Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tamam canim kabul ettim. o senin ayarlarinla ilgili olsa gerek
bana arkadasim olmayanlar da mesaj yazabiliyor.
bu arada dmein tartildim 60.8 im gecen haftaya göre 400 gram vermisim ama yaklasik 4,5 gündür tuvalete cikamiyorum :kedi: o sorunu da cözsem yarina kadar ins. :Saruboceq:

kızlar cocukları uyuttumn fırsat bulup geldim:)))

lolo çok geçmiş olsun canım umarım hemen iyileşirsinde bayramı hasta geçirmezsin:KK43:((
haklısın akrepcim bende terizye verdim çoğu pantalonu ama insan yinede başka yeni elbise istiyo
eskiden düşük bel giyemezdin çok çirkin dururdu kocaman bir popo geniş çıkıntılı basenler:KK43:((
şimdi tayt bile giyorum ne özenirdim giyenlere yaşasınnnn bende giyorummm:))))
inşallah şu 4 kg yu da veririm bayramdan sonraya kaldı iddayıda kaybettim:KK43:napalım sağlık olsun
kızlar arefe gecesı yola çıkıyoruz marmarise abime gidicez ama otelde kalıcaz yengem müdür o otelde yanlız dikkat edicem diye söz veremicemm tatile gidiyorum sonuçta:))))yani anlicanız 5 gün marmariste olucam.akrepcim 5 gün boyunca bana izin veririmisin fazla paylaşım yapamam herhalde ama olduğunca girmeye çalışırım giderken zaten laptopumu yanıma alcam:)öpüyorum kızlar yemeğimi koyayım yavaş yavas anca akşama hazır olur cocuklarda hazır uyumuşken:)

bayramin ilk günü persembeye denk geliyor, bursa sen carsamba gideceksen kilo billdirimi yapmicak misin yoksa salidan mi bildirim yapip gidiceksin?

bir de benim de bayram da bir 5, 6 günlügüne tatil ihtimalim olabilir ama aha kesin degil. bu bayramda aslinda istisnai bir durum uygulanmali, herkes bayramda misafirlige gidiyor geliyor.... napicaz acaba haftaya

Arteria tebrık ederım canım
mezun olmussun sanırım
Allah hayırlı ısler versın artık kaydirigubbakcemile5

Posı cıdden sen bu topıge ayrı bır hava kattın cok tatlısın demeden edemyecem keyıfle okuyorum yazdıklarını :lepi:

Akrep ablam
canım benım nasıl aldım deme o kadar kıloyu beyne olumlu sınyal gonderelım oh be nasıl verdım ama o kadar kıloyu de :lepi: :lepi:
o duygu muthıs ya
ınanırmısınız bır etegım var saklıyorum tam tamına 52 beden bı dusunun ya sımdıyse 36-38
herkes yasasın bu hıssı cıdden alkisalkisalkis

Lolo ablam
cok cok gecmıs olsun
Sağlık bu dıyetı dusuncek hal kalır mı ınsanda

Bursa86 canım sana da sımdıden ıyı tatılller sositososito

Ben hayla faranjıtım... mafoldumben
Allah beterınden saklasın napalım...

Bu arada sız naptınız bakımm sporları :eek:lmaz:

Arteria

Posı cıdden sen bu topıge ayrı bır hava kattın cok tatlısın demeden edemyecem keyıfle okuyorum yazdıklarını :lepi:

ınanırmısınız bır etegım var saklıyorum tam tamına 52 beden bı dusunun ya sımdıyse 36-38

Tesekkür ederim canim, takim arkadaslari iyi olunca benim de cenem düsüyor

maasallah ya 52 bedenden 38 e :lepi: hepimize nasip olur ins.

Allah sifaa versin aydasucum, bu aralar herkesten hastalik haberleri geliyor. ben de pek dikkat etmiyorum yakinda ben de hasta olursam sizden bilicem hep sizden bulasti bana dicem sempatiksalakcinni

kizlar ben bu aksam yalniz iftar yapicam, dün makarna yedim bugün ne yesem acaba.

yarin da cuma bugünkü menüm iyi olmali

balik kizartsam nasil olur

Tesekkür ederim canim, takim arkadaslari iyi olunca benim de cenem düsüyor

maasallah ya 52 bedenden 38 e :lepi: hepimize nasip olur ins.

Allah sifaa versin aydasucum, bu aralar herkesten hastalik haberleri geliyor. ben de pek dikkat etmiyorum yakinda ben de hasta olursam sizden bilicem hep sizden bulasti bana dicem sempatiksalakcinni

Amin canım emek veren herkes zayıflasın
Hı hı sen dıkkat etme sonra bıze at sucu yemezler canım sempatiksalakcinni

kizlar ben bu aksam yalniz iftar yapicam, dün makarna yedim bugün ne yesem acaba.

enfes bayılırım balıga ama belkı akrepcım kızartmaya kızabılır :eek:klava: :roflol:

Aydasu saol tatlim ama hala stajyerim seneye mezunum insallah sinif gectm simdi aciklandi sonuclar:-) bir sene daha stajim war snra doktora yapmayi düsünüyorum insallah:)

kızlar öğütlerinizi dinlicem ıhlamur falanda içicem

ama yatmak bana zor geliyo televizyon karşısında dinleniyorum
aklımda hep sizde naptınız ne yediniz meraktan çatlayıp gelip bakıyorum
ama dediğiniz gibi bir kaç gün kafama bişey takmadan yatim dinlenmeye çalışim
gerçi dediğim gibi yatamıyorum ama televizyon karşısında kendime koltuğa bi yatak yapim bari

pazar günü kadir gecesi
sultanahmete gitmek istiyorum
sultanahmet camiinde akşam namazımı kılıp hepimize dua edicem
orucumuda orda açıcam inşallah iyileşirim pazar gününe kadar

ins. iyilesirsin lolocum

haftasonu esim türkiyede olucak bana da sen de gel diyor ama 2 gün icin git gel bebekle hic akil kari degil büyük ihtimal ben kadir gecesi burda yalniz olucam :KK43:

yedikllerim

sahur: bir kase kflakes, ve bir kase hosaf ve su

iftar: tavada 2 tane peynirli yumurta kirdim, bir tane haslanmis süt misir, bir tabak karpuz ve bir kase hosaf.

1 kasik zeytinyagi ictim

1 tane yesil elma yedim

ekmek yok, su disinda baska bir icecek yok :)

21aj3.jpg

cuma20606sa2.jpg

günaydin akrepcim, bi an kimse gelmicek zannettim

bayramda kilo bildirimiyle ilgili takimlar fikirlerini yaziyorlar ben de seni göremeyince takim durumumuzu gözden gecirince 2 haftalik bildirim yapilamasi bize d edaha uygun gibi görünüyor yazdim.

uygun mudur? istersen mesaji editliyim

günaydin akrepcim, bi an kimse gelmicek zannettim

bayramda kilo bildirimiyle ilgili takimlar fikirlerini yaziyorlar ben de seni göremeyince takim durumumuzu gözden gecirince 2 haftalik bildirim yapilamasi bize d edaha uygun gibi görünüyor yazdim.

uygun mudur? istersen mesaji editliyim

şimdi okudum canım..
zaten paylaşıma takımlarla alakalı durumlar için kaptan ve yardımcıları yazıyor şekerim..
ama senin yardımcılığını henüz bildirmedim..
en kısa zaman da bildiricem ama..
lütfen editleme şeker..olurmu hiç..
bilakis ilgin hoşuma gitti..olması gereken de bu zaten..
teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan

aaaa ben oraya yarismadiki herkesin yazabildigini zannediyordum iyiki de simdiye kadar sudan sebeplerle yazmamisim :kedi:

akrepcim bosver sen o yardimcilik isini ya, ben yardimci olmadan da yaziyorum.

bir kaptan bir yardimci yeter bence,

Son düzenleme:
kızlar cocukları uyuttumn fırsat bulup geldim:)))

lolo çok geçmiş olsun canım umarım hemen iyileşirsinde bayramı hasta geçirmezsin:KK43:((
haklısın akrepcim bende terizye verdim çoğu pantalonu ama insan yinede başka yeni elbise istiyo
eskiden düşük bel giyemezdin çok çirkin dururdu kocaman bir popo geniş çıkıntılı basenler:KK43:((
şimdi tayt bile giyorum ne özenirdim giyenlere yaşasınnnn bende giyorummm:))))
inşallah şu 4 kg yu da veririm bayramdan sonraya kaldı iddayıda kaybettim:KK43:napalım sağlık olsun
kızlar arefe gecesı yola çıkıyoruz marmarise abime gidicez ama otelde kalıcaz yengem müdür o otelde yanlız dikkat edicem diye söz veremicemm tatile gidiyorum sonuçta:))))yani anlicanız 5 gün marmariste olucam.akrepcim 5 gün boyunca bana izin veririmisin fazla paylaşım yapamam herhalde ama olduğunca girmeye çalışırım giderken zaten laptopumu yanıma alcam:)öpüyorum kızlar yemeğimi koyayım yavaş yavas anca akşama hazır olur cocuklarda hazır uyumuşken:)
tamamdır canım..iyi tatiller sana
Arteria tebrık ederım canım
mezun olmussun sanırım
Allah hayırlı ısler versın artık kaydirigubbakcemile5

Akrep ablam
canım benım nasıl aldım deme o kadar kıloyu beyne olumlu sınyal gonderelım oh be nasıl verdım ama o kadar kıloyu de :lepi: :lepi:
o duygu muthıs ya

Lolo ablam
cok cok gecmıs olsun
Sağlık bu dıyetı dusuncek hal kalır mı ınsanda

hoş geldin tatlım..opuyorumnanaktan

süper olur canım
Amin canım emek veren herkes zayıflasın
Hı hı sen dıkkat etme sonra bıze at sucu yemezler canım sempatiksalakcinni

enfes bayılırım balıga ama belkı akrepcım kızartmaya kızabılır :eek:klava: :roflol:
balığın her türlüsüne evet derim canım
Aydasu saol tatlim ama hala stajyerim seneye mezunum insallah sinif gectm simdi aciklandi sonuclar:-) bir sene daha stajim war snra doktora yapmayi düsünüyorum insallah:)

sen bizim doktorummuzsun şekrcim..hem de uzma diş doktorumuzsun a.s.olumunekankayizsmile

X