Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evet yarından itibaren başlıyorum not tutmaya...1 haftada 2 kg vermiştim bir kere böyle yaparak...
yatmadan önce ara öğünü çok acıkırsam yapıyorum...çoğunlukla süt içerim ya da k-fleksimden 1 avuç çıtır çıtır yerimzemuszemus

doracım harika bi haber ben eminimki en yakın zmanda daraltmaya verdimde diyeceksin

püskütcüm ara öğün var ama benim kilo artışım olduğu için ben aza indirdim bugun yaptım mesela

leylacım menün süper ben hatırlıyorum ilk geldiğim zmanlarada kilo vermen daha fazlaydı tabi sporda yapıyodun ozman ama yine eski günlere döneceğine eminim

püskütcüm ara öğün var ama benim kilo artışım olduğu için ben aza indirdim bugun yaptım mesela
Hah buna sevindim ikracım.. Yoksa ben kendi kendime endişe yaparım haberin olsun.. kaydirigubbakcemile Ama yine de ne kadar sık beslenirsek o kadar iyi..
senelerce uğraşıp veremediğim kiloları (tavan kilom 86 dır bu arada!!!!!) bu çok sayıda öğün yöntemiyle çözmüştüm.. Ve çok kızmıştım kendime; "Niye aldırmadım yapılan uyarılara bugüne kadar ki?" diye.. O yüzden az öğün görünce içim gıdıklanıyor istemsizce.. :teselli:

leylacım menün süper ben hatırlıyorum ilk geldiğim zmanlarada kilo vermen daha fazlaydı tabi sporda yapıyodun ozman ama yine eski günlere döneceğine eminim

evet canım bi ara arka arkaya gitmeye başlamıştı kilolar...aerobik kursum bitti ne yazık ki dediğin gibi tekrar toparlanacağım inşallahhihoyyyt2,5-3 ay da 65 olabilirim:lepi:sonra tabi hedef kilo aşağıya çekilirkaydirigubbakcemile3

Merhaba 2. Takımın Çıtır ve Güzel Hanımları a.s.

Öncelikle tebriklerinden dolayı herkese çok teşekkür ederim.. a.s. darısı ehliyet almak isteyenlerin başına :Saruboceq:

Hemmen menülerime geçiyorum

Sabah : 1 adet yeşil elma, bir dilim kızarmış çavdar ekmeği, şekersiz açık çay.
Öğle : 1 adet haşlanmış tavuk baget, söğüş domates, tuzsuz ayran.

Ara öğünde 1 avuç sarı leblebi yedim ve 1 şişe sade soda içtim.

Akşam menüm ise 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği, bol yeşil salata, 1 adet yeşil elma olacak inş.

Karnımdan gurul gurul sesler gelmeye başladı. Kocişim gelsin de mama yiyelim di mi boshayallersmile

senin başarı hikayeni okumuştum püskütcüm çok da takdir ettim once hüplet topiğininde mudavimlerindenimdir canım bişey istese direk bakar sonra vazgeçerim ara öğün yediklerime dikkat ettiğim zamanlardada devamlı yaptım 3 ana 3 ara şeklinde montide akşam üzeri açıkırsan bide sabah aç karnına ve gece meyve şeklinde var ama montide acıkma olayı az olduğu için
iyiki bizimlesin canım ya diğer topikde ki arkadaşlar kat kat kıskanmak da haklı zemuszemus çok sağol a.s.a.s.

Son düzenleme:
Aaaaaaa nassıl unuttum

Bugün

10 set halinde 30 mekik çektim

15 set halinde 30 kez dambıl ile çalıştım (dambıl adet 1.5 kg )

ceydacım menün sanki biraz eksik gibi tabi tecrübeli arkadaşlar daha güzel yorum yapar ama mesela sabaha biraz peynir domtes salatalık eklesen öğlen güzel mesela
akşamada sebze yemeği veya ızgara köfte ekmeksiz yesen yada salatayı ton balıklı yapsan yada çorba yanına salata gibi

slm kızlar...........
püsküütcüğüm sen o kadar tavan yapmışmıyıdunnnsempatiksalakcinni ben seni 7.x lerden iniş yaptın sanmıştım. haketen bir başarıya imza atmışın. tıpkı benim gibi 90 lardan 63 ler ve tekrar 75 ve sonra yeniden 69):lepi:

akşam menümde 1 küçük tabak mercimek çorbası 1 dilim ekmek 2 kaşık kurufasulye ve bir miktar turşubilmiyorumkismile ama turşu çok tuz içermiyordu. 2 dilimde domatest yedim. çokmu yemişim ya neeyvahedigeldismile

Önce Hüplet topiği bir çok arkadaş için fren niteliğinde oldu.. Tabii hazırlarken benim de gözlerimin faltaşı gibi olduğunu unutmayın.. :roflol:
Sen de sağol canım.. Parmacıklarımı yormadığımı hissettiren takım arkadaşlarımdan birisin.. opuyorumnanaktan

Doracım.. akşam yediklerine mi üzüldün sen.. Çok değil aslında ama dengesiz.. Mercimek bakliyat, üstüne kuru fasulye bakliyat.. Ekmek karbonhidrat.. Aralarında pek uyum yok yani.. Protein ya da bol salata katsan yanına daha iyi olurdu diye düşünüyorum ben kendi kendüüümeeeee :hulya:

Ya sorma.. Daha KK bile icat edilmediği yıllardı.. Dur hatta tam yılını söyleyeyim.. 2000 yılında ben taaaaam 86 kiloydum.. sempatiksalakcinni

Fotoğraf görmek ister misin? Ben arada bakıyorum... sonra aynaya bakıyorum.. Allahım ben sanırım zaafiyet geçirmek üzereyim diyorum.. :roflol: :roflol:

Bu arada helal olsun sana.. Taaaaa 90 lardan indin demek? Bravo! :hooray:

biliyorsunuz dünden cezaliyım ben de bu gün kendimi affedebilmek için baya dikkat ettim öğlen kendime cacık hazırladım bol baharatlı keten tohumlu onu yedim yarım saat sonra neskahve içtim sütlü şekersiz 45 dk yer hareketleri yaptım 2 saat bilgisayarda çalışma yaptım 4 erik 5 kiraz yedim evden hiç çıkamadm o yüzden yürüyüş yapmadım
akşam yemeğimde 2 kaşık taze fasulye yedim yanında yoğurtla yarım dilim ekmek yedim

doracım ne oldu neden üzgünsün sen öyle canım:1hug:
o simileyi ben iliştirmemiştim. acaba benim ufaklıkmı yaptıki

ben hiç bu şekil düşünmemiştim püsküütcüğüm....
haketen ne kadar çok bakliyat ve karbonhidrat türü yemişimmmm..
bu gün telafi edeceğim ama.
salatada soğuktu dolaptan çıkrmamışışım. dişlerime kuyuluyordu. o yüzden menümde yok......
aslında yine kahvaltı türü yeyim dedim çayda dişime dokunur sıcak diye onuda es geçtim.
en iyisi ılık çorba içeyim dedim. neyseki çok şükür pilav almadım tabağıma:lepi::lepi:
86 lık resmini görmeyi isterim püsküütümmmakannehir
ben doğumdan sonra 90 lara çıkmıştım.....
aslında pervazsızca yiyordum ve annam bir gün tartılıyormuştu bende basküle çıktım o 91 geldi ben 90akannehir
aman allahım annemle aynı kilodayım dedim ve ağzıma gem vurdummafoldumben(2005 senesinde)
daha sonra 2007 de burasını keşfettim ve sen başta olmak:1hug: üzere bir çok arkadaşımın sayesinde kilo vermiye başladımdelikafadulden

günaydın kızlarrrr:sm_cool:
bugün güne çok neşeli başlıyorummm.
az önce kahvaltımı bitirdim ve şekersiz çayıma devam etmekteyimmm
1 s beden yumurta(etikette öyle yazıyordu):roflol::roflol:
1 dilim tam buğday unu
2 zeytin
1 çatal lor
1 domatest
1 salatalık
menüm bunlardan ibaretti.......sırnaşık şey
şimdide ben yatağa baktım yatak bana ama yatmıyacağım. spor yapmaya karar verdimkaydirigubbakcemile2
pc akşamdan açık kalmış nete kolaylıkla girebildim bugün çok şükürrr:Saruboceq:

zümrütüm çok az yememişinmi canım. sen kendine ceza değil açlık grevine sokmuşunkaydirigubbakcemile
akşam menün gayet güzel:lepi:

Şenizgünaydın ikracığım.Şeniz
kızlar topiklerde 5 günde 5 kilo diye bir başlık var.
ben biraz inceledim ama böyle bir diyeti yapmasına yapamamdaaaaaa
yapanlarda kilo verdiklerini savunuyorlar.
tabi bilmem kilomu giden sumu kasmıııeyvahedigeldismile

5 günde giden neyse 5 kiloda az değilllsempatiksalakcinni-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

günaydın doracım günaydın kızlar kahvaltı çok güzel canım
bende dün yediklerimi yazayım
sabah
bikase müsli yarım yağlı süt ilave bi bardak kadar

öğle
8dk.haşlanmış spagetti yarım domates yarım bardak lıght süt.yoğurt yoktu bende süt içerek telafi ettim

arada
1 küçük şeftali biraz kiraz

akşam
menemen ve yoğurt

doracım ben yaptım ya o diyeti canım benden sadece 1,5 kilo gitti tabi geride geldi
şok diyetler gidiyo ama nerden orası bilmiyorum hemencecikde geri geliyo
tecrübeyle sabittir tavsiye etmiyorum canım

doracım ben yaptım ya o diyeti canım benden sadece 1,5 kilo gitti tabi geride geldi
şok diyetler gidiyo ama nerden orası bilmiyorum hemencecikde geri geliyo
tecrübeyle sabittir tavsiye etmiyorum canım

hımmmmŞeniz ben bu diyeti inceledim ve hayatta yapamammmmmmmm.....
hem tek tip asla beslenememm. :umursamaz: görünüşte 5 gün ama azda değilki zatennnsempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…