Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrucum al benden de o kadar hazırlanıp çıkmam lazım ama kendimi toparlayıp hazırlanamıyorum biel çok kötüyüm elim kolum kalkmıyor:çok üzgünüm:
ben bugün iyi değilim samanyolum bilmiyorum sebebini ama iyi degilim
maytabım özür canm ben algıda problem yaşıyorum
temizlik Mİ :)
bitti sayılır hallar kalktı yıkandı :) perdelerede el atsam süper olcak ama gücüm tükendi:KK43:
gücüm bugün hiç bir şeye yetmiyor :KK43:

2.TAKIM ***157 .ETAP***

dora( 69.0/ 69.0 / 0.0 / 0.00 % )
samanyolu( 64.0 / 64.4 / -0.4 / -0.63% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.0% )
EBRULUM ( 79.5 /79.0 / 0.5 / 0.63 % )
asi_bulut( 60.5 / 59.1 / 1.4 / 2.31% )
LeyL35 ( 73.0 /72.5 / 0.5 / 0.68 % )
ikraaa( 82.0 / 83.0 / -1.0 / -1.22% )
zümrütüanka ( 76.0 / 76.3 / -0.3 / -0.39 % )
pembecik ( 73.0 / 72.7 / 0.3 / 0.41 )
CEYDACAKMAK (66.9 / 66.5 / 0.4 / 0.60 % ) yeni üye
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 710.9 / 709.5 / 1.4 / 0.20 % )

liste tamam ebrucum

eğer bildirimler 17:30 dan önce biterse yanında olurum canım

oy canm benim cok sagol ama bitecegini hiçççççççççç sanmıyorum :)
neyse bir şekilde halletcez
leylayada söyledim en aızndan msn acık kalsın diye :)

canmmmmmmmmmmmmmmm
gözümden kesinlikle kaçmadııııııııı
tebri ediyorum snei bu hafta harikalar yaratmışsınnnnnnnnnnnnnn opuyorumnanaktan

tamam ebrucum ama inşallah yalnız kalmazsın. yalnız kalmak daha çok paniğe sebep olur bende bilmiyorumkismile

bu kilo yine regl sonrası kilo ebrucum. buna da şükür. geçen hafta şişliğim varmış demekki. umarım önümüzdeki hafta 58.x lerde olurum :Saruboceq:

ebrucum al benden de o kadar hazırlanıp çıkmam lazım ama kendimi toparlayıp hazırlanamıyorum biel çok kötüyüm elim kolum kalkmıyor:çok üzgünüm:

zümrütcüm kıyamam sana boşver eger gerçekten cıkman gerekmiyorsa cıkma canm yat dinlen seni sevindirecek bişiler yap opuyorumnanaktan

asicim bende de olurda bakcaz artık duruma ya allah diye girişcezzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile3

valla süpersin canm benim zemuszemusopuyorumnanaktan

şükürler olsun :) ne sinir oldum anlatamam yaaa...dünden beri msj yazıyorum gönderiyorum sayfada hata oluştu yazısı çıkıyor :S
Ebrucum 2 takım var daha bildirim yapması gereken...napıcaz yaaa? senin girebilme ihtimalin olur inşallah çünkü birazdan kına gecesine gidicez:S ufff stres olduuummm... yardım istesekmi başka takımdan bilemiyoruummm :S

martcım reglim biteli bi hafta oluyo canım ondandeğil ama neden onu bende bilmiyorum

asicim saol canım ama moralim çok bozuldu ilk zamanları hatırlıyosun hiç bişey yapmadan sadece yediklerime dikkat ederek 1-1,5 kilo verebiliyodum şimdi herşey durdu üstelik bu hafta geri aldım çok canım sıkıldı çokkk bu hafta nasıl geçer bilmiyorum

ikracığım vucudun verdiğin kiloları düzeltme girişimindedir. hiç canın sıkılmasın olurmu tatlım. şimdi şekle girme zamannıdır yaniikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

asiciğim tebrik ederim canım.:hooray:
samanyolum ben resim yüklemeden anlamıyorum canım. kızımın yakın zamanda önemli sınavı var onu halletsin söz kendimi size taktim edeceğim:roflol:
ceydacığım kolay gelsin tatlım. bende hep ehliyet almak istedim ama bu sadece istemekte kaldı. cesaret edemedim:KK43:(
ebrucuğum yine malüm dönememi girdin kuzum ya sennnnn:eek:klava:
evimize gelen misafirlerimizde sizlerde hoş gelmişiniz:vereliniortak
zümrütüm vallaha helal sana. her işe yettiğin gibi sen ehliyetede yetersin canım:nazar::nazar::nazar:

kızlar sabahtan öğlene kadar kk ya girmeye çalıştım ama olmadı. :KK43:((kötükedihüso öğle sonuda arkadaşım geldi. canımda sıkkındı diyet miyet yapmadım açıkcası. püskküütüm kendine 3 günlük tatil vermişte ben niye vermeyim dedim:roflol::roflol::roflol:
ama yarın onla birlikte tam gaz bende devam edeceğim. nasıl olsa kilolarda aynıymışvereliniortak:roflol:

leylacığım seni bu konuda benim kadar anlayan olamaz canım. bende pc yi açamayınca deli oluyorum çünkümirmirmirmirkötükedihüso

pembişim seni unuttum sanma tebrikler tatlımmmmmm:lepi: azda olsa vermişinnn.:lepi::nazar:

teşekkür ederim canım benim ama bu işte birazdaha morale ihtiyacım var çok heyecanlanıyorum ama en kısa zamanda yazılmam gerekiyor:uhm:
asiciğim tebrik ederim canım.:hooray:
samanyolum ben resim yüklemeden anlamıyorum canım. kızımın yakın zamanda önemli sınavı var onu halletsin söz kendimi size taktim edeceğim:roflol:
ceydacığım kolay gelsin tatlım. bende hep ehliyet almak istedim ama bu sadece istemekte kaldı. cesaret edemedim:KK43:(
ebrucuğum yine malüm dönememi girdin kuzum ya sennnnn:eek:klava:
evimize gelen misafirlerimizde sizlerde hoş gelmişiniz:vereliniortak
zümrütüm vallaha helal sana. her işe yettiğin gibi sen ehliyetede yetersin canım:nazar::nazar::nazar:

canım zar zor da olsa çıktım ama öğle bir yağmurda kaldım ki anlatamam aslında yağmur yağacağı belliydi şemsiyemi almadan çıktım bir saat kadar bir şey olmadı işimi hallettim az bir işim kalmıştıki sanki gök yarıldı yarım saat bir dükkana girdim bir de masraf yaptım kendime maya şort aldım bu kilolarla mayo giyemiyeceğim bari şortla girerim dedim ama yağmurun duracağı yok eve kadar sırılsıklam oldum bakalım yarın ne halde olacağım
zümrütcüm kıyamam sana boşver eger gerçekten cıkman gerekmiyorsa cıkma canm yat dinlen seni sevindirecek bişiler yap opuyorumnanaktan

asicim bende de olurda bakcaz artık duruma ya allah diye girişcezzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile3

valla süpersin canm benim zemuszemusopuyorumnanaktan

bu gün baya hırs yaptım eve geldim 1 saat spor yaptım akşamda yemek çok az yedim 1 tane zeytinyağlı dolma ve yoğurt yedim bir saat sonra 4 tane erik yedim

canlar günydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ebuşum hasta olmazsın inşallah :KK43: zaten hiç bir yerim kalkmıyor diyordun :KK43: birde üzerine bu ygmur (
doracım canm nasıl malum gün ????? sen bakma bana bir iyi bir kötü hayat devam :KK43:
ceydacım kabak cekirdeği yedim diye üzülüyorsun ha
idealllerine kavuşacaksın az kaldı ben görebiliyorum :)

efettttttttttt gelelim leyloşumaaaaaaaaaaaaa
dün demiştim anırım arkadaşlara gececgiz diye yemegimizi orda hazırladık yedik ama kara kara düşünüyorum en az laf yemeden nasıl hallederim bu işi diye hallederimde yara almadan nasıl halllederim :)
gectim pc başına başladılar söylnemye bütün gün girdiğim yetmiyormuda bir de akşam giriyormuşum falanfalan falannnnn
neyse girdim ki leyloşum liseteleri bitirmişşşşşşşşşşşşşşş garibim birde kına gecesine gidecekmiş gerim gerimde gerilmişşşşş kıyamadıgım ;:KK66:
birinci takımla ilgili kısa bir sıkıntı yaşadık ama oda gecti cok şükür

burdan tekrarleyloşum TEŞEKKÜR EDERıM
doranın dediği gibi klavyeye yazan elller aklına bedeneine hep saglık versin inşallah allahım
çok öpüyorum canm benim ;:KK66:

aklinialirimsmile PÜSKÜTTÜN DİKKATİNE ;
ÖNncelikle takımııza tekrar hoşgeldiniz Püsküt Hanım
Bu hafta deneme süreniz
Sizden istediğimiz takımızıa bol bol çene yapmanız :)
gün boyunca neler yediniz neler içtiniz ( daha başka nler yaptınız ) :)
hepsini istiyoruz a.s
bakacagız artık paylaşıma göre cuma günü takıma alınıp alınmayacagınıza karar verceegiz :)

Cuma günlerikilo bildirim günlerimiz sabah ac karnına tartlıyorsunuz ve en gec 11 30 a kadar bildiirmleri yapmış oluyorsunuz püsküt hanım
Bu hafta deneme süreni bakalım başarabilecekmisiiniz :dilcikar:
:)

BEN TAKIM DA KİMSEYE TORPİL YAPIYOR DEDİTTİRMEM

kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

HEYECANLA BEKLİYORUM DEFTERLERİNİ :) ilk GÜNÜN GÜZEL GECSİN İNŞALLAH :)

opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

X