Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Geçen hafta 75 kiloydun yahuuuuuzemuszemus

haftaya 74 sün . sıkma canınıııııııııııııııı:teselli::teselli:
kızlar çıkıyorum. oğlumu kuzenine götüreceğim. evde çok sıkılıyor. ordan birde kendimi dr ye göstereceğim dizimde bir ağrı varda:hulya:

duaaactr91copyws5.jpg

martcım üzülme daha yeni başladın bu hafta dikkat ederk 70 li rakamları görmeye başlayabilirsin

ınşallah canım....

Bu arada evdende son havadisim bizimkiler eşime erken dönmek istediklerini söylediler, eşimde "ee uçak bileti yanar o zaman" dedi; cevapları yanarsa yansınmış önemli değilmiş. Tabii uçak biletini biz aldık ya gavur parası yakıyolar. Kalmış surada 6 gün otur oturduğun yere işte alsanaalsanasmile

aebencim senin de hepimizin de cuması mübarek olsun inşallah

doracım sana da geçmiş olsun. her iki konuda da. ben olsam hemen eve dönerdim oraya gitmektense evimde otururdum sempatiksalakcinni

martcım senin işin zor gerçekten. allah sabır versin. sizinkiler de biraz tripli galiba. erken gitmek istemeleri rahat ettiremediniz anlamına geliyorsa eğer boşver para yansın. şimdikini onlar almayacak mı sanki. 6 gün de hiççç az değil hani kaydirigubbakcemile3 (kötü gelin gibi oldum ama napayım gece gündüz aynı evde olmak istemezdim kaydirigubbakcemile )

merhaba kızlar ben takıma uğruyorum tabi bnm kilom şu anda 73:)kaydirigubbakcemile3

pembecikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
bu gecen haft senin kilo bildiriminnnnnnnnnnnnn
nasıl yani yaaaaaa

ikracım
gecen hafta pembeciki 73 diye gecmişisz :KK43:((((((((((((
bu hafta mecburen kilo almış görünecek
pembecik daha cok dikkat et canm ya :KK43:

kızlar acil çıkış
kuusra bakmayın gelcem kilo durumlarını toparlıcam o zman

pembecikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
bu gecen haft senin kilo bildiriminnnnnnnnnnnnn
nasıl yani yaaaaaa

ikracım
gecen hafta pembeciki 73 diye gecmişisz :KK43:((((((((((((
bu hafta mecburen kilo almış görünecek
pembecik daha cok dikkat et canm ya :KK43:

kızlar acil çıkış
kuusra bakmayın gelcem kilo durumlarını toparlıcam o zman

Ebrulum cnm benim geçen haftaki kilo bildirimimde 75 yazdın ya şimdi 73 üm işte anlayamadım ben

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım Ebrulum davet etmiş benide evet azimliyim kararlıyım bu sefer başaracağım sizin destekleriniz ve motiveniz sayesinde:)Vermem gereken 10 kilo var boyum 175 kilom 75 yaklaşık 3 yıldır vermeye çalışıyorum ama hep kendime yeniliyorum.Ama artık hayatımda yeni bir sayfa açıyorum bugün benim dönüm noktam artık zayıf olacağım çok mutluyum.Kızlar veririm değil mi?benim tek kaybettiğim nokta verebileceğime inanmamak oldu karar verdim ve yiyeceklere dayanamayıp daha fazla yedim ama artık canıma tak dedi bunu kendime yapan yine bendim ve şimdi çok kararlıyım arkadaşlar bana nasıl yöntemler uyguladığınızı nasıl daha kolay kilo verebileceğimi yazabilir misiniz şimdiden teşekkür ediyorum:)

günaydın kızlarrrr bugun kü kilom 72.9 çıktım sabah aç tartıldım:) sabah ise 1.5 dilim çavdar ekmeği domates peynir maydanoz yumurta yedim:)

merhaba kızlar ben takıma uğruyorum tabi bnm kilom şu anda 73:)kaydirigubbakcemile3
ebrucum bak pembeciğin kilo bildirimleri bunlar sanırım geçen hafta ilk kilosunu 75 yazıcaktık orda bi karışıklık oldu bu haftayada 73/73 yazarsın olur canım

martcım senin işin zor gerçekten. allah sabır versin. sizinkiler de biraz tripli galiba. erken gitmek istemeleri rahat ettiremediniz anlamına geliyorsa eğer boşver para yansın. şimdikini onlar almayacak mı sanki. 6 gün de hiççç az değil hani kaydirigubbakcemile3 (kötü gelin gibi oldum ama napayım gece gündüz aynı evde olmak istemezdim kaydirigubbakcemile )

Sağol canım ama yeni biletide biz alacagız elbette. Biz dolar basıyoruz ya:KK43:((

leylacığım profilinde tıpkı bir bebek gibi çıkmışın yaaboshayallersmileboshayallersmile bayıldımm. ikracığım sen çok iyi gidiyorsunnn:nazar::nazar::nazar:
bu hafta benim monti berbattıı.....kafamçokkarıştı ama neyseki kiloda almadım bunada şükür diyorummmmyerimsenibenyerimseniben

ayy Doracım çok teşekkür ederim,bugünlerde iltifatlara mütevazi davranamıyorum nedense...hep güzel şeyler duyasım varkaydirigubbakcemile3
tekrar teşekkürlera.s.

doracım çok geçmiş olsun oğluna eşinide kafana takmamaya çalıi diycem ama bu biraz zor işte
canım ben uymaya çalışıyorum ama tartılar bende yana değil bakalım yarın sonuç ne olucak

leylacım resmin çok güzel çıkmış gerçekten yaşın ufak gibi duruyo en fazla 23-24 yanıyomuyum acaba

ikracım 28 imden gün alıyorum 28 Marttan beri...çok teşekkür ederim a.s.

kızlarrrr herkese merhabaaaaa

Kilo durumum : 66.90 süprizzzzz

nassıl mutluyum anlatamam.. herkese çok çok çok teşekkür ederim. kaydirigubbakcemile5

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

2.TAKIM 156 .ETAP

dora(69.0 / 69.0 / 0.0/0.00% )
samanyolu( 65.1/64.0 /1.1/ 1.69 % )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0/ 0.0/0.00% )
EBRULUM ( 79.5 / / )
asi_bulut( 60.3 / 60.5/ -0.2 / -0.33% % )
LeyL35 ( 73.0 / 73.0/0.0/0.00%)
ikraaa( 82.5 / 82.0/0.5 /0.61%)
zümrütüanka ( 76.0 / 76.0 / 0.0 / 0.0. % )
pembecik (73.0 / 73.0 / 0.0 / 0.00 % )

2.TAKIM TOPLAM KıLO (645.4 /

Dora sen ne ara 69 oldunÇok üzgünüm çoookkötükedihüso

ya bu hafta listeye eklencek olan varmı bilmiyorum o yüzden beklemek zorundayız galiba...

bu arada pembe geçen hafta 73 olarak bildirilmiş o yüzden sabit geçtim..

ben hiç bişi anlamadım
gecen hafta neden müdahale edilmedi o zman

üç tane dut bir minicik şeftali birde sütlü nescafe içtim sütlü nescafe diyorum ha süt tozu degil :)

X