Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar mrb paylaşım yapamıyorum iki gündür şimdilik bi haber verim dedim akşam yazarım şimdi çıkmam lazım acil görüşmek üzree

maaaallah öztürk iftara misafirler geldigi icin mi giremiyorsun Allah bereket versin, bayram yaklasiyor bayram temizligi de yaparsiniz siz yerimseniben hem ramazan hem de okullarin acilmasi hepimizin düzenini degsitirdi, ben de bu hafta kilo veremicem hatta alicam diye cok korkuyorum. gecen hafta 61.2 idim bu sabah tartildim 61.6 ciktieyvahedigeldismile hic dikkat edemedim bu sefer.

ama bugün tatli yok evde :lepi:
cumaya kadar da misafir cagirmamayi düsünüyorum cünkü misafirin yaninda kendimi frenleyemiyorum :kedi:

ah canım fazla değilmiş 400 gr mı verirsin cumaya kadar dikkat edersen..hatta fazlasını da verirsin inşallah...
evet dikkatli olmak lazım

bu arada ben sahurda yarım kase hoşaf yedim..
kayısı erik incir hoşafı bol da su tabii

yarasin akrep,

ins. veririm cumaya kadar :Saruboceq:
hosafi iyi getirdin aklima ben de hemen hosaf kaynatiyim,
ramazan basindan beri ha yaptim ha yapicam diyorum hep aklimdan cikiyor.
zaten tatli yapmayi hic untmuyorum saglikli seyleri yapmayi unutuyorum :kedi:

senin liderin diyip diyip durmussunuz,ben su partyıye mensubum bu partıye mensubum diye bi laf çıkmadı ağzımdan yok benım lıderımı de merak edıyosanız göğsümü gere gere MUSTAFA KEMAL ATATÜRK demesini bilirim ayrıca bu referandumdur parti oylaması değildir bu yuzden de HAYIR demem için bir partiye mensup olmam gerekmez

anneannelerımızın,babaannelerımızın,teyzelerımızın başortusune bi lafım yok onlara saygısızlık eden bısey de demedım ama heralde bazıları gibi başortusu kafasına değilde gözüne bağlayan var ki bu kadar Allahın dolandırıcısı için gocundu

vatan ugruna ben biligin yalan yanlis seyleri önceki uzun mesajimda düzelttim, ama sen icerigi yanlis bildigini farkedince tartismayi baska yerlere cekiyorsun, o yüzden bu baska yerlere cekilen tartismaya daha fazla cevap yazmicam. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma..yanlis bilgiler üzerine insaa ettigin fikirler ne kadar güvenilir sence? icerikle ilgili bildigin yanlislarin dogrularini ögrenmekle ise baslayabilirsin bence...

herkesin doğrusu kendinedir ama bazı doğrular ve değer yargılarıda mutlaktır ve değiştirilemez,ne kadar değiştirilmek istense de

2. takim ahalisi.... bu sefer yediklerimi aklimda tuttum, son 2 gün yediklerimi yazmadigim icin kontrol edemedim:kedi:

son 2 gündür anladimki yediklerimi buraya yazinca elim tatlilara ve yasak yiyeceklere gidemiyor.

sahur: 2, 3 dilim börek :kedi: ne kadar su ictigimi bilmiyorum.

iftar: bir tabak sehriye corbasi,5,6 catal biberli yumurta, 1 dilim siyah ekmek, salata,

bir bardak sekersiz acik cay ve 4 tane kücük bisküvi

birkac bardak su

sabah:1 bardak nescafe,1 paket etıform bıskuvı(150kalori)

ara:1 kutu ayran,1 tane galeta

öğlen:yumurtalı pazı kavurması,1 dılım kepek ekmeği

ara:1 tane armut

aksam:1 litre yesılçay

1 saat hızlı tempoda yürüyüş

yap canım yap..ben bu sefer içine bir kaç tane incir de doğradım.birde kabuk tarçın attım..
inan bana gece içtim sabah kalktığımda klozete zor koştum..ayy içim boşaldı sankikaydirigubbakcemile3 akşam iftar vaktinde de aynı oldum..sofra hazırlarken koştum.inanamadım..sanki bişiler yemişim gibi..orucumu açmadan bağırsaklarım süper boşaldı ya..çook rahatladım çookbayanssulusmile..ben bu karışımı ramazan sonrası da yapmayı düşünüyorum canım
hahayyt güldürdün kız beni..bu kadar içeriğinden dolayı partini bile savunamamışsın.amaa konuyu iyi saptırmışsın tebrik ediyorum seniivereliniortak
ben başörtü takmıyorum canım..taksaydım zaten bulunduğum konumda bukadar rahat olamazdım..neden mi neden senceyerimseniben
ha merak etme şekerim gözlerime güneş gözlüğüharici hiçbişey takmıyorum..ehh o da kaliteli olunca görmemi de asla engellemiyor şekerim..merak yapma olurmuboshayallersmile
bu arada Allahın dolandırıcısı olmaz şekerim..sen çok cahil bir kızsın şekercim..inanki öğrenmen gereken çok şey var..yaradanı bu manasız deyim ve özcüklerle birlikte anmanı men ederim küçük kızlmaz:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.
herkesin doğrusu kendinedir ama bazı doğrular ve değer yargılarıda mutlaktır ve değiştirilemez,ne kadar değiştirilmek istense de
kimse kimse kimsenin doğrusunu değiştirmeye çalışmıyor canım..saygısızca sataştın..ağzımızı kapatamazdık bu durumda dimi canım..
senden doğrularını değiştirmeni istemiyoruz sadece saygı istiyoruz..SAYGI
afiyet olsun canım..sahurunda hoşafın eksikmiş dimii...yatmadan önce de süt iç canım..gün içinde bebişle çok koşturuyosun.kuvvet olur..tarçın da at hızlandırsın metoyu

ooo diyet grubunda olduğumuz aklımıza gelmiş şükür..hazır bu moddayken şu avatarını da değişirmisin canım..şikayet etmek zorunda bırakma beni.öğlene de salata yada yeşillik ekleseymişsin süper olucakmış.
ama baayağı azimli gördüm seni..yürüyüşe tam gaz devam valla heveslendim bende..ramazan çıkınca başlicam yürüyüşlere kararlıyım
cumaya senin kilo süper olucak gibi..
bildimmi:smiley-cool:.

her ne kadar armut ve yeşilçay la azcıkta olsa kurtarsanda bu menü bağırsakları kitler canım..sabah nescafe yerine ılık süt iç bence.tarçınlı.

ben de akşam iftarda ne yedim bakalıım

haşlanmış lahana,ızgara tavuk,islim kebabı bi tane,salata,sumaklı soğan bol bol da su

ara
4-5 fındık
bir avuç kabak çekirdeği

az önce bir elma yedim..

acaip bol su içiyorum ben yaa

tüm evi de sildim mutfağımı temizledim.balkonları yıkadım..banyomu temizledim..
şimdi de kalkıp abdest alıp namaz kılabilirsem ve de kuran okuyabilirsem süper olucam..
bu arada kızlar hatim indirebilicem bu ramazan..24. cüzdeyim..kadir gecesine bitirebilirsem süper olucak..:lepi:

Arkadaşlar sizin takımdan kötü içerik şikayeti aldık, mesajları incelediğim kadarı ile bir zafer bayramı kutlamasıyla başlamış iş siyasete dökülmüş fakat kötü içeriğe basıp şikayet eden arkadaşımızın dediği gibi tek bir kişi değil tüm yazışanlar suçludur burada, birbirinize cevap verip ortamı gereksiz yere soğutmadan önce lütfen görevlilerden yardım isteyiniz mutlaka gereken yapılacaktır, zayıflama yarışmasını siyaset meydanına dönüştürmeniz gereksizdir..Ayrıca forumda din ve siyasi içerikli mesajlar yasaktır..

Bu konunun burada bittiğini umuyorum ve mesajlarınızı uzatmamanız konusunda uyarımı yapıyorum halen daha cevap vermeyi seçer konuyu ilerletirseniz ceza almamanız için hiç bir neden görmüyorum...

Günaydınlar opuyorumnanaktan
Akrep ablam cıdden o kadar etkılımı o karısım ya benım de cok ıhtıyacım var ama hosaf ıcemıyorum hıc sempatiksalakcinni
Ama galıba bu benım yararıma olacak tam tarıf almam mumkun mu acep :kedi:

posı kuzum içimden geldı Şeniz

ya bu arada gecen sordum ama gozden kacmıs olabılır ceydadan haber alan var mı bır de arterıayı da goremedım epeydır

Selam arkadaslar:) cok özledm yahu burayi hala evime gidemedim sinav hastan sorunlu ckti ama bugün büyük ihtimalle yola cikabilicem galiba gectim sinifi eve gideyim önceki sayfalari bir bir okuyacagm sinav dönemim biraz uzadi kusura bakmayin elimden geldigi kadar diyet yaptm ama yinede yarim kilo aldm eve döneyi spora diyete tam gaz dewam:) birazdan cikip hastam icin onay alicm insallah bugün biter we bende evime dönerim kendinize iyi bakin kizlar:)

hımmm şikayet edilen benmiyim aceba ??
tamamdır tatlım mesaj alınmıştır şeker opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
akrepcim ben hosaf kaynatmayi unuttum, cünkü öglen misafirimiz geldii iftardan 1, 2 saat önce gitti, :kedi:

Aydasucum ceydadan benim de haberim yok, ins. hersey yolundadir.

Arteriacim cok sevindim okulunu bitirmene, mezun olmak insani gercekten cok rahatlatiyor sinav stresi, okul kosusturmasi hepsi bitiyor gercek dünyaya atiliyorsun. kus gibi hafiflersin diplomani alinca. kilolari verirsin yine ins.

hımmm şikayet edilen benmiyim aceba ??
tamamdır tatlım mesaj alınmıştır şeker opuyorumnanaktan

canim ben sikayet ettim yoksa bu hakaretlerin sonu gelmicekti, topigimizin havasi degismisti böyle bir uyari iyi oldu.

bu arada akrep sana özel mesaj atilmiyor haberin var degil mi?

selam kızlar nabiyonuzzzz
dün giremedim bilgisayarıma virüs girdi format atıldı daha bu sabah kavuştum bilgisayarıma:)
dünkü menüm
sabah k-flakes light sütle
ara armut
öğle bamya 1 uno light ekmek 1 kase yoğurt
ara nescafe sütlü şekersiz yanında eti form
akşam yok
spor olarak mekik çektim ve plates yaptım

bugünkü menüm
sabah k-flakes light sütle
ara şeftali
öğle kaşarlı yağsız tost yanına ayran
ara et form
akşam mercimek çorbası bulgur pilavı ve cacık
plates yaptım az önce:)

bursacim ben de kahve icmeyi cok seviyorum aslinda ama icmiyorum
saglikli beslenme topiklerinden birinde kahve yag yakimini engelliyor diye yaziyor.
o yüzden icmiyorum.

abooooooo ben yokken ne çok karışmışşş burasııı yaaaaa:)))))allahım kızlar boşverin şu siyasetiiii biz bakalım kilolarımızaaa:)))))akrepcim çok sinirlenmişin cnm benim fazla yıpratma kendini böle:))))

aaa ölemi poseidon sağol kızzz bende içmem artık napalım:)))))yağlarımızdan değerli değilki şu nescafe:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…