Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bursacim döner konusunda haklsin, burda ici dolu dolu ekmegi bulamiyorsun, türkiyede cok az koyuyorlar.

aman bursacim annen istediklerini getirdiginde ölcülü ye

türk kahvesinden de uzak dur tatlım..çok nadiren mecbur kaldığında felan olsun..selülit çoğaltıyor..bayan olarak sadece zayıf olmak değil güzel ve zayıf olmak isteriz dimi şekerboshayallersmile

ben daha iftari yeni yaptim biraz tek tip beslendim:kedi:

sahur: bir tabak manti

iftar: bir tabak yogurtlu makarna, ve karnim sisene kadar karpuz yedim.

bir elma

2 avuc cekirdek, yarim dilim kadayif, bir kase hosaf

Son düzenleme:
kızlar ben hala iyileşemedim pazartesiye kadar iyileşmezsem başka doktora gidicem eşimde hala hasta malesef karşılıklı öksürüp pıskırıp duruyoruz
uyuyamadım bu gece gıcık gibi öksürüğüm ve ağrılarım var
hazır uyuyamıyoken bi size bakim dedim

Gunaydin arkadaslar:) cuma eve gidicem ancak bu yüzden simdi kilo bildirimi yapayim bu haftada 70.5 almadgma sevindim burda ne yemem gerektigini sastim bide stres kesin sonuc bugun aciklanacak heycan var :) hepinize cok tesekkür ederim ya cok sagolun :) iyi kilo vermeler :)

geçmiş olsun canım.Allah şifa versin..nane limon çayı,kekik çayı yap canım bol bol..buğu yapsan iyi gelirmi acabaCADIARZU

günaydın şeker..opuyorumnanaktan
en güzel sonuçlar senin olur inşallah tatlışm

günaydın şekerler

dün iftarda dışardaydım.açık büfeydi
iki bardak su,1 hurma

iki kaşık haşlanmış karnıbahar,bir kaşık islim kebabı(çok severim dayanamadım evde yediğim halde kaydirigubbakcemile3)bir kase cacık,bir kaşık tavuk çorba

ara
elma,armut,mürdüm eriği salatasıcokacimcoook

yatmadan önce bir bardak suda eritilmiş calcium tablet

bol ama çok bol su

gece sahura kalktım lavabodan çıkarken ezan okundu yaa:kedi:
uff bağırsaklarımdaki makineler ben yatarken çok çalıştığı belliydi yani sahurumu da yaptırmadılar bana bir bardak su içebilseydim ama olmadı işte :1ninca:

günaydın fıstıkklarrrr
hemen menümü yazıyorum akşama misafirim gelcek birazdan markete gitcem

sabah k -flakes süt ile
ara seftalı
öğle ton balıklı salata ve uno light ekmek 1 kase yoğurt
ara armut
akşam tarana çorbası ev yapımı pilav taze fasülye tavuk cacık var menüde ve tatlı
dikkat edicem kızlar yarın kg bildirimi var spor yapamadım sabah evi temizledim toparladım :)
öpüyorum sizi girebilirsen yazarım muck

akrepcim türk kahvesinin selülüt yaptığını bilmiyodum sağol:)
az yerim poseidoncum:)inan artık midem o kadar küçülmüş ki eskisi gibi yiyemiyorum eskiden 77 kiloyken ne çok yermişim yaaa aradakı fark çok açıkkkk....yanlız göğüslerim çok küçüldü ben hiç memnun değilim bu konuda(((şu an 40 beden giyorum bir önceki gü kot almaya gittik pantolonlarım kalmadı hiç hepsi bol geliyo:)))

günaydin 2. takim a.s.

bursacim ooo ne güzel kotlarin bol geliyor iste. takma sen gögüslerin kücülmesine mankenlerin gögüslerimi var sanki sempatiksalakcinni

gecmis olsun canim, aman yat yat, dinlenmek önemli böyle hastaliklarda, benim esimde2,3 gündür bogazi agriyor. ins. biraz daha dikkat edince gecicek ins.. Allah kimseye caresi olmayan hastalik vermesin.

hadi hayirlisi canim, bizi de haberdar et. ins. istedigin gibi olur hersey.

bu sabah tekrardan gittim hastaneye içtiğim ilaçlar hiç fayda etmedi çünkü
doktor bademciklerin çok kötü olmuş dedi
bin miligramlık penisilin grubu antibiyotik verdi
inşallah bu ilaç iyi gelir

yemek çene kemiğim bile çok ağrıyo gece uyuyamıyorum nefez alamadığım için
hastaneye gidip geldim ama çok yoruldum ellerim buz gibi yken sırtımdan sular akıyodu
hastanede evime 4 dakka uzaklıkta olmasına rağmen çok kötü oldum eve gelene kadar

bu ara diyeti bıraktım oruçta tutamıyorum çünkü gerçekten kötüyüm
bide eşimi kafama çok takıyorum onun genel durumu benden daha iyi ama çok kötü ve dolu dolu öksürüyo bide kalp var tabi
inatçı doktorada gitmiyo
ben mecbur gidiyorum çünkü bünyem çok çabuk hastalığı ilerletiyo
bu gün buzdolabı için servisten gelicekler
mutfağı bile toplamadım daha
akşama yemekte yapılcak

üff bayrama kadar 73 falan olurum diyodum ama olmadı
neyse bu haftadan sonra daha çok dikkat ederim artık
hastayım diye eşim zorla yemek yediriyo bana vitamin alman gerekiyo diye
bi an önce iyileşsemde tekrar başlasam diyete

ayrıca geçmiş olsun dilekleriniz için çookk teşekkür ederim

bitkisel çay içmiyorum aslında içsem dahamı çabuk iyileşirimki acaba
ıhlamur var bide yeşil çay var evde iyi gelirmi acaba

ay benim pantolonlar da bol geliyor inan giyinirken zorluk çekiyorum sabahları..önce dar diye giyemezken şimdi de hepsi dökülüyor üstümden..çok bol olanları ayırdım giyebildiklerim de bol bol içime sinmeden giyiyorum mecburen..artık bayram sonrası bakıcam bişiler..terziye gidecekleri ayırdım.oruçken bakılmıyorki hiçbişeye..
emanet almışım gibi geliyor üstüme giyince hepsinikaydirigubbakcemile3
düşünün yani 80 nerde 63 nerde...haa inanamıyorum ya o kadar kiloyu nasıl almışım benlmaz:
günaydin 2. takim a.s.

bursacim ooo ne güzel kotlarin bol geliyor iste. takma sen gögüslerin kücülmesine mankenlerin gögüslerimi var sanki sempatiksalakcinni
ay evet canım..benimkiler de küçüldü önce takmıştım bende ama sonradan aklıma geldi.54 kilo iken 75 takıyodum zaten..90 a kadar çıkmıştı..şimdi 80 aldım..birkaç kilo daha gitse herhalde o da büyük gelirboshayallersmile
ayrıca geçmiş olsun dilekleriniz için çookk teşekkür ederim

bitkisel çay içmiyorum aslında içsem dahamı çabuk iyileşirimki acaba
ıhlamur var bide yeşil çay var evde iyi gelirmi acaba

ayy iç tabi şekerim..ıhlamur iç..çok iyi gelir..

bence de ihlamur iyi gelir, ama tabi en iyisi dinlenmek.
ben ögrenci evinde kalirken hasta olmustum ilac kullanmadan gecsin diye bir hafta derslere gitmedim, hep yatakta yattim ama iyilesemedim, sonra ayni evde kalan tipci arkadaslardan biri ediki bana sen dinlenmiyorsunki, interneti kapat öyle yat bak nasil vücut dinlenicek demisti. canim sen de interneti de kapat zihnin de dinlensin. ayni seyi esime de diyorum ama o bagimli birakamiyor illaki aksama kadar bütün gazetelelri okuyacak hatta bi keresinde resmi gazeteyi okurken yakaladimkafamçokkarıştı
o yüzden benim esim de iyilesemiyor. sesi kisik kisik geziyor.

bosver canim simdi kiloyu, önemli olan saglik tabi kilo vericeksin ama ihtiyacin olanlari ye mutlaka esin zorla yemek yedirmekle iyi yapiyor bence. c vitaminlerini unutma

kaydirigubbakcemile3 akrep senin dolap sütyen tezgahi gibi olmus her beden var

benim de hamilelikten kalan büyük beden sütyenlerim var artik kac giydigimi bilmiyorum ben de hamileyken önceleri yanlislikla kücük bedenlerden almistim sonra daha büyüklerini aldim, benim kilom da 72 lere gelmisti ama gögüslerde elh. öyle büyük degsiiklik olmadi

posi canım arkadaşım olmadığın için özelden mesaj yolluyamıyomuşsun bana..
sana davet gönderdim kabul edersen bana mesaj atabilirsin şeker

ayy sorma canım ya..ama geçen hafta temizledim giyemediklerimi attım..dediğim gibi oruçlu olunca çok yoramıyorum da kendimi..ama bayağı hafiflettim dolabımı..ayy iki çeşit kıyafetim kalsada iç huzurum o kadar süper ki..aynaya bakmaktan zevk alıyoırum harika bişey bu duygukaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…