Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

asicim zaten akşam az yemek onemli olan onuda dikkaet ettin mi tamamdır sen iki haftada bile verirsin

2.TAKIM 156 .ETAP

dora(69.0 / 69.0 / 0.0 / 0.00% )
samanyolu( 65.1 / 64.0 /1.1/ 1.69 % )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0/ 0.0/0.00% )
EBRULUM ( 79.5 / 79.5 / 0.0 /0.00 % )
asi_bulut( 60.3 / 60.5 / -0.2 / -0.33% % )
LeyL35 ( 73.0 / 73.0 / 0.0/0.00%)
ikraaa( 82.5 / 82.0 / 0.5 /0.61%)
zümrütüanka ( 76.0 / 76.0 / 0.0 / 0.0. % )
pembecik (73.0 / 73.0 / 0.0 / 0.00 % )

2.TAKIM TOPLAM KİLO (645.4 /644.0 / 1.4 /0.22 % )

asicim zaten akşam az yemek onemli olan onuda dikkaet ettin mi tamamdır sen iki haftada bile verirsin

ahh ikracım ahh keşke o kadar kolay olsa. takıma girdiğimden beri istikrarlı davransaydım şimdi çok az yolum kalmış olacaktı kaydirigubbakcemile

buna şükür diyelim...

en azından eylülde kaynımın düğününe kadar incelmiş olsam bari akannehir

ben bugünki kilo bildirimlerinizi hiç anlamadım kuusra kalmayın arkadaşlar
pemceik tamam
zümrüttttttttttttttttttttttttt bir kilo verdim deiş
gecen hafta 76 demiş
bu hafta br kilo verdim demiş yine 76 emiş
nolyuo yaaaaaaaaaa

ben mi kaırştııyorum diye bakmaktan gözlerim bozulduuuuuuu

liste tamam ebrucum emeğine sağlık canım

evet kilo bildirimleri benim de kafamı karıştırdı kafamçokkarıştı

liste tamam ebrucum emeğine sağlık canım

evet kilo bildirimleri benim de kafamı karıştırdı kafamçokkarıştı

canm leyloşumunda eline saglık bana iş bırakmmış hesaplamaları yapmış bende kontrol ettim sadece :)

seninde ellerine saglık bir tanem

Lay lalay lay lalay lalay :KK70::KK70::KK70:herşey karıştıkaydirigubbakcemile3 bugun yahuuuu:KK70::KK70::KK70:

evet cok karıştı bir daha yaşanmaz imnşallah kafam karışıyor iyice aman dikkkat edin kızlar gecmişe bakmaktan helak oldum :)eyvahedigeldismile

Merhaba kızlar,yemeğimi de yaptım geldim,bir makarna ilave edicem,tabii ki ben yemicem....kaydirigubbakcemile5
EBRUCUM paylaşımı okudum,gerçekten üzüldüm,hiç haketmediğin sözlere maruz kalmışsın,seni yanlız bırakmışız,çok üzüldüm...senağlama...İyilikten maraz doğarmış derler.... doğruymuş...

samanyolum saalla kuzum
teşekkür ederim kızlar desteginiz için
akşaama misafirim avr ikranın tarifini yapcam şimdi
yanınada bişiler uydururum artık öpüyorum sizi gittim ben

herkese iyi akşamlar bu gün ortalık baya karışmış kusura bakma ebrucum havalar ısındı böyle oldu ben tüm gün aç gezdim sadece sabah 1 dilim ekmek peynir yiyebildim su saate kadar da ağzıma yemek koyamadım çok ta yoruldum eve gelince 4 tane erik yedim nedense üstüne canım yoğurt çeekti böö diyeceksiniz ama galiba içim çok yanıyor ondan 2 kaşıkta yoğurt yedim biraz sonrada taze fasulye yiyeceğim

Doracımm neden 74 sün dedin yani kilomu alırım daha offf:KK43:
:kedi::kedi: canım ben seni 75 sandım ve haftaya 74 ü göreceksin demiştim. o halde 71 leri görürsün inşallahhhh
Dora sen ne ara 69 oldunÇok üzgünüm çoookkötükedihüso

ya bu hafta listeye eklencek olan varmı bilmiyorum o yüzden beklemek zorundayız galiba...

bu arada pembe geçen hafta 73 olarak bildirilmiş o yüzden sabit geçtim..
sen yerinde say leyloşum bende bu hafta saydım bakkkkkk. haftayada sayarsam sen bana yetişirsinnnnnkaydirigubbakcemile ama bundan sonra saymayacağım inşallahhh
ben bugünki kilo bildirimlerinizi hiç anlamadım kuusra kalmayın arkadaşlar
pemceik tamam
zümrüttttttttttttttttttttttttt bir kilo verdim deiş
gecen hafta 76 demiş
bu hafta br kilo verdim demiş yine 76 emiş
nolyuo yaaaaaaaaaa

ben mi kaırştııyorum diye bakmaktan gözlerim bozulduuuuuuu

:1shok::roflol::roflol::roflol:

kızzlarr öğle yemeği menümü paylaşayım hemenn

çook sevdiğim bir arkadaşıma gittim bugün kendisi de sağlam bir kk üyesi dimplehawk yani gamzecimm bana 1 tabak ıspanak yanında küçük bir kase yoğurt ve 1 dilim kepek ekmeği ikram etti öğle yemeği için sağolsun..

akşam da bol salata ve 4 kaşık pilav yedim.. az önce de kocişimle yeşil erik yedim birkaç tane..

huhuuuuuuuuuuu günaydınlar olsun efndimmmmmmm
yarım litre suyumu içtim aç aç :)
tembelliği olanların dikkatine :)))))))))))))
efet akşam misafirlerim vardı ikranın ıspanaklı tatlısından yaptım güzel oldu ikracım teşekkür ederim ( bu arada ıspanakları haşlamıyoduk dimi snein tarifte :) birde haşlayıp dnee bence :) )
ıspanaklı tatlıdan yedim :) afiyet olsun bana :)
sonra patatesli tuzlu kek yaptım enfes bir tat tuzlu pasta niyewtine degerlendirilebilir :)

işte böyleeeeeeeee bugün yogun bir gün :) akşama yine misafirim olabilir bakalım yarın ararım dediler pazar günüde var o kesin :)
canlarım cok sıcak burası yüryüş falan hak getire yanıyo bakalım yaza napcaz :KK43: evler iyide ama dışarısı güneş tepesine geciyor insanın :KK43: nem bunaltıyor :KK43:
bugün temizlik açısından bazı planlarım var bozulmazsa tabi :) haydi ben gittim bana kolay gelsin ara ara gelir laf yetiştiririm tabi gelen olursaaaaaaa

günaydın ebrucum ben geldim bak
günaydın herkese ıspanağı haşlayarak kekini yapıyrum ama bu boyle daha pratik geldi rondoda iyice cektiğim için hiç bişey kalmıyo bide oyle deneyeyyim seninde beğenmene sevindim inanılmaz bi baş ağrım var çok arada tutar boyle inşallah dayanabilirim
dün yediklerim

sabah yağsız peynir az 2 dilim tam buğday ekmeği yarım domates 6 zeytin

öğlen tavuk haşlama salata yoğurt
arada çilrk
akşam dışardaydık tavuk döner ayran salata yedim

günaydın kızlar.
günaydın ikracığım.
geçmiş olsun canım............:1hug:
bende monti kahvaltımı yaptım. şimdide uyuşup duruyorum ebrucuğum:umursamaz: iş çok benim yapasım yok ama kalkıp yapmam gerek yoksa evin içinde kaybolup gideceğim:1ninca:kaydirigubbakcemile

Günaydın kızlarrr ben geldim sabah kahvaltıdaa tahıllı ekmek salatalık domates peynir çay:) haydi kızlar hareketlenelim:):):):eek:

X