Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım sen kilomu almışın :1shok:

ya akrepcim sanırım regl sonu nasıl böle oluyor anlamıyorum
sen demiştin ya sabahları tartılın diye ondan sanırım
mesela iftardan 1-2 saat önce tartıldımmı 55 küsürleri gördümm

ya bu arada geçmişi okudum bissürü şey olmuş
takım bayaaa azaldı dimi akrep ya bakın bayramdan sonra
şöle acayip sıkalım kendimizi diyorum birde sıkı takım arkadaşları

CEYDACAKMAK ( 62,8 /62,8 / 0,0 / 0,00% )
akrep33 ( 63,3 /63,3 / 0,0 / 0,00% )
bursa86( 64 / 64 / 0/ 0,00% )
Lolo ( 78 / 78 /0,0 / 0,00%)
Poseidon83 (61,2/ 61,2/ 0,5 /0,82%)
arteria (70,5 / 70,5 / 0 / 0,00%)
citlenbikbesyo (55,9 /56,4 /-0,5 /-0,89%)
oztrk (65,9 / 65,9 / 0 / 0,00%)
vatan_uğruna( 72,1/ 72,1 / 0,0 /0,00%) kendi isteğiyle ayrıldı
2. TAKIM TOPLAM KİLO( 674,1/ 674,1 / 0 / 0 )

bende aynen öyle düşünüyorum tatlışım..
bayram sonu süper bir takım olucaz inşallah..şu an dinlenme dönemimiz..malum ramazan ayı..beden dinlenmede boshayallersmile

Akrep tşk ederim izin için:) bugün kilo bildirimi yapcaktım güya sabah tartılıp gelmiştim ama sabah kuruma gelmemle çıkmam bir oldu evrak işi vardı ve daha yeni geldim kuruma..zaten kilo verememişim:1no2:yazılması gerektiği gibi yazılmışa.s

kızlar ben kaçar pazartesiye kadar,3 tane sınavım var duacı olun olurmu görüşmek üzre babay

tamam canım..
o zaman daha sonraki bildirime artık dimi bayanssulusmile

merhaba kizlar

bugün esim türkiyeye gitti esim ucaktayken yusufun atesi 39 a cikti zaten sabahtan beri hapsiriyor burnu akiyordu. ben d ekorktum aldim yusufu doktora gittik. 2 tane atesdüsürücüyle öksürük ilaci bi de burun damlasi yazdi. ins. yarina biraz daha iyi olur

bugün yediklerim:

sahur: kalkamadim, su

iftar: bir tane kivi, bir tabak karpuzla biraz peynir ve bir dilim siyah ekmek, bir haslanmis sütmisir, su

simdi cok uykum var yoruldum bugün baska bisey yiyesim yok

selam kızlar eve yeni girdim bugün evde değildim sabah 8::30da cıktım evden
ufak oglumun aşı günü vardı verem aşısı oldu sonra ateşi çıktı tam bir kabus((kgum bildiremedim kusura bakmayın berbat bir gündü şimdi tartıldım 64 kgyum değişmemiş üzüldüm kızlar kusura bakmayın ramazanda beceremedim ben şu diyeti

posicim keşke dün yapsaydım haklısın ama ben aşıyı tamamen unutmuşum dolabın üstünde yapışıktı b baktım bugünmüş(((ordanda iftara gittik herşey kaldı gelemedim bi türlü eve(( bide ufak ateşlendi huysuz şu an sallıyorum ama uyumuyo

geçmiş olsun canım bebişe
geçmiş olsun canım..verem aşısı ağır gelir hep..
ramazan ayında hep öyle olduk canım yaboshayallersmile

gecmis olsun bursacim

benimki de hasta oldu, atesdüsürücü verdim, simdi uyuyor ama cok terlemis ne yapsam sence uyandirip üstünü degissem mi yoksa kalsa mi öyle

gecmis olsun bursacim

benimki de hasta oldu, atesdüsürücü verdim, simdi uyuyor ama cok terlemis ne yapsam sence uyandirip üstünü degissem mi yoksa kalsa mi öyle

uyuyan çocuğu neden uyandırcaksın delüü lmaz:
inşallah uyanınca değiştirmişsindir..o ter le tüm zararlı toksinleri atıyor çocuk..
Allah acil şifalar versin tüm hasta bebişlere..Amiin..

Allah razi olsun akrepcim degistirmedim gece sonra baktim canim nedense sadece boynu ve saclari terlemis elbisesinde bisey yoktu ben de hafif boynunu sildim o kadar, aksamdan fitil verdigim icin sabah iyi uyandi terli uyanmadi elh. hala burnu akiyor bakalim ilaclari vermeye devam edicem iyilesene kadar

doktor babasindan bulasmis dedi, babasi da hasta oldu ama yusufa pek yaklasmamisti keske maske taktirsaydim evde

evime geldiimm kızlarrr:lepi:

hemen girdim gruba şimdi önceki sayfaları okucam, 3 hafta bu dile kolay yaa

telefondan girmeye çalıştım yurtta beceremedim geniş geniş okuyayım şimdi geçmişi

ohh allahım şükürler olsun yaa

hosgeldin arteriacim a.s. hayirli olsun bir yila da basariyla bitirdin darisi seneyenin basina

ya ben ramazanin basinda hasta olmustum 5 gün kaza orucum oldu simdi yine hasta oldum ramazan basina kadar 5 gün daha toplam 10 gün kaza orucu tutucam :çok üzgünüm:

neyse demin tartildim 60.1 ciktim :teytey: cünkü dün aksam söylemesi ayip tuvalete cikabildim sonunda keske kilo bildirimi bugün olsaydi :dilcikar:

neyse simdi önceki gün yaptigim hosafi iciyorum hemen aburcubura sarmamak icin zor tutuyorum kendimi :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…