Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kız poseidon çok şanslısın kızzz mıgrosun o ice tea şeftalısını çok özledimmm ben yaaa:)))) gipfeli özledimmmm of of:)))))creme schnitte özledimmmm of of neler özlemedimki anneme sipariş verdim bile he bide rivella kırmızı:)

hımmm şikayet edilen benmiyim aceba ??
tamamdır tatlım mesaj alınmıştır şeker opuyorumnanaktan

Hayır...

ama olsanızda burada kim olduğu değil neden uyarı aldığınızdır, uyerım geneldir kimse üstüne alınmasın... sadece bu yazdığım mesaj bu konu hakkında son olsun...

kız poseidon çok şanslısın kızzz mıgrosun o ice tea şeftalısını çok özledimmm ben yaaa:)))) gipfeli özledimmmm of of:)))))creme schnitte özledimmmm of of neler özlemedimki anneme sipariş verdim bile he bide rivella kırmızı:)

canimi cektirme ya hem onlarda cok kalori var. eistee yi esim seviyor eve aliyor, digerlerini yemiyorum. burda ne deniyor bilmiyorum ama viyanada vanilinkrapfen deniyor ben onu hamileyken cok fazla tüketiyordum buraya gelince biraktim. burda da migrosta var ama o reyonlardan hic gecmiyorum yoksa benim diyet isi yalan olur:kedi:

bakalim ins. bu hafta kilom fazla cikmaz hatta ben bugün tartilmadim bakiyim simdi gidisat nasil

Günaydınlar opuyorumnanaktan
Akrep ablam cıdden o kadar etkılımı o karısım ya benım de cok ıhtıyacım var ama hosaf ıcemıyorum hıc sempatiksalakcinni
Ama galıba bu benım yararıma olacak tam tarıf almam mumkun mu acep :kedi:

posı kuzum içimden geldı Şeniz

tatluşuum çok etkili çook..ama ben gece içemedim bugün yaa kalkamadım sahura :eek:
ya bu arada gecen sordum ama gozden kacmıs olabılır ceydadan haber alan var mı bır de arterıayı da goremedım epeydır
hemen veriim canikom
kayısı ve erik kurusu alıyosun.kayısıyı fabrikasyon olanlardan alma..ya gün kurusu yada kendiliğinden kurutulanlardan al..aktardan bu sefer onlardan buldum aldım..hani eskiler kuruturmuş ya arasını açıp incir gibi işte onlardan..sen pişireceğin tencereye göre ayarla tatlım..içine 3 tane incir de doğradım ben.birde kabuk tarçın.bir tane at içine..kaynasın güzel..mis gibi de kokuyor var ya..şeker hiç yok..problemin de varmış..iftarda sıcak sıcak iç..hemen karnına makineler girer başlar çalışmayakaydirigubbakcemile3 hem meto da hızlanıyor..bağırsaklar da boşalıyor..ohh mis gibi..ya canım arteria nın dersleri vardı biliyordum da..ceyda hiç yok ortalıkta..teli de yokki arayalım..en son iki hafta önce bana kilosunu yazmış tı msn den..bilgisayarı bozukmuş arkadaştan yazıyorum demişti yanlış hatırlamıyosam..

Selam arkadaslar:) cok özledm yahu burayi hala evime gidemedim:KK43: sinav hastan sorunlu ckti ama bugün büyük ihtimalle yola cikabilicem galiba gectim sinifi:-) eve gideyim önceki sayfalari bir bir okuyacagm sinav dönemim biraz uzadi kusura bakmayin:KK43: elimden geldigi kadar diyet yaptm ama yinede yarim kilo aldm eve döneyi spora diyete tam gaz dewam:) birazdan cikip hastam icin onay alicm insallah bugün biter we bende evime dönerim kendinize iyi bakin kizlar:)

bravo canım benim..harikasın..seni çok tebrik ediyorum tatlım yaa..ne kadar çok sevindim canım yaa Şeniz a.s. :nazar: dualarımız seninle tatlım

akrepçim canım benim özledim seni :bi bakayım neler yapıyorsun diye buraya geldim Şeniz ben montiye yazmıyorum utancımdan monti yapamıyorum ramazanda çünkü bayramdan sonra inşallah orada tekrar görüşürüz.tarifini bende aldım benimde maalesef bagırsaklarım bu ramazanda felç durumda incir demişsin incirde kuru olacak öyle değilmi şeker

maaaallah öztürk iftara misafirler geldigi icin mi giremiyorsun Allah bereket versin, bayram yaklasiyor bayram temizligi de yaparsiniz siz yerimseniben hem ramazan hem de okullarin acilmasi hepimizin düzenini degsitirdi, ben de bu hafta kilo veremicem hatta alicam diye cok korkuyorum. gecen hafta 61.2 idim bu sabah tartildim 61.6 ciktieyvahedigeldismile hic dikkat edemedim bu sefer.

ama bugün tatli yok evde :lepi:
cumaya kadar da misafir cagirmamayi düsünüyorum cünkü misafirin yaninda kendimi frenleyemiyorum :kedi:

sorma bacım ya kafayı yiycem misafirler vardı ve hafta sonu sınavım var iki gün peşpeşe onlara gömüldüm,evdeki bilgisayar çalışmıyo niye anlamadım çıkmış sorulara da bakmam lazım.....kusura bakmayın bu hafta bana kızmayın olur mu bide duacı olun da sınavlarımı vereyim:Saruboceq:

kızlar beni pazartesiye kadar izinde yazın tutuştum:) deli gibi ders çalışmam lazım pazartesi bomba gibi dönerim inş. cuma da kilo bildirimini yazarım ok

Haftasonu acikögretim sinavlari var, ona mi giriceksin öztürk? Basarilar dilerim ins gecersin tüm derslerden.

herkese iyi gunler dılıyorum bu ortamda sinirlerimin bozulmasına neden olacak seyler yuzunden sağlıklı kılo veremeyeceğimi düşünüyorum ve 5.takıma geçiyorum,şimdiye kadar gecen süre adına herkese tesekkurler

kizlar demin evi süpürdüm yusuf hemen kirletiyor heryeri, ben süpürgeyle süpürürken yusuf da süpürgenin pesinden emekleyip durdu :KK1:

bir de ben dün gece sahurda bir tabak manti yedim:eek:

akrepcim ben hosaf kaynatmayi unuttum, cünkü öglen misafirimiz geldii iftardan 1, 2 saat önce gitti, :kedi:

Aydasucum ceydadan benim de haberim yok, ins. hersey yolundadir.

Arteriacim cok sevindim okulunu bitirmene, mezun olmak insani gercekten cok rahatlatiyor sinav stresi, okul kosusturmasi hepsi bitiyor gercek dünyaya atiliyorsun. kus gibi hafiflersin diplomani alinca. kilolari verirsin yine ins.
canım sağlık olsun yaa..kısmet değilmiş demekki..bugün yap sende..
canim ben sikayet ettim yoksa bu hakaretlerin sonu gelmicekti, topigimizin havasi degismisti böyle bir uyari iyi oldu.

bu arada akrep sana özel mesaj atilmiyor haberin var degil mi?
hmm
anladım canım
msj atılmıyomu :1shok: nedenki acep dur ben bir deniim sana atmayı
selam kızlar nabiyonuzzzz
dün giremedim bilgisayarıma virüs girdi format atıldı daha bu sabah kavuştum bilgisayarıma:)
dünkü menüm
sabah k-flakes light sütle
ara armut
öğle bamya 1 uno light ekmek 1 kase yoğurt
ara nescafe sütlü şekersiz yanında eti form
akşam yok
spor olarak mekik çektim ve plates yaptım

bugünkü menüm
sabah k-flakes light sütle
ara şeftali
öğle kaşarlı yağsız tost yanına ayran
ara et form
akşam mercimek çorbası bulgur pilavı ve cacık
plates yaptım az önce:)
amanın kuzum hoşgeldin..
süper hareketli ve sporlu birgün olmşta keşke kahve içmesen be güzelim..yağ erimesini zorlaştırıyor bir de vücutta ödem oluşmasını sağlıyor canım ya
abooooooo ben yokken ne çok karışmışşş burasııı yaaaaa:)))))allahım kızlar boşverin şu siyasetiiii biz bakalım kilolarımızaaa:)))))akrepcim çok sinirlenmişin cnm benim fazla yıpratma kendini böle:))))

evet tatlışım epey kötü oldum ve de çok üzüldüm..:çok üzgünüm:

akrepçim canım benim özledim seni :bi bakayım neler yapıyorsun diye buraya geldim Şeniz ben montiye yazmıyorum utancımdan monti yapamıyorum ramazanda çünkü bayramdan sonra inşallah orada tekrar görüşürüz.tarifini bende aldım benimde maalesef bagırsaklarım bu ramazanda felç durumda incir demişsin incirde kuru olacak öyle değilmi şeker
ay tatlışım bende özledim seni gel bi öpiimŞeniz az kaldı şurda tatlış oluruz inşallah ramazan sonu..
kuru incir canım evet..hem hoşafın şeker kıvamını daha güzel yapıyor..hemde bağırsaklara bomba etkisini kuvvetlendiriyorkaydirigubbakcemile3
sorma bacım ya kafayı yiycem misafirler vardı ve hafta sonu sınavım var iki gün peşpeşe onlara gömüldüm,evdeki bilgisayar çalışmıyo niye anlamadım çıkmış sorulara da bakmam lazım.....kusura bakmayın bu hafta bana kızmayın olur mu bide duacı olun da sınavlarımı vereyim:Saruboceq:
Allah yardımcın olsun bacım..ay aşkolsun neden kızalımki..
kızlar beni pazartesiye kadar izinde yazın tutuştum:) deli gibi ders çalışmam lazım pazartesi bomba gibi dönerim inş. cuma da kilo bildirimini yazarım ok

tamamdır şeker..kilo bildirimini aman untma tatlış..sana pazartesiye kadar izinopuyorumnanaktan

son sayfayı açamıyorum sistem bakımda diyor..bakalım bu şekilde olucakmı

akrep 5. takımda senin soruna cevap yazdım bakabilirsin diyede buradan hatırlatmak istedim gözden kaçmasın...

canım poseidoncum ben çok yerdim onlardan sadece migrosun kendi ice teasi varya onu çok seviyorum garip anam her devasında getiri:))))ya beş sene oldu isviçreye gitmeyeli napalım özlüyorum işte burdaki ice teale yerini tutmuyo onun:)))sorma bak bursada yaşıyorum iskenderin hası burda ama gel gelelimki baseldeki döner standlardakı soslu dürüm dönerleri çok özledim:)))))allahım ya açım ya ondan midem çoştu yine:))))))))akrepim kahveyi bıraktım peki türk kahvesinide engelliyormu acaba yağ yakımını?

X