Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canlarımm bugün temizlik yapacağım... öncelikle kahvaltı menümü paylaşayım..

2 dilim çavdar ekmeğinden yapılmış kaşar peynirli tost
1 domates

ben temizliğe girişeyim hemen. molalarda gelirim :teytey:

doracım ceydacım kolay gelsin fıstıklar
ikracım ıspanak tadı cıktı gibi hissettim ben evet tabiki dhaa pratik dolapta duruyor halaa
ben daha kahvaltı yapmadım bir litre su içtim bu saaate kadar ama wc den de cıkamıyom haydi ben yine gider görüşmek üzre

kaydirigubbakcemile3
canım bende hiç çıkmadı yiyenlerde anlamadı zaten fıstık var diye bide idda ediyolar 10 dal kullanmıştım ben

kaydirigubbakcemile3

canım bende hiç çıkmadı yiyenlerde anlamadı zaten fıstık var diye bide idda ediyolar 10 dal kullanmıştım ben

dün bende yaptım ama bilmem bilirmisiniz pazıya benzer bir ot kullandım...... görünüş güzeldi ama benim uyanık kız ot kokuyor diye yemedi... ıspanaklı oılaydı eminim çok daha güzel olacaktı ama

bende hepsini dağıttım......zemuszemus
tadına baktım güzeldi bencecokacimcoook

Dora,müsaitmisin kahveye geldim..:))

Az kalorili bir haftasonu diliyorum canım..:)

sağol canım benim.. temizlik bitti valla ohhh mis gibi opuyorumnanaktan tabii bu arada ben de bittim akannehir

temizlik telaşından yemek yemek aklıma gelmedi çok susadığım için arada 1 şişe maden suyu içtim şimdi de biraz ıspanak kavurdum kendime onu yiyeceğim yoğurtla.. yarın anneme davetliyiz telefonda konuştum börek yapacağım diyor anne dedim sakkın yasakkelime ama o damadına kıyamaz yapar yine böreği ben de melül melül bakarım artık

Bende geldim ama kimsecikler yok sanırım(
Dün akşam yemeğe dışarı davetliydik masa bir donandıki sormayın gitsin, ama inanın ben çok azar azar yedim( fazladan 3-4 tane karides yedim heralde (karides kalorili birsey heralde)
Bugün sabahta sadece ekmek peynir yedim, dışarı cıktık, açlıktan ölüyordum geldiğimde evde hazır tavuk vardı ondan alayım dedim ayak üstü soğuk soğuk anam ondada öyle bir parça almışımki artık açlıktan basım dönüyor. Kızımın altını temizle, yedir, uyut telasından yiyemedim birsey. Şimdik uyudu iyice dalsın gidip kendime kabak alacagım (benim kız yanında olmayınca uyanıyorda maalesef)

Merhaba arkadaşlar,ne güzel herkes temizlik yapmış,güle güle kirletin,ben bugün boş boş dolaştım,sabah 7 de küçük oğlumu okula bıraktım,yarışmaya katılacaktı,sonra anneme kahvaltıya gittim,kardeşime kahveye...:jeyyar:Bugün tatil yaptım kendime...Eve gelince yumurtalı omlet +yoğurt ve salata yedim...Montiyi unutmamak lazım..Şimdi de ütüm bitti,birazdan yine oğlumu almaya giderim,işte böyle,temizlik yarına kaldı,yarın da öğleden sonra mevlit var,akşam da misafir....laelaelaelaelae

sağolasın canım..valla ev işi nankör biliyorsunuz artık ne kadar gider bu temizlik meçhul..

senin de yarınki program epey yoğunmuş kolay gelsin şimdiden

canım ıkracım cok tesekkur ederım.en yakın zamanda aranızdayım insallah

ebrucum sen gercekten bu isten anlıyorsun canım.bende eşimle koşuşturmaktan ona bakmaktan hastalandım,tansiyonum düştü,
sürekli başım dönüyo,başım çatlayacak gibi ağrıyo,başımı duvarlara vurmak istiyorum,hatta şu an şöyle bi imkan olsada avazım çıktığı kadar bağırıp ağlasamda boşalsam.hiç iyi değilim şu an.
ağrı kesiciler fayda etmiyo.
eşim artık daha iyi ama ben kötüyüm.neyse bu dönemde geçicek,
herşey yoluna girecek.
inanın varya hiçkimseyle ne bir sohbet edesim var,ne alışveriş edesim var nede dışarıya çıkıp kahve içesim var.hiç birşey yapmak gelmiyo içimden,
saçımı bile taramak içimden gelmiyor o kadar söyliyeyimde siz anlayın.
neyse eşim iyi olsunda herşey düzelir.
kızlar iyiki varsınız,hepinizi ayrı ayrı seviyorum
en yakın zamanda görüşmek üzere,
ay unutmadan söyliyeyim,tartıldım,aynı kilo çıktım.ne vermişim ne almışım.
bu kadar dengesiz beslenip almamakta iyi birşeydir diyorum,öpüyorum hepinizi

kaydirigubbakcemile3

(oy kırmızı yazılarıma geri döneyim ben :) )

canım benim ben dozu aştım sanırıım :)))) yok benimkindede pek cıkmadı bir arkdaşım içinde ne var dedi ıspanakla kek yapıldıgını bile bilmiyomuş garibim anlatmıştım da iğrenç demişti bende kivi var robottta cektim dedim oda hım iyi dedi bir güzelde yedi begendi giderken söyledim ıspanaktı diye cimdiklemediği yerim kalmadı :))))))
yani anlaşılmıyor :)

efferin sana tadına bakmakla yetindiğin için :) bende öyle sayılır yav ( dikkat ediniz ! sayılır diyorum ) eyvahedigeldismile :roflol: :roflol:

og ne güzel ellerine saglık canm
hadi bakalım kullan iradenide yeme böregi canm benim
ben sizden cok umutluyum çokkkkkkkkkkk

martcım kimsecikler yoksa bile sen yazmayı ihmal etme olurmu tatlım
karidesin kalorisini bilmiyorum bakmak lazım gerçi ben tadını da bilmiyorum ama :roflol:
görüntüsü bana cooooooooooook itici geliyor gözümün katlanamadıgınada midem hiç katlanmıyor anladınız siz onu kelle paça munbar sakatta :1shok:
sabah sabahkaldrıdım midemi yine:sm_cool::roflol::roflol:

bebek cocuk zor iş canm anneler ne fedakarlıklar yapıyor annelerimin kıymetini bilelim vereliniortak

canım cımmmm
ben snei özledim biliyormusunnnnnn
valla özledim
yazıyorsunda bana mı cok takılmıyosun bilemedim ama özlediğimi hisseettim ben mi snaa yazmadım hiç acaba kaydirigubbakcemile3
oyyy yogun tempolum allah kolaylık versin yinede yorma kendini cok vereliniortak

Daha şimdik yiyebildim kabakımı:)
afiyetler olsun martımmmmmopuyorumnanaktan
sağolasın canım..valla ev işi nankör biliyorsunuz artık ne kadar gider bu temizlik meçhul..

senin de yarınki program epey yoğunmuş kolay gelsin şimdiden
evet cok nankörrrrrrr yazcam az sonra nele etttim

canım benim kıyamam sana böyle olacgını biliyordum dicem
çünki zman zaman hepimizin başına geliyor maalesefbilmiyorumkismile
ağla ağlaa bir rahatla iyice lakin eşin görmesin agladıgını sonra oda üzülürrrr
senin herşey üst üste geliyor derslerin yogun projeler falan ev işi sorumluluklar hastalıklar aman yarabiiibilmiyorumkismile
allahım kolaylıklar versin bir tanem hiç canını sıkma olurmu gececkkkk bu günlerde ne günler atlatmıyoruz degilmi
herşeyin ötesinde saglık olsun gerisi boşşopuyorumnanaktan
ayrıca sorumluluklarına düşkün oldugun da en zor kısıtlı vakitlerinde bile buraya gelmenden belli canm olumunekankayizsmile
sakın unutma bizi hep gel
kilo almamış olmanda cok güzel sen az dikkat et göreceksin başaracaksınnnnkaydirigubbakcemile5

gelelimmmi bana :roflol::roflol::roflol::roflol:
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn fıstıklarımmmmmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanbenim canım yürekten arkadaşlarımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
güzel bir gün gecirmeniz temennisyile başlamak istiyorum sözlerime güzel gözlerinizin içi hep gülsün inşallah opuyorumnanaktan
evet dün ben halıları falan topladım sil süpür toz al vs vs derkennnnnnn misafirim geldi 2 gibi sanırım
oturduk kahve cay derken biri ksıır istedi diğeri kızartma karışık bol yogurtluuuuu
neyse kalktık onlarla ugraştık yedik içtik
sonra yatak odasının şeklini degiştircektim dolapların birini başka odaya taşımayı düşünüyorduk onun içinide boşaltmıştım falan yani anlayacgınız talandı her yer dolap söküldü takıldı monte edildi sagolsun eşimin elinden geliyo bu tür işler :)
misafirlerim 11 de gittiler her yer allak bullak acayipte yorulmuşum iki dakika otrayım dedim ki uyumuş kalmışım:roflol::roflol:
bir kalktım saat2 ebru dedim yat yat ama az sonra arkadaşlar kahvaltıya gelcekkkkk:sinifsinifrtalıgın tozunu attırmam lazımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bende sabah 6 30 da kalktım dolabımın içini yerleştirdim şimdide kahvaltı hazırlamaya gececgim :lepi:
sag elimin serçe ve yüzük parmaklarını hissetmiyorum bu arada mafoldumben
sinir oldum sabahtan bu yana :gitme:
neyse buda gecer
işte
böyeeeeee
kahvaltıdan sonra pikniğe gitcezbilmiyorumkismile aslında gidesim yok cok yorgun hissediyorum kendimilaelaelaelaelae :1closedeyes: ama hatır gönül işisırnaşık şey

işte fıstıklarım ben kahvaltı hazırlmaya gidiyorum 9 30 gibi gelecekler neler hazırayacaksın dediler birdelmaz: ben bir gididiimde harikalar yaratayımolumunekankayizsmile
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
sizi seviyomsırnaşık şey
:lepi:en büyük takım ( az daha toparlanırsak) biizm takımmmmmmm:lepi:

Dora,müsaitmisin kahveye geldim..:))

Az kalorili bir haftasonu diliyorum canım..:)
ayy canım benim bir an şaşırdım sanırım kulübüme geldim dedim. ama senin bana geldiğini görünce sanki gerçekmiş gibi heyecanlandımdelikafaduldendelikafadulden hoş geldin tatlım. sefalar getirdin. şimdi ben sana ne ikram etsemmmmmmmmcokacimcoook:içelim:
samanyolum çok rövanştasın ya. okula bırak al. bu sene bende böyleyim. oğlum okula başlıyacak teyzeleri. çok heyecanlıyız. ama oğlumun hiç gidesi yok:gitme: ben okula gitmem diyorda başka bişi demiyorkötükedihüso

günaydın kızlar.
ebrucuğum sana kolay gelsin boş ver git tatlım değişiklik olur. birazdan bizde çıkacağız. eşim oltaları toparlamaya gitti dükkana..... bende hazırlık yapıyorum. hem balık yakalıycazdelikafadulden hem pikniksırnaşık şey

akşam menümde
1 tabak yağsız spağetti 4 kaşık mantar sote ayran slata yedim. yatmadan öncede 1 tabak karışık meyve kokteyli yaptım.

sabah klasik kahvaltım
az öncede 1 tabak kiraz yedimcokacimcoook

merhaba arkadaşlar
ben 3.takımdan tgull...bu hafta kilo veremedim hatta 200gram aldım.
ben varya ben pis boğazlı şişkonun tekiyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…