimdan ziyarete geliyor böyle arada sirada, bizim takimda degil

kiz komsu takimdada sayilmam simdilik takiliyorum oraya buraya bakalim hayirlsii

hadi ya naslihan sen daha 14. takimda degilmisin, iaman ne güzel takimda olmadna bu kadar yaziyorsun maasallah, bazen takimdakiler dogru düzgün yazamiyorlar.

sen asıl bana sor bı saat ugrastım cızelgeyı yapmak ıcın cokk hosuma gıdermıs gıbı 4 5 kere yazdım 73 dıyee bende gecen sene 62 kıloya kadar ındım hemde burdakı 6 takımdaydım nların sayesınde zaten yıllarım hep dıyet yapmakla gectı ama en uzun surelı zayıflıgım kadınlar kulubu sayesınde oldu azcık dıkkat etsem tekrardan bu hale gelmıycektım ama ıste ınsan bosbogaz olunca malesef goruyorsun cızelgemı bu sefer daha kararlıyım cunku hıckımsenın degıl kocamın lafları ıcıme oturuyor asla ve asla dalga gecmedı benımle ama daha yenı evlıyız bugun gulerek soyler ama yarın napıcam asıl dahada ılerı dgru gıdersem yanı oyuzden onlemını almak ıstıyorum artık

ben de disarda yürümeye üseniyorum o yüzden evde leslieyle yürüyorum cok güzel oluyor yürüdükten sonra bisey yiyesim de gelmiyor.

.

leslıyle derken ne demek yanı yuruyus bandın mı var canım? ya ben 1.5 aydır evlıyım henuz ufak tefek borclarımız var oyuzden bıraz zaman sonra yuruyus bandı almak ıstıyorum belkı evın ıcınde olunca yururum aslında gezmeyı severım ama kocam arabayla gezmeyı sevdıgı ıcın yanlızda gıtmek ıstemıyorum

canim yürüyüs bandi degil netten indiriyorsun yürürken degisik hareketlerle birlikte videodaki kizlarla birlikte evde durdugun yerden yürüyorsun.

link vermek yasak galiba goggle a Leslie sansone yürü ve incel programı - Sende Zayifla yaz ordaki partlari indir ayni dosyaya koy hepsi indikten sonra ac sen de evde yürü

hadi ya naslihan sen daha 14. takimda degilmisin, iaman ne güzel takimda olmadna bu kadar yaziyorsun maasallah, bazen takimdakiler dogru düzgün yazamiyorlar.
ya anam hele 14.takim iyice cokmus kimseler yok dogru duzgun yazmayi birak hic yazmiyorlar :2:

ya canim bende cok uzun zamandir burdaydim onceden 10.takimdaydim ilk orda basladim diyet olayina 85 kiloydum 72ye dustum sonra mezun oldk takim kapandi felan aradan zaman gecti 79 a ciktim tekrar geldim kk ya 14.takimi kurduk takim kaptaniydim orda vede cok guzel zmaanlarimiz gecerek ben 65 kiloya dustum ama aradan bir sene gecti vede sonuca bak 18 kilo almisim
ama gecende bir hamilelik gecirdim 4.5 aylikken dusuk yaptim bu aradada cok kilo aldim hamilelik sirasinda vede dusukten sonra
oyuzden ciktimda ciktim batim onune gecemiyorum geldim yine ama eski canlilik yok bakalim iste bu arada akrep benim ezeli rakibimdi bie zamanlar ama simdi cok cook fark var aramizda man hatirlamak gene istemiyorum

neslihan üzüldüm Allah saglik versin ns. toparlarsin.

akrepe sor istersen biz de yeni arkadaslar cagiriyoruz, belki yer vardir

sagol canim akrepcim sagolsun zaten dedide baan ben eski takimimi birakmak istemiyorum ama takimi canlandirmak onlarada faydamin dokunmasini istiyorum herzmaanki gibi bakalim bir herkez bir toparlansin n eolacak [/B]

canım herseyden onemlısı saglık evet kılo almıssın senınde gecmısın benım gıbı bırazcık ama ınsallah yıne verıcegız ve artık yeter bıdaha almayalım ne olur yaa artık akrep bıze rakıpp olamaz ınsallah bızde akrep gıbın rakıpsız olabılırız

ya insallah anacim birdaha kilo almak cok fena helede dolabi degistirmisken tekrar eskilere talim etmek cok fena

bu arada akrep nerelerde bir asagida goruyom bir yok kizz nerey gidiyonn ses ver bacimm

canım buldum o senın dedıgın yuruyus programını sımdı ındırıyorum ılk lınkı işyerınde oldugum ıcın 40 dakkada falan ıner oyle yazıyor ama aksama hemen baslıyım sporsuz bu bacaklarım ıncelmıycek anlasıldı cunku pekı bu 5 dakkalık la baslıycam sonra 2.lınk 21 dakka yazıyor nunla mı devam edıcem bır puf noltası varmı 5 dakka spordan ne olur kıı

5 dakika degil o indirmesi kola yolsun diye rar dosyasina sikistirilmis halde koymuslar

bir de tüm linkleri indirmeden acamazsin, mesela 3 mil yürüyüsü 4 part halinde link koymuslar. 4 dünüde indirmeden acamazsin videoyu hepsi inince acarsin.

canım 15 dk da olsa yapmaya başla gerisi gelir zaten
ay canım yaa gelde yapalım birlikte mangalı hemde toros dağlarının tepesinde şekerolumunekankayizsmileay sorma kanımdaki adanalılıktanmıdır nedir vazgeçemiyorum mangaldan ya
burda da yasak ama mangal icin özel yerler var, oralara gitmek gerek ama etleri icecekleri esyalari toplayip baska biyere gitmeye üseniyor insan.
ay şekercim ne üşeniyosun topla sepetini git..değişiklik olur açık havada ne güzel
oztrk bacim sen bizim takimda ablasi olan dgilmisin ablan neden gelmiyor soylede gelsin anam bacim yanlizlik canima tak etti artik :)))
kıs bence o da şaşırmıştı takımı ablası sizin takımda değildi..farklı takımda diye hatırlıyorumkaydirigubbakcemile3
canım aç kalınmaz napıyosun sen..ve devamlı diyeti kilo vermeyi de düşünme..kendine başka uğraşlar bul.dağıt kafanı.montiye gel bekleriz şekeropuyorumnanaktan
yok anam bacim burda oyle yerler ekiden varmis bir iki yangin cikinca yasak etmisler oyuzden maalesef hic bir yer yok yoksa usenmiyecem de yer yok sen nerde yasiyorsun peki
anacım ne menem yermiş orasıda bee..fransaydı dimi senin orası..kuşum sende fırında ızgara yap yada ocak üstü grillerde pişir etini
neslıhan sendemı yenı basladın benım gıbı kılo cızelgenn tee basta duruyor ınsallahh sonuna varırız canımm ama cooookk çalışmamız gerek çokk
valla minnoşum ben seni okudukça içim sıkılıyor kimbilir senin bünye nasıl sıkıntılarda..yapma böyle bacım yaa..batan gemini altında kalmışsın sanki..olumsuz düşünme bu kadar aaaaaaaasengözlerimebaksanab
ayy bende apartmandayım ama burda balkonlarda yapılıyor..ben bu evimde hiç yapmadım henüz.zaten yaz mevsimi.denizde yaylada yaptık.ramazan ayında da dışarda kebap lokantalarnda yedik.
canim neslihan komsu takimdan ziyarete geliyor böyle arada sirada, bizim takimda degil

kaydirigubbakcemile3bu gidişle yaknda bizim takımda olucak arkadaş..diğer takıma kimsecikler uğramıyoki..yazık kızcağız kendi söylüyor kendi dinliyorsırnaşık şey

yaa boyle bırsuru yazıyı alıntı nasıl yapıyorsun akrepp??,

bıde bak ıste senın benı okurken ıcın sıkılıyor bıde benı dusun artık oyuzden dun dedım bı 5 kıloluk dıyet yapsamda mralım duzelse sonra sey etsem dedım hemen oklavanı cıkardın hepsı senın sucun dınlıyceksın sımdı benı :))

okudugun mesmajin sag alt kösesinde HQ yaziyor onu secili halde birakip sayfanin en altinda solda cevap yaz secenegine tiklayinca HQ yazisina tikladigim tüm mesajlar cikar her mesajin quote ile baslayip biter o quote yazilari arasina cevabini yazarsin

hele sukur geldin akrep sekerim nerdesin sabahtir bir girip bir cikiyon
insalah yapariz sekerim mangali bir gun beraber bu arada geldim bu gittigimde mersine biliyormusun hemde sahilde cay keyfi yaptik benim en sammi arkadasim mezitlide oturuyor aklimada geldinde sekerim tlf nosu olsaydi arardim neys ebir dahaki sefere

neyse kizlar ben cikiyorum gelirim yin eoptum hepinizii iyi zayiflamalar akrep hariccc

hay allah razı olsun poseıdonn dellenmıstım nasıl ouyor dıye:)) ,

neyse kızlar hadı sloganımızz GITSIN KARA YAGLARR:))

yedimiiiikıs Allahmı söyletti..yoksa 87 mi olcan bacım:roflol::roflol::roflol::roflol:
valla sacmaki ne sacma ne yapalim bizde izgarada yapmaya calisiyoruz iste ne kadar olursa

kiz komsu takimdada sayilmam simdilik takiliyorum oraya buraya bakalim hayirlsii
kuşum boşver o zaman mangalı ya..sen adana usulü içli köfte mumbar dolma lahmacun felan ye bol bol:roflol::roflol:
aman aman aman...seni düzelticem minnoşum..şu karabulutların ya gidicek ya gidicek.daha yeni evlisin ve bu kadar grisin..seni pembe yapıcaz.2.takım duydunuz zilin sesini..hem kenndimize hem minnoşa yardım ediyoruz kızlar..canım senin burdan ayrılırken yada mezunmu oldu bilmiyorum ama o zamanki kilonu hatırlıyomusunCADIARZU
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:çizelgemi görünce çıkmam aklındanmerak etmeeee:roflol::roflol:

tatlışkom ben söyledim.nesliye her zaman kapımız açık..
sagol canim akrepcim sagolsun zaten dedide baan ben eski takimimi birakmak istemiyorum ama takimi canlandirmak onlarada faydamin dokunmasini istiyorum herzmaanki gibi bakalim bir herkez bir toparlansin n eolacak [/B]
kuşum geliyosan cumaya alıyorum seni..o takım toparlanmaz..uzun süredir öyle zaten..sen burdanda katılır paylaşım yaparsın yine.sen önce kendini toparlamalısın.onları bekleyene kadar harbiden 93 olcanlmaz: bak demedi deme..cumaya burdasın.şutarafagitti.o kadarbayanssulusmile

:kedipuyorumnanaktana.s.

eskıden lıstelerde kılolarda yazıyordu akrep cuma yarısmasında sımdıye kadar kım kac kılo verdı dıye bır konu var ordakı ılk 4 lıstede varım son halınde 8,9 kılo vermısım dıye yazıyor ama ben bızım takım bıraz dagıldığı ıcın kendı kendıme cıkmıstım en son 62 yı gordum ılk defa hayatımda oyle bıtırmıstım takımdakı ısımı yanı

tatlışım sen o kiloyu nasl 5 günde almadın ki 5 günde de veremezsin:1no2: o yüzden gayet sağlıklı beslenip aç kalmadan kilo vermek..önce sağlık..zaten belli bir zaman sonra vücut alışıyor bu düzene ve aburcubur istemiyor..cildin daha bir ışıldıyor daha bir güzelleşiyorsun bir yandan da..sence hangisi şekeryerimseniben
yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim canım..ben yazıcaktım sen yardımcı olmuşsun bileolumunekankayizsmile
hadi yaabenneyaptımki..üzüldüm şimdi bak..neyse başka bir zamana artık:teselli:.
hay allah razı olsun poseıdonn dellenmıstım nasıl ouyor dıye:)) ,

neyse kızlar hadı sloganımızz GITSIN KARA YAGLARR:))

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…