Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar. şu an ablamdayım. ordanda başkayere gideceğiz. bu gün dikkat edeceğim. püsküütümün kuralları bende tuttum ve böyle bir liste hepimizin için olacak aslında. akşam nete girebilirsem mutlaka yazarım. öpüldünüz şekerliklerŞeniz

leyloşum akşam sen cıktıktan sonra hepiciğine göz gezdirdim tatlım kıymatlım bir problem yoktu canm bende gönül rahatlıgı ile cıktım bir de nrmynin mesajını bekledim eger bildirim yapcaz eseydi tekrar tepetakla edecektim liseti
bu arada püskütü cuma yarışması üyelerinin paylaşım alanındanmı öğrendin cok güldm yaaaaaaaa
şimdi derlerki takımlarından heberleri yok allah seni napsın hahahahy

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ya Ebrucum ne olup bitti diye merakımdan takıma uğramadan direk paylaşım alanına baktım sooonra püsküütün msjını gördümkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar

püsküütcüm sıkı bir giriş yapmış. hepimizi toparlayacağından şüphem yok. püsküütcüm ikranın da dediği gibi bu 1 haftada verilmiş bir kilo değil sanırım. son 3 haftadır falan 60,3-60,5 arasında gidip gelirken bu hafta bu kiloya düştüm. artık şişlik mi indi, azmin zaferi mi bilemiyorum :lepi:

ikracım bence de bir süre daha dene montiyi. kilo verememek imkansız gibi geliyor. çünkü içinde kilo vermeyi engelleyici besin bile yok. acaba sabah yediğin ekmeği mi azaltsan CADIARZU

leylacım ellerine sağlık. ben de ebrunun mesajını sabah saatinde yazdığını görünce korktum. arkadaşlardaydık falan da deyin ce heeehhh dedim sonuç listeleri hazırlanmamış eyvahedigeldismile ikinizin de emeğine sağlık canlarım Şeniz

ben 2 gündür sabahları simit yiyorum maalesef. ekmek yoktu evde. başka alternatifim de yoktu. 1 simit kaç dilim ekmeğe denk geliyordu.

akşama da misafirlerim var. gece hazırlık yaptım. ama sadece tatlarına bakmaya niyetliyim kaydirigubbakcemile2

teşekkür ederim Asicim a.s.,
bu arada tebrik ediyorummmm emeklerin boşa çıkmıyooorrropuyorumnanaktan

aaa olurmu asiciim biz leyloşla msn den görüştük cuma paylaşım alanına da yazdık irtibattaydık yani canm sadece ben 8 gibi geldim leylacım listeleri hazırlamıştı :)

kaç dilim ekemege denk geliyodu bilmiyorum :)
gamyoncuiremsu

evet aynen böyle yaniiiişakkıdıhatta ben msn mi çevrimdışı yapmıştım Ebruyu beklerken ve listeleri hazırlarken başkası tarafından meşgul edilmeyeyim diyekaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar. şu an ablamdayım. ordanda başkayere gideceğiz. bu gün dikkat edeceğim. püsküütümün kuralları bende tuttum ve böyle bir liste hepimizin için olacak aslında. akşam nete girebilirsem mutlaka yazarım. öpüldünüz şekerliklerŞeniz

iyi gezmeler canııımmmopuyorumnanaktan

aaa olurmu asiciim biz leyloşla msn den görüştük cuma paylaşım alanına da yazdık irtibattaydık yani canm sadece ben 8 gibi geldim leylacım listeleri hazırlamıştı :)

kaç dilim ekemege denk geliyodu bilmiyorum :)
gamyoncuiremsu

anladım ebrucum anladım boshayallersmile

sadece mesajın başını görünce böyle düşündüm dedim. paylaşım alanında da yazılarını gördüm canım

sağol leylacım.

doracım dün kendine izin vermiştin ya püsküüt gibi bugünkü kuralları da görünce sen de vazgeçtin kaydirigubbakcemile3 sanırım püsküüt ne derse onu yapacaksın sen de :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

Takımcığımın mesajlarına yorum yapmadan önce faydalı bi'şey yapayım dedim..
ve şimdi karar verdim bu benim alışkanlığım olsun bundan sonra..
Bilgi : "Kavun tam bir beta-karoten ve potasyum deposu. Ayrıca posadan da çok zengin. C vitamini ve potasyum yönünden de güçlü. Kavunun bağırsak kanserini önlemede, kabızlıkla mücadelede ve kolesterol seviyesini kontrolde faydalı olabileceğini gösteren çok sayıda bulgu var." Osman Müftüoğlu
Bu ne alaka demeyin lüppen.. opuyorumnanaktan Az önce ara öğünümde kavun lüpletirken dedim ki Osman Hoca bu konuda ne demiş acaba? Aradım, buldum.
Sonra da dedim ki takımcığım da faydalansın.. kaydirigubbakcemile2

Leylacım..
Ben de aeben gibi şaşırdım.. Sen sahi paylaşımdaki mesajımdan mı öğrendin buraya geleceğimi.. Ama kaç gün önce yazmıştım.. Yoksa sen takımı takip etmiyor musun? :roflol: :roflol: Yahu bana ne sizsiniz beni öğretmen edasına sokan :roflol: Ay kendim yazdım kendim gülüyorum burada.. Şaka bi'yana.. Hoşgeldim.. :1hug:

ikracım..
Merakımı bağışla lütfen.. Kilo aldığını görünce özellikle sordum ki hata nerede diye kafa kafaya verip çözelim diye.. Monti diyeti hakkında hiçbir bilgim yok.. Monti kraliçesi aebenim korur kollar seni nasıl olsa.. yerimseniben İnşallah toparlarsın yeniden canım..

ebrucum.. bu iş kişilik özelliği ile ilgili.. ben hedefsiz, plansız hiçbir iş yapamam.. hatta evdeki rutin işler için bile excel dosyam var.. hafif bir piskopatlık durumu söz konusu yanii. gelin üstüme alınmam.. gamyoncuiremsu Lahana yağını evet göbeğime sürüyorum ve sonra stretchle sarıyorum bir saat. Sonra yıkıyorum lavabo kenarından.. Sonra da Niveanın sıkılaştırıcı kremini sürüyorum.. Bana iyi geliyor tatlım.. Bir dönem yağım bitmişti. Almakta geciktim... 15 gün içinde hemen göbiş yaptım.. Artık eminim işe yaradığından..

asicim.. motivasyonunu sağlaması açısından süper olmuş bu kilo kaybı.. Bi'takip et bakalım yeniden duraklama devrine girecek misin? Not: Simit kalori değeri yüksek olan bir gıda.. ve bu da susamlardan kaynaklı.. Bir simit: 260 kalori bu da beyaz ekmek cinsinden 4 dilimi biraz geçiyor demek :KK43: Ekmek ye daha iyi yani açıkçası.. :1ninca:

Doracım bu listeyi ben deneye yanıla sonunda toparlayarak oluşturdum. Bana iyi geliyor.. En azından ay bugün ne yesem? diye hiç dolanmıyorum ortalıkta..

Bir de genel sorum olacak.. Sizlerde mi gün içinde yediklerinizi ertesi gün yazıyorsunuz.. Baktım baktım yorum yapacak yemek falan göremedim..

Leylacım..
Ben de aeben gibi şaşırdım.. Sen sahi paylaşımdaki mesajımdan mı öğrendin buraya geleceğimi.. Ama kaç gün önce yazmıştım.. Yoksa sen takımı takip etmiyor musun? :roflol: :roflol: Yahu bana ne sizsiniz beni öğretmen edasına sokan :roflol: Ay kendim yazdım kendim gülüyorum burada.. Şaka bi'yana.. Hoşgeldim.. :1hug:

kaç gündür doğru düzgün girdiğim yoktu püsküütüm..girsem bile ufak bi msj yazıp çıkıyorum..2 gündürde yazdığım msjları gönderdiğimde sayfada hata uyarısı veriyordu..tam bi gaf yani ne diyim:kedi:yaz geldi ya bizim işlerimiz yoğunlaşıyo çok şükür,hiç boş kalmıyorum...gelin albümü hazırladım 2 hafta...işimi yaparken arada buraya batığımda falan hatalarım oluyor gözden kaçırdığım..işimi iyi yapma adına böyle oluyor yani...
evet hoş geldin a.s.

Bir de genel sorum olacak.. Sizlerde mi gün içinde yediklerinizi ertesi gün yazıyorsunuz.. Baktım baktım yorum yapacak yemek falan göremedim..

ben girebildiğim zaman mesela saat 14 te girdim...o vakte kadar ne yediysem yazıyordum:kedi: çok ta dikkat ettiğimi söyleyemem...hiç birşey ayırt etmiyorum...her şeyden yiyiyorum...çikolatamı bile ama azalttım tabiii...bi de 2,5-3 lt su içiyorum,her gün 300-500 defa zıplıyorum..akşam 8 den sonra bişey yemiyorum.. 1 fincan form çayımı içiyorum ve sık sık metabolizma hızlandırıcı elmalı,zencefilli çaydan kaynatıp içiyorum...

püskütcüm ne demek canım inşallah bu hafta toparlanacağım abencim sağolsun çok ilgileniyo bizimle hakkını ödeyemem allah razı olsun planlı olmana bayıldım ne istediğini biliyosun senden öğreneceğimiz çok şey var bide püskütcüm ben yediklerimi ertesi gün yazıyorum hem buraya hem monti topiğine bugun atladım sanırım ama bizim kızlarda çok atlıyolar uyarı hepimize şart ben yazdıklarıma yorum yapılınca yanlışlarımı görüp daha çok motive oluyorum uyarın için sağol hepimiz dikkate alalım

[COLOR="Reda.s]her keseiyi tatiller püskütçüm aramıza hoş geldinŞeniz hayatta her şey için geçerli bir şeyi yapıyor püskütçüm negüzel hedef kurmak ve plan yapmak benim tek yapamadığım şey:1no2: bu insan ne kadar çok hedef koyarsa kendine başarmak istediklerine o kadar çabuk başarabiliyor bunu bize tekrardan hatırlattığın için teşekkür ediyorum püskütçüm ben de şimdi kendi hedeflerimi ve bir yemek programı hazırlıyorum çünkü bu kendi işimde ilerleyebilmem için de çok önemli bir şey hedef ve düzenli olmak günlük proram yapmak:lepi: [/COLOR]

ben girebildiğim zaman mesela saat 14 te girdim...o vakte kadar ne yediysem yazıyordum:kedi: çok ta dikkat ettiğimi söyleyemem...hiç birşey ayırt etmiyorum...her şeyden yiyiyorum...çikolatamı bile ama azalttım tabiii...bi de 2,5-3 lt su içiyorum,her gün 300-500 defa zıplıyorum..akşam 8 den sonra bişey yemiyorum.. 1 fincan form çayımı içiyorum ve sık sık metabolizma hızlandırıcı elmalı,zencefilli çaydan kaynatıp içiyorum...
Aslında bu konuda genel doğru olmadığını düşünüyorum.. Ama amaç kilo vermek olduğuna göre uyguladığımız yöntem her ne ise işe yarayıp yaramadığından emin olmak, yaramıyorsa müdahelede bulunmak gerekiyor yine şahsi fikrime göre..
püskütcüm ne demek canım inşallah bu hafta toparlanacağım abencim sağolsun çok ilgileniyo bizimle hakkını ödeyemem allah razı olsun planlı olmana bayıldım ne istediğini biliyosun senden öğreneceğimiz çok şey var bide püskütcüm ben yediklerimi ertesi gün yazıyorum hem buraya hem monti topiğine bugun atladım sanırım ama bizim kızlarda çok atlıyolar uyarı hepimize şart ben yazdıklarıma yorum yapılınca yanlışlarımı görüp daha çok motive oluyorum uyarın için sağol hepimiz dikkate alalım
Sağol ikracım.. Umarım sizin de ve elbette benim de motive olduğumuzu hissettiğimiz bir paylaşımı yakalayabiliriz..
Haklısın yazmak iyi geliyor.. Hem otokontrol sağlıyor.. hem de dediğin gibi diğer arkadaşların uyarıda bulunabileceği net bir liste oluyor ortada.. 2007 yılında takımdayken bir mottom vardı.. "takım topiğine yazmaya utanacağın şeyi yeme o zaman" :roflol:
[COLOR="Reda.s]her keseiyi tatiller püskütçüm aramıza hoş geldinŞeniz hayatta her şey için geçerli bir şeyi yapıyor püskütçüm negüzel hedef kurmak ve plan yapmak benim tek yapamadığım şey:1no2: bu insan ne kadar çok hedef koyarsa kendine başarmak istediklerine o kadar çabuk başarabiliyor bunu bize tekrardan hatırlattığın için teşekkür ediyorum püskütçüm ben de şimdi kendi hedeflerimi ve bir yemek programı hazırlıyorum çünkü bu kendi işimde ilerleyebilmem için de çok önemli bir şey hedef ve düzenli olmak günlük proram yapmak:lepi: [/COLOR]
Hoşbuldum zümrütcüm.. a.s.
İnşallah buradaki paylaşımlarımız sonrasında, aslında yapmak istediğin ama yap(a)madığın planlarını uygulamaya koyarsın..
Yemek programını da merakla bekliyorum.. :hulya:

bugün yediklerim;
sabah kendi yaptığım açmalardan 1 tane(poğaça),domates,1 dilim peynir,çay..
arada 5 erik..
öğlen 1 kepçe bezelye yemeği,1 ince dilim ekmek,2 yk yoğurt..
arada 10 tane erik yedim :S
akşam 1 kase yayla çorbası...
2 lt suyumu içtim,içmeye devam..

asicim de 157. etap takım birincimiz olmuş.. 1.4 kilo vay beaaa! :lepi:

3 kişi kilo almış.. Haftaya bu sayıyı azaltalım lütfen.. :lepi:

Yeni üyemiz Ceyda hoş gelmiş.. a.s.

Unutmadan samanyolu arkadaşımızın da geçmiş doğum günü kutlu olsun.. a.s.

Ayyyy artık resmen buradayım... kaydirigubbakcemile2eyvahedigeldismile

Püsküütüm teşekkür ederim,ayy valla bende kilo alanlardanım tırstım yani,sen şimdi bize ceza da verirsin....eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
LEYLACIMemeğine sağlık,listeleri hazırlamışsın,teşekkür ederiz canım...
DORACIMBende resim yükleyemiyorum ki zaten çocukların gönlü olacak da,o zaman...Bizimde sınavlar başlıyor,önümüzdeki 2 hafta işimiz zor,,büyük oğlanında finalleri var,eve misafir falan kabul edemicem....İyi olur di mi diyet yaparım bende...:roflol:kilo veremezsek püsküüt bizi ufalar valla...
EBRUCUMMoralin düzeldi mi

Ben eve biraz önce geldim,sabah biraz evi toparladım,sonra kayınpedere gittim,orda yemek,çay falan derken ancak geldim...Yarın temizlik yapıcam,ütü falan da var,Dolabımı boşaltıcam,çünkü pazartesi yeni gardorobum gelecek,eve taşınırken yaptıramamıştım ancak sıra geldi....Arasıra uğrarım fırsat buldukça...Hepinizi öpüyorum...
Yediklerime gelince
SABAH yağsız tost+yeşillik
ÖĞLEN yeşilçay ve leblebi
ARA hurma+fıstık ezmesi 1 büyük kaşık:kedi:
AKŞAM tavuk+2 kaşık zeytinyağlı fasülye+salata
AKŞAM elma....
Yarın daha dikkatli olucam,fıstık ezmesini yemem lazımdı biliyorum ama regl dönemimdeyi,tatlıya dayanamadım işte.....:kedi:

günaydın kızlar. yazdım yazdım silindi yaaabenneyaptımki
püsküütüm bende yazıyordum yediğimi ama o gün açıkca belirttmya diyet yapmadım diye o yüzden yazmamıştım.
ama bundan böyle her yediğimi yeniden yazacağım. her ayrıntıya kadar çünkü bu sözünü tuttum........
yazmaya utandığınız şeyleri yemeyiniz
bunu bir yollayım yeniden silinmesinkötükedihüso

bu sözün kulağımda küpe olacak....Şeniz en azından 1 ay kaçamak yapmıyacağım
2 hafta sonra düğün var ben o zamana kadar 1 kiloda versem kardır bazından yola devam diyorumkaydirigubbakcemile:lepi:
biz püsküütümüzle çok yollar kat edeceğimize inanıyorum.vereliniortakvereliniortak

dün normal sıradan diyet kahvaltımın ardından misafirlikte sadece kısır yedim ama 2 kaşık dolusu ya vardı ya yoktu.....
akşam tavuk salata ve 2 kaşık ta pilav yedim montide pilav yok ama sanırım ben bu montiyi kıvıramıyacağım. çünkü çok ağır geldi bana yaaa...:kedi: hiç kaçamak affetmiyor ilk hafta 1 kilo verdim ama 2 haftadır veremiyorum....:kedi:
dün benim yemediğimi görünce bayanlar hayran kaldı. ne kadar çok iradelisin diye.......sen bu şekil yiyorsan tabiki zayıf kalırsın diyolardelikafaduldendelikafadulden

dikkat etmesem pis bir bünyem var dedim.....halen rejim yapıyormusun diyenlere yapmıyorum sadece dikkat ediyorum diyorum:1ninca: çünkü yapıyorum deyince başlıyolar daha nerene zayıflıycan inceciksin falan diye. oysa beni ben biliyorum fışkıran etlerim var halenkötükedihüso

bugün yediklerim;
sabah kendi yaptığım açmalardan 1 tane(poğaça),domates,1 dilim peynir,çay..
arada 5 erik..
öğlen 1 kepçe bezelye yemeği,1 ince dilim ekmek,2 yk yoğurt..
arada 10 tane erik yedim :S
akşam 1 kase yayla çorbası...
2 lt suyumu içtim,içmeye devam..
Leylacım genel bakışta dengeli gibi görünmesine karşılık poğaçaya takıldım tabe :1ninca: yerimseniben Poğaça da simit gibi 4-5 dilim ekmek ediyor.. Üstelik tok tutmuyor.. Yani konu sadece kalori değil, yediğimiz besinin bizi tok tutup tutmayacağı.

Ben eve biraz önce geldim,sabah biraz evi toparladım,sonra kayınpedere gittim,orda yemek,çay falan derken ancak geldim...Yarın temizlik yapıcam,ütü falan da var,Dolabımı boşaltıcam,çünkü pazartesi yeni gardorobum gelecek,eve taşınırken yaptıramamıştım ancak sıra geldi....Arasıra uğrarım fırsat buldukça...Hepinizi öpüyorum...
Yediklerime gelince
SABAH yağsız tost+yeşillik
ÖĞLEN yeşilçay ve leblebi
ARA hurma+fıstık ezmesi 1 büyük kaşık:kedi:
AKŞAM tavuk+2 kaşık zeytinyağlı fasülye+salata
AKŞAM elma....
Yarın daha dikkatli olucam,fıstık ezmesini yemem lazımdı biliyorum ama regl dönemimdeyi,tatlıya dayanamadım işte.....:kedi:
İşlerinde kolaylıklar dilerim samanyolucum.. Az ve dengesiz beslenme olmuş.. Fasulyeyi tavuktan ayırıp öğlen yesen daha mı iyi olur acaba? Fıstık ezmesine bi'şey diyemedim.. :roflol: Önce hüplet, sonra güplet başlığına eklemiştim diye hatırlıyorum ve korkunçtu.. Ama çok korkunç değilmiş demek ki unutmuşum... :roflol:

bu sözün kulağımda küpe olacak....Şeniz en azından 1 ay kaçamak yapmıyacağım
2 hafta sonra düğün var ben o zamana kadar 1 kiloda versem kardır bazından yola devam diyorumkaydirigubbakcemile:lepi:
biz püsküütümüzle çok yollar kat edeceğimize inanıyorum.vereliniortakvereliniortak

dün normal sıradan diyet kahvaltımın ardından misafirlikte sadece kısır yedim ama 2 kaşık dolusu ya vardı ya yoktu.....
akşam tavuk salata ve 2 kaşık ta pilav yedim montide pilav yok ama sanırım ben bu montiyi kıvıramıyacağım. çünkü çok ağır geldi bana yaaa...:kedi: hiç kaçamak affetmiyor ilk hafta 1 kilo verdim ama 2 haftadır veremiyorum....:kedi:
dün benim yemediğimi görünce bayanlar hayran kaldı. ne kadar çok iradelisin diye.......sen bu şekil yiyorsan tabiki zayıf kalırsın diyolardelikafaduldendelikafadulden

dikkat etmesem pis bir bünyem var dedim.....halen rejim yapıyormusun diyenlere yapmıyorum sadece dikkat ediyorum diyorum:1ninca: çünkü yapıyorum deyince başlıyolar daha nerene zayıflıycan inceciksin falan diye. oysa beni ben biliyorum fışkıran etlerim var halenkötükedihüso
Yediklerinde özellikle de miktar olarak bakınca rahatsızlık verecek bi'şey yok bence Doracım..Sebze, süt, yoğurt tipi şeylerin olmaması dikkatimi çekti. Ama monti yapanlara yazacak bi'şey bulamıyorum. Çünkü içeriğinden haberdar değilim.. Listeli diyetleri hayatımda hiçbir zaman yapamadım.
Rejim yapmıyorum taktiğini iyi düşünmüşsün :roflol:

Not: Arkadaşlar, şimdi ben yediğiniz yemekleri yorumluyorum ya aslında herkesin bünyesi farklı.. Bir haftada ne oluyor diye bakıp işe yaramama noktasında ise belki de yanlışları aramak lazım.. Şimdi bilemedim durumu.. Böyle tepeden inme herşeye karışan biri gibi görünmek istemem..:hulya:

1. Hafta / 1. Gün yediklerim:
09:45 Ceviz, kayısı, badem
11:45 Müsli, yoğurt
13:45 1/4 kavun, 1/2 bardak süt
16:00 Tavuklu, esmer bulgurlu yoğurt çorbası
18:00 Büyük bir salkım üzüm ve abaza peyniri
20:15 Piyaz (200 gr haşlanmış fasulyenin içine çoban salata karıştırdım, bol domates)
22:30 AOÇ sade dondurma, bir avuç içi kadar leblebi

Oh be.. ılk gün kazasız belasız bitti.. yerimseniben

Yediklerinde özellikle de miktar olarak bakınca rahatsızlık verecek bi'şey yok bence Doracım..Sebze, süt, yoğurt tipi şeylerin olmaması dikkatimi çekti. Ama monti yapanlara yazacak bi'şey bulamıyorum. Çünkü içeriğinden haberdar değilim.. Listeli diyetleri hayatımda hiçbir zaman yapamadım.
Rejim yapmıyorum taktiğini iyi düşünmüşsün :roflol:

Not: Arkadaşlar, şimdi ben yediğiniz yemekleri yorumluyorum ya aslında herkesin bünyesi farklı.. Bir haftada ne oluyor diye bakıp işe yaramama noktasında ise belki de yanlışları aramak lazım.. Şimdi bilemedim durumu.. Böyle tepeden inme herşeye karışan biri gibi görünmek istemem..:hulya:

püsküütüm sakın öyle düşünme. benim çok hoşuma gider her yediğimin ayrı ayrı incelenmesi. ben çok memnun oldum. ŞenizŞenizŞeniz
montide pilav zaten hiç yoktu.... ben biraz aştım yani montiyi bu sıralar.
çok kurallı bir diyet bu ve bende ilk kez kalıplaşmış diyete girişmiştim.... aslında kalıplaşmışta değilde sadece kurallı bir diyet. süt ve yoğurt u menülerime ilave etmem benim bünyem için iyi oldu. çünkü dr bana bir gün yoğurt bir gün kalsiyium hapı almamaı önerdi a.a ben kalsiyum hapını içemedimkafamçokkarıştı her gün tüketmiye başladım. bu alışkanlığımda zaten 3 .4 haftadan beri süre gelen bir olay......yerimseniben

Taktım kafaya..
Önce hüplet, sonra güplet başlığımdan poğaça ve fındık ezmesini buldum getirdim.. yerimseniben
Bu fındık ezmesi.. Fıstık daha da kalorilidir diye düşünüyorum.. Samanyolucum senin tatlı krizlerin için başka bir şey düşünelim lütfen..
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=6643956&postcount=103

Bu da poğaça.. Elbette Leylanın kendi elleriyle yaptığı kadar lezzetli değildir.. :lepi:
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=5436754&postcount=57

Son düzenleme:
püsküütüm sakın öyle düşünme. benim çok hoşuma gider her yediğimin ayrı ayrı incelenmesi. ben çok memnun oldum. ŞenizŞenizŞeniz
montide pilav zaten hiç yoktu.... ben biraz aştım yani montiyi bu sıralar.
çok kurallı bir diyet bu ve bende ilk kez kalıplaşmış diyete girişmiştim.... aslında kalıplaşmışta değilde sadece kurallı bir diyet. süt ve yoğurt u menülerime ilave etmem benim bünyem için iyi oldu. çünkü dr bana bir gün yoğurt bir gün kalsiyium hapı almamaı önerdi a.a ben kalsiyum hapını içemedimkafamçokkarıştı her gün tüketmiye başladım. bu alışkanlığımda zaten 3 .4 haftadan beri süre gelen bir olay......yerimseniben

Ah memnun olmana sevindim Doracım.. opuyorumnanaktan
Süt-yoğurt sahiden de mucize gibi.. Bu bir aylık alışkanlığını hep devam ettirmeni diliyorum..

1. Hafta / 1. Gün yediklerim:
09:45 Ceviz, kayısı, badem
11:45 Müsli, yoğurt
13:45 1/4 kavun, 1/2 bardak süt
16:00 Tavuklu, esmer bulgurlu yoğurt çorbası
18:00 Büyük bir salkım üzüm ve abaza peyniri
20:15 Piyaz (200 gr haşlanmış fasulyenin içine çoban salata karıştırdım, bol domates)
22:30 AOÇ sade dondurma, bir avuç içi kadar leblebi

Oh be.. İlk gün kazasız belasız bitti.. yerimseniben

vereliniortak bir ara seni örnek almış ve bu müsli işine bende girişmiştim. ve güzelde sonuçlar almıştım 2007 senesindedelikafadulden

şimdi benim anlamadığım nokta niye dondurmayı geceye bıraktın. tabi sen daha tecrübelisin opuyorumnanaktan sadece aydınlanmam için sordum ha sempatiksalakcinni eğer gece zayıflatıyorsa bir tanede yatmadan önce ben yiyeceğima.s
diğer lerine hiç sözüm yok .:lepi::lepi: harika bir menüüüü..... ha birde üzümdede takıldım ama bana kızma tamammı senide eleştirmek zorundayım:roflol::roflol:

X