Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ikracım günaydın hayatım ;:KK66:
nasılsın bugün ;:KK66:
leyloşum hazırlamış valla liseteleri :) ben vasıfsızım :))))))))))):)))))))
sabah kavaltım bir dilim ekmek salatalık domates peynir
canm acayip çay içmek istedi tabi ki yeşil
ikracım sende istermisin bir denm

isterim canım sağolasın bende kekik çayı içiyorum istersen bize gel kaydirigubbakcemile5

günaudın ebrucum opuyorumnanaktan erkencisin bugun

birtaneim ;:KK66: ben hergün erkenciyim de hafta sonu ya basılmıyorum tek fark orda bir tanem akannehir :roflol: :roflol:
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
hadi ben suyu koymaya kalkıyorum karşılıklı :içelim: olumunekankayizsmile

isterim canım sağolasın bende kekik çayı içiyorum istersen bize gel kaydirigubbakcemile5

dur olur olurrrrrrrrrr
cok seveerim kekiğiiiiiii
hemen yapcam dicem ama kekiğim hiç kalmadı :KK43:((((
ben bugünlk yeşille idare ediiim yada size gelliiiiimmmmmmm sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
depo büyük o yüzden büyük kupa olursa sevinirim :roflol: :roflol:

2. Takımcım günaydın.. a.s.

ebrucummm Allah iyiliğini versin senin e mi? :roflol: Demek deneme süresi ha.. doğru söze ne denir? Tamam dene bakalım beni.. Nasıl olacam üzerine.. Küçük mü gelecem büyük mü? Yanlarımdan kaç cm. daraltmak gerekecek.. Yorumlarını deneme süresi sonunda alırız artık.. :roflol:

Ben kesin atılırım takımdan.. Günde EN AZ bir kere gireceğime söz veriyorum. geri kalana da elimden geldiği kadar diyelim.. pc başında çok oturmuyorum çünkü.. Malum oturmak göbek yapıyo :roflol: :roflol:

157. etapla ilgili bi'şeyler söyleyeyim.. Geçmişleri düzenli okumadığım için bilmiyorum ama ikracım ne oldu da 1 kilo aldı onu anlamadım? :1ninca:

asicim de 157. etap takım birincimiz olmuş.. 1.4 kilo vay beaaa! :lepi:

3 kişi kilo almış.. Haftaya bu sayıyı azaltalım lütfen.. :lepi:

Yeni üyemiz Ceyda hoş gelmiş.. a.s.

Unutmadan samanyolu arkadaşımızın da geçmiş doğum günü kutlu olsun.. a.s.

Ayyyy artık resmen buradayım... kaydirigubbakcemile2eyvahedigeldismile

Kilo Verme Planım
Her gün mutlaka ye: Et, sebze, yoğurt, süt, 2 lt. su, portakallı form çayı, ceviz, badem
Her gün mutlaka yap: En az beş öğün yemek
Her Gün Spor: 20 dk. Bisiklet ve 10 dk. Yer Hareketleri ve 15 dk. Masaj ve göbeğe lahana yağı ve sonrasında sıkılaştırıcı krem ve popoyu 300 kez duvara vurma
Haftada 2 gün mutlaka: Bakliyat
Haftada 3 günü geçme: 2 x karışık tost –ana öğün-
Haftada 3 günü geçme: A.O.Ç. sade dondurma
Perşembe günleri: Lapa diyeti
Son Yemek Saati: 22:30
Kaçamak yaparsam (ne olursa olsun) ertesi gün sadece sebze ve meyve yiyorum.

Önemli Açıklama
Bu plan daha önce uyguladığım ve başarıya ulaşmamı sağlayan, hiç ama hiç sıkılmadan uyguladığım bir plandır.
Haftalık hedefime ulaşamazsam planda değişiklik yapıyorum. Yok ulaşırsam aynen devam! yerimseniben
Haftalık hedefim 500 gr, aylık hedefim 2 kilo vermek. Üç ayın sonunda 6 kilo verememişsem yarışmadan ayrılıyorum.

Hedef & Ödül & Ceza
22 Mayıs Kilom: 69.6
28 Mayıs Hedefim: 69.1
Hedefe Ulaşma Ödülü: 68 kilonun altına inene kadar yok.
Hedefe Ulaşamama Cezası: 28 Mayıs günü takım bildirimini yapmak.

Not: Arkadaşlar ben alıştığım gibi bugün yediklerimi liste halinde yarın yazacağım. Şaşırmayın yani bugün bu aç mı dolaşıyo diye.. :roflol: :roflol:

günaydın takımcım a.s.
valla çok teşekkür ederim iyi dualarınız için :) sizinde beni idare eden taraflarınız dert görmesin :)) sanki bi varım bi yokum gibi oluyor :S
Püsküütün kararını okuyunca dün akşam ki gibi önce bi ateş bastı beniiiii,şimdi rahatım....daha sıkıya alacağız demek oluyor bu... hoş gelmiş püsküütümüz a.s.
Ebrucum listeleri hatasız hazırlamışım galiba :)) iyi bi gelişme bu :))

sanki okuldayızda öğretmenimiz derse girmiş gibi hissettim...:1ninca:
hadiii herkes yerineeeekaydirigubbakcemile2

2. Takımcım günaydın.. a.s.

ebrucummm Allah iyiliğini versin senin e mi? :roflol: Demek deneme süresi ha.. doğru söze ne denir? Tamam dene bakalım beni.. Nasıl olacam üzerine.. Küçük mü gelecem büyük mü? Yanlarımdan kaç cm. daraltmak gerekecek.. Yorumlarını deneme süresi sonunda alırız artık.. :roflol:

Ben kesin atılırım takımdan.. Günde EN AZ bir kere gireceğime söz veriyorum. geri kalana da elimden geldiği kadar diyelim.. pc başında çok oturmuyorum çünkü.. Malum oturmak göbek yapıyo :roflol: :roflol:

157. etapla ilgili bi'şeyler söyleyeyim.. Geçmişleri düzenli okumadığım için bilmiyorum ama ikracım ne oldu da 1 kilo aldı onu anlamadım? :1ninca:

asicim de 157. etap takım birincimiz olmuş.. 1.4 kilo vay beaaa! :lepi:

3 kişi kilo almış.. Haftaya bu sayıyı azaltalım lütfen.. :lepi:

Yeni üyemiz Ceyda hoş gelmiş.. a.s.

Unutmadan samanyolu arkadaşımızın da geçmiş doğum günü kutlu olsun.. a.s.

Ayyyy artık resmen buradayım... kaydirigubbakcemile2eyvahedigeldismile

:)
işte profesyonellik böyle bir şey opuyorumnanaktan a.s.
kızlar aman dikkatttttttttttt püsküt cok hızı geliyo sempatiksalakcinni sırnaşık şey

ikraaa dediğinizi duya gibiyim .... burda diyorum ozman bende
sırama geçtim ve oturdum öğretmenim tahtaya yazdığı yazıları okuyorum püskütcüm tekrar hoşgeldin
bir kilo neden aldım bende bilmiyorum monti diyetini yapıyorum 3 haftadır bu hafta artış oldu tediklerime okadar dikkat etmeme rağmen abencim bir ay sabretmemi bakalım inşallah bu hafta sonuçlar daha iç açıcı olucak

asiciğimi tekrar tebrik ediyorum durdu durdu turnayı gözünden vurdu :lepi: Şeniz hihoyyyt
arkadaşım hak ediyo ama kaç hafta bunu bekledi

Benim hiç böyle hedeflerim olmadı :dilcikar: bana
hepimiz böyle birer lisete hazırlayalım
yaaaaa lahana yagı ne karınına mı süüroysun sıkışaltırıyrmu
ben de almalıyım o zman kocamnnnnnnnn bir göbüşüm var :KK43:((
valla ben kalkıyorum utandım resmen az hareket cekeyim kndimeee :lepi: hihoyyyt :eek:klava: :eek:klava:bnlar bana
Kilo Verme Planım
Her gün mutlaka ye: Et, sebze, yoğurt, süt, 2 lt. su, portakallı form çayı, ceviz, badem
Her gün mutlaka yap: En az beş öğün yemek
Her Gün Spor: 20 dk. Bisiklet ve 10 dk. Yer Hareketleri ve 15 dk. Masaj ve göbeğe lahana yağı ve sonrasında sıkılaştırıcı krem ve popoyu 300 kez duvara vurma
Haftada 2 gün mutlaka: Bakliyat
Haftada 3 günü geçme: 2 x karışık tost –ana öğün-
Haftada 3 günü geçme: A.O.Ç. sade dondurma
Perşembe günleri: Lapa diyeti
Son Yemek Saati: 22:30
Kaçamak yaparsam (ne olursa olsun) ertesi gün sadece sebze ve meyve yiyorum.

Önemli Açıklama
Bu plan daha önce uyguladığım ve başarıya ulaşmamı sağlayan, hiç ama hiç sıkılmadan uyguladığım bir plandır.
Haftalık hedefime ulaşamazsam planda değişiklik yapıyorum. Yok ulaşırsam aynen devam! yerimseniben
Haftalık hedefim 500 gr, aylık hedefim 2 kilo vermek. Üç ayın sonunda 6 kilo verememişsem yarışmadan ayrılıyorum.

Hedef & Ödül & Ceza
22 Mayıs Kilom: 69.6
28 Mayıs Hedefim: 69.1
Hedefe Ulaşma Ödülü: 68 kilonun altına inene kadar yok.
Hedefe Ulaşamama Cezası: 28 Mayıs günü takım bildirimini yapmak.

Not: Arkadaşlar ben alıştığım gibi bugün yediklerimi liste halinde yarın yazacağım. Şaşırmayın yani bugün bu aç mı dolaşıyo diye.. :roflol: :roflol:

ikraaa dediğinizi duya gibiyim .... burda diyorum ozman bende
sırama geçtim ve oturdum öğretmenim tahtaya yazdığı yazıları okuyorum püskütcüm tekrar hoşgeldin
bir kilo neden aldım bende bilmiyorum monti diyetini yapıyorum 3 haftadır bu hafta artış oldu tediklerime okadar dikkat etmeme rağmen abencim bir ay sabretmemi bakalım inşallah bu hafta sonuçlar daha iç açıcı olucak
canm cm ne kadar dikkat ettiğini hepimiz biliyoruz
belki vücudun bu yeme sistemine alışamadı henüz
6. takımın kılarına baksana monti ile hafta birincileri hep onlardan cıkıyor
ya işe yarayacak ya yarayacak
bu haftada olmazsa bırakırsın başka bir şeyler denersin olmazmı
veremedikçe senin sinirlern harap olcak çünki canm
her bünyeye herşey iyi gelmiyor olabilir değilmi bir tanem opuyorumnanaktan

leyloşum akşam sen cıktıktan sonra hepiciğine göz gezdirdim tatlım kıymatlım bir problem yoktu canm bende gönül rahatlıgı ile cıktım bir de nrmynin mesajını bekledim eger bildirim yapcaz eseydi tekrar tepetakla edecektim liseti
bu arada püskütü cuma yarışması üyelerinin paylaşım alanındanmı öğrendin cok güldm yaaaaaaaa
şimdi derlerki takımlarından heberleri yok allah seni napsın hahahahy

canm cm ne kadar dikkat ettiğini hepimiz biliyoruz
belki vücudun bu yeme sistemine alışamadı henüz
6. takımın kılarına baksana monti ile hafta birincileri hep onlardan cıkıyor
ya işe yarayacak ya yarayacak
bu haftada olmazsa bırakırsın başka bir şeyler denersin olmazmı
veremedikçe senin sinirlern harap olcak çünki canm
her bünyeye herşey iyi gelmiyor olabilir değilmi bir tanem opuyorumnanaktan

haklısın canım evet hep 6.takımdaki arkadaşlar montide ve birinci ama abencim bir ay sabır diyo çünkü o yollardan geçtiği için bende kırıcam inşallah zincirlerimi olmazsa olmaz dediğin gibi belkide benim bünyeme uymuyo bu monti

Son düzenleme:
günaydın kızlar

püsküütcüm sıkı bir giriş yapmış. hepimizi toparlayacağından şüphem yok. püsküütcüm ikranın da dediği gibi bu 1 haftada verilmiş bir kilo değil sanırım. son 3 haftadır falan 60,3-60,5 arasında gidip gelirken bu hafta bu kiloya düştüm. artık şişlik mi indi, azmin zaferi mi bilemiyorum :lepi:

ikracım bence de bir süre daha dene montiyi. kilo verememek imkansız gibi geliyor. çünkü içinde kilo vermeyi engelleyici besin bile yok. acaba sabah yediğin ekmeği mi azaltsan CADIARZU

leylacım ellerine sağlık. ben de ebrunun mesajını sabah saatinde yazdığını görünce korktum. arkadaşlardaydık falan da deyin ce heeehhh dedim sonuç listeleri hazırlanmamış eyvahedigeldismile ikinizin de emeğine sağlık canlarım Şeniz

ben 2 gündür sabahları simit yiyorum maalesef. ekmek yoktu evde. başka alternatifim de yoktu. 1 simit kaç dilim ekmeğe denk geliyordu.

akşama da misafirlerim var. gece hazırlık yaptım. ama sadece tatlarına bakmaya niyetliyim kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar

püsküütcüm sıkı bir giriş yapmış. hepimizi toparlayacağından şüphem yok. püsküütcüm ikranın da dediği gibi bu 1 haftada verilmiş bir kilo değil sanırım. son 3 haftadır falan 60,3-60,5 arasında gidip gelirken bu hafta bu kiloya düştüm. artık şişlik mi indi, azmin zaferi mi bilemiyorum :lepi:

ikracım bence de bir süre daha dene montiyi. kilo verememek imkansız gibi geliyor. çünkü içinde kilo vermeyi engelleyici besin bile yok. acaba sabah yediğin ekmeği mi azaltsan CADIARZU

leylacım ellerine sağlık. ben de ebrunun mesajını sabah saatinde yazdığını görünce korktum. arkadaşlardaydık falan da deyin ce heeehhh dedim sonuç listeleri hazırlanmamış eyvahedigeldismile ikinizin de emeğine sağlık canlarım Şeniz

ben 2 gündür sabahları simit yiyorum maalesef. ekmek yoktu evde. başka alternatifim de yoktu. 1 simit kaç dilim ekmeğe denk geliyordu.

akşama da misafirlerim var. gece hazırlık yaptım. ama sadece tatlarına bakmaya niyetliyim kaydirigubbakcemile2

aaa olurmu asiciim biz leyloşla msn den görüştük cuma paylaşım alanına da yazdık irtibattaydık yani canm sadece ben 8 gibi geldim leylacım listeleri hazırlamıştı :)

kaç dilim ekemege denk geliyodu bilmiyorum :)
gamyoncuiremsu

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
ikraaa, EBRULUM+

bu nasıl oluyo benle ebru var misafirde yok ama toplam 3 kullanıcı aklım karıştı

aklinialirimsmile PÜSKÜTTÜN DİKKATİNE ;
ÖNncelikle takımııza tekrar hoşgeldiniz Püsküt Hanım
Bu hafta deneme süreniz
Sizden istediğimiz takımızıa bol bol çene yapmanız :)
gün boyunca neler yediniz neler içtiniz ( daha başka nler yaptınız ) :)
hepsini istiyoruz a.s
bakacagız artık paylaşıma göre cuma günü takıma alınıp alınmayacagınıza karar verceegiz :)

Cuma günlerikilo bildirim günlerimiz sabah ac karnına tartlıyorsunuz ve en gec 11 30 a kadar bildiirmleri yapmış oluyorsunuz püsküt hanım
Bu hafta deneme süreni bakalım başarabilecekmisiiniz :dilcikar:
:)

BEN TAKIM DA KİMSEYE TORPİL YAPIYOR DEDİTTİRMEM

kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

HEYECANLA BEKLİYORUM DEFTERLERİNİ :) ilk GÜNÜN GÜZEL GECSİN İNŞALLAH :)

opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

:roflol::roflol::roflol: kural kuraldır diyorsun yani ebrucuğum. kurucumuz diye toleransın yok yaniii:roflol:

X