Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ohh nihayet ebruşum çok özlettin kendini.. epey misafir ağırlamışsın neyse ki bitmiş ama dediğin gibi sen de bitmişsin ama biz seni eski haline getiririz merak etme :hulya:

günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ceydacım seni okumadıgımı sanma canm inşallah herşey gönlünce olur birtanemmmmmmm öpüyorum cok

evet bitmiştim aama şimdi iyiyim yeni güne yeni haftaya cok iyi başlamak istedinm sabah erkenden kalktım işlerim in bir cogunu halletttim yeşilimi yudumluyorum şu an sigara keyfi ile beraber
bugün dünya sigarasızlık gnümüymüş neymiş ben sigaradan bahsediyorum hay allahım yaaa deli ebru :))))))
sabah haberlerde içimi, karartttı allahım cocuk yetiştiriyoruz sen onların gelecegini iyi eyle yarabbim

ikracıgm altta adın var günaydın güzelim gül yüzlüm :)

kahvaltım bir dilim ekmek peynir bu kadar
onuda öylesin eyedim metabolizma canlansın az :) maksat :)

hadi bakem ben basılmdadan gelin kızlarla iki gündür görüşemiyorzu ha bastılar ha basacaklar :))))))))))

ebrucummmm günaydın canımın içi geçmişten geldim topikde geçmişi okumaya bayılıyorum canlı canlı topik
canlı canlı ebruu ohhhh güzel bi güne başlıyoruz sanırım
günaydın arkadaşlar
ceydacım gelişmeler çok sevindim canım inşallah hayırlısıyla bebiş isteğinize kavuşursunuz

samanyolu babana tekrar geçmiş olsun canım dilerim çabuk atlatırsınız

zümrütcümde bayağı eğlenmiş ohh ne güzel tatilin iyi gelmesinede çok sevindim
biz bu sene tatil planları yapıyoduk sanırım gidemiyecğz kızımı araba tutuyo dün annemden gelirken bile yarım saatlik mesefade ne var ne yok çıkardı yavrucum midesi çok hassas

püskütcüm tam gaz devam menüler harika bende annemdeyim diye hiç salmadım kendimi

kızlar güzel bi hafta sonu geçirdim ablamla bayağı bi gezdik alışveriş yaptık iyi geldi banada
ama kızımın akşam kusması dışında herşey güzeldi her zman değil ama arada araba tutuyo

şimdi menümü yazayım

sabah kahvaltıda ne yokduki ama ben sadece
yağsız peynir 6 zeytin 2 dlim tam buğ.ekmeği yarım domates salatalık

arada şekersiz kaferinsiz kahve

öğlen dışarda yedim et döner ekmeksiz salata ayran

arada az çilek az kiraz

akşam taze fasulye yemeği yoğurt salata

gecede çilek

Son düzenleme:
günaydın kızlaaarrrra.s.
Ebrucuuuummmm seni burada görmek güzeeelllla.s.
ben Cumaya kadar tartılmayacağımı söylemiştim dimiii??
dayanamadım,sabah sabah tartıya çıktım... 71.7 çıktıııımmmm yihhuuuuuu oleeeeeyyyy:lepi:

dün kü listem:
sabah 2 kuru kayısı..
öğlen 1 kase meyveli kellogsumcokacimcoook
ara salatalık,elmakaydirigubbakcemile3
akşam 1 çipura,salatacokacimcoook

ikracımmmmmmmm hafta sonunun güzel gecmesine sevindim :)
kzıın içinde oyyy yapcak bişi yokki mide bulantısı için şurup falan ver bair yolvcuula cıkmadan ay zok zor olur ya araba tutması ((

yedikleriniz süpewr yaaaaaaa
ben de tıkındım tıkındımmmmm resmen hafta sonu ya aslında cok yemedim aam a gece kalkıp yemelerim cok oldu (((

leyloşum ;oy canımicım tartının az göstermesine cok sevindimmmmmmmmmm
kapı çalıyo gelcemmmmmmmmyarım kaldı

Merhabalar bende uzun zamandır gelemedim(
cts ye kadar diyetim süper gitti, fakat cts akşamı yemeğe misafirlerim vardı, Allah bir hazırlık yaptıkki sormayın gitsin, e tabii onun tadına bak bunu tırtıkla derken rejim uçtu gitti tabii.
Şöyle özetleyeyim 3 çeşit tatlı yapmıştım misafirlerde gelirken tam 15 adet milföy tarzı tekli pasta getirmişler ve herbiri birbirinden farklı. Onlar benim tatlılardan yiyince bütün pastalar + tatlılar eve kaldı. Sıcak yemeklerde eve kaldı, neyse gelen misafirler mezeleri çok begenince hepsini tek tek paketleyip onlara verdim. Sasırdılar tabii ama olsun ben yinede verdim.
Ne yapayım yemek dökemem ben günah onları bulamayanlar var.......

Bu arada yardıma ihtiyacım var. Biliyorsunuz ki temmuz sonunda işe başlayacagım ve acil olarak kızım için bir bakıcıya ihtiyacım var. Çevrenizde, ailenizde böyle bir iş yapan varsa bana yardımcı olursanız cok sevinecegim. Bakıcı ve kres sayfasınada yazdım ama oradan doğru dürüst birsey çıkmadı. Evimiz Erenköy'de, evimize gelsin, daha önce çocuk bakmış olsun, sevecen, sabırlı ve herseyden önce Allah korkusu olan birini istiyorum. Çünkü eşimle çok konusuyoruz içinde Allah korkusu olan kimse bebişimize kötü bir yaklaşımda bulunamaz inancındayız.......

Allahım sen nelere kadirsin! Nasıl avuçlar yaratırsın! Vardır bir bildiğin..
:roflol:

Baklavaya gelince ben susarım link konuşur: :1shok:
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=5161677&postcount=15

:roflol::roflol::roflol:
püsküütüm allahtankisempatiksalakcinni bu lingi bugün okuyorum. kafamçokkarıştı
dün okusaymışım kesin boğazımda kalmıştı o 1 dilimcik zavallı baklava:roflol::roflol::roflol:
3000 mekik haaaananiknanik
avucuma gelince daha ne güze şeyler sığar ama işte ne yaparsınki ben diyetteyimmdelikafadulden:roflol:

günaydın kızlar......
ebrucuğum hadi birazdan gelirim demişin ama kahvenin içine battın galibalaelaelaelaelae
matcığım istanbulda otursaydım bebişine ben bakardımyerimseniben

canım sana hak veriyorum. sonuçta canını emanet edeceksin. aman iyi araştır soruşturda teslim et kuzunu....:ecrin_bebek:

:icecream:ceydacığımmmm senin canın o baklavayı çekmesin zaten tadı berbattıııcokacimcoook
ya 1 ayı geçkin zamandır ilk kez yemiştim ama iyiki püsküütümün lingine bakmadan yemişimohaoldumsmile
zümrtcüğüm senin yiyeceklerde mi benim baklavanın tadı gibiydi:jeyyar::jeyyar:
ikracığım menülerin süper ötesi gibidiyor inşallah bu hafta bişiler olur ibrende:Saruboceq:

bu arada bende dün unutmuşum. mangayı buradan tebrik ediyorum...:hooray: aslında 1. liğe adaydı ama neyse yerimseniben
ve israilide protosto ediyorumturkbayragi

teprikler canımmmm
menünde çok güzel....
benimde sabah menüm klasik menümdü.
öğlene köfte salata yoğurt ve çayüçlüsü yapacağım

Merhaba arkadaşlar,yeni haftanın hepimiz için iyi geçmesini diliyorum,bakalım neler olmuş geçmişi okuyup geleyim...
Bugün malum pazrtesi,temizlik günü...sempatiksalakcinniOğlumun evden çıkmasını bekliyorum,finalleri başladı...O yüzden henüz onun odalarını temizleyemedim...Yukarısı uçak düşmüş gibi....Sabrediyorum yada sabretmeye çalışıyorum......laelaelaelaelae
Pazara da çıkmam gerekiyor,bu arada babamın ateşi hala düşmedi,ayyy içim daraldı valla...
Sabah tv de diyetisyen konuşuyordu,yarım çaybardağı leblebi= 1 dilim ekmek dedi...Ben aslında ne çok ekmek yiyormuşum,bir daha leblebi yemicem....a.s

doracım canm benim hayatım
inan daha yeni gittiler acele acele cocuklara yogurtlu makarna yaptım
okulda toplantı var oraya gidecegim öğleden sonra
ya napıtyıyım ben allak bullakım öğleden sonra bir arkadaşa gecelim toplantı saatine kadar diye ısrar da etttiler neyse işte öyle

ben senin avucunu severim

zeyneppp beyza hg doracım sana kuralları söylemiş benim bugünlerde derdim başımdan aşkın
ama biizm takımda lider diye bir şe yok herkes lider canım ; hg tekrar

Teşekkür ederim Dora.....Bu sabah 2 dilim tam tahıllı ekmek,domates, salatalık, yeşil biber, 1/2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir,1tatlı kaşığı kadar vişne reçeli tükettim.Biraz sonra küçük bi dilim karpuz yiyeceğim..öğle yemeğini geç tüketirim.Rendelenmiş kabağı 1 çay kaşığı sıvıyağla kavurup yoğurtlamayı düşünüyorum,içine de 1 ceviz kıyarım ve limitsiz yağsız sirkeli salata....Belki 1 dilim ekmek!?...Akşam da tavuk ızgara ve salata...Kendimi yeni beslenme düzenine adapte etmeye 87 kg ile başlamış sayıyor ve cumaya kadar tartılmıyorum...Hadi bakalım....

İlgimi çekmez olur mu püsküütüm,bugün alışverişe çıkınca halledicem,senin fikirlerin benim için önemli...Artık üzüm ve leblebiye ara veriyorum,yerimseniben

İyi olmana sevindim arkadaşım,dilerim biran önce ödemden de kurtulursun.....

bir küçük porsiyon yogurtlu makarna çatalladım şimdi ama doymadımmmmmmm :))))

zeynep cm süpersn sen bu işi biliyosun hadi bakalım

hımmmmmmmm leblei ekmek ha sevmem zatende tüketmeyelim ama n dikkat edelim

samanyolum nasıl gecmedi ya müdahale etmiyolarmı noluyor (((
enfeksiyonal bir durum vardır kesin ateş böyle günlerce yüksek kalırmı oda cok tehlikeli ((((

Teşekkürler,karpuzumu yedim,bebeğimi emzirdim,yarım litre kadar da su içtim Ebrulum...ınanılmaz enerjik ve pozitifim bugün..Açlık duygusunu yeniyorum yavaş yavaş..Aslında geçen pazartesiden beri kendimi motive ediyorum yeni düzenime ve sanırım oluyor..Dengeli beslendiğim için sütüm de azalmadı..Sık tartıldığım için ne verdim anlamadım..Bu yüzden cumadan cumaya tartıya çıkacağım...87 yi milat alıyorum....

zeynepciğim sen bu diyet işinde bizden 1.0 öndesin canım...
ve bilinçli bir annesin. bende ilk çocuğum hiç emmemişşti ve 2. sinde yemeyle süt olur sanmış ve 80 den 90 a çıkmıştım. oys süt yemeyle olmuyormuş.
sıvı tüketimi düzenli uyku ve düzenli beslenmeyle oluyormuştu..
tabi birde stressiz yaşam:icecream:
menün çok güzel.... kabak ve yoğurt ilieşmeside iyi süt yapar üzerine büyük bardak su içmeyi ihmal etme:hulya:
aaa suyunu içmişin bileee ben burasını gözden kaçırmışım:)

şimdii gelelim benim yaptıklarıma
1 dilim buğday ekmeği 3 yağzız pişmiş köfte
ızgarada domatest ve 2 biber yedim...... ancakk baktım halen doymamışım gibi 1 dilim daha yedimmmmm
daha sonra çocuklar almışlar ubur cubur tabagını gözüme kofret ilişti ama yok dedim. önce hüpletip sonra güpletmiye kim çabalıyacak. zaten sabahtan beri iş tutuyorumm
hemennn gözümü önüme geri aldımmmmakannehir:lepi:

Ah Doracım ben aynı hatayı yapmadım mı sanıyosun?Aynen senin gibi bebek doğunca 80 den 90 a çıktım ben de.Doğruyu bildiğim halde..Ama canım eğer yemeseydim,depresyona girerdim;aman sütün yok,aç bu çocuk aç nidaları mı,biri 1. sınıfa başlamış,diğeri 2 yaş sendromunun tüm belirtilerini gösteren diğer iki çocuk mu?Bile bile ladesti benimki ama olsun..şimdi bebeğim altı aylık ve ek gıdaya başladık..Huzur+uyku+bol sıvı=süt formülü işbaşında..Bi çeşit terapiydi yemek benim için ama sağlığım alarm zilleri çalmaya başlayınca dank etti kafama..Yemeden de çocuklarımla dolu dolu zaman geçirerek de huzuru bulabiliyorum son bir haftadır.Su şişem sürekli yanımda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…