Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

doracım çok geçmiş olsun oğluna eşinide kafana takmamaya çalıi diycem ama bu biraz zor işte
canım ben uymaya çalışıyorum ama tartılar bende yana değil bakalım yarın sonuç ne olucak

leylacım resmin çok güzel çıkmış gerçekten yaşın ufak gibi duruyo en fazla 23-24 yanıyomuyum acaba

allah sabırlar versin canım ama her kötü şeyde bir iyi şey bulmak mümkün şükretki sadece 3 hafta yanındalar ya sürekli sende kalsalardı ya da çok yakınında otursalardı boş ver bir hafta çabuk geçer giderler
bu arada madem hersey paylasılıyo cooook dertliyim; kayınvalidemle kayınpederim 3 haftadır bizdeler ve ben kafayı yemek üzereyim, neyse son 1 haftaya girdik ama sabretmekten sabırtasına döndüm:KK43:

çok geçmiş olsun canım ee işte annelik zor iş
hiç sorma leylacığım. kendi kendimi rezil eetim gibi bişi oldu ama desene senin ne işin varda takılıyorsun arkasına diye.kaydirigubbakcemile ama halen küsüm ona.kötükedihüso

kucağımda çocuğun keki vardı. arabanın içine düştü bende basılmasın diye dışarı çıkıp eğildim koltuk altında kek arıyordumakannehir aman allahım tepemden su dökülüyor sandım............ hemen elimi tokat atmak için kaldırdım refleks olarak tabi eşim ne yapıyorsun ya bebe isteyerektenmi yaptı deyince aklım başıma geldimafoldumben
bu sabah 11 de gözümü zor açtım yorgunluktan...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
çok sağol canımmmmmmmmŞenizŞeniz

EBRUCUĞUM bu kankalık mankalık işlerinden pek anlamam ama iyi cesaret edip kesmişler vallaha:umursamaz:
endişelenmekle haklısın bende olsam aynı tepkiyi verirdimalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
şimdiki çocuklara akıl sır ermiyor zatennnn:sm_confused:Çok üzgünüm çoook

aman da aman benim güzel kardeşim kıskanırmış beni tabiki ilk önce sana söledim ama burada biz bir aile oluyoruz gün geçtikçe ve ben hepinizi çoook seviyorum (ama senin yerin hep başkadır canımın içi):asigim:
geldimmmmmmm aslında burdayımda yazmaaıdm
ebrucum seni çok seviyorum derken bende bana dedi sandım hıhhhhhhhhhhhhhhh
:)
güzel başlamışsın güne
bende güzel başlamıştım ki :KK43:
neyse
dünden beri kendimi daha bir bomba gibi hissediyorum ben ama bu cok iyi oldu cok ateşlendim :) cok iyi gidiyorum
sabah iki lokma ekmek attım agzıma maksat metabolizmayı canlı tutmak bir parça peynir iki yeşil zeytin ve salatalık yedim
sonra yeşilimi içtim
sonra bir lt su içtim
iki km yol yürüdüüm hava cok sıcak
arkadaşımın kzıının doğum günü var ona hediye almaya gittik öğleden sonrada oraya gececgim
ama cok dikkat edecegim akşamda yemek yemeyecegim
işte böyle kızlar
smaanyolum canm sagol
çocuk yetiştirmek çok zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çokkkkkkkk hemde
eziliyorum bazen sorumlulukları altında neyse işte böyle
anlatmiim diyorum ama dayanamıyorum :KK43:
ne oldu da diyeceksiniz şimdi demi :)
kankardeş olmuşlar kankardeş
:KK43:((((((((((((((((((( sabah görünce oturdum hıclkıra hıçkıra agladımmmmmmmmmm büyüktn görünce küöçüklerde yapmış camla kesmişler hemde kollarını
ben napcam ya vallahi çıldırcam yakında ya hayrılsıı
jiletlenmiş gibi olmuş aynı
:KK43:

doracım çok geçmiş olsun oğluna eşinide kafana takmamaya çalıi diycem ama bu biraz zor işte
canım ben uymaya çalışıyorum ama tartılar bende yana değil bakalım yarın sonuç ne olucak

leylacım resmin çok güzel çıkmış gerçekten yaşın ufak gibi duruyo en fazla 23-24 yanıyomuyum acaba

tartı bir yerde bıkıp sen galip geleceksin canım. ben eminim buna çünkü bu montide vermemek ne mümkün. hemde senin gibi tam yapan içinnnvereliniortak:1hug:

canlarım ben hepinizi seviyorum evet bu gün ve bundan sonra hep böyle güne başlamak istiyorum bu sene o kadar üzüldüğüm ağladığımgünler olduki artık kendime değer vermek istiyorum çünkü bana bandan daha çok değer veren yok bunu da anladım
zümrütcüğüm ebru seni çok seviyorum deyince tıpkı leylecığım gibi bende ebruya diyorsun sanmıştım:roflol::roflol:
seni böyle neşeli gördüğüme sevindim canım. ŞenizŞeniz

herkese iyi akşamlar bayanlar..

Dora arkadşım geçmiş olsun hem oğluşuna hem de sana..Allah şifa versin inş. öğlen bol salatalık domates 1 fincan 5'i biryerde çay ile geçiştirdim..akşam yemeği yemedim henüz sanırım salata ve azcık da barbunya yerim.. öpüldünüzzz olumunekankayizsmile

canlarım ;:KK66: kur yapan smi,ley :)))))))
efettttt bugün kendime yeni, bir cici aldımm :) amma velakinnnnn fışkırıyor sagımdan solumdan sevmiyorummmmmmmmmmmmm öyle giyinmeyi :KK43:(((((( kızlar cok yakıştı al al dediler aldım ama neyseeeeee
iki gündür kendimi bomba gibi hissediyorum
:)
doracımmmmmm canm ya kıyamam ah bu kocişler yokmuuuuuuuuuuuuu :) vercen sırtına sopayı :)))))) eksik etmeycen karnından sıpayı :)))))))) abooooo ayıpmı kaçacak neyseeeeeeee vazgecdim içimde kalsın dmeiyorum :))))))))))))))))

sonracıgımaaaa
ebuşum bende snei çok seviyorum tatlım kıyamtlım ;:KK66:
bu arada bu karışıklıgın nedeni ni tam olarak izah edeyimde yeni gelen arkadaşlarda bilsinler
zümrütüankanın adı ebru benimde adım ebruuu :))))))) o kendine demiş motive amaçlı bizde bana dedi zannettiik hehehhe :))))))

leyloşum ;:KK66: ikracım evet bizde yaptık canm cm kankardeş olmuştuk :) onun için kızmadım ki sadece tek çizik olsa gam yemeyecegim jiletlemiş benim sıpa kolunu hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

cezalılar cezalı sokak mokak park mark hakgetire ( ikilemelere dikkat :p )

sonracıgımaaa

güldüm mesajı okuyunca :)))))
oyyyyyy martın kayınvalidesi kayınpederi varmış allah sabır versin birde laf sokmazlarmı adamı öldürürler
ama şöyle düşün yeri geliyo annene bile dayanamıyosun onun hatalarını tabiki daha rahat söylüyosun napcan canm küçük olarak biz idare etcez mecburen :) sabırlarrrrrr

doram dorammmmm ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :)))))))))))
ne diyem gecmişler olsun canm cm yaaaaaaa

ceydacım gecmiş olsun canm ilk gün benimde karnım cok agrır :KK43:((((((
sen yarın kilo bildirimini yap çünki yarından itibaren baz alcaz kilonu
mart sende canm mutlaka:)

kilo bildirimleri lütfen unutlmasınnnnnnn
bende şimdi iki küçük kupa yeşilimi içtim yarın sabahtan itibaren çörek otuna başlıyorum bir deneyyim bakalım o kadar övüyorlar bana sökcekmi :) gece yatarken ve sabah kekik suyu içiyorum oh mis gibi acı acııııııııııı :))))) üzerinede iki bardak su :)

işte böyle ha bugün ne yedim sabah yazmıştım zaten akşamda yemedim sayılır bir tane küçük balık yedim iki hamsi boyutunda

sonracıgıma bir dilim yaş pasta :KK70: bir tane minicik kurabiye :KK70: yarım pogaca :KK70:
boşansaydım :.......................... yiyecektim aaama :))))))))) tövbe yarabbi ya
ceyda tebrik ederim seni börekleri yemedin dimi güzleim valla görüyosunuz işte ben iradesiz bir bir bir bir bayanım :)
öptüm sizi pc yi kafama gecircek kociş yakında :))))))))

herkese iyi akşamlar kızlar ben bu gün süper çilek diye bir şey aldım ekşimtırak aktarlarda satılıyor kurutulmuş yabancı bir çilekmiş sabahları aç karnına 6 tane yiyecekmişim zayıflamaya şekere kolestrole birebirmiş aktarlara bir sorun derim yada siz benden önce almışınızdır da bana haber vermemişinizdir orasını bilemem

ceydacım gecmiş olsun canm ilk gün benimde karnım cok agrır :KK43:((((((
sen yarın kilo bildirimini yap çünki yarından itibaren baz alcaz kilonu
mart sende canm mutlaka:)

kilo bildirimleri lütfen unutlmasınnnnnnn
bende şimdi iki küçük kupa yeşilimi içtim yarın sabahtan itibaren çörek otuna başlıyorum bir deneyyim bakalım o kadar övüyorlar bana sökcekmi :) gece yatarken ve sabah kekik suyu içiyorum oh mis gibi acı acııııııııııı :))))) üzerinede iki bardak su :)

işte böyle ha bugün ne yedim sabah yazmıştım zaten akşamda yemedim sayılır bir tane küçük balık yedim iki hamsi boyutunda

sonracıgıma bir dilim yaş pasta :KK70: bir tane minicik kurabiye :KK70: yarım pogaca :KK70:
boşansaydım :.......................... yiyecektim aaama :))))))))) tövbe yarabbi ya
ceyda tebrik ederim seni börekleri yemedin dimi güzleim valla görüyosunuz işte ben iradesiz bir bir bir bir bayanım :)
öptüm sizi pc yi kafama gecircek kociş yakında :))))))))

kız ebruşş ben börekleri yemedim ama sen pastayı indirmşsin mideye akannehir

ikra montide yasak böle şeyler dio duymasın bakk :1ninca:

modacım cok gcm,iş olsun izinli yazamıyoruz ya giriş çıkış yaptırıyoruz yada aynı gecebiliyoruz napalım kızlar siz söyleyin
tekrar gecmiş olsun acil şifalar canm
asicim hoşgeldin canm
aynı şeyleri düşünmek güzel oky :) hadi bakem ver şu iki kiloyu verilmeyecek kilo degil hem zmanın da var iki kilo için canm benim
ben öğlen bir dilim ekmekle tavuk sote yedim
bir kahve içtim kızlar geldi
aslında hem çok temizlik yapasım var hem yok napcam ben ya :)

ebrucum,canım sen nasıl uygun görürsen o şekilde yaz.istersen 2 haftalıgına cıkar beni ister aynı yaz.sen daha iyi bilirsin,ebrucum malesef bu süreç içerisinde diyet yapamıyorum,çok dengesiz besleniyorum.kilomuda tartamadım.çünkü sabah saatleri genelde doktorda yada hastanede oluyoruz.
eşim öksürük krizlerine giriyo,sonra yine kan geliyo.doktor doktor dolasmaktan helak olduk.ilaçlar verdiler,bu gece biraz daha iyi.saat şu an gece 2.sadece bir kere kalktı,çok şükür,önceleri uyku hiç yoktu.
doktor damarı çatlamış ve bogazı çok zedelenmiş dediler,cigerlerinde gelmiyormuş kan.bu iyi birşey.

samanyolucumda ebrucumda ikracımda geçmiş olsun demişler,çok teşekkür ederim.

bu arada bende yeni projeye başlıyorum.bu sefer köprü ile ilgili.daha okuyamadım dökümanları,eşimden pek vakit kalmadı,şimdi bakıcam bi 1 saat kadar sonra yatıcam..
hepinizi çok öpüyorum,müsait zamanda görüşmek üzere

herkese iyi akşamlar bayanlar..

Dora arkadşım geçmiş olsun hem oğluşuna hem de sana..Allah şifa versin inş. öğlen bol salatalık domates 1 fincan 5'i biryerde çay ile geçiştirdim..akşam yemeği yemedim henüz sanırım salata ve azcık da barbunya yerim.. öpüldünüzzz olumunekankayizsmile

ŞenizŞeniz menülerin harika canım. keşke birde ayran yada yoğurt ileve etseymişin

günaydın ikracığımŞeniz ve kızlarrrdelikafaduldenbu sabah tartıldım. dün demiştim kilo vermeyi unuttumda almasam bari diyebilmiyorumkismile ve almamaışım.kaydirigubbakcemile5 inanın buna bile mutlu oldum. bu hafta doğru dürüst monti yapmadım. ama almadığımıda görünce yeniden diyetime sarılmam gerek :sm_cool::sm_cool:
bu sabah 1 dilim tam kepekli ekmekle bile doydum. normalde 2 yiyordum.... küçük dilime vurursak 2 dilim ederdi busositososito
ve salatalık domatest şekersiz çay zeytincokacimcoook şimdide spor yapıyorum açtım muziğin sesini şikayet gelmezse iyidir binadankötükedihüso

X