Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba kızlar nasılsıznız ramazanla aranız nasıl ya ben hasta oldum il gün susuzluktan soğuk soğuk suları içtim berbat durumdayım ama yinede bırakamıyorum orucumu 2 gündür hiç bişey yiyemiyorum hatta eşim hastaneye gitti bana sarum taacak

akrepcim tüm sitemlerinde haklısın bende üstüme alındım ama sana kızmadım biliyorsunuz bi takım sorunlarım vardı ama bun dan sonra düzenimi aksatmıyacağım
herkese iyi geceler

merhaba kızlar nasılsıznız ramazanla aranız nasıl ya ben hasta oldum il gün susuzluktan soğuk soğuk suları içtim berbat durumdayım ama yinede bırakamıyorum orucumu 2 gündür hiç bişey yiyemiyorum hatta eşim hastaneye gitti bana sarum taacak

akrepcim tüm sitemlerinde haklısın bende üstüme alındım ama sana kızmadım biliyorsunuz bi takım sorunlarım vardı ama bun dan sonra düzenimi aksatmıyacağım
herkese iyi geceler

geçmis olsun canım neden yemek yiyemedin serum takacak kadar?

kendine dikkat et

bugün yediklerimi utanarak yazıyorum :kedi:

sabah: saat 14.00 da: 1 haslanmış yumurta, 1 KK peynir, 2 zeytin, 1 çatal recel, 2 dilim ekmek, 1 bardak sekersiz çay

aksam: saat, 21.00 da: 2 çatal dolma, 3 kasık yogurt, bol salata ve 2 dilim ekmek

ara: 22.00 da: 3 dilim baklava :kedi: 2 bardak sekersiz cay,

sahurda
normal kahvaltı ettim
2 orta boy parça pide
peynir
zeytin
salatalık
haslanmıs yumurta

iftarda da
bir tabak mercimek corbası
1 ufak parca pide
2 parca ayıptır söylemesi pirzola
2 kucuk ınegol kofte
yogurt
1 kasık pilav

kızlar yardım edin ramazanda nasıl kilo vericezz

sahurda
normal kahvaltı ettim
2 orta boy parça pide
peynir
zeytin
salatalık
haslanmıs yumurta

iftarda da
bir tabak mercimek corbası
1 ufak parca pide
2 parca ayıptır söylemesi pirzola
2 kucuk ınegol kofte
yogurt
1 kasık pilav

kızlar yardım edin ramazanda nasıl kilo vericezz

Günaydin kizlar.
nazliksk,
yediklerin gayet iyi geldi bana, hatta ramazan icin neyin iyi oldugunu bilmiyorum aslinda.
mesela sahurda bulgur pilavi yiyince insani tok tutuyormus ama bulgur kilo yapar mi bilmiyorum? bilen var mi?

herkese iyi geceler
geçmiş olsun canım
Günaydin kizlar.
nazliksk,
yediklerin gayet iyi geldi bana, hatta ramazan icin neyin iyi oldugunu bilmiyorum aslinda.
mesela sahurda bulgur pilavi yiyince insani tok tutuyormus ama bulgur kilo yapar mi bilmiyorum? bilen var mi?

gün içinde fazlasıyla hareket yoksa yapar canım.oruçlu olunca hareketlerimizde kısıtlanıyor ister istemez.ramazan boyunca pilavdan hamurişlerinden uzak durun kızlar.çorba yerinede hoşaf kaynatın şekersiz.bolbol için..yada komposto..ağırlığı et sebze salata ve yoğurda verin.akşam yemek sonrası otururken tatlı yerine meyve yiyin..bol suyunuzu için.maden suyu ve bitki çayları demleyip için..bunlara dikkat ederseniz kesinlikle almazsınız.bazı bünyeler ramazanda zor verir hatta alır kiloyu.am bu şekilde hiç kilo almaz hatta azda olsa verir.kolay verenler içinde süper gider kilolar

iyi akşamlar kızlar bugun oruçlu değildim ama niyetlenseydim olacaktı yani çünkü yine bişey yiyemedim yaaa kızlar yarın bir bakıcı başlayacak işe çok tuhafım kızımı emanet edememe korkusu mu paylaşamama eklenince yabancı bir kadın evimizde offf sıkıntılıyım çok okullar açılacak ben kuzucuğumdan ayrılacağım durmadan ağlıyorum

iyi akşamlar kızlar bugun oruçlu değildim ama niyetlenseydim olacaktı yani çünkü yine bişey yiyemedim yaaa kızlar yarın bir bakıcı başlayacak işe çok tuhafım kızımı emanet edememe korkusu mu paylaşamama eklenince yabancı bir kadın evimizde offf sıkıntılıyım çok okullar açılacak ben kuzucuğumdan ayrılacağım durmadan ağlıyorum

ah canım yaa.seni çok iyi anlıyorum..kızn ne kadarlıktı canımbebekmi...bende ilk gün çok kötü olmuştum.umarım bilindik biridir.herkese emanet edilmez çocuk.Allah yardımcın olsun şeker

selam kızlar
ben geçen gece acildeydim mide ağrısından duramadım sizede yazamadım çok kötüydüm yarın ultrasona gircem bişey yiyyemedim menü felan yok yaniiii kusura bakmayınnnn!!!!!

selam kızlar
ben geçen gece acildeydim mide ağrısından duramadım sizede yazamadım çok kötüydüm yarın ultrasona gircem bişey yiyyemedim menü felan yok yaniiii kusura bakmayınnnn!!!!!

gecmis olsun bursacim, hayirdir bir rahatsizligin mi var? Allah sifa versin.

101uj7.jpg

Son düzenleme:
günaydın fıstıklar şimdi geldim eve hastanedeydimmm sürekli istifra istifra helak oldum ateşimde var:KK43:(((zor yazıyorum inanın halim yok yatıcam birazdan mikrop kapmışım midem çok ağrıyodu doktor ünserden korkuyodu ama çok şükür bişey çıkmadı biraz önce tartıldım 64.300 kg yum:KK43:3 günden berri bişey yiyemiyorum ne yesem geri çıkıyo:KK43:ilaç verdi bakalım antibiyotık ve 10 adet pelesirin iğnesi:KK43:(((( kızlar beni af edin bu hafta yinede yazmaya çalışcam yemek yersem yazarımmmm ...

günaydın fıstıklar şimdi geldim eve hastanedeydimmm sürekli istifra istifra helak oldum ateşimde var:KK43:(((zor yazıyorum inanın halim yok yatıcam birazdan mikrop kapmışım midem çok ağrıyodu doktor ünserden korkuyodu ama çok şükür bişey çıkmadı biraz önce tartıldım 64.300 kg yum:KK43:3 günden berri bişey yiyemiyorum ne yesem geri çıkıyo:KK43:ilaç verdi bakalım antibiyotık ve 10 adet pelesirin iğnesi:KK43:(((( kızlar beni af edin bu hafta yinede yazmaya çalışcam yemek yersem yazarımmmm ...

canım sana çookk geçmiş olsun
kendine çok dikkat et ilaçlarını düzenli kullan azda olsa bişeyler yemeye çalış
opuyorumnanaktan

kızlar bir kaç gündür benim nette bi arza var internet gelmiyodu
şimdi arzadan gelip yaptılar neti
giremedim kusura bakmayın ama şimdi net var girerim artık

kızlar perşembeden beri doktorun vewrdiği egzersizleri yapıyorum sabah akşam
spor yerine geçer heralde dimi
gerçi hareketlere başladığımdan beri belim daha çok ağrıyo oturmakta bile zorluk çekiyorum ama
1 ay boyunca devamlı yapıcam
hem bel kaslarımı geliştirirken karın kaslarımda gelişir

kuzum rahatsızlığının midesiyle alakalı olduğunu söylüyor ya..:hulya:
benimde aklıma ulser gelmisti zaten, benim esimde vardi, o yüzden sordum önceden bilinen bir mide rahatsızlıgı varmıdır diye. ...

geçmis olsun canım. Allah sifaa versin :Saruboceq:

X